Opinie o Survitec Fire Solutions Poland Sp. z o.o. w Stobno

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Survitec Fire Solutions Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Survitec Fire Solutions Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja maszyn przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Survitec Fire Solutions Poland Sp. z o.o. w Stobno

Iza

Jak właściwie wygląda ten bezpłatny transport do Stobna? Oferuję to w ogłoszeniu na posadę Inżynier Elektryk - Automatyk, więc dajcie znać, jaki to jest transport? Czy to jakiś autobus, czy indywidualny transport? To jest umawianie się na konkretne godziny czy elastyczny czas?

@Gigi

Firma Survitec posiada system rekrutacyjny, do którego kandydaci przesyłają CV na konkretne ogłoszenie i ofertę pracy. Nie przechowujemy CV kandydatów jeśli nie prowadzimy rekrutacji.

Administrator Nowy wpis

Czy w firmie Survitec Fire Solutions Poland Sp. z o.o. da się zarobić 13300 ? Staraliście się tam o pracę w niedawno prowadzonej rekrutacji na stanowisko Koordynator?

Witam, również mam odstęp do wygasłej już oferty dla inżyniera serwisanta i zaczęło mnie zastanawiać oznaczenie ze to praca w formie zdalnej, w jakim zakresie? chodzi o te 30% biura? prace serwisowe zostały wtedy oznaczone na 50%. Czy tutaj możliwe są dalsze delegacje?

Jaką kwotą skłonni są wynagradzać gotowość do częstych wyjazdów służbowych, które w ofercie zatrudnienia są określone, jako (75% czasu pracy, zagranica)? Podaję te informacje w ogłoszeniu dla Inżyniera ds. serwisów i uruchomień, nie podając wszakże, ile wynoszą widełki płacowe. I ile wynosi okres próbny, po którym ma być UoP na czas nieokreślony?

Renata Nowy wpis

Dzień dobry, umowa na czas nieokreślony jest zawierana po 6 miesiącach okresu próbnego. Dla grupy pracowników zatrudnionych na stanowisku Inżynier ds. serwisów i uruchomień obowiązuje równoważny system czasu pracy, czyli grafik w połączeniu z ruchomym czasem rozpoczynania pracy. Wynagrodzenia pracowników na stanowisku Inżynier ds. serwisów i uruchomień obejmują wynagrodzenie zasadnicze + dodatki serwisowe za wyjazdy lub prace FAT w firmie + diety wg stawek z ustawy oraz nadgodziny ( jeśli są) wyliczone wg przepisów Kodeksu Pracy. Firma pokrywa wszystkie koszty związane z wyjazdem: transport + nocleg. Dodatkowo za czas podróży w dni wolne od pracy,soboty, niedziele i święta pracownik om przysługuje czas wolny w innym dniu roboczym uzgodnionym z przełożonym. Wynagrodzenia oferowane nowo zatrudnionym pracownikom zależą od doświadczenia zawodowego, wykształcenia, wiedzy i umiejętności zaprezentowanych przez kandydata na rozmowach kwalifikacyjnych oraz polityki wynagrodzeń w Survitec.

Iza

@Iza

Dzień dobry, Firma zapewnia bezpłatny transport busem dedykowanym dla pracowników Survitec w godzinach porannych i po pracy. Bus jezdzi stałą trasą z dzielnicy Niebuszewo, przez centrum miasta i na godz. 8:00 przyjeżdża do Stobna.

@Iza

Pani Izo, Aktualnie firma nie ma wolnych miejsc pracy i nie prowadzi rekutacji na stanowisko Inzynier Elektryk-Automatyk, została ona zakończona.

Gigi
@Renata

To ja dopytam, czy jak nie ma otwartych ofert pracy, to można wysłać cv bez ogłoszenia? tak na zaś, a jak będzie wakat to firm weźmie je pod uwagę?

@Gigi

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Survitec Fire Solutions Poland Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko MŁODSZA KSIĘGOWA? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Survitec Fire Solutions Poland Sp. z o.o.?

Renata

O jakie narzędzia pracy dokładnie chodzi w pytaniu? Pracownicy otrzymują narzędzia pracy stosownie do zajmowanego stanowiska.

Róża
@Renata

Faktycznie, to może się różnić. Mnie interesuje, co osoby do sprzedaży np. przedstawiciele handlowi to jakie narzędzia dostają? Telefon, laptop, samochód, czy coś innego jeszcze?

@Róża

Nasza kadra nie obejmuje stanowiska przedstawiciel handlowy.

