3 Dodaj opinię
3 113 271 5 1

Opinie o LOB S.A.

Gosc

W SOBOTY I NADGODZINY PRACUJĄ TYLKO PRACOWNICY Z UKRAINY A DLA POLAKÓW NIEMA NADGODZIN BO ZADUZE KOSZTY PRODUKCJI 37 LAT PRACY ZA NAJNIŻSZĄ KRAJOWĄ SUPER PRACODAWCA

Pracownik Nowy wpis
@Gosc

W soboty na niektórych działach jak to bywa w narzędziowni "pracują" pupile jaśnie trzcigodnego pana Jana. I łupią każdą sobote. Bo z 2 czy 3 sobotami jeszcze jakoś to wygląda. Ale tak jal wyżej ludzie pracują tu po 40lat za 2000zl netto

Nowy Nowy wpis

Szukam pracy jako programista cnc, jakich warunków można się spodziewać ? Atmosfera wypłata szkolenia

Pracownik Nowy wpis
@Nowy

Szczerze, nie polecam ! Brak rozwoju, brak kompetencji przełożonych!, atmosfera w dziale w którym byś pracował fajna! Ale za dużo się wymaga, a za mało otrzymuje w zamian. Obiecają złote góry, później wiecznie tonem pretensjonalnym zaczynają rozmowę . Nie rozwiniesz tu skrzydeł, nie marnuj swojej wiedzy, i doświadczenia w tej firmie. Odkąd jest to Lob Assa Abloy, to są tylko wymogi zachodnie! Standardy zachodnie, i płaca wschodnia! Jak chcesz wiedzieć wiecej daj znać zostawię jakiś email do siebie pogadamy. Ale szczerze, nie aplikuj.

Szukam pracy Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 25 dni.

Programista cnc co.możecie o tym powiedzieć? Konkrety

Szukam pracy
Użytkownicy czekają na odpowiedź 25 dni.

Widziałem ogłoszenie o programista cnc... Czy ktoś może coś powiedzieć czego można się spodziewać w tym dziale....atmosfera, szkolenia, wynagrodzenie itp

Polka
Nazwa działu: Produkcja

W tym zakładzie tragedia, każdy robi co chce i jak chce , nie ma komu zgłaszać bo to bez sensu. Ogólnie są 2 zmiany A nawet 3 a co nie którzy chodzą tylko na jedną zmianę ranna, bo tak wygodnie . Starsi pracownicy myślą, że jak za komuny nic nie trzeba a nowi biorą przykład. Pensja najniższa krajowa i brak nadgodziny spowoduje że ludzie młodzi będą uciekać.

@Polka

A jak wyglądają praktyki? Na stronie firmy jest informacja o nich https://www.lob.pl/pl/site/lob/o-nas/kariera/ Jest szansa na zatrudnienie po ich zakończeniu?

@Bartosz

Trzeba się przyjrzeć nowym pracownikom co nie znaczy ze wszyscy nic nie robią, a jeśli chodzi o pomoc ze strony pracowników starszych to oni nie są skorzy do pomocy bo wolą się chować po kątach i naśmiewać się , że nowy pracownik sobie nie radzi. Normy są do wykonania i możliwe ze nie ma czasu na tłumaczenia , ale od tego powinni być Liderzy .

Polka
@Bartosz

Trzeba się przyjrzeć nowym pracownikom co nie znaczy że wszyscy nic nie robią, a jeśli chodzi o pomoc ze strony pracowników starszych to oni nie są skorzy do pomocy bo wolą się chować po kątach i naśmiewać się, że nowy pracownik sobie nie radzi . Normy są do wykonania i możliwe że nie ma czasu na tłumaczenia, ale od tego powinni być Liderzy. Przepraszam na Nick

były

Zasadniczo masakra. Czas zatrzymał się w latach 70-tych. po najnowszej zmianie właściciela na korporację pracownikom szeregowym nie jest lepiej. Przecież ma być taniej a nie lepiej

@były

Z tego co piszesz masz zastrzeżenia do warunków pracy. Czy mógłbyś dodać jakie umowy o pracę są proponowane nowym pracownikom? Ciekawi mnie, czy kontrakty są na czas określony, czy raczej umowa zlecenie.

ON
@Bartosz

Wszyscy są na umowach o pracę, ale okres próbny 3 mc jest. Potem czas określony lub nieokreślony jak kto pracuje.

