ASSA ABLOY Opening Solutions Poland S.A.

Opinie o ASSA ABLOY Opening Solutions Poland S.A.

?A

Takie tutaj niedopowiedzenia, gdzie działają owi partnerzy? To obsługa prawna też sie zmieni? i hr z G.K.? a co z zakupami ze wschodu, to też?

key

Były Prezes SZW nie jest taki głupi jest ustawiony bo ma dotacje od partnerów których stworzył na swoje potrzeby co miesiąc dostaje swoje.

adi

nie tylko jego zony ale pani z hr tez

wtyka
@adi

Także pozostawił po sobie jeszcze oko i ucho.

LOB

Nie płacą nadgodzin tylko jakąś śmieszną premie uznaniową żeby się nie wydało że pracownicy dawno przekroczyli limit godzin który przewiduje kodeks pracy a mistrzem od zmuszania do nadgodzin jest nijaki MIKSER

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie ASSA ABLOY Opening Solutions Poland S.A.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. Zakupów i Logistyki
LOB

Na prezesa powinien wrócić pan D....... to by znowu zrobił porządek z tymi panami z kantorka ( jak wchodził na hale to panowie znikali a kantorek świecił pustką a teraz czują się tam jak w swojej prywatnej twierdzy )

Na nowoczesna galwanizernie wydali parę tysięcy i przed właścicielem udają że jest super a w rzeczywistości te nowe cacko jest mniej wydajne jak stare linie obsługiwane przez pracowników.Dziwne że pan K. jeszcze się nie zorientował że pan P.G. wciska mu KIT, a część towaru niklowana jest poza zakładem

nick

LOB Gdyby nie zwiazki to pan P.D. pracowal by nadal jako rozdzielca a i w tym nie byl zbyt bystry

Garnek
@nick

Sprawny inaczej.

byly lobowiec

Całe szczęście, że już tam nie pracuję. Odradzam komukolwiek jakikolwiek kontakt z tą firmą. Właśnie z powodu pana MN zwolniłem się po kilkunastu miesiącach pracy. Jeśli nie potrafisz być taki sam jak on to Cię zniszczy psychicznie przy pełnym poparciu dyrektora PG. Chory człowiek, który powinien się leczyć!

Sierp
@byly lobowiec

Z jednego z największych pracodawców na lokalnym rynku ok. 1000 osób zatrudnionych, zostało może 300. Jak już nie da się wyżymać, to się sprzeda za cenę dużo wyższą od zakupu. Ta sprawa ociera się o prokuraturę.A te zarobki, podobne były 10 lat temu.Z wykluczeniem układowiczów, zasłużonych,kapusiów, przydupasów i pistoletów.Sprawiedliwość jest nawet silniejsza od prawa.

obserwator
@byly lobowiec

Czy PG-to Przeciętny Głupek, który nic nie potrafi, a ma o sobie wysokie mniemanie?

lobs

Tylko nie ten zakład najgorszy w mieście jak i nie w województwie. Taki syf że sama władza się zwalnia a co dopiero aby dobrze było pracownikom fizycznym. Umowa faktycznie 1400 zł /brutto + premia więc wychodzi najniższa krajowa na rękę czyli jeszcze nigdy nie było więcej niż 1200 zł. Fajnie co ?? do tego dolicz dojazd 300 zł więc marnie to wygląda. Ludźmi dyryguje osoba karana za mobbing (M N) i nadal stosuje mobbing w pracy a nikt z tym nie walczy ludzie się boją a samemu dyrektorowi jest to na rękę bo jest skuteczny - wywołuje strach u pracowników Nie polecam nawet na miesiąc !!

arek
@lobs

Ta sprawa nadaje się do sądu pracy, ale wyższej instancji.Ten pracownik jest jak obłąkane zwierze i zgodnie z nakazem sądowym nie powinien kierować ludźmi i w dodatku jest za to premiowany przez LOB-a.Potrzeba świadków i sprawa trafi do Poznania.

VDV
@lobs

Solidarność Jastrzębskiej Spółki Węglowej walczy o pracowników ich warunki, odprawy itd., a w LOB walczyła o stanowiska i pensje dla całej swojej rodziny, kosztem załogi zwalnianych bez odpraw lub za "porozumieniem stron" lub przesuwanych do innych firm.W Bielsku Białej była zgrana załoga.

dams

Ten zakład to śmiech na sali moja mama pracuje i ma na umowie o pracę 1400 zł/brutto. Paranoja że prawo za to się nie weźmie. Najniższe zarobki w Lesznie. Słynny Pan "MIXER" ma sądowny wyrok za mobbing a nadal grozi i zmusza ludzi do zostania po nadgodzinach :/

Olas
@dams

Dość chamów w firmie, trzeba podać to nie do kolesi tylko do Głównego Inspektoratu Pracy.LOB zapłaci karę, to odechce się łamania prawa pracy.

