Opinie o LOB S.A.

Tom

REGIONALNY KIEROWNIK SPRZEDAŻY CAŁA POLSKA - PODZIAŁ NA REGIONY Do byłych i obecnych pracowników sprzedaży - możecie wypowiedzieć się na temat pracy jako RKS ? Napiszcie swoje opinie, podzielcie się doświadczeniami, informacjami na temat narzędzi pracy, atmosfery, warunków itp. Dzięki Tom

Criss

rekrutacja na stanowiska : regionalny kierownik sprzedaży - cała Polska W nawiązaniu do rekrutacji mam pytanie do pracujących w dziale sprzedaży kierowników : jakie mniej więcej są rejony -2/3/4 województwa?, jakie narzędzia pracy i wsparcie ma RKS? i jakie warunki płacowe oferuje Firma ( podajcie widełki podstawa +premia) jak możecie Opiszcie proszę jak Wam ogólnie się pracuje i czy plany sprzedaży są bardzo ambitne czy raczej do realizacji? Dzięki Criss

Agnieszka

@c4 czyli byłeś raczej zadowolony z pracy w LOB S.A. Mógłbyś jednak powiedzieć więcej coś o warunkach pracy? Aktualnie nie ma żadnych nowych ofert pracy. Zachęcam jednak, aby śledzić oferty co jakiś czas, być może coś się pojawi.

Agnieszka

@produkcja znalazłam ogłoszenie, że poszukują Księgowej ;)

produkcja

Jak wygląda praca na produkcji? szukają do [pracy.

kata

c4' w każdej ofercie pracy zazwyczaj masz podany zakres obowiazkow i wymagań.

Nietoperz

Czy produkcja nadąża z produkcją kłódek atestowanych?Co to za strategia?Daj truciznę gratis i sprzedaj drogo antidotum. Pozdrawiam wszystkich wyjadaczy.

mis

czołem żołnierze, Kubicki dawaj

poiu

fajna firma, fajni ludzie, zarobki jak wszędzie. ogólnie praca jak wszędzie pracować trzeba. pozdrawiam

loki

Fajna firma dobry klimat, atmosfera pracy. Możliwości rozwoju brak

ali

Aco powiecie na nową Panią w sekretariacie? Dla mnie porażka, o co proszę wciąż problem.

polop

Młodych świeżych z pomysłami starzy wyjadacze eliminują. Boją się o swoje stołki to nie firma dla ambitnych sorry ale dla takich nie ma etatów. Zarządzają ludzie którzy trafili tam po wtykach i wiedzą że nigdzie nie znajdą pracy. pozdrawiam

lupa

Pani B. - dziękuję. Pani kultura, wizerunek i gotowość do pracy przyczyniała się na bieżąco do tworzenia dobrego wizerunku LOB SA. Te dobre opinie niech będą siłą dla Pani a dla LOB SA drogą do poszukiwania ludzi w Pani stylu

smerf

(usunięte przez administratora) znaczy fabryka działa i zarabia, ciekawe czy pracownicy to czują? ktoś dostał premię w tym roku??? (usunięte przez administratora)

artur

Jakiś zmartwiony chodzi ostatnio nasz dyrektor finansowy, pewnie znowu mu prezes cuda na kiju każe robić, a gdyby nie on to już dawno by wszyscy ta firmę z dymem puścili. ciekawe czy chociaż ktoś widzi zaangażowanie tego człowieka

Partner

Przedstawiciele składają już do dobrych sklepów propozycje zatowarowania na regał wraz z cennikiem i katalogiem.Czyżby po cichutku, przez przypadek, może sami się zgłosili...To się nazywa uczciwa polityka?

pooo

i co tam słychać w LOB?. Chłopaki sobie radzą??

kierownik

antek śmigaj po kawkę leserze po studiach!

MB
@kierownik 28.09.2015 20:18
antek śmigaj po kawkę leserze po studiach!

Jestem bardzo rozczarowany, tym ze nie będę juz współpracować z Panią w sekretariacie, z Panią B .Bardzo długo współpracowaliśmy , nigdy żadnych problemów, dokładna, sumienna, a przede wszystkim wizytówka firmy.Wysoka kultura czego nie można powiedziec o obecnej Pani. Dzięuję za współpracę, Pani B.Takich ludzi nie da się zastąpić.

B
@MB 01.01.2016 14:50

Ja również jestem rozczarowany , współpraca z Panią B była na najwyższym poziomie.Wszystko idealnie. Racja!Takich ludzi się nie zastąpi. Co niektórzy będą jeszcze żałować.

Głowacz

Związkowcy wraz z całą dużą rodziną nie powinni okupować lukratywnych etatów w firmie.

marry

Dlaczego właściciel ma to wszysko w pompie? to proste już dawno ten zabytek sprzedał. ciekawe co teraz podzieje się z managerami? No chyba że klient się zorientował że jabłko jest sfermentowane i odszedł od stołu starszego Pana. Wtedy wszyscy managerowie piją szmapna i zagryzają kawiorem - gdzie będziemy mieli tak dobrze jak u Jana. gra pozorów, malowanie trawników, donosy jak dawniej ...

poi

współpracownik mówi prawdę. fachowiec z niego jak ze mnie ksiądz. a praca ciężka za grosze. niewolnictwo

popo

no to fakt jak za komuny. ogólnie brak perspektyw. każdy pilnuje swojego stołka jak wszędzie. pozdr

robotnik

W tej firmie jest tak dobrze, ze nawet złodziei i alkoholików ikt nie zwolni mowiac szczerze ogólny bałagan, kierownictwo nie panuje nad niczym. ida o 16 do domu i czekaja na ladna wypłatę a gdy prezes jest w firmie czekaja na niego by mu wcisnąć kolejne kity, kupuja nowe maszyny za miliony złotych a one stoja nie użyteczne tak się robi wlasciciela firmy w bambuko. jednym słowem tak jak za komuny, każdy ma wszystko w nosie.

mecenas

Nawet na bezrobociu jest lepiej niż na produkcji w LOBIE. Za to co płacą można jedynie napić się z rozpaczy. Ci wszyscy którzy kierują w LOBIe, powinni zarabiać tak jak na produkcji wtedy wiedzieliby jaka jest sytuacja w firmie. Ponoc zlom mosiężny jest w cenie jeszcze trochę a każdy będzie wynosil 5kg dziennie aby przyzyc: zlomiarze metali kolorowych. Pozdrowienia Polkoper zlomreks i prywatni. PAPA

Ślimak. Praca w Lob hmm co tu powiedzieć jak wszędzie są ludzie i parapety. Pracownicy w większości ok, przełożeni napewno sie za tobą nie wstawią każdy dba o swoje, oczywiście są wyjątki. menagery szału nie robią. Nikt sie nie interesuje czy by coś zmienić poprawic ulepszyc. Kasa za prace minimalna, jak wszedzie brak możliwości rozwoju. Ale ważne ze jest praca

(:P-

Aaaaaaaaaahahhahaha do tej pory byłem przekonany ze LOB jest firmą rzetelną na poziomie wynagrodzeń pracowniczych. Ale złożyłem CV i poszedłem na rozmowę i jak usłyszałem ile zarobie to mnie odrzuciło. Mój stary pracował tam jakiś czas za komuny i wiązałem nadzieje z tę ze firmą i moje nadzieje zostały rozwiane jak porażenie piorunem,jak uderzenie torpedy - zostałem storpedowany. I ta niechęć tak jakby nie zależało panom z LOB już od początku. Sprzedajcie tę firmę razem z ludźmi. gość - 2015-05-17 Daj se spokój zacznij zbierać na bilet na zieloną wyspę albo jedź do Niemiec na szparagi.

gość

Chciałbym się dowiedzieć o zarobkach dla początkujących na produkcji i w pózniejszym czasie także,bo z opiń co tu patrze to za miło nie jest.

obserwator

Kto skasował już trzecie auto w naszej firmie?

o

Gdzie moje premie ? Nadgodziny? ( usunięte przez administratora )

pikus

Pewno ze tak dawno to juz wiadomo

obserwer

Wszyscy narzekali na prezesika a on ptrafił utrzymać wszystkie działy w ryzach i osiągał rekordowe wyniki. Premia kwartalna była 4 razy w roku w zamian za wypracowane wyniki! facet wiedział jak motywować i nie patyczkował się z nierobami, miał swój styl, był nieobliczlny ale cholernie skuteczny!

Wyciek

Pewna firma ze Szczecina informowała o podwyżce już we wtorek. O co chodzi?

niki

Widzę że są pozytywne opinie ja takiej nie mogę wyrazić, ale prawdopodobnie to manipulacja. Jak te oceny podkręcone

pooo

Firma ok. dobra atmosfera. takie pieprzenie narzekaczy na forum ale taka natura polaka. chociaż zarobki mogłyby być lepsze

Pieniądze są na czas. Firma dobrze stoi finansowo. Atmosfera - nie jest źle. Pamiętam o wiele gorsze czasy.

marek

chce aplikować na handlowca rynek UE, prosze o opinie czy warto, czy Lob to konkretna firma, jaka atmosfera no i czy płacą dobrze i na czas

kolega

Jest bardzo ok chopie, zwolniło się 60% załogi, reszta wciąż szuka, ale ty jak chcesz możesz szukać klientów w UE. Dyrektor jest wspaniały, właściciel mega równy gość - nie zależy mu na kasie

zenek
@zawi 18.03.2015 20:03
jak 60% załogi sie zwolniło a reszta wciąż szuka to kto produkuje płyty, które mają do Niemiec iść? wesoło chyba tam nie jest...

jak się chcesz wkopać

mateusz
@kolega 18.03.2015 17:26

versa vice

zawi

Tak poważnie ktos moze odpowiedzieć jaka jest sytuacja w firmie, dokładnie Bielsko B.? jest sens sie starac o prace handlowca na rynki UE? podobno dyrektorem jest niejaki p. Michął, czy jest ok ?

zainteresowany

Czy p. Michał w Bielsku jeszcze rządzi? dostałem propozycję pracy i nie wem co z tym zrobić, poradzcie prosze

gosc

Czy p. Maria z dz. zakupow sie zwolnila?

Zniesmaczony

Żałosne Panowie... a raczej chłopcy! Swoje frustracje wyładowujcie w izolacji ze "swoim kciukiem i jego czterema córkami", a nie na forum publicznym, anonimowo obrażając inne osoby.

sas

chyba nie zmienimy barwy bo bialo niebiescy chca zlikwidowac zaklad wiec nie ma co sie cieszyc

gruby
@rec 09.03.2015 16:04
Znawca, chcesz powiedzieć, że LOB zmienia barwy??? biało niebiescy???

No to się zacznie kocioł jak w oddziale w bielsku, pewnie też dostaniemy kontrolera...

TomekK
@gruby 09.03.2015 20:46

Przeciez tam juz czystka nic tylko zamknąć

Janek

Wziąłbym się za tą firmę ale nie mam czasu, chyba ją spuszczę, są tacy co dają kasę a to co nas podnieca to ....

frodo

Janie weź się za ta firmę i ludzi

kad

o jest shrek to do pary wielka baba w przezroczystych gaciach

pytaj

a kto to DH?

Zostaw opinię o LOB S.A. - Leszno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LOB S.A.