Nazwa działu: Produkcja

byłem tam pracownikiem co prawda krótko lecz to co ujrzałem to przerosły moje spostrzeżenia na temat Tej firmy (usunięte przez administratora) Może i ludzie jako tacy...ale tam idą ludzie po części którym brakuje do emerytury. Wynagrodzenie według nich 2300zł/brutto to ATRAKCYJNE... (usunięte przez administratora)

@saruF

Ah zapomniałbym nadgodziny u nich to rzecz codzienna a tutaj 2h a tam 3h a przyjdź jeszcze w sobotę etc. Praca definitywnie nie dla młodych

PIP
@saruF

NA NADGODZINY MUSISZ WYRAZIĆ ZGODĘ, NIKT CIĘ NIE ZMUSI DO REGULARNEGO WYKONAYWANIA NADGODZIN KOLEGO WIĘC NIE ROZUMIEM DLACZEGO NARZEKASZ

@PIP

@PIP Przyjacielu chciałbym powtórzyć słowa tamtejszego brygadzisty "Jeżeli powiem CI że zostajesz 2h bądź 3h to zostajesz wszyscy zostają to i Ty się nauczysz tego"

PIP
@saruF

Mścisz się kolego i wypisujesz te głupoty bo Cię wywalili, dobrze wiemy kto się kryje pod tym pseudonimem. Trochę pokory SARUF.

@PIP

Widzę, ze masz inne zdanie niż Saruf. Dyskusja toczy się o nadgodzinach, więc chciałbym się dowiedzieć, czy nadgodziny sa ekstra płatne, czy można za nie odebrać dzień wolny w dogodnym terminie?

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 84 dni.

Wiecie czy LOB S.A. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 86 dni.

18 września widziałem ogłoszenie o prację jako Programista na GoWork.pl, wiecie jak duże są progi prowizyjne w firmie LOB S.A.?

...
Nazwa działu: Produkcja

Jak się orientowałem jakiś ponad rok temu ,to oferowali najniższą plus premia na produkcji(umowa o prace). Firma bazuje na starszych pracownikach którzy ciągną do emerytury...Może coś się zmieniło w kwestii wynagrodzeń ,ale wątpię...Jak pracowałem jakieś 10 lat temu,to nie wspominam zle...samej pracy.Praca siedząca na prasach...Może teraz tam więcej CNC...Ale to już wiedzą osoby które tam pracują teraz.

@...

Orientowałeś się w kwestii warunków zatrudnienia, ponieważ planowałeś, może wrócić do pracy w firmie LOB? Skoro pracowałeś tam około 10 lat temu, to zastanawia mnie, dlaczego zainteresowały Cię warunki pracy, które obecnie tam obowiązują.

...
@Bartosz

Rozglądałem się akurat za pracą a ze nie wspominam swojego pobytu złe ,dowiadywałem się z ciekawości...

@...

Rozumiem. Dziękuję za odpowiedź. Aktualnie znalazłeś nowe miejsce pracy, czy może w dalszym ciągu obserwujesz firmę LOB, ponieważ chciałbyś aplikować i wrócić do miejsca pracy, w którym już kiedyś pracowałeś.

filozof

Każdy zarabia tyle na ile zapracuje, może trzeba więcej robić?

Milo
@filozof

To nie akord

@Milo

Skoro praca nie jest akordowa, to mógłbyś napisać, jak wygląda podstawowe wynagrodzenie, które firma LOB oferuje swoim pracownikom? Chciałbym dowiedzieć się, czy pracownik może liczyć również na jakieś świadczenia dodatkowe? Napisz, proszę coś więcej o warunkach oferowanych przez pracodawcę.

Pycho
@filozof

Za najniższą krajową.?

@Pycho

Jak wcześniej wspominałem wynagrodzenie jest bardzo ważne i fajnie było by dowiedzieć się jaka jest jego wysokość, ale nikt o tym nie wspomniał. Płatne nadgodziny lub premie mogą podwyższyć pensję, Może ktoś zdecyduje się napisać o tym więcej informacji. Także możliwość brania udziału w szkoleniach i kształcenia się to dla ambitnych osób istotne wiadomości. Czekam na Wasze wypowiedzi.

praca pilne

witam poszukuje pracy w lesznie w godzinach od 8 do 14 maxymalnie badz w domu moze akurat gdzies ktos potrzebuje albo w waszej firmie kogos. Bardzo mi zalezy. Pozdrawiam

byłypracownikodniedawna

Pracując w LOB (a latek tam mam sporo) trzeba przyznać, że praca jest nie najgorsza. Jednak zarobki stoją w miejscu - gdyby nie zmiana najniższej to nic ani nie drgnęłoby. Wszak ci, którzy mają najniższą zmiany mają. Jednakże kto ma więcej to stoi w miejscu, a pracy do zrobienia więcej. Z czasem dokładają pracy i to bez podwyżek. Szkolenia - 1 przez pona dekadę i to na początku. Sam musisz się wszystkiego dowiadywać, uczyć. Nadgodziny - różnie bywa. Są tacy co premią mają pensje wyrównywane do najniższej. Praca zmianowa zależna od działu, gdzie się jest. Obecnie atmosfera jest ciężka, każdy zastanawia się co będzie jutro. Ludzie robią, nie wiedząc jak długo. Dobrze, że ludzie tam pracujący (zwłaszcza starsi pracownicy) zawsze pomogą i wytłumaczą - szkoda tylko, że za te szkolenie nikt im nie płaci. Jak kogoś interesuje praca prawie darmo, ale ważna jest pozytywna atmosfera - polecam. Zarobki nie zachęcają. Pozdrawiam i życzę powodzenia nowym pracownikom.

