Opinie o Auto.Exe LTD Sp. z o.o. Oddział w Polsce w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Auto.Exe LTD Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Auto.Exe LTD Sp. z o.o. Oddział w Polsce o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja wyrobów metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto.Exe LTD Sp. z o.o. Oddział w Polsce w Częstochowa

Jacek Nowy wpis

Kupiony Fiorino - igła. Polecam na 100%

Piotrek Nowy wpis

My też dajemy plusa, jak najbardziej do polecenia. Zakup bardzo udany.

Krystyna Nowy wpis
@Piotrek

Super, a co konkretnie zakupiliście? Jakie mają ceny? Są przystępne?

Witold

Szanowni Państwo przestrzegam Proszę sobie sprawdzić czym ten Pan tak naprawdę się zajmuję .... Tym człowiekiem powinien i zapewnię niebawem zajmie się PROKURATOR i odpowiednie służby .A samochody te ,,perełki,, skąd on je bieżę łatwo sprawdzić w dokumentach .To jest zwykły (usunięte przez administratora) ... bardzo łatwo spradzić

Krystian Cz-wa
@Witold

totalna bzdura. Czytaliśmy te wpisy i powiem, że wahaliśmy się trochę. na miejscu wszystko okazało się z goła odmienne i zastanawiam się komu się chciało i dlaczego takie bzdury pisać. Dokumenty od początku do obecnego na stole, faktury zakupowe, książka pojazdu wydana przez dealera, wydruk z systemu serwisowego, więc o co chodzi Witoldowi to ja nie mam pojęcia. Widać, że starają się im przeszkadzać a Ci tylko z uśmiechem skomentowali, że zostawiają to czasowi. Ja a raczej my szczerze polecamy firmę Autoexe. Krystian

@Krystian Cz-wa

No i dobrze, że wszystko wyklarowałeś, trzeba skoczyć z tym chorym hejtem. Powiedz mi jak przyciągnąć tu na forum więcej osób takich jak Ty? Bo potrzebni są tu tacy rezolutni klienci, przynajmniej o każdej firmie będzie mogła wtedy paść tylko najszczersza prawda. ;)

Jarek
@Zofia

Firma, jak najbardziej OK. Dla niedowiarków, zobaczcie sobie komentarze o nich na FB. A hejt świadczy tylko o ich renomie. P. Tomku - pozdrawiam i ocena na +

@Jarek

Renomie? W sensie czyjej? Ogólnie to sądzisz, że to jakaś chamska konkurencja po prostu?

Jacek
@Zofia

Sam oceń… to nie takie trudne

@Jacek

No ja właśnie nie wiem, bo piszesz, że hejt świadczy o renomie i to faktycznie zależy jak na to spojrzeć, bo widzę że dla Ciebie jest pozytywny jak na moje oko niestety nie.xd Ale to gdzieś w pobliżu faktycznie mają jakąś konkurencję, z którą niespecjalnie się lubią?

Auto.EXE Nowy wpis
@Zofia

P. Zofio: zapraszamy do nas celem weryfikacji opinii. Jeżeli natomiast nie ma Pani takiej możliwości odwiedzin to chociaż zaproszę Panią do obserwowania nas na FB, będzie wtedy łatwiej Pani odnieść się do oceny naszej firmy i tego czy warto nam zaufać. Pozdrawiam Tomasz T. Dyr Oddziału

Jola

Wczoraj kupiłam Skode. Cieszę się, że nikt mnie nie uprzedził. Firma godna polecenia. Bardzo profesjonalna obsługa. Samochód idealny. Polecam

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Auto.Exe LTD Sp. z o.o. Oddział w Polsce? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Marcin i Gosia

Kupiliśmy u nich Toyota Corollę. Jaka ocena? Lepiej trafić nie mogliśmy. Już poszły polecenia i z tego co wiem to jedna osoba zakup też zrealizowała. Szkoda, że mają mały asortyment, ale za to naprawdę pewne auta. Tak trzymać. My polecamy dalej. Pozdrawiam P. Tomka

Tomasz P.

Kupowałem ostatnio u nich samochód. Ja polecam na 100%, jestem mega zadowolony. Pozdrawiam imiennika.

andrzej

Firma jak najbardziej OK

Grażyna
@andrzej

Bardzo się cieszę, że uważasz, że Auto.Exe LTD Oddział w Polsce jest jak najbardziej ok. Rozumiem, że wypowiadasz się jako pracownik firmy? Chciałabym więc Cię dopytać o parę szczegółów dotyczących zatrudnienia w tym miejscu. Jak oceniasz wynagrodzenie i atmosferę pracy?

