Opinie o BENDEX Sp. z o.o. Sp.k. w Wasilków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy BENDEX Sp. z o.o. Sp.k.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w BENDEX Sp. z o.o. Sp.k. o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BENDEX Sp. z o.o. Sp.k. w Wasilków

mason 33 stopnia

Przygłupy, apeluję do Was. Przestańcie wypisywać te farmazony, zwariuję jak na następnym zebraniu znowu szef będzie musiał poruszać ten temat.

Jestem bardzo ciekaw czy firma zostanie zamknięta ( zawiesi działalność) na najgorszy czas epidemii który na pewno niebawem nastąpi. A jeżeli nie czy osoby decydujące o tym staną razem z pracownikiem i przez 8h 5dni w tygodniu wśród ludzi potencjalnie zarażonych. Czy może te osoby odizolują się od pracowników i będą zdalnie pracować nie narażając siebie i swoich bliskich?? Mam nadzieję że w tych trudnych czasach zarząd firmy jednak pomysli o pracownikach i ich rodzinach. I jednak w jakiś sposób pozwoli zadbać nam o bezpieczeństwo nas wszystkich. Pozdrawiam i życzę zdrowia bo teraz tylko to tak naprawdę się liczy.

Julia

@zlomacz, co nie było prawdą, wyjaśnisz dokładniej? Jestem ciekawa warunków pracy na produkcji w Bendexie.

Bezrobotny

Czy firma przyjmuje do pracy kobiety?

@Bezrobotny

Zatrudnia na dział pakowania głównie.

@Bezrobotny

Oczywiście, Panie są u nas mile widziane. Zapraszamy do kontaktu i pozdrawiamy.

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie BENDEX Sp. z o.o. Sp.k.? Czy kandydat na stanowisko Kierownik Ślusarni powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
Kopara

Wbrew panujacej opini na rynku pracy to wcale nie jest zla firma, widac ze szef sie stara, lada moment ubrania robocze, tam jakas podwyzka, drobne usprawnienia na hali. Tylko szkoda tych wyśmienitych obiadow, wszystkim bardzo smakowaly i jakos do pracy sie bardziej chcialo przychodzic. Moze Pan Sebastian sie ulituje i obiady wroca?

Taka ja

Narzekanie, narzekacie. Uwierzcie ze zawsze możecie gorzej trafić.

ofyr

firma zapewnia darmowe obiady, calkiem niezle, wyplata moglaby byc wieksza ale tragedi niema

obiadów nie oddamy!!!

Panie Sebastianie, uczciwe byłoby wspomnieć iż owy spawacz na okresie próbnym zarobił w grudniu taką wypłatę ale z 4 sobotami. Obecnie na początek firma bendex oferuje dla spawacza stałe wynagrodzenie 3tysiące brutto + dodatki czyli na rękę niecałe 2500 zł.

spawacz

jak bendzie druga zmiana to ja tez sie zwalniam odrazu

@spawacz

Dzień dobry, rzeczywiście pracujemy nad organizacją drugiej zmiany na ślusarni i pakowaniu (malarnia działa już na dwie zmiany), dlatego Pracownicy ubiegający się u nas o pracę powinni być tego świadomi. Praca zmianowa jest typowa dla firm produkcyjnych, ale nie tylko dla nich, i trudno w tym miejscu wymieniać jej zalety. Ale w każdym przypadku staramy dopasować się do preferencji i ograniczeń Pracowników, żeby Pracownicy mogli jak najlepiej równoważyć pracę i życie prywatne (dlatego chociażby praca w nadgodzinach w tygodniu lub w soboty jest dobrowolna, a dni między świętami np. Bożego Narodzenia proponujemy odpracować w inne dni np. wcześniejsze soboty, ponieważ ze względu na kontrakty nie możemy zamknąć zakładu na dwa tygodnie). Pozdrawiamy.

Arkadiusz

Wypłata wpłynęła na konto dopiero 13tego. Czyżby prezes firmy znowu zaczynał sobie pogrywać z pracownikami?

@Arkadiusz

Dzień dobry, wynagrodzenia w większości zostały wypłacone 10tego (piątek), ale za późno żeby weszły na konta wszystkich pracowników tego samego dnia. Weszły kolejnego dnia pracującego, tj. 13tego (poniedziałek). Przepraszamy za niedogodności i pozdrawiamy.

Zybert

Od 2 lat nie ma roboczych ubrań, w pomieszczeniu służącym do szlifowania brakuje jakiejkolwiek wentylacji. Spawacze muszą później sami szlifować, spawałem w Niemczech parę lat ale tak ciężko jeszcze nigdy nie pracowałem a zarobki raczej średnie, 2.5-2.6 tyś bez sobót. Są dodatki ale wystarczy zwolnienie dłuższe niż tydzień i traci się premię na parę miesięcy, trzeba obecnością sobotami odrobić. Nawet na chwilę nie można stanąć i z kimś porozmawiać gdyż brygadzista krąży niczym (usunięte przez administratora) trochę jak (usunięte przez administratora). Wypłaty na czas.

@Zybert

Dzień dobry, przyznajemy że ostatnie wydanie ubrań roboczych nastąpiło ok. 2 lat temu. Pracujemy obecnie nad wyborem odpowiednich ubrań, które chcemy dostarczyć pracownikom do końca lutego br. Pozdrawiamy.

@Zybert

Dzień dobry, w zeszłym roku, w związku z przeprowadzoną inwestycją w nowe maszyny, znacznie powiększyliśmy wynajmowaną powierzchnię i przenieśliśmy m.in. szlifiernię do nowego pomieszczenia niewyposażonego w wentylację. Pracujemy właśnie nad budową wentylacji (instalacją wentylatorów dachowych i orurowania). Niemniej prosimy pracowników o właściwe, każdorazowe zabezpieczanie się stosując wydane maski, okulary, słuchawki i rękawice. Pozdrawiamy.

Jaka jest kultura pracy w Bendex Sp. z o.o. sp.k.? Obowiązuje typowy dress code?

Zarząd Firmy

Dzień dobry, w biurach panuje styl casual i smart casual, a w przypadku spotkań z kontrahentami smart casual. Na produkcji ubrania robocze. Pozdrawiamy.

Zarząd Firmy

Dzień dobry, zdecydowaliśmy włączyć się do tej dyskusji, aby odpowiedzieć na niektóre uwagi, jak zwykle w Internecie anonimowe i w większości negatywne. Nie jest dla nas obojętne gdy pojawiają się szczególnie uwagi naruszające dobro i wizerunek firmy, których chronienie jest obowiązkiem każdego Pracownika. Chcemy tym samym dostarczyć dodatkowych informacji osobom rozważającym u nas pracę (cały czas rekrutujemy Pracowników na wiele stanowisk). Osoby dłużej z nami związane wiedzą, że jesteśmy młodą organizacją, podlegającą ciągłym zmianom, otwartą - dosłownie i w przenośni. Nigdzie przed nikim nie ma zamkniętych drzwi ani niedostępnych osób. Oprócz codziennych spotkań i dyskusji na różnych szczeblach, organizujemy ogólnofirmowe spotkania, przekazujemy informacje na tablicach ogłoszeń i poprzez przełożonych. Informujemy nie tylko o zmianach dotyczących bezpośrednio Pracowników, ale też o planach inwestycyjnych i strategii firmy. Przy rekrutacjach pokazujemy dokładnie jak wygląda nasza produkcja i organizacja, każdy Pracownik zostaje oprowadzony po wszystkich działach firmy i pomieszczeniach, w których pracujemy. Mimo wszystko po zamieszczonych wpisach widzimy że nie docieramy z pełną informacją do wszystkich Pracowników, nad czym będziemy dalej pracować. Co do stosunku pracy to podstawą są umowy o pracę w różnej formie (na okres próbny, na czas określony, na czas nieokreślony, zawsze na pełny etat, ale dopuszczamy też niepełne etaty), a wszystkie regulaminy w tym pracy, płacy, premii są jawne, a wynagrodzenia wpływają w pełni na konto Pracownika. Naszym zadaniem jako Zarządu jest budowanie firmy z sukcesem, w którym powinni uczestniczyć wszyscy Pracownicy jak również osoby i firmy współpracujące. Bez pozytywnego nastawienia trudno będzie uzyskać ten cel. Zależy nam na otwartości, wspólnym szukaniu rozwiązań i podejmowaniu decyzji. Bliższa jest nam koncepcja samozarządzania niż hierarchicznej struktury. Decyzji i zadań do wykonania w takiej organizacji jak nasza – produkcyjnej, jest bardzo wiele i ciągle pojawiają się nowe, wielokrotnie równie istotne i ważne, a czasami nawet wykluczające się. Dla wielu osób pracujących na podstawowych stanowiskach te decyzje lub ich brak mogą wydawać się niezrozumiałe, szczególnie jeśli nie biorą w nich udziału. Ale jeśli tak się zdarzy, uważamy że komunikacja wewnątrz firmy jest najważniejsza, do czego zachęcamy, i o którą sami będziemy zawsze zabiegać. Pozdrawiamy.

Hrabia ze stolicy

Jak wam sie nie podoba to zawsze mozecie zmienic prace, na wasze miejsce czeka za bramą 10ciu.

slimak
@Hrabia ze stolicy

dziesieciu to pracownikow niedlugo juz tylko zostanie

Spawacz szlifierką

Firma jest dobra jeżeli ktoś się nudzi i nie potrzebuje pieniędzy oraz chce zobaczyć warunki pracy w więzieniu. Pan naczelik czyli brygadzista krąży pomiędzy paropkami i brakuje mu tylko bicza do poganiania .Na szlifierni ściany straciły kolor wyglądają jak w kopalni. Brygadzista stosuje także nagrody jeżeli dużo pracujesz to możesz zostać po godzinach i przyjść w sobotę jeżeli staniesz na chwilę to idziesz do domu za karę..Dział technologiczny nie ma pojęcia co ma robić, bo pomysły mijają się z rzeczywistością.ogólnie rzecz ujmując to jeden wielki kołchos w którym czas zatrzymał się w miejscu.

nygus

(usunięte przez administratora)od szlifierki popuchly mi rece,od metalicznego pyłu zatkalo mi pluca, ledwo widze bo oczy naswietlone, niedam rady podnosic tych skrzynek juz, a brygadzista ciagle mnie obserwuje i niepozwala mi usiasc,czy dlugo tak pociagne jeszcze niewiem,

Patryk
@nygus

Jak Pan założy rękawice - ręce nie będą puchnąć; Jak Pan założy maskę przeciwpyłową - nie zatka Panu płuc; Jak Pan założy maskę do spawania - nie będzie miał Pan naświetlonych oczu. Jeżeli będzie Pan chciał się dowiedzieć jeszcze jakichś przydatnych informacji, na przykład do czego służy np. widelec albo szczotka w toalecie to z chęcią Panu podpowiem! Pozatym jak Pan pamięta okupację niemiecką może warto już na emeryturę? :) Pozdrawiam!

Moze inspekcja pracy powinna zainteresowac się warunkami pracy?

Warszawiak

Polecam firmę dla wszystkich którzy chcieliby zobaczyć jak wygląda praca w Bangladeszu myślę że warunki są podobne.

Ciekawy

Ile daja na swieta? W bonach czy moze koperta?

filip

ponoc ma byc druga zmiana, to ja zwalniam sie odrazu, a i kaza przyjsc soboty po normalnej stawce zeby w swieta lezec, co to za pomysly glupie,

Zostaw merytoryczną opinię o BENDEX Sp. z o.o. Sp.k. - Wasilków

• Jak się pracuje w BENDEX Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy BENDEX Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BENDEX Sp. z o.o. Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 10 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BENDEX Sp. z o.o. Sp.k.
2.7/5 Na podstawie 31 ocen.

BENDEX Sp. z o.o. Sp.k.