Opinie o HORPOL J.I.A.T. Horeczy Sp. k. w Lipniki

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy HORPOL J.I.A.T. Horeczy Sp. k.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie HORPOL J.I.A.T. Horeczy Sp. k. o rekrutacji.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HORPOL J.I.A.T. Horeczy Sp. k. w Lipniki

Nachalka

Nie podoba się wam praca, mało kasy zarabiacie, to dam jedną poradę. ,, BIERZESZ WALIZKĘ W RĘCE I NA DWORZEC I NA ZAGRANICĘ " tam czekają już na was.

Zuzanna
@Nachalka

To Tobie się podoba tutaj praca? Co możesz powiedzieć od siebie o warunkach pracy?

@Zuzanna

Tak mnie bardzo podoba praca w Horpolu. Fajna atmosfera, przyjemni łudzi, wypłata mnie się podoba, nie skarze.

Irena
@Nachalka

A podasz wprost stawki skoro takie fajne? może kandydatom też się spodobają. teraz po nowym roku jak z nimi jest?

@Irena

Iść do księgowej i spytaj u niej tą informację która ciebie interesuje. Mojej wypłaty mnie starcza na wszystko. Bo ja pracuję, a nie siedzę na chorobowym po pół roku, jak niektórzy. I wtedy płaczą że mają małą wypłatę, a za co płacić, za to że jesteście w domu.?!

Pracownica

Moim zdaniem w firmie Horpol panuje miła i przyjazna atmosfera, zawsze można się dogadać, a to dla mnie bardzo ważne. Tak jak napisał ktoś wcześniej nikt nikogo na sile tam nie trzyma- wystarczy się zwolnić i zmienić prace, niestety większość osób chciałaby się dorobić i przy tym nie narobić, stad tyle sfrustrowanych i roszczeniowych pracowników :)

Łucja

Ile wy godzin minimalnie musicie zrobić w miesiącu? Bo ktoś pisał że jak dużo się siedzi to wtedy się zarobi ... A tak to? Jak to wygląda?

Natka
@Łucja

Tyle ile jest dni w miesiącu pomnożyć przez 8, tyle się siedzi, nadgodzin nie ma a jak już są to na lewo, nie ma tak jak w normalnych firmach, czyli 50tki, setki.. że te babki się nie zgadały i równo się postawiły, że będą robić, ale tak jak to powinno być czyli każda nadgodzina za 50% stawki godzinowej .. dramat

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Horpol J.I.A.T Horeczy sp.j.?

Ona

Zależy na jakim dziale. Jeśli nie masz doświadczenia to najniższa krajowa

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie HORPOL J.I.A.T. Horeczy Sp. k.? Czy kandydat na stanowisko Export Manager - rynki krajów bałtyckich i wschodnich powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Krzysztof Liberadzki Axel

Bardzo przyjazne środowisko pracy.

Jaki dress code obowiązuje w Horpol J.I.A.T Horeczy sp.j.?

stefan

zależy gdzie chcesz trafić. ale nie możesz wyglądać lepiej niż mały. popatrz na dowolne zdjęcia z polskich imprez, (usunięte przez administratora)

Radze zmienić księgowa panią B. G.bo to jak robi pod górkę obecnym i byłym pracownika to się w głowie nie mieści. Ja na pewno tego tak nie zostawię i zgłoszę gdzie trzeba.

Dawid

Dlaczego uważasz, że wymieniona w komentarzu przez Ciebie księgowa robi coś pod górkę byłym i obecnym pracownikom? Chcę dobrze zrozumieć, co w ogóle oznacza Twój komentarz i do czego finalnie się odnosi. Mógłbyś to dla mnie zrobić i fakt ten po prostu sprecyzować? Z góry Ci dziękuję. Nie chciałbym po prostu czegoś źle zrozumieć.

