Gdańska Fabryka Mebli Domosław Sulowski Jakub Dłużewski sp.j.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Gdańska Fabryka Mebli Domosław Sulowski Jakub Dłużewski sp.j.

aaa Nowy wpis

Cześć wszystkim. Mam pytania odnośnie stanowiska doradca klienta w sklepie. Ciekawi mnie kasa, bo napisali, że dają 10 000–14 000zł. Ale to jest podstawa i prowizja od wyników, czy sama podstawa? No bo to niezła pensja dla osoby na takiej posadzie.

Sławek Nowy wpis

Pracowałem tam prawie 3 lata i wspominam bardzo miło. Atmosfera spoko i zarobki tez , zawsze na czas. No ale pracować trzeba:) jak wszędzie...

Roksana Nowy wpis

Widzę, że napisali tu niżej, że teraz tylko b2b wchodzi w grę. Ktoś tam tak pracuje i może coś powiedzieć, czy to się opłaca etc.? Ile tam zostaje Wam pieniędzy po opłaceniu sobie wszystkiego? Najlepiej to byłoby mieć jakieś porównanie między różnymi umowami.

Wanda

Szukam pracy jako projektantka mebli i znalazłam nawet taką ofertę pracy, ale sprzed 3 lat, czy mimo to można próbować składać cv? W 2020 proponowali 6tys, a czy w tym roku jest duża różnica w wynagrodzeniu? Interesuje mnie też na jaki czas dają pierwszą umowę, bo widzę że jest na czas określony, wtedy bez żadnego okresu próbnego?

GFM Nowy wpis
@Wanda

Witam, na dzień dzisiejszy współpracujemy tylko z architektami wnętrz na podstawie umów b2b

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Gdańska Fabryka Mebli Domosław Sulowski Jakub Dłużewski sp.j.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Montażysta mebli na wymiar, monter, stolarz.
marek

Firma bardzo fajna ludzie pracujący ...jak to zawsze rożne charaktery ale pracodawcy bardzo OK nic nie można zarzucić .Przepracowałem 1 mc i bardzo żałuję że nie zostałem dłużej .POLECAM JEŻELI SZUKASZ UCZCIWYCH PRACODAWCÓW

Renata
@marek

Hej, a czy mogę wiedzieć dlaczego pracowałeś w Domosławie tylko miesiąc? :) Czy miałeś możliwość zostania na dłużej? Można liczyć tu na stabilne zatrudnienie? Wiesz może po jakim czasie zawierana jest w nowym pracownikiem umowa na stałe? :D

@Renata

moja sytuacja była nieco inna -co do zatrudnienia pewnie jest możliwość tzn czy dasz radę powiedzmy szczerze :) ale jako Ludzie są OK naprawdę nie narzekałem spokojnie bez nerwów -rób swoje :)

@marek

Jeżeli uważasz ich za uczciwych pracodawców, to chyba pomyliłeś firmy, ci "uczciwi" robią z ludzi przestępców, płacąc im pod stołem wynagrodzenie. Ogarnij się i pisz prawdę

@BB

Może ty się ogarnij jak juz Za dużo jadu i pewnie były pracownik który (usunięte przez administratora)o umiał a chciał zarabiać jak prezes :)

@marek

I tu się mylisz, nie podjąłem pracy w tej firmie, jak tylko usłyszałem o najniższej krajowej na umowie i reszta pod stołem, a moimi umiejętnościami to się nie przejmuj, dają radę. Lepiej poczytaj o skutkach prawnych dla pracowników, przy takiej formie płac.

BB

Jak się ma umiejętności, to się znajdzie takiego pracodawcę, poza tym tutaj piszemy opinie o GFM, a nie o Komandorze. Argumenty słabe. Jak ktoś lubi łamać prawo, jego sprawa, tylko żeby potem nie było płaczu, jak się US. zorientuje.

Czy rotacja pracowników w Gdańska Fabryka Mebli Domosław Sulowski Jakub Dłużewski sp.j. na Technolog jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 26 stycznia na Trojmiasto.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

marek

Jeżeli moja odpowiedź Cię zadowoli Jak w każdej firmie pracują różni ludzie ;z doświadczeniem i bez niego Technolog to odpowiedzialne stanowisko jak zapewne wiesz .Technolog który popełnia minimum błędów to minimalne starty dla firmy a wierz mi że można pogrążyć poprzez brak wiedzy i doświadczenia firmę na ogromne straty ..Myślę ze poszukiwanie technologa wiąże się właśnie z takim działaniem firmy jeżeli ktoś się sprawdza to nie musi szukać nowej pracy .pozdrawiam

Lilia

Mam doświadczenie w pracy w tej firmie więc dziwie się bardzo skąd tyle negatywnych wpisów. Jak na moje oko to wypowiadają sie tylko ci ktorym pracować sie nie chcialo. Każdy by chcial szastac tysiakami no ale niestety.. by zarobic trzeba cos robic, samo nie wpada. Ja pracuje, mam dobry kontakt z pracodawca, pracownikami i klientami, wyplate w terminie, dodatkowe szkolenia itd. Osobiscie polecam

Iza
@Lilia

Wiesz, każdy z nas ma zupełnie inne wymagania wobec swojego pracodawcy - stąd zapewne wynika ta rozmaitość opinii. Fajnie jednak, iż sama jest zadowolona z pracy w Gdańskiej Fabryce Mebli. Wspomniałaś coś o szkoleniach. A co z możliwością awansu? Istnieje tam?

Paulina

A ja nie mam firmie nic do zarzucenia, praca jak praca, trzeba sie wykazac i dbać o stanowisko pracy czyli podstawy. Jak ktos narzeka to widocznie byl leniwy i wymagal zlota za nie dopełnienie swoich obowiązków. Ja jestem zadowolona z pracy i bede ja polecac bo miejsce jest fajne i ludzie też.

Danuta

Pracowalam w projektach w INDECO przez kilka miesiecy. Niestety zdrowie nie pozwolilo mi na dalszą współpracę z tym pracodawcą, ale do dzisiaj milo wspominam tamte czasy. INDECO zdecydowanie dba o ludzi, są premie, paczki świąteczne i inne dodatki.

Mariola

Nie wiem skąd tak negatywne opinie o firmie jako pracodawcy. Jak bylam na okresie próbnym nikt nie dał mi odczuć ze jestem gorsza, nie bylo wyzysku i zlego traktowania. Potem podjelam prace na stale i pracowalam 3 kolejne lata.

Mariolka

Wbrew tutejszym opiniom ja sobie chwale prace w INDECO, fajni ludzie, kasa zawsze w terminie

Dawid

To prawda ze jest brak szacunku do pracownika?

Drees
@Dawid

Nie chciej się przekonać. Poczytaj opinię włącznie z indeco trójmiasto bo to ta sama firma

Były pracownik.

Brak szacunku dla pracownika. Jak nie ten to inny. Najniższa krajowa reszta (usunięte przez administratora) Dziki Zachód. Widać ciągle ogłoszenia przyjmę pracownika bo ciągle inne osoby. Umowy śmieciowe. Masakra jakaś!!!!

Aneta

Może ktoś wie czy warto tu składać cv na projektanta mebli-technologa? Ma ktoś takie doświadczenie?

Vat
@Aneta

co jakiś czas jest ogłoszenie o pracę na tym stanowisku duża rotacja - daje do myślenia...

Vat

Miałem wątpliwą przyjemność udziału w rozmowie kwalifikacyjnej w tej "firmie". Otóż Ci dwaj panowie przeprowadzający tą rozmowę wykazali się fundamentalnym brakiem profesjonalizmu i kultury ( byłem świadkiem komentarzy dotyczących pracowników obserwowanych w danej chwili na monitoringu) słoma z butów... jeżeli chodzi o aspekty dotyczące wymagań na danym stanowisku pracy to w mojej sytuacji (ponad 20 lat pracy w branży w tym 6 lat własna działalność, od pomiaru, projekt po montaż) w ich mniemaniu to może na hali mógłbym pracować. Dziękuję bardzo!!! szanujmy się... znam swoją wartość. Nawet gdyby mi na chleb zabrakło nie podjął bym pracy w tej pożal się Boże ... Pominę opinie ludzi którzy tam pracowali

G.D.

Jeżeli ktoś lubi być traktowany bez szacunku, dostawać najniższa krajową ( resztą pod stołem) to jak najbardziej polecam.

Katarzyna
@G.D.

Naprawdę pracownicy firmy są traktowani bez szacunku? Nie brzmi to zachęcająco. Podasz przykłady konkretnych sytuacji?

Zostaw merytoryczną opinię o Gdańska Fabryka Mebli Domosław Sulowski Jakub Dłużewski sp.j. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Gdańska Fabryka Mebli Domosław Sulowski Jakub Dłużewski sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Gdańska Fabryka Mebli Domosław Sulowski Jakub Dłużewski sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gdańska Fabryka Mebli Domosław Sulowski Jakub Dłużewski sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 6 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gdańska Fabryka Mebli Domosław Sulowski Jakub Dłużewski sp.j.