Jawa Radliński Szymanek sp.j.

Opinie o Jawa Radliński Szymanek sp.j.

Justyna

Rotacja w biurze spora. Ludzie odchodzą ,bo nie czują się częścią tej firmy. Pseudokierownicy traktuja ludzi jak koniecxne zlo. Wlasna opinia nie mile widziana, ale jak.wiesz jak obejsc przepisy by powiekszyc kieszenie prezesow- mile widziane. Jak również dlatego iż brak jest podwyżek i awansów . Prym oczywiście wiodą premie na umowę zlecenia zamiast zapłacić pracownikowi wraz z pensja. No i te oceny pracownicze - rodem z korporacji szkoda ze nie wypłaty. Socjal w postaci opieki medycznej to żaden rarytas. Osobiście można dojść do wniosku iż jest die glupsxym przebywając wśród takich osób. Odradzam.

Rama

No niestety ale osoby tam pracujące piszą prawdę. Jeżeli plan sklepu nie zostanie zrealizowany to premie zgarnia Regionalny Kierownik. Co do atmosfery to jeżeli regionalnej powie się prawdę to z zawzietoscia komara znajduje błędy i wywala. Tak jest w sklepach. Oczywiście nie każda to meduza , ale Est.era szczególnie złośliwa. Szkoleń brak, pakietu socjalnego tez. Pensja najniższa krajowa dla kasjera. Kierownik o 600zl więcej oczywiście brutto.

Xdeaooa

Praca w drogerii jest bardzo fajna. Kontakt z klientem oraz mega zespół angażuje :)

ktoś

Zarobki na stanowisku kierownika bardzo marne. Premie śmieszne, a plany takie, że mało kiedy dało się je wyrobić. Kierownik regionalny kłamał jak z nut do samego końca współpracy. Najważniejsze były tabelki i z miesiąca na miesiąc było ich coraz więcej. Jak zaczynałam pracę było całkiem fajnie. Trwało to kilka miesięcy i się skończyło. Awansowało się za pomidorki dla kierownika regionalnego i za wchodzenie w(usunięte przez administratora). Jak się człowiek odezwał bo chciał coś wywalczyć dla swojego personelu zostawał szybko zgaszony. Jak się próbował postawić to za każdym razem zostało ucinane z premii, która i tak była śmieszna. Socjal zerowy. Szkolenie jedno na rok może się zdarzy. Ogólnie zmarnowane lata w ty miejscu. Nie polecam. Nie przespałam przez nią wiele nocy i wylałam sporo łez. Jedynym pozytywnym aspektem był dział kadr i księgowości. Wszystkie dokumenty i wypłaty na czas no i dziewczyny mega miłe chociaż nie wiem czy się coś nie pozmieniało bo już długo nie pracuję.

Brałeś udział w rekrutacji do Jawa Radliński Szymanek sp.j.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Masakra

Cała ta firma to jest porazka

Kejti

Nie polecam pracy w tym miejscu. Nie dość że jest się traktowanym jak śmieć przez kierownika to atmosfera i relacje mowią same za siebie. Najniższa krajowa i oczekują traktowania pracy jakby to był własny biznes???? Kochani jaka płaca taka praca. Mobing tam gra główna role i potwierdzi to nie jedna osobą pracującą tam obecnie bądź poprzednio. Oszuści oszuści oszuści Na początku wyjdaje się fajnie.

Klaudia
@Kejti

Przy etacie 3/4 dają najniższą krajową? Jak to wygląda finansowo przy niepełnym etacie?

@Klaudia

1600 netto

Nie polecam, zwalniają z dnia na dzień bez podania przyczyny. Kombinacje z umowami, na początek zamiast okresu próbnego umowa zlecenie. Kasjer dostaje 3/4 etatu i marne pieniądze, nie ma szans na pełny etat, nie dajcie się na to nabrać. Tam często się dziewczyny zmieniają i o czymś to świadczy. Atmosfera bez komentarza...

Jak wygląda temat awansu w Jawa Radliński Szymanek sp.j.? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Kasjerka?

NNN

Ewentualnie awans na więcej obowiązków,za te same pieniądzę albo najlepiej za uciętą premie.

Julka

Witam jakie są zarobki brutto? i jak wygląda z premią ? czy firma daje jakieś dodatki typu bony, karty przedpłacone itp na święta czy nie ma nic

Nie polecam
@Julka

Nie ma żadnych bonów, kart i nic z tych rzeczy. „Premie” są w zależności od wyrobionego budżetu a jak nie jest wyrobiony to bierze sobie wszystko regionalna :)

Karol

Godzina 20:43 sklep czynny do 21 a ja nie mogę wejść do sklepu i kupić szamponu do włosów. Rozumiem że trzeba zamknąć dzień ale żeby tyle przed czasem?..... a Panie siedzą i smieszkują, może trzeba zmienić godziny otwarcia sklepu 10-20:40.

Ania 94

Byłam stałym klientem tej drogerii ale niestety odechciewa się robienia tam zakupów. Dziewczyny sztucznie się uśmiechają i drwią sobie z klientów łącznie z Panią kierownik a tak chyba nie powinno być. Od razu widać kto jest nowym pracownikiem po traktowaniu pracowników z większym stażem. Tam się jakoś dobrze nie dzieje non stop zmieniają się dziewczyny chyba coś więc nie gra ... Byłam świadkiem jak 2 dziewczyny kilka dni temu otwieraly sobie perfumy z górnej półki do których bodajże nie było testera i potem klient ma kupić taki produkt? Żenada i dno

Nikt

Praca jak najbardziej na plus , ale atmosfera... to kompletna porażka, kierownik rządzi, a pracownik jest zrownany z podłogą. Z moich własnych doświadczeń nie polecam !

Czy jest możliwość w Jawa Radliński Szymanek sp.j. pracy na część etatu?

Ossa

W Jawie raczej tylko kierownik sklepu ma cały etat. Ewentualnie osoby z grupą.

Zostaw merytoryczną opinię o Jawa Radliński Szymanek sp.j. - Warszawa

• Jak się pracuje w Jawa Radliński Szymanek sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Jawa Radliński Szymanek sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jawa Radliński Szymanek sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 4 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Jawa Radliński Szymanek sp.j.