Dawid plus
@Dawid

Co to za pajac ten Dawid? Wazeliniarz? Bo wg strony www to jakiś tam dyro jest. W sumie całkiem ładnie pisze, Obajtkiem trąci :)

@Dawid

głupio brzmi robić ... pod Górkę :)

gosc

może tak, żeby każdy zobaczył ile na Was bossy zarabiają. A to, że oszczędzają i mówią Wam, że jest ciężko i na nic nie ma, to sami oceńcie: Wynik za 2019 był taki: od - 2019-01-01 do - 2019-12-31 Sprzedaż - 30 627 749,00 zł Zysk - 6 946 769,00 zł Nie wiem czy dobrze widać, ale bossy zarobiły już po wszystkich podatkach prawie 7 milionów. W sumie trzeba zrozumieć, że jest gorzej, i to znacznie gorzej niż rok temu, bo wtedy zarobili 7,5 mln, nie ma się co dziwić, że nie ma środków na różne rzeczy dla Was :( Jak zwykle dane dzięki uprzejmości pani F z księgowości

Nowy 1

Zaja trochę jesteś nieobiektywna i przesadnie cukrujesz , horpol tak samo jak inne wtryskownie nie dba o warunki pracy , są systemy klimatyzacyjne i wentylacyjne których koszt instalacji zaczyna się od 100 tys zł a część ciepła można odzyskać do ciepłej wody użytkowej i suszenia tworzywa , ale to wymaga kolejnej inwestycji która nie przekłada się bezpośrednio na zysk netto dla firmy , tylko na zysk długoterminowy z korzyścią dla szarych pracowników a to na dzień dzisiejszy wielu prywatnych przedsiębiorców ma w nosie , mam nadzieję że nagłaśnianie takich sytuacji na takich serwisach jak ten pomału zacznie to zmieniać i wymuszać jakieś podstawowe warunki pracy czyli temperatura maks 28 stopni i powietrze wolne od chemicznych zanieczyszczeń i nadmiernego zapylenia , są metody zaradcze ale właścicielom firm nie chce się tych metod wdrażać a na to nie można przyzwalać

@Nowy 1

Tak po co Ty pracujesz w Horpolu? Iść pracować tam gdzie nie ma wtryskarki. Ja czytam to wszystko i mnie staje brzydko. Nie podoba praca, zwalniaj się. I nie marudzi jak stara baba.

@Nowy 1

księgowość podała wyniki, chyba jakoś dajemy radę i firmę stać na inwestowanie na przykład w to, o czym Nowy 1 pisze Od Do Sprzedaż Zysk 2018-01-01 2018-12-31 27 927 699,00 7 477 586,00 2017-01-01 2017-12-31 24 504 656,00 7 118 051,00 2016-01-01 2016-12-31 18 146 088,00 4 481 837,00 2015-01-01 2015-12-31 15 673 196,00 4 575 815,00

@Zaja

Jeszcze takiego lizusa nie widziałem jak ty mały człowieczku , bez wazeliny w tyłek wejdź przełożonym , nawet twój styl pisania pokazuje jakim typem człowieczka jesteś

@gosc

w sumie to nie ma co oczekiwać, ze będzie lepiej. Wynik za 2019 jest taki: Od Do Sprzedaż Zysk 2019-01-01 2019-12-31 30 627 749,00 6 946 769,00

Brak słów

Pracuje w tej firmie, ale to co się tu wyprawia to jest parodia. Wirus szaleje więc ludzie na rozkaz szefa muszą siedzieć w maseczkach, ale jak siedzą, jak króliki, jak kury w grzadkach. Jeden siedzi na drugim/ przy drugim. Ciężko iść i nie wpaść na jakiś wózek, na karton, skrzynkę, bo wszystko jest (usunięte przez administratora) po całej hali, a dlaczego bo brak miejsca. Szefuncio widzi wszystko na swoich niezawodnych kamerach i ma wszystko w (usunięte przez administratora) Coraz więcej ludzi juz psychicznie wysiada, ale co zrobić z pracą lipa, a tu jednak najniższa jest, na więcej nie licz chyba że siedzisz 3/4 miesiąca w firmie....