Auto.EXE
@Grażyna

Witam. Widzę, że wzbudzamy emocje naszą ofertą. Cieszę się z tego bo nie zamierzamy odpuścić a fundamentem tej Firmy było, jest i zawsze będzie zamiłowanie oraz pasja do motoryzacji, tym bardziej w tym trudnym dla nas czasie Covid’a, kiedy tarcze przeznaczone na wsparcie w tym sektorze „uderzają niczym woda sodowa” do głowy. :) P. Grażyno spieszę z odp: nie rekrutujemy obecnie pracowników do naszej firmy. Przez najbliższy czas będziemy realizować wszystkie nasze działania osobiście, tym samym utrzymując założone w tym najwyższe standardy obsługi. Pozdrawiam Dyr Oddziału

Anna z banku

Sami dajecie sobie te pozytywne opinie .....Panie pseudo właścicielu nie rób ludziom krzywdy.....

Grażyna
@Anna z banku

Widzę, że nie zgadzasz się z pozytywnymi opiniami na temat Auto.Exe LTD i nie uważasz, że są one wiarygodne. Czy naprawdę sądzisz, że nikomu nie może podobać się ta praca, dlaczego? Jakie są jej minusy Twoim zdaniem w takim razie? Daj proszę znać.

Katarzyna z Łodzi

I przepraszam tak czytam opinie jakie wy macie asortyment jedno auto od wielu miesięcy nie umiecie sprzedać ALFE I drugie dwa auta ,,,,, karma wraca bankowi?????????????,Dla przestrogi dla porządnych ludzi

Wtajemniczony
@Katarzyna z Łodzi

Raczej z Lędzin... 0:42 i zaraz następna 0:50 - przygłupów wsród Trolli nie brakuje....

Zbyszek sąsiad

A ja się zgadzam z opinią Pana Witolda i dodam tylko że bardzo mało o Państwu napisał.... Wszyscy z okolicy wiedzą kim Pan jest ..... jaki z Pana dyrektor.... Jaka firma.... i te wasze perełki..... Z daleka od Państwa.....i Pańskiego towarzystwa.....

Gosc
@Zbyszek sąsiad

Zbigniew to to samo co Zbyszek? .... no tak nie każdy sąsiad z widłami to Neptun... AutoExe - nie przejmujcie się hejtem. - towar sam się będzie bronił. Pozdrawiam i do przodu

klient
@Gosc

hahaha myślę, że Zeus i tak tego nie zrozumie.

