Ergo Store Sp. z o.o. Sp. k.

Kraków

Opinie o Ergo Store Sp. z o.o. Sp. k.

byly

Nieźle, już drugi raz usunęli wszystkie negatywne komentarze, ale z tego co widzę już przybyły nowe. Ogólnie nie polecam, pracowałem na hali - współpracownicy byli w porządku, oprócz brygadzisty Łukasza - słoma i wungiel z butów wystają - może kiedyś nauczy się szanować ludzi. Pracy dużo, jak to wyżej ktoś napisał, dużo nadgodzin i dużą presja żeby te nadgodziny wyrabiać. Za mojej kadencji zdarzyło się że ludzie pracowali cały miesiąc bez przerwy ( również w weekendy). W tyg po 11h, na weekendach nie wiem bo nie chodziłem. Jednym słowem - nie polecam. Screenshot kilku z usuniętych opinii: http://tnij.at/193735

MILANO

Czy ktoś może nieco więcej napisać na temat atmosfery pracy w tej firmie? Jak wygląda polityka wynagrodzenia wraz z premią? Jakie są możliwości rozwoju? Jak wygląda wprowadzenie - induction?

Uwielbiator

Oszukują i naciągają. Odradzam. A tylu wystraszonych i zaharowanych pracowników to nigdzie dotąd nie widziałem

Niuniek

Nie polecam - gruszki na wierzbie , wizje, malkontenctwo. Miałem okazję tam pracować. Pani szefowa pojawia się z wiecznymi migrenami na chwilę bo musi lecieć .... Masz swoje zdanie dostajesz bana z paragrafów. Nie, nie i jeszcze raz nie. Jak mawiają Ci co już tam nie harują- jest życie po ergo :)

gg

Co ja patrzę, zniknęło KILKANAŚCIE opinii o tej firmie :D.

Jagi

Miła atmosfera. Wyrozumiali szefowie. Dużo pracy, ale każdy jest pomocny. Pełna współpraca.

Masz doświadczenie w pracy w firmie Ergo Store Sp. z o.o. Sp. k. i wiesz jakie wymagania ma szef? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw opinię o Ergo Store Sp. z o.o. Sp. k. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ergo Store Sp. z o.o. Sp. k.