Nowy 1

Horpol to firma rodzinna a jak to z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu . Jeżeli nie umiesz wchodzić w tyłek bez wazeliny to daruj sobie pracę w tej firmie . Tam mają dobrze tylko (usunięte przez administratora) pozostali są tylko wykorzystywani tak długo jak są potrzebni lub tak długo aż sami nie odejdą . Ja pracowałem 3 w tej rodzinnej firmie a na koniec zostałem potraktowany jak śmieć , nie potrafiłem tak jak inni się podlizywać , po za tym te temperatury latem to porażka 40 stopni na stanowisku pracy a przełożony ma to gdzieś .

szukam pracy

Cześć, widziałem ogłoszenie o pracę na FB. Podobno szukacie montażysty. Czy ktoś może mi powiedzieć coś wiecej o warunkach płacowych, bo przez telefon nic nie chcieli zdradzić. Wiem tylko, że praca na 3 zmiany. Będę wdzięczny za pomoc. I jaka atmosfera w pracy? Trzeba nosić maseczki?

Moly92
@szukam pracy

Nie polecam z całego serca. Nie pracuje tam juz ale z tego co wiem od dziewczyn to 8 godzin w maseczkach. Ponad 10 osób na chorobowym i co najmniej 2 maja potwierdzonego covida a były w pracy.

Moly92
@Moly92

I podobno na produkcji Ukraińcy mijają się z innymi zmianami, bo robią nadgodziny więc te maseczki i dezynfekcje można sobie wsadzić..

szukam pracy ...
@szukam pracy

czy ktoś może coś powiedzieć o stawkach?

@szukam pracy ...

Tak Dyrektor!

Jakie są mocne strony pracodawcy Horpol J.I.A.T Horeczy sp.j.?

gosc

tak chyba lepiej czytać: od 2018-01-01 do 2018-12-31 sprzedaż 27 927 699,00zł zysk 7 477 586,00zł od 2017-01-01 do 2017-12-31 sprzedaż 24 504 656,00zł zysk 7 118 051,00zł od 2016-01-01 do 2016-12-31 sprzedaż 18 146 088,00zł zysk 4 481 837,00zł od 2015-01-01 do 2015-12-31 sprzedaż 15 673 196,00zł zysk 4 575 815,00zł

Nowy 1

Przypominam że na hali produkcyjnej znajdują się jednocześnie wtryskarki frezarki CNC i częściowo prasy a więc warunki pracy to gorąco latem , a w reszcie roku głośno i powietrze nasycone gazami z wtryskarek , współpraca często dość napięta i stosunkowo kłótliwa atmosfera pracy w niektórych brygadach , więcej nic nie można napisać bo serwis cenzuruje , ale ogólnie nie polecam tej firmy jest tam kilku bardzo kłótliwych ludzi którzy psują atmosferę pracy

Zaja

Doceniam szefa, szanuję go i cenię jego pracę i jestem dumny z tego, że pracuję w Horpolu. I to nie jest zła praca ani przywództwo, to wy, pracownicy, jesteście już całkowicie bezczelni. Nie szanujecie nikogo. Każdy jest wam winien i musi zrobić wszystko, abyście czuli się dobrze. Czy robicie coś dla tego? Doceńcie to, co macie teraz , dziś, jutro może nie nadejść. A zanim potępisz szefa lub kogoś innego. Na początek usiądź na jego miejsce i pomyśl że może to również być dla niego trudne. A potem sędzi i myśl, że aby coś zmienić, musisz zacząć z siebie. Jesteś tak mądry, aby anonimowo wyrażać swoje negatywne myśli, ale w twarz powiedzieć to co myślisz się bojesz. Ja myślę, że tak. Więc jeśli nie masz odwagi się przyznać, zachowaj swoje negatywne myśli dla siebie. I nie wyrzucaj swojej negatywności na innych.

Zaja

A jak dla ciebie to nie idealna firma, DLACZEGO PRACUJESZ?! MNIE BARDZO BRZYDKO CZYTAĆ TO WSZYSTKO CO WY PRACOWNIKI PISZECIE.