Auto.EXE

Witamy Wszystkich Państwa w im. Auto.EXE. Chcemy odnieść się do komentarza P. Witolda (tj. P.B.), na który dziś mieliśmy wątpliwą przyjemność natrafić. Otóż Drodzy Państwo, zdajemy sobie sprawę, że nie ma na ziemi człowieka, który będzie dostawał TYLKO i wyłącznie laurki bo jest to niemożliwe, zdajemy sobie także sprawę, że czasem możemy nie sprostać oczekiwaniom „kogoś” z Państwa, za co od razu tu chcemy Państwa przeprosić, jednak proszę pamiętać, że to nie będzie nasze, założone z góry działanie. Pragniemy jednak Państwa upewnić, że od początku istnienia Auto.EXE stara się w max. sposób wyjść na przeciw Państwa oczekiwaniom i realizuje działania z największym możliwym standardem i zaangażowaniem oraz co ważne - nastawieniem na Państwa zadowolenie. Dlatego też cenimy sobie każdą Waszą opinię, w tym też i tą NEGATYWNĄ, bo uważamy że Nikt nie jest doskonały i nic tak nie naprawia błędów jak konstruktywna ocena, pokazująca gdzie jeszcze musimy „coś” poprawić. Także nawet NEGATYWNA ocena niesie za sobą POZYTYWNY aspekt, bo pokazuje nam, gdzie jeszcze nie domagamy (o czym możemy przecież nie wiedzieć) Natomiast przedmiotowy komentarz Pana „Witolda” do takich nie należy. To nie komentarz, tylko po prostu osobisty JAD „słabego człowieka”, który ma na celu wyrządzić krzywdę osobistą mojej osobie. Osobiście tym się nie przejmuję, bo nie mam do tego żadnych powodów, ale też nie chcę aby ten JAD wprowadzał w błąd potencjalnych naszych klientów, bo to i Oni także staną się de facto ofiarami tego Jadu, stąd moje wyjaśnienie. Proszę zwróćcie uwagę na argumentację rewelacji tego „Witolda”: - „drogi kolego” - nasze samochody to nie pojazdy sprowadzane (które miałeś okazje rozbierać na złomie) i które wciskałeś innym ludziom, gdzie historia pochodzenia jest nie do weryfikacji (papier wszystko przyjmie) W NASZYM przypadku „drogi kolego” - to TYLKO i WYŁĄCZNIE samochody krajowe, zakupione od nowości w POLSKICH SALONACH. Więc nawet gdybyśmy byli „…” jak próbujesz to wskazać, to w KAŻDYM momencie, KAŻDY wpis z książki serwisowej, KAŻDY może w 100% zweryfikować - to przewaga naszego asortymentu i tym się chwalimy, bo to nasza marka, z której jesteśmy dumni. (Także proszę zaprzestać tych wypocin, chodź rozumiemy, że Ty nie masz o takim asortymencie bladego pojęcia). Osobiście zachęcamy wszystkich przyszłych, naszych klientów do weryfikacji pojazdu w serwisie, czy u swojego mechanika, bo tym budujemy swoją markę, którą to Ci klienci będą nam sami promować (tak działa zadowolenie Państwa i my zdajemy sobie doskonale z tego sprawę). Dodatkowo na naszej stronie pokazujemy wszystkim historię samochodu w/g wskazań z przeglądów (pdf) - a tego „drogi kolego” nie da się podrobić, podobnie jak historii w systemie serwisowym danej marki na terenie PL. Niestety internet ma to do siebie, że każdy „g” może wylewać (usunięte przez administratora) na każdego bez ryzyka poniesionej za ten czyn odpowiedzialności karnej, dlatego też korzystasz póki co z tego dobrodziejstwa, podpisując się jako „Witold”. Jednak proszę zapamiętaj Sobie Panie P.B., że taka wypowiedź to dawka energii, która ucelowana na czyjąś krzywdę wychodzi z negatywnego podłoża, a cel rujnowania czyjeś opinii WRACA do właściciela tj. do Ciebie. W tym przypadku wróci NAPEWNO z podwójną siłą, więc naprawdę nie warto „kopać dołków pod czyjeś nogi” - tego Ciebie powinni nauczyć w domu rodzice, a jeżeli nie mieli na to czasu, to przynajmniej szkoła podstawowa. Ale widać, że nie zawsze to czyni. Tak czy inaczej, temat uważamy za zamknięty. Drodzy Państwo: Was natomiast zachęcamy do sprawdzenia naszych ofert, bo nic tak nie weryfikuje OSZCZERSTW jak ŻYCIE i FAKTY i takie oszczerstwa najlepiej weryfikować Samemu (myślę, że większość Was miała już w swoim życiu do czynienia z podobnymi „słabymi ludźmi”, jak nasz „drogi kolega” ) :) Życzymy Wam wszystkiego najlepszego i udanych zakupów, mamy nadzieję, że właśnie u nas :) Z wyrazami szacunku Dyr Auto.EXE Tomasz T.

Klient

P. Witoldzie. Korzystałem i powiem WPROST Skąd Pan takie pierdoły bierze? Osobiście sprawdziliśmy kupiony tam samochód, bo różne opowieści słyszeliśmy i za bardzo wg mnie Firma pokazuje ze super perełki, historia z gov.pl, książka gwarancyjna itp. Dokumenty rzeczywiście Nam pokazano - Ok. Pojechaliśmy na stacje diagnostyczną - potwierdzono stan. Ale mimo wszystko mieliśmy wątpliwości. Więc skorzystaliśmy z diagnozy w serwisie VW i co? Wszystko się potwierdziło. Samochód do dziś użytkujemy. Więc co Pan ma na myśli to ja już nie wiem. My ze swego doświadczenia polecamy firme.

Zostaw merytoryczną opinię o Auto.Exe LTD Sp. z o.o. Oddział w Polsce - Częstochowa

• Jak się pracuje w Auto.Exe LTD Sp. z o.o. Oddział w Polsce?

Zobacz opinie na temat firmy Auto.Exe LTD Sp. z o.o. Oddział w Polsce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto.Exe LTD Sp. z o.o. Oddział w Polsce?

Auto.Exe LTD Sp. z o.o. Oddział w Polsce
  • Ludowa 123