1 Dodaj merytoryczną opinię
counter
1 3 19 5 1

Opinie o Ergo Pos Sp. z o.o.

Pop Nowy wpis

Ergofobia to schorzenie z jakim się trzeba mierzyć po pracy w tej pożal się firmie, nie polecam

Maciej
Kandydat

Byłem na rozmowie o pracę o ile można w ogóle to tak nazwać. Czekałem 30min od czasu umówionej godziny, później miałem wkręcić dwie śruby wraz z trzema innymi kandydatami, po wykonaniu zadania zostałem odprowadzony do wyjścia i usłyszałem tylko dowidzenia bez żadnej rozmowy lub podania przyczyny. Zwykły brak szacunku, nie polecam

Noo2636
@Maciej

Na coś trafiłem że sobie przypomniałem o tej firmie. Najlepsze jest to że ja bardzo dobrze obsługuje narzędzia maszyny itd... Na moje zdolności manualne nikt nigdy nie narzekał i porobiłem po tych produkcjach tu i tam no ale kazano mi podobnie jak Tobie skręcić coś przy czym patrzyło mi na ręce 2 albo 3 osoby nie pamiętam bo to trochę dawno. Śrubokręt po przyciśnięciu rozpadł się ale i tak złożyłem to dość szybko ale chyba nie tak jak by chcieli a do tego gwint był jakiś dziwny no ale poradziłem choć nie mogłem się zastanowić setnej sekundy bo mi dyktowano jaką cześć mam teraz skręcać. To tak jak Byś wiedział że masz włączyć kierunkowskaz ale ktoś dyktował ci specjalnie kiedy masz go włączyć... Pracownik akurat był ok ale (usunięte przez administratora)czy ktoś tam co wyszedł do mnie to taki trochę narcyz ,stał jak kołek ani pożartować ani sie odezwać normalnie a mina jak by kot zdechł no nie wiem hormony czy co... Ale wyobraź sobie jak sie czułem skręcając to ;D No ale mi chociaż powiedzieli w prost że dziewczyny które były wcześniej mają sprawniejsze ręce. Może i tak nikomu nigdy nie ujmuję ale no ciekawy proces rekrutacji.

Adolf Nowy wpis
@Maciej

To ja ci wyjaśnię, nie umiałeś wkręcić tych dwóch śrub, być może dlatego że wkręcałeś zieloną a nie żółtą wkrętarka.

Żarówa Nowy wpis
@Noo2636

Piszesz że śrubokręt ci się rozpadł? A powiedz kolego w jakich to ty firmach pracowałeś aż tyle czasu że na końcówkę magnetyczna do wkrętarki kazano ci mówić śrubokręt. Coś czuję że cię ktoś (usunięte przez administratora) w kwestii nazewnictwa

Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Ciężko jest w systemie 12/12 w Ergo Pos Sp. z o.o.?

Marta

Dostajecie bony świąteczne ?

Elo
@Marta

Żadnych bonów premii świątecznych tylko marne ochłapy na wakacje

DJ bobo Nowy wpis
@Elo

Kiedyś na święta to nawet nam premie zabrali. Pamiętam też jak dostaliśmy podwyżki, byliśmy mega zadowoleni, Pan (usunięte przez administratora)na nasze nieszczęście jest był bardzo kreatywny i błyskotliwy, tak nam normy podkręcili że to co dostaliśmy w podstawie zabrali nam w premii.

Gonzo
Kandydat

Byłem na rozmowie o pracę. Dwie zmiany za trzy tysiące brutto plus dziesięć procent premi. Nawet nie wiem ile to na rękę. W sumie mniej nawet od dostawcy pizzy. Nie sądziłem że wogule takie marne pieniądze ktoś jeszcze proponuje. Tyle to się zarabiało jakieś dziesięć lat temu. Pamiętam te czasy... Hala duża. Mnóstwo maszyn i wolnych stanowisk.

Roman

@Bylemtam nie ma pełnych etatów?

Edward
@Roman

@Roman są pełne za psie pieniadze

Henry

Czy firma potrzebuje teraz pracowników, wiecie coś w temacie?

Bylemtam
Użytkownicy czekają na odpowiedź 237 dni.

Podobno dalej lecą na 4/5 etatu. Jak ktoś tam planuje iść i za marne grosze zasuwać to pozdro. Niektórzy pracownicy nie zarabiają teraz nawet (usunięte przez administratora). Jak oni mają przeżyć (usunięte przez administratora)?

Ramirez

Firma dobrze radzi na rynku, zbiera dobre opinie. Jeśli ktoś ma kwalifikacje to polecam pracę.

Qwe

Praca prosta, (usunięte przez administratora) a bogaty pakiet socjalny to parę stowek jako wakacje pod gruszą - koniec.

Krzysztof

Patrząc na firmową stronę FB: https://www.facebook.com/ergoPOSpl wygląda na to, że praca przebiega raczej w dobrych i nowoczesnych warunkach. Trwa również nabór na kilka stanowisk: http://ergopos.pl/#kariera. Może ktoś potwierdzić?

nick

Jak wyglądają warunki (wynagrodzenie, godziny pracy, biuro) pracy technologa?

Jak na razie nie ma o firmie Ergo Pos Sp. z o.o. w mieście Kraków info. Czekamy na nowe opinie.

Zostaw merytoryczną opinię o Ergo Pos Sp. z o.o. - Kraków