Pracownik:(

Witam. Niestety ale prawda jest taka, że poniższe opinie są prawdziwe . W firmie Horpol dzieje się coraz gorzej. Jedną wielką porażką jest hala produkcyjna: hałas, smród tworzywa, latem wysoka temperatura. Zaplecze sanitarne i szatnie też pozostawiają dużo do życzenia. Praca sama w sobie może nie jest taka zła ale atmosfera panującą wśród pracowników już tak. Bezpośredni przełożeni doskonale o tym wiedzą i nic z tym nie robią wręcz sami przyczyniają się do psucia dobrych relacji między ludźmi a góra udaje, że nie widzi tego. Czasami podchodzi to już pod mobbing i jest on stosowany jawnie lub w cztery oczy tak, że nie ma się świadków. Jeśli ktoś się poskarży lub wyrazi swoją opinię to może być pewien, że obróci się to przeciwko niemu. Co roku są ankiety o środowisku pracy- śmiech na sali. Co z tego, że pracownicy napiszą w nich o swoich zastrzeżeniach czy bolączkach skoro góra nic sobie z tego nie robi a nawet tak to przekręci, że pracownik wychodzi na głupiego. To samo tyczy się nocek, jak jesteś cwany to sobie załatwisz zwolnienie lekarskie i nie musisz pracować na nocną zmianę. Ty się śmiejesz a reszta niech rypie za marne grosze. Ja nie wiem czy szefa naprawdę nie rusza to, że ludzie przychodzą do pracy zestresowani, kobiety płaczą po kontach a dobrze mają tylko ci, którzy podlizują się, wręcz wchodzą w (usunięte przez administratora) bezpośrednim przełożonym. Reszta niech milczy, nie ma swojego zdania, znosi upokorzenia i rypie najlepiej za dwóch.

KELLY
@Pracownik:(

LUDZIE GDZIE WY PRACUJECIE W PERFUMERII CZY NA PRODUKCJI.TEZ PRACUJE W HORPOLU I WIEM ,,,,,,,ŻE WŁAŚCICIEL ROBI WSZYSTKO ABY NAM SIĘ PRACOWAŁO LEPIEJ ,BEZPIECZNIEJ I NA POZIOMIE.TRZEBA BYŁO SIĘ UCZYĆ I ZOSTAĆ MOŻE LEKARZEM BO CIĄGLE NAM BRAKUJE FACHOWCÓW W SŁUŻBIE ZDROWIA .ZAMIAST WYPISYWAĆ TAKIE BZDURY MOŻE POMYŚLCIE O ZMIANIE PRACY - HORPOL Z NIKIM ŚLUBU NIE BRAŁ.

Elżbieta
@Pracownik:(

Napisałeś, że w Horpol ma miejsce mobbing. Spory zarzut, może podasz konkretne przykłady? Możesz opisać tego typu sytuacje?

Henry
@Pracownik:(

Dlaczego ktoś usuwa moją wypowiedz ? Czyżby kierowniczka albo "szefa" zabolała prawda na swój temat. Fakt usunięcia posta świadczy tylko o waszym podejściu do nas pracowników. A brak ręczników w łazienkach płynów do dezynfekcji do skandal, Ostatnio uważałem ze poziom jaki reprezentuje firma to piwnica jednak teraz uważam że na chwilę obecną jest już w kanale.

@Pracownik:(

Jeśli nie lubisz pracy w Horpolu mam dla ciebie dwie sugestie, gdzie nie będzie gorąco i nie śmierdzi. Pracą w polu na truskawkach ( praca na świeżym powietrzu, wieje wiatr i dużo witaminu D, ale musisz pracować na kolanach ( ale dla ciebie to nie problema bo na fabryce tobie się źle pracuje). Druga praca na farmie z krówami ( czyszczeniu krów, porannym, obiedzie i wieczornym dojeniu krów, myciu krów i karmię) będzie pachniało sianem i świeżym powietrzem.

@Zaja

zaja jak widać jest ze wsi, nowa czy nowy i żyje nadziejami. Sporo tam jest nowych pracowników co jeszcze nie wiedzą w jakie (usunięte przez administratora) weszli, (usunięte przez administratora) pewnie na rozmowach i uwierzyli dyrektorkom. Poczekajcie, zobaczycie, będziecie żałowali. Chyba, że nie macie swojego zdanie i lubicie czopkowanie. To idealnie trafiliście.