Jak dużo osób pracuje w Survitec Fire Solutions Poland Sp. z o.o.?

Renata

W Polsce w grupie Survitec pracuje ok 90 osób. W Survitec Fire Solutions Poland Sp. z o.o. ok 70.

Jaka atmosfera panuje w firmie Survitec Fire Solutions Poland Sp. z o.o.? Są ogłoszenia na Pracuj.pl z 10 stycznia. Czy jest rotacja?

Atmosfera jest fajna, ludzie sa zgrani, widac, ze sie lubimy i szanujemy. Menedzerowie sa w porzadku, dbaja o nas, o nasz rozwoj i satysfakcie z pracy. Czasami ktos odejdzie z firmy, a tak wiekszosc z nas pracuje tu od wielu lat.

Małgorzata

Faktycznie jakoś pozytywnie to wszystko ująłeś, aż serio się dałam zachęcić. A z aktualnych swoich pensji jesteś zadowolony czy tutaj sugerujesz pewne poprawki?

@Małgorzata

Ja jestem zadowolony z mojej pensji. Jak zawsze to jest sprawa indywidualna.

cziczi

ile firma zatrudnia osób?

@cziczi

Ponad 60 i w drugiej spółce kolejne 20.

Małgorzata

I jak to wygląda ze stanowiskami w takim razie? Po ile osób ile z nich mniej więcej zajmuje?

Maja

No tak, a gdyby firma podawała widełki w ogłoszeniach np. na automatyka, to nie trzeba byłoby nawet rozmawiać na takie tematy. A w tej chwili ja się cieszę że jesteś zadowolony, a nadal nic nie wiem o zarobkach :D

@Maja

Bardzo trudno wskazać widełki bez znajomości doświadczenia i kompetencji kandydata. Nasza oferta jest elastyczna i jesteśmy w stanie dopasować ją do określonego profilu. Zachęcamy do rekrutacji i przesłania swojego CV. Już po pierwszej rozmowie jesteśmy gotowi na konkretne określenie oferty finansowej.

Patryk

Witam, jakich widełek płacowych można się spodziewać na stanowisku Inżynier Projektant, szkoda że nie są podawane w ogłoszeniu.

Patryk
@Patryk

Jezcze jedno pytanie. Ogłoszenie jest podane na dwie lokalizację: Stobno i Szczecin, gdzie znajduje się biuro w Szczecinie?

@Patryk

Zapraszamy do rekrutacji. Wynagrodzenie jest zależne od doświadczenia i kompetencji kandydata.

@Patryk

Biuro znajduje się w Stobnie. Pracownikom zapewniamy darmowy transport z centrum miasta.

Łucja
@Renata

W czemu też Szczecin jest tam uwzględniony?

@Łucja

Z względu na algorytm wyszukiwarki na portalu pracuj.pl.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Survitec Fire Solutions Poland Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Renata

Zapraszamy do złożenia CV w naszej firmie studentów zainteresowanych stażem oraz podjęciem pracy. Mamy wiele osób w obecnym zespole, którzy zaczynali karierę właśnie w taki sposób.

Ta firma szuka magazyniera. Jakie sa u nich warunki pracy? Dużo jest nadgodzin albo pracy w weekendy? Dobrze płacą?

@Tomek

Praca w magazynie nie jest ciężka. Nie ma dużej rotacji towarowej, zamówień, zleceń. Wszystko można zrobić od 8 do 16. Normalnie nie ma nadgodzin. Dobry sprzęt, czysto. Dbają o BHP. Kierownik jest w porządku. Nie ma krzyków i presji, wszystko z poszanowaniem. Pensja nie z tych najwyzszych ale nie odbiega od innych firm. Mają sporo benefitów: pod gruszą, karty podarunkowe, medicover.

kris
@Tomek

Warunki pracy są w porządku, budynek nowy, magazyn czysty, atmosfera pracy przyjazna. Pracy w nadgodzinach praktycznie nie ma, czasami w soboty jak jest spiętrzenie zleceń. Płaca nie odbiega od średniej na rynku dla stanowiska. Jako dodatkowe benefity - transport do firmy, ubezpieczenie, medicover.

Fajnie, że są dobre relacje z kierownikiem, bo w pracy to najważniejsze. Przynajmniej dla mnie. A jak z innymi pracownikami na magazynie? Można się zgrać i żyć w zgodzie? Atmosfera jest ok?