Cruze
@Olas

Żal mi tych biednych tak wykorzystywanych pracowników.Ktoś pomylił zakład pracy z obozem pracy cofając się w czasy rewolucji przemysłowej.Może w związku z rosnącym kursem dolara do zł. właściciel postanowił przenieść produkcję Yeti z Chin do Leszna?Stwierdził, że jeżeli tam pracują za miskę ryżu to tutaj mogą pracować za miskę kartofli.Wystarczy dobrze opłacać tylko kilku kapo.

dis

oj czyżby powyzej osoba z mk sie wypowiadala?decyzje pana sw co do zwolnien byly fatalne i opartne na bezpodstawnych donosach takze od was a zylo sie dobrze tym ktorzy donosili albo mało widzieli.dlaczego teraz kolezanki nie bronia bylego prezesa? zwalnial osoby niewygodnie albo tych ktorzy przeciwstawili sie jego decyzji

Key

Drodzy Państwo prawda jest taka, że Prezes jak był specjalistą ds. eksportu już miał gotowy plan. Na początku donosił, że wszyscy są niedobrzy i nic nie potrafią i tym sposobem wyeliminował wartościowych ludzi, którzy stali na przeszkodzie do jego kariery, gdy został DH a potem Prezesem reszta wartościowych ludzi, którzy mieli pojęcie o tym, co robią sami odeszli do konkurencji. A prawda jest taka, że ten człowiek potrafił jedynie kłamać i lawirować i opowiadać bajki jak ktoś nie chciał z nim współpracować to obiecywał, że zniszczy. Ale i na niego przyszedł koniec pewno wyszło szydło z worka

adi

a to się porobilo wszyscy którzy stali u bylego prezesa i donosili na innych teraz kolejka stoja u pana przewodniczacego ciekawe czy cos to da moze pan przewodniczacy przyjży sie zwolnienia osób ktore chociaż cos wiedzialy a w zastepstwie przyjmowac lub przenosic mało znające sie na rzeczy osoby ktore nadrabiaja hmmm hmm tylko nie wiadomo czy pustka w glowie zastapi cos na dluga mete

pito

ogólnie bardzo fajni ludzie atmosfera super. zarobki kiepskie pozdrawiam LOB

ciekawa

Czy ktoś wie gdzie jest ... i czym (kim?) się zajmuje DH???

BYŁY ZDRADZONY

Znacie najnowszy pomysł nowego starego szefa, płyty będą produkowane w Lesznie! szykuje się rewolucja

@BYŁY ZDRADZONY

A co ma zrobić jak tam się wszyscy pozwalniali, lepiej przenieś co jest zamiast doplacac

Paprykarz
@.

Czas wytrzeć palec i włożyć kolejnemu w d...

BYŁY ZDRADZONY

Oj nie ma już najważniejszej miotły w firmie, a jeszcze niedawno ukazał się artykuł o zadowolonych pracownikach. Trzymam kciuki za firmę może kiedyś wreszcie się odbije. (usunięte przez administratora)

red

a po prostu najlepiej zmienic prace gdzie atmosfera bedzie chociaz troche lepsza... ja probowalem duzo razy a pracy szukalem przez strone Rekrutacyjnej Rewolucji polecam wam rejestracje tam, otrzymacie duzo ofert bo jestescie rekrutowani przez wiele firm/biur ;) powodzenia

Transfer
@red

Będziemy dalej przelewać do kancelarii?

ciekawy
@Transfer

co masz na myśli?

bruner
@Transfer

Może chodzi o jego koleżankę?Czyżby dlatego puścił nietoperza z dymem?

lob
@bruner

koleżanka z kancelarii to też koleżanka jego żony ...

Boguś
@lob

Czy duże fakturki tam szły?Jachu prać?

HUUURA

PREZESIK SIĘ WNERWIŁ, PODZIĘKOWAŁ I SIĘ POŻEGNAŁ !!!

staszek

Czy ktoś wie czym zajmuje się aktualnie DH ...

Zostaw merytoryczną opinię o ASSA ABLOY Opening Solutions Poland S.A. - Leszno

• Jak się pracuje w ASSA ABLOY Opening Solutions Poland S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ASSA ABLOY Opening Solutions Poland S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ASSA ABLOY Opening Solutions Poland S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ASSA ABLOY Opening Solutions Poland S.A.