@...

Jeśli wszyscy czują się tak źle w fabryce, pytanie brzmi: dlaczego pracujesz? Naruszają cię, nie słyszą, cały czas coś jest z tobą nie tak. Więc szef nic ci nie jest winien, nikogo nie trzyma Znasz wyjście. Pamiętaj, że nie ma osób wymienialnych. Na twoim miejscu zawsze będzie 10,20 osób, które będą pracować lepiej, szybciej niż ty I będą szanować szefa. Chcesz być dobrze traktowany Więc odwzajemnij się (usunięte przez administratora)

@Zaja

Zaja to pewnie ktoś z nowych, niewiele jeszcze wie ale musi sie popisać. Mozna sie było spodziewać odpowiedzi wlasnie dzisiaj. Są działy które do nocy pracują a w tym samym czasie, niektórzy z tzw góry w biurze szefa, w firmie, się dobrze bawią i wtedy, grupowo łatwiej się odpisuje, hamulce puszczają, trzeba sie popisać przed szefem. następnym razem może warto rozważyć schowanie samochodów handlowców gdzieś poza firmą, chyba że trzeba robolom pokazać, jak sie paniska bawią? Typowe myślenie tej maluczkiej firmy, że mogą wszystko, że każdego się da zastąpić, zero szacunku dla ludzi z pracy których żyją, jak nie ty to następny. obyście się nie powieźli na tym

robinhood
@Zaja

potwierdzam. z tymi 10.20 chętnymi na każde miejsce to bywało różnie, były ponawiane ogłoszenia na produkcyjnych a jednak ludzie masowo nie garnęli sie do roboty, dyrektor mial obawy czy będzie kim produkować czy stanowiska obsadzić, firma płaci słabiutko, a wymaga Bóg wie czego, pokory wiecej trzeba

Takie pytanie, czy firma robi jakieś imprezy integracyjne dla pracowników? Podobno są jakieś coroczne imprezy imieninowe na cześć szefa, połączone niby z wigilią. Ale czy coś jeszcze?

@Nowy

Wy naprawdę nie macie innych problemów tylko to czy odbywają się imprezy firmowe ?

@Nowy

Oj tak! Impreza co weekend u szefa w domu,wycieczki zagraniczne ( w tym roku wszyscy pracownicy jadą na Malediwy),pełen relaks,spa itd. No nic nie trzeba robić tylko zatrudnić się w Horpolu i leżeć i pachnieć .... Masakra co za żenujące pytania. To jest firma w której pracujemy ,żeby zarobić a nie się zabawić

spiderman

to fajnie że pracujecie żeby zarobić. to może kolega co wymyśla lampy, ten co dojeżdża na kilka dni z innego miasta, nie będzie musiał już spać na karimacie na podłodze w ciemni. A nie, kurde, przecież on potem dostał pokój. I łóżko. Tylko że polowe. No i pokój bez okna, wentylacji, niczego. Za to podobno z 6m2 ma. Jest tam latem około 50 stopni no i wilgotność spora. Wymarzone warunki do spania czy odpoczynku, prawda? Bo pobliskie hotele za 60 złotych to zbyt duży wydatek. Ale teraz, Jak zarobicie, to kolega może i na hotel dostanie. Powodzenia zatem w rozwijaniu tej upadającej firmy

xxx

tak czytam o tym sknerstwie i oszczednosciach szefostwa a pomyślał ktoś, że może zwyczajnie nie idzie i firma słabo zarabia? podobno dane takich spółek rodzinnych są ogólnie dostępne w sądach, a czy może też gdzieś w necie? może ma ktoś dostęp? może wcale szef nie jest taki zły czy oszczędny tylko robi co może żeby jakoś to wszystko utrzymać?