@Adam

Tak. Chłopaki są w porządku. Każdy oczywiście jest inny ale nigdy nikt nie podkłada nikomu nogi i wszyscy żyją w zgodzie.

Maja

Survitec szuka teraz księgowego i młodszego księgowego/asystenta do Stobna i do Szczecina. Ja w sprawie tego asystenta księgowości: jakich się można spodziewać zarobków? Jak wygląda ten firmowy dojazd do Stobna? @Pracownik @Kris, tak fajnie wyjaśnialiście o stanowisku magazyniera. Może wiecie coś i na temat działu finansów? Z góry Wam dziękuję!

Widzę, że ta firma poszukuje księgowej. Czy ma ktoś informacje o pracy w Survitec?

@Anna

Międzynarodowa firma, dużo eksportu i kontaktów z klientem zagranicznym. Niewiele jest takich firm w Szczecinie. Dużo można się nauczyć. Fajni ludzie i atmosfera pracy. Po koniec miesiąca zawsze większa harówka czasami nadgodziny ale tylko jak się zgodzisz. Kierownictwo ok nie ma jakiegoś mobbingu czy negatywnej presji. Ja jestem zadowolona z pracy tam.

Czy pracodawca Survitec Fire Solutions Poland Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Gabrysia

Tak. Firma każdego roku przygotowuje dla poszczególnych pracowników plan szkoleń w zależności od ich potrzeb. Są to szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne podnoszące kwalifikacje.

Czy jest możliwość pracy w Survitec Fire Solutions Poland Sp. z o.o. na część etatu?

Renata

Tak. Jest taka możliwość w zależności od funkcji i stanowiska.

megi

Oddział brytyjskiej korporacji. W pracy nie doznałam nieprzyjemnych sytuacji, nastawienie współpracowników bardzo przyjazne. Struktura organizacji wydaje mi się dość skomplikowana, doświadczyłam również często presji, ale prawdopodobnie wynikalo to ze stanowiska jakie zajmowałam.

@megi

Ja jestem zainteresowana pozycją Kontrolera dokumentów technicznych. Czy masz dla mnie jakieś rady? Oczywiście mam wykształcenie kierunkowe i udokumentowane doświadczenie, mogłabyś mi jednak może zdradzić jak wyglądają sprawy dodatkowych szkoleń, kursów, bądź nadgodzin? Wszystko, czego nie ma w ogłoszeniu o pracę, a może się przydać:) Z góry serdecznie dziękuję za odpowiedź:)

Barbara

Hej wszystkim. Właśnie znalazłam dwie aktualne oferty pracy w Survitec Fire Solutions Poland Sp. z o.o. https://pracodawcy.pracuj.pl/survitec-fire-solutions-poland-sp-z-o-o,14443. Co napiszecie na temat warunków, które oferuje ten pracodawca przy zatrudnieniu? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź.

Morgan
@Barbara

W tej firmie bardzo często można spotkać się z rozmowami motywującym typu mobing jest to na porządku dziennym

@Morgan

Czy sam padłeś ofiarą "mobingu"?@Morgan? Są to naprawdę poważne oskarżenia, więc poproszę o szczegóły. Będę bardzo wdzięczna, zwłaszcza, że sama planuje aplikować tam do pracy.

Agata

Chciałabym aplikować na stanowisko Kontrolera dokumentów technicznych i chętnie dowiem się czegoś więcej na temat warunków zatrudnienia. Czy orientuje się ktoś jak przebiega proces rekrutacyjny w firmie? Jak wyglądały rozmowy kwalifikacyjne? Napiszcie proszę, jeśli wiecie coś więcej na ten temat.

Hanna

Hej właśnie wpadłam na super ofertę pracy z firmy Survitec Fire Solutions, jako Kontroler dokumentów technicznych. Bardzo proszę o Waszą pomoc: 1.Czy ktoś wie może w jaki sposób będzie przebiegać rozmowa rekrutacyjna? 2.Czy wymagana jest znajomość jakichś konkretnych języków obcych? 3.Jak wygląda sytuacja w firmie? Podejście do pracownika? 4.Czy można się spodziewać premii? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedz:)

Zostaw merytoryczną opinię o Survitec Fire Solutions Poland Sp. z o.o. - Stobno

• Jak się pracuje w Survitec Fire Solutions Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Survitec Fire Solutions Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Survitec Fire Solutions Poland Sp. z o.o.
4.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • 74
    72-002 Stobno
  • NIP: 5851004348 REGON: 190489960 KRS: 0000149332

Survitec Fire Solutions Poland Sp. z o.o.