Opinie o PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "WAMET" ARTUR MASZTALERZ, DARIUSZ NOWAK, ŁUKASZ JAGIELSKI SPÓŁKA JAWNA w Dąbcze

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "WAMET" ARTUR MASZTALERZ, DARIUSZ NOWAK, ŁUKASZ JAGIELSKI SPÓŁKA JAWNA. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "WAMET" ARTUR MASZTALERZ, DARIUSZ NOWAK, ŁUKASZ JAGIELSKI SPÓŁKA JAWNA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "WAMET" ARTUR MASZTALERZ, DARIUSZ NOWAK, ŁUKASZ JAGIELSKI SPÓŁKA JAWNA w Dąbcze

Marti

Lakoniczne podejscie do klienta,nie najlepsza jakosc za ta cene.

Jakość ok ale cena wygórowana

Zero organizacji, najnizsza krajowa na umowie reszta to kombinowana byle by koszty były mniejsze.Zdarzaja się opóźnienia w płatności wynagrodzenia.W zakładzie można pić alkohol i nie są wyciągane konsekwencje.(usunięte przez administratora).

pic

Chyba masz na myśli dawne czasy. Myślę, że warto porozmawiać z obecnymi pracownikami, aby poznać aktualną sytuację w firmie

Hej, jak wyglądają godziny pracy na produkcji, może napisać ktoś od której do której? Ile jest zmian? Czy w grę wchodzą także nocki (dodatkowo płatne)? Zarobki okay na start?

Jeśli odpowie, to oczywiście można :D A więc szefie, nadgodziny są tutaj 100 proc. płatne, czy coś ponad to? Zbliża się wiosna, a więc wysoki sezon, ile godzin nadliczbowych może maksymalnie przypaść dziennie?

Xx

Praca do 15 . Szału nie ma.

Hej:) Chcesz złożyć cv z jakiegoś konkretnego powodu? Ktoś ci polecił firmę? Wiesz, że na pewno sa tu ok warunki? Ja się dopiero przeprowadziłem, więc do firmy chce aplikować trochę w ciemno, dlatego tak dopytuje:P

YYYYY

Czy rozumieć to tak że przy krótkiej rozmowie na miejscu mozna sie tego wszystkiego dowiedzieć ? A nie trzeba przejść najpierw rekrutacji? Zastanawiam sie czy sie opłaca jechać jeśli teraz nie ma żadnego ogłoszenia a przynajmniej nie znalazłem.

pic

Jedna zmiana, ale w okresie największej liczby zamówień (wiosna-jesień) możliwość nadgodzin. Dla osób jeżdżących na montaże dodatkowo nadgodziny i diety

@pic

a w tym okresie nadgodziny wtedy są obowiązkowe? ile tak w miesiącu przypada takich nadgodzin i są one wtedy lepiej płatne czy liczone po normalnej stawce?

pic Nowy wpis

Nadgodziny i wyjazdy są dla chętnych. Co do stawek to trzeba by było dopytać pracowników, ale z tego co wiem chętnie korzystają z tych możliwości

Rafał

Z tym alkoholem to chyba przesadzasz co? Czyli najniższa krajowa na umowie ale zarobić można więcej. Do ręki płacą premie czy dodatkową pensje? Powiesz ile?

Kazik
@Rafał

Pod sklepem sie dowiesz

Barbara
@Kazik

naprawde tak ciezko odpisac jak jest zamiast pisac (usunięte przez administratora) komentarz ktory nic nie wnosi ? ;)

Kazik
@Barbara

Chcesz się zatrudnić czy jesteś Żonka jednego z panów?Moze lepiej podjechać do biura i się zapytać kolegów....

@Barbara

W Agro więcej dostaniesz chyba że masz dobry układ z zarządem.

@Paweł

Jaki przykładowy układ masz na myśli? :(

@Paweł

Tak więcej.W Wamecie np taki spawacz 3tys ma aby na rękę.

Izabela

A ile tak naprawdę dobrze by było by dostawał ?

pic Nowy wpis

Marzena

Są moze jakies aktualne oferty pracy? Chciałabym złożyć CV na produkcję ,ale nie widze aby firma miała stronę internetową ,ani ogłoszeń na portalach . Jakie są warunki zatrudnienia oraz czy występuje praca w weekendy?

@Marzena

Nie słyszałam o kobietach pracujących w tej firmie ale teraz szefowie się zmienili więc pewnie dla kobiet bardziej otwarci :D Złóż cv osobiście .Muszą zobaczyć żeby przyjąć

Lidia
@Ania

A co, to aż tak ciężka praca, że kobietom dziękowano przy aplikowaniu?

@Marzena

@Marzena Produkcja polega generalnie na spawaniu i usługach ślusarskich. Jeśli ma Pani takie umiejętności to można próbować

Marti

Lakoniczne podejscie do klienta,nie najlepsza jakosc za ta cene.

Arczi
@Marti

Tak racja.Jestem rozczarowany obecnym składem i produktami.

Etam

Brak kultury to racja

lex
@Marti

My zrezygnowalismy z wyrobow tej firmy.

@Etam

Kontakt z klientem bardzo ciężki.Mam wrażenie jakby myśleli że są jedynym taka firma na rynku.Kultura osobista powinna być na najwyższym poziomie a nie nie jest

Jakość ok ale cena wygórowana

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "WAMET" ARTUR MASZTALERZ, DARIUSZ NOWAK, ŁUKASZ JAGIELSKI SPÓŁKA JAWNA? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Klientka z Góry

Jak najbardziej polecam . Pan D.bardzo konkretny człowiek mający dobre gadane nie tylko mające związek z pracą.

@Klientka z Góry

Oj tak ma....I to za bardzo....

@Anonim

To sarkazm jakiś? O co chodzi?

@Katarzyna

Ta osoba chyba dobrze wie o co.

@Anonim

Ja niestety nie wiem, a teraz to ciekawość wielka mnie bierze. :( Wtajemniczysz w temat?

Danka
@Klientka z Góry

Napewno konkretny ale radzę uważać.

@Danka

A chociaż Ty może wyjaśnisz o co chodzi?

Martunia P

Ty też..?

@Martunia P

W sensie?

Katarzyna

Zastanawiam się czy to pochwała czy przestroga? Jak widać z tego wątku ostatecznie mało się dowiedziałam na ten temat. Może Ty się orientujesz i wyjaśnisz?

Ktoś.
@Katarzyna

Zadzwoń po pomiary może a nie dociekasz i wszystkich wypytujesz

Lidia

Jakie warunki panują na produkcji? Jakieś zmiany po Nowym roku? Premie, podwyżki? Wspominacie tu o podstawie — najniższej krajowej :/ Dochodzą do tego jakieś benefity? Ktoś też rzucił o młodym zespole, że przez to jakość spadła. Serio zespół aż taki młody? Tata chce aplikować, myślał, że starsi pracownicy w jego wieku też się znajdą.

Belfer
@Lidia

Od tego jest okres próbny .Zawsze można zrezygnować.Jednym pasuje innym nie.Starsza kadra była bardziej ogarnieta .Ci „młodzi „za duzo sodówki w głowie.

Rafał
@Belfer

To dużo młodych bez doświadczenia pracuje? Na początku jak się nie ma zbyt wielkich kwalifikacji to jest wdrożenie? Ktoś ze starszych pracowników opiekuje się początkowo młodymi?

Klient

Nie polecam.Usluga wykonana nie tak jak chciałem.

Pracowałem w tej firmie pare lat temu.Oceniam srednio jesli chodzi o płace i warunki.Plus to mozliwosc brania zaliczek.Teraz firme maja młodzi i niby standard i jakosc mocno mocno spadla.

Hej, Chcę zaczerpnąć informacji w sprawie warunków pracy . Czy istnieje szansa zatrudnić się na 3/4 etatu? Czy kierownictwo stara się budować odpowiednią atmosferę w firmie? Czy pracodawca gwarantuje dodatkowe benefity? Bardzo dziękuje za odpowiedź.

Do adm

Kierownictwo?!To nie doświadczone osoby,które przejęły firmę po rodzicach .Benefity to może takie ze nic ci nie zrobią jak będziesz na śniadaniu pil piwko. Montowali mi daszek w październiku i do poprawy.Kontakt z osobą odpowiedzialna za To tyłki przez sms bo telefonów nie odbiera.

Halina
@Do adm

A może doświadczenie nie ma takiego znaczenia jak podejście? Niektórzy w branży po 40 lat są kierownikami i 40 lat tak samo słabo kierują ludzmi. Daj się wykazać młodym. A przez SMS kontakt to nawet lepiej, przynajmniej wszystko masz czarno na białym .

Do Halina
@Halina

Tak racja.Ale ten młodziak nawet wysłowić się nie umie przez sms.Co z tego że jasno ma napisane?!Ktoś kto zarządza musi mieć impekt :bierze telefon i dzwoni i jasno przedstawia sprawe jak pracownicy źle wykonali .A nie bawi się w sms jak dzieciak

Kuba
@Halina

Zgadzam się z tobą ale kulturę osobista tego jednego znam.......

@Do Halina

Kontakt przez SMS? Ktoś chyba rzeczywiście boi się rozmawiać z pracownikiem w cztery oczy. Nie rozumiem takich praktyk...

Widocznie jeden pan szefujący tam ma bardzo dziwne praktyki kontaktu.

Halinka
@Kuba

Ja też znam.Do teraz nie moge dojsc do siebie

@Do Halina

A wiadomo ile lat ma mniej więcej? No może faktycznie trzeba po prostu przyuczyć i tyle. Są teraz niestety różnice pokoleniowe i każde ma swoje "dziwactwa". Ja zauważyłam, że osoby 18-24 aktualnie wolą napisać właśnie zamiast dzwonić. Wstydzą się?

Do Halina
@Katarzyna

Na pewno nie taki mlody.Nie polecam tej firmy.Wole milsza obsługę a rynek jest obszerny.

Ilona
@Do Halina

A coś jeszcze Cię pod tej firmy odrzuca prócz niemiłej obsługi?

Ziom

Pracowałem tam ale znalazłem lepiej płatna pracę na lepszych warunkach

Zostaw merytoryczną opinię o PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "WAMET" ARTUR MASZTALERZ, DARIUSZ NOWAK, ŁUKASZ JAGIELSKI SPÓŁKA JAWNA - Dąbcze

• Jak się pracuje w PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "WAMET" ARTUR MASZTALERZ, DARIUSZ NOWAK, ŁUKASZ JAGIELSKI SPÓŁKA JAWNA?

Zobacz opinie na temat firmy PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "WAMET" ARTUR MASZTALERZ, DARIUSZ NOWAK, ŁUKASZ JAGIELSKI SPÓŁKA JAWNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• 99
    64-130 Dąbcze

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042