Saba
@xxx

Jasne,że sytuacja jest nieciekawa. Pandemia,gospodarka dostaje po (usunięte przez administratora) Ale widać,że szef stara się utrzymać firmę ,prosperować dalej i co najważniejsze nie robić zwolnień pracowników. Duży plus!!! Przemęczymy się te dwa miesiące i miejmy nadzieję,że będzie lepiej i dalej będziemy wspólnie ,razem pracować i zarabiać. Teraz musimy się wspierać i być po jednej stronie ????.

Maja

Czas koronawirusa,dezynfekcja rąk przy wejściu do pracy. Odkażanie narzędzi i sprzętów. Ale może szef pomyślałby o rękawiczkach i maseczkach dla pracowników. Każdy kicha,kaszle i jest naprawdę niekomfortowo pracować w takich warunkach....a więc Szefie Drogi daj nam maski na twarz,żebyśmy mogli spokojnie pracować ...

@Maja

To prawda. Lekarze się wypowiadają,żeby nosić maseczki i lepiej się chronić. Nikt z nas nie wie,czy nosi koronawirusa i każde psikniecie powoduje jego rozprzestrzenianie. W takim skupisku ,w jakim pracujemy to jest coraz większy strach o siebie i bliskich. Ale na pewno nie ma kasy na taką ochronę jaka są maseczki dla szarych pracownikow. :(

Xxx

Nikt wam nie zabrania nosić maseczek i rękawic a jak się nie podoba i tak bardzo się boicie o własne zdrowie to zawsze możecie iść na L4 nikt was za to nie będzie przecież karał

Jaa

Ludzie nawet boją się iść w tych czasach na chorobowe bo boją się o zwolnienie, chodzą chorzy do pracy A tyle mówią że jak jesteś przeziębiona zostań w domu nie narażają siebie ani innych A tu co druga kaszle albo zasmarkana chodzi

@Jaa

Nie zgodzę się z tą bzdurą. W tym trudnym czasie bez problemu można iść na chorobowe i nie będzie z tego powodu żadnych nieprzyjemności. Tak naprawdę to szef stara się ,żeby jak najdłużej utrzymać pracę. Żeby nie trzeba było zamknąć firmy i żyć za marne grosze . Jesteście niesprawiedliwi. A serio ,jak komuś coś nie pasi to może znaleźć inną pracę i nie siedziec i tylko marudzić.

Pani z Dani

Ty chyba nie jesteś z produkcji ? Horpol myśli tylko o tych co na górze są !!! Ile zarabia dyrek 8 tysięcy?? To oni boją się postoju bo nie będzie dużej kasy my robaczki yyyy bo damy sobie radę umiemy przeżyć za 2 tysiaki z hakiem!!! Ja L4 biorę jak muszę więc nie marudź !!!!!

@Pani z Dani

Jestem z produkcji. I każdy bierze L4 jak potrzebuje.Wiadomo,że ich jest interes ,żeby firma prosperowała bo mają z tego dochody. A to,że "góra" zarabia tyle kasy ,to trzeba było się uczyć i zostać dyrektorem. Ale nie gadajcie bzdur ,że za chorobowe zwalniają ludzi bo takiego przypadku jeszcze nie było .

Pani z Dani

Ja nie pisałam że zwalniają za L4 a też nie mam zazdrości że dyrki pyrki zarabiają więcej !!! Problem w tym że Góra powinna być fer wobec każdego pracownika praca zajmuję nam 8 godzin więc sporo i jednak znamy się dość dobrze ale nie cierpię jak nie traktuje się wszystkich równo !!!!!! Dyrek może dać ochrzan pochwalić dobre słowo powiedzieć uśmiechnąć się a nie byc bucem !!! Ma też swoich pupili co mu donoszą e tam takie flaki bez ,,,,,,,

Zostaw merytoryczną opinię o HORPOL J.I.A.T. Horeczy Sp. k. - Lipniki

• Jak się pracuje w HORPOL J.I.A.T. Horeczy Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy HORPOL J.I.A.T. Horeczy Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HORPOL J.I.A.T. Horeczy Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 4 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HORPOL J.I.A.T. Horeczy Sp. k.
1.7/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Lipowa 3
    86-005 Lipniki

HORPOL J.I.A.T. Horeczy Sp. k.