Opinie o Alpin Michał Chrzanowski w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Alpin Michał Chrzanowski. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Alpin Michał Chrzanowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alpin Michał Chrzanowski w Gdańsk

Kacper Nowy wpis

Jakie macie nagrody dodatkowe ? Jakieś bony ?

Mieszkaniec Sopotu Nowy wpis

Prace wykonane przez firme Alpin przebiegly terminowo i zostały wykonane zgodnie z moimi założeniami

Karol Nowy wpis

Czy możecie podpowiedzieć co dzieje się aktualnie w firmie? Czy potrzebują pracowników, jak atmosfera? Szukam pracy dlatego dopytuję.

Pracownik Nowy wpis

O jeny, rozdwojenie jaźni to ma Pan chyba... numery ID to zamało dla Iireneusza Tucholskiego? Proszki to Panu się przydadzą, napewno na sen, jak Ci wszyscy dłużnicy o których tu czytam, zamkną Pana na dobre. Tam takimi się potrafią odpowiednio zaopiekować... bez kasy, to Pan pewnie będziesz szczoteczką do zębów kible szorował... Nie wiem z czego to wynika u takich ludzi jak Pan... z biedy czy głupoty? Jest takie powiedzenie "Czemuś biedny? Boś głupi! Czemuś głupi? Boś biedny!

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Alpin Michał Chrzanowski? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Chrzanowski

Jestem ciekaw jacy moi byli pracownicy skoro takich nie ma. Wszyscy pracują u mnie od 10 lat Ci sami. Zgłosili się do ciebie chyba kosmici tak jak co wieczór :))) na początek naszej gry podam sygnaturę akt dla zainteresowanych ;) wystarczy zadzwonić do informacji sądu i udzielą tam potwierdzenia ze chodzi o podejrzanego Ircia Tucholskiego IV K 142/17/B. Zobaczymy jaki jest zasięg tego portalu. Jeżeli będzie jakiś komentarz zamieszczę link jeżeli nie to szkoda mojego czasu. Zobaczymy ile osób wogóle czyta te opinie czy tylko Pan Tucholski i jego chora wyobraźnia i nadmiar czasu przesiadując w sopotece na dworcu.

Pracowałem w firmie Alpin 4 lata, z pełną odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że jest to człowiek godny zaufania i bardzo przyjazny dla swoich pracowników. Jeśli kto kolwiek pracujący potrzebował pomocy, jakiejkolwiek, nawet finansowej, zawsze pomagał. Pracując w tej firmie nie było sytuacji aby finalnie klient był niezadowolony. Wiec wszelkie oskarżenia wobec Pana Michała, to bzdury. Pan Michał nigdy nie chodził po sądach(twierdził że to strata czasu), zawsze problemy rozwiązywał polubownie. Panie Ireneuszu widocznie mocno musiał Pan mu zajść za skurę, że mój były pracodawca poszedł z Panem do sądu. Powiem Panu jedno, Michał nie nawiedzi oszustów. Proszę być pewnym, że tak jak konsekwentnie prowadzi budowy do końca, równie z dużą determinacją doprowadzi Pana tam gdzie oszuści zwykle trafiają. P.S. Radzę powoli oswajać się z pracami porządkowymi i podstawami higieny(pranie, mycie toalet) , na pewno się w przyszłości przydadzą. Panie Michale serdecznie pozdrawiam i mam nadzieje, że wykluczy Pan z życia społecznego tego pożal się Boże człowieka!!!

IT

Pracownik to jest "niesamowite" co napisales :) jestem pod ogromnym wrazeniem szczegolnie ze zarowno sposob pisania i budowy zdan to wypisz, wymaluj "pan" Chrzanowski :) dobre :) zglosili sie do mnie byli pracownicy Ch i maja troche inne wspomnienia :)

Chrzanowski

Panie Ircia czy jak ciebie tam nazywać. To nie ja mam postawionych 9 zarzutów karnych. To nie ja mam dozór na policji w Sopocie ;). Ładnie się zaczyna robić prawda? Sprawa sądowa rusza już 13 października w której o godz. 9 jestem jako świadek a o godzinie 11:30 jako poszkodowany, sala 228 w sądzie przy ul. Nowe Ogrody 30/34. Osoby chętne do postawienia kolejnych zarzutów panu IT zapraszam do kontaktu bezpośredniego: alpin.gda@wp.pl A dla pana Ircia wiadomości już mam pierwszego chętnego do współpracy z okolic Grójca którego oszukał pan na około 1 mln złotych :)))))) Chwale sobie portal GoWork za tak szybkie nawiązywanie współpracy z poszkodowanymi. Jestem tez ciekaw kto się zgłosi ze skargami na mnie do pana Ircia.

po

Mam podobne doswiadczenie z CH przesle na adres , nalezy to w koncu zglosic do prokuratury

Chrzanowski

Panie Irciu pisz więcej bzdur na tym portalu na temat mojej firmy i mnie: Alpin Michał Chrzanowski a zamieszczę tutaj linki do wyroków sądowych i wszczętych postępowaniach sądowych o wyłudzenia. Pierwsze sprawy ruszają już 13 października. Dostałeś wezwania? Tez wrzucę linki z datami wezwań żeby zinteresowani mogli przyjść na sprawę. Masz coś jeszcze żeby się pochwalić na mnie? Ja jestem czysty a ty?.

liczydło

Panie Chrzanowski - proste zadanie z matematyki na poziomie I klasy szkoły podstawowej: 0,76 +0,75 = 3 czy 1,51 ? :)

Chrzanowski

Witam. Jedna i ta sama osoba która zamieszcza nieprawdziwe opinie jest pan I.T. Właściciel firmy Asunto. Ta osoba jest mi winna 300 tysięcy złotych. Posiadam prawomocny wyrok sądu a jedyną formą uszczypliwości pana Tucholskiego jest opisywanie bzdur na temat mojej osoby. Zachęcam do poczytania sobie opini na temat firmy Asunto której prezesem jest pan Irciu. Pozdrowienia dla pana Tucholskiego od Chrzanowskiego.

tynk

uwaga na tego człowieka !!! niebezpieczny człowiek na prochach !!!

siłownik

mam dokładnie takie same doświadczenia

Doświadczony Klient

Proszę uważać na Właściciela firmy - jeśli nie chcecie mieć wybitych szyb czy innych przykrych doświadczeń to proszę omijać firmę i tego człowieka szerokim łukiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Alpin Michał Chrzanowski - Gdańsk

Alpin Michał Chrzanowski
1.1/5 Na podstawie 50 ocen.
  • ul. Jana Nagórskiego 9A lok. 2
    80-463 Gdańsk