Tak5Nie
Piotr
@byłypracownikodniedawna

Z Twojego nicku na forum wnioskuję, że już nie pracujesz w tej firmie. Czy głównym powodem Twojego zwolnienia był poziom wynagrodzenia? Może zamiast czekać na samoistne podwyżki, warto było wziąć sprawy w swoje ręce i porozmawiać z działem kadr o podniesieniu wynagrodzenia? Kto wie, jaki wynik mogłyby przynieść takie negocjacje.

TakNie2

Doswiadczony

hahah gosciu co Ty tutaj napisałes, bez urazy ale jako pracownik produkcyjny ciezko zarobic ledwo ponad 2 tysiace zł.

Hilary

Nie polecam. A dla czego? Praca na produkcji jest ale bez perspektyw na awans, podwyżki. (usunięte przez administratora)Stawka na produkcji jest minimalna. Jest możliwość pracy w soboty, które są lepiej płatne. Dla osob młodych i ambitnych nie jest to dobre miejsce. Starzy pracownicy są tam do emerytury zazwyczaj. W firmie się coś zmieni jak zacznie brakować pracowników ze wschodu

Tak1Nie

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w LOB S.A. o opisanie nowej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Klara

Podpowiedzcie coś o pracy stażysty w dziale HR.

Stefan

Wysokość zarobków to bardzo indywidualna sprawa. To negocjujemy na rozmowie.

Tak2Nie

kobitka

witam mam oferte pracy na produkcij jakies szczegoly zarobki atmosfera

Tak26Nie
Pytający
@kobitka

I jak? Dowiedziałaś się ile się zarabia?

Pytający

Witam. Mam kilka pytań: - Czy są nadgodziny? Jak tak, to jak to wygląda? Tzn. w soboty idzie się do pracy? Zostaje się na nadgodzinach w ciągu tygodnia? - Jakie są zarobki? (Zapewne na okresie próbnym jest to najniższa krajowa a co potem? Czy 2000 zł [słownie: dwa tysiące złotych] zarobię bez nadgodzin w miesiąc?) PS. Na pytanie o zarobkach proszę nie odpowiadać w stylu "tak jak wszędzie" ponieważ to mi nic nie mówi. PS. Proszę o odpowiedź osoby pracujące tam, bądź te, które tam pracowały. Pozdrawiam Pytający

nowy

ile zmian na produkcji jest?

Tak12Nie

Adam
@nowy

Witam, zależy gdzie się trafi. W znacznej większości jest praca dwuzmianowa, ale są działy jedno i trzy zmianowe.

Zenek

Szkoda, że nikt z pracujacych nic nie pisze. Masa pytań od chętnych do pracy w firmie!!!

Pracodawca

@Zenek

Praca na 2 lub 3 zmiany.

nowy

ile zmianowa praca jest na produkcji??

TakNie

LOB S.A. poszukuje kandydatów na stanowiska Regionalny Kierownik Sprzedaży. Czy ktoś z Was orientuje się co wchodzi w skład obowiązków na tych stanowiskach?

Tak8Nie

Elwira

Widziałam ofertę pracy dla kierownika ds. zakupów. możecie coś podpowiedzieć , jakieś wskazówki?

CamsOneer

ide na rozmowe praca na produkcji jak ma na nazwisko kierownik bo zapomniałem i nie wiem do kogo ide . pomoże ktoś

Karolek

Dzień dobry czy firma zapewnia transport z Gostynia?

Tom

REGIONALNY KIEROWNIK SPRZEDAŻY CAŁA POLSKA - PODZIAŁ NA REGIONY Do byłych i obecnych pracowników sprzedaży - możecie wypowiedzieć się na temat pracy jako RKS ? Napiszcie swoje opinie, podzielcie się doświadczeniami, informacjami na temat narzędzi pracy, atmosfery, warunków itp. Dzięki Tom

Criss

rekrutacja na stanowiska : regionalny kierownik sprzedaży - cała Polska W nawiązaniu do rekrutacji mam pytanie do pracujących w dziale sprzedaży kierowników : jakie mniej więcej są rejony -2/3/4 województwa?, jakie narzędzia pracy i wsparcie ma RKS? i jakie warunki płacowe oferuje Firma ( podajcie widełki podstawa +premia) jak możecie Opiszcie proszę jak Wam ogólnie się pracuje i czy plany sprzedaży są bardzo ambitne czy raczej do realizacji? Dzięki Criss

Agnieszka

@c4 czyli byłeś raczej zadowolony z pracy w LOB S.A. Mógłbyś jednak powiedzieć więcej coś o warunkach pracy? Aktualnie nie ma żadnych nowych ofert pracy. Zachęcam jednak, aby śledzić oferty co jakiś czas, być może coś się pojawi.

Tak20Nie

Zostaw opinię o LOB S.A. - Leszno

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie