MODMAR

Gaj Oławski

MODMAR

Opinie o MODMAR

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Honorata

@ndon piszesz, że warto skorzystać z oferty tej firmy, ponieważ można w niej rozwijać się zawodowo w postaci brania udziału w szkoleniach. Czy oprócz tego MODMAR oferuje dodatkowe benefity? Może obecnie prowadzi rekrutację dla osób z zewnątrz?

Jak wygląda dziś wynagrodzenie w MODMAR? Czy od dodania ostatniej opinii jego poziom uległ zmianie?

ndon

W skali 1-3 czy 1-5 @anonimka ? bo sam już nie wiem, ja bym jednak wysoko ocenił tą firmę ponieważ można w niej rozwinąć skrzydła, a mam tu konkretnie na myśli szkolenia, z których warto jest czasem skorzystać

anonimka

modmar= 3 z plusem

tez anonim

ok

Zostaw opinię o MODMAR - Gaj Oławski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MODMAR