Opinie o Cytrusek Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Cytrusek Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Cytrusek Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cytrusek Sp. z o.o. w Kraków

Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Cytrusek Sp. z o.o.?

Jaki jest wkład kierownictwa Cytrusek Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Hahaha Nowy wpis

Tej firmy już nie ma jest firma skobi która szprzedajde kosmetyki

Nowak27

Witam, Ktoś może mi powiedzieć jak duża mniejwiecej jest ta firma? Ile mają samochodów i klientów? Dobrze się z nimi współpracuje?

@Nowak27

Już bardzo mała zostały im dwa duże auta i jedna osobówka po przectawicielach i się przenieśli do innej nory pare przystanków dalej. Wczoraj kierowcy wypłaty dostali ale nie z firmowego kata tylko z konta osoby trzeciej. Która żyje z właścicielka firmy. Może to co ukradł to jej pożycza. Jedno BMW zniknęło ale niebieskie jeszcze jeździ

Nowak27
@Hahaha

A wiesz ile osób tam aktualnie pracuje?

@Nowak27

Tak dwóch kierowców i syn właściciela robi zakupy a wypłaty dostali dopiero za listopad

Małolata

Ta firma już zbankrutowała

@Nowak27

Omijać szerokim łukiem. Jeśli chodzi o samochody to zostały 2 , bo reszta zebrana przez bank.

@Nowak27

Tam już nikt nie pracuje został Tomasz .P i jego syn a szefowa ukrywa auto żeby nie oddać :))) w tej firmie to cały sezon trudne sprawy można nagrać. A w Qiwi dlaczego ja :D

@Hahaha

No tak to była kwestia kwestia czasu jak zostaną bez pracowników.

Były szef
@Nowak27

Najszczescie już upadliśmy, bo nie umiałem tego prowadzić

@Były szef

To po ci Goska z Łukaszem jeżdżą po placu za towarem? Banda (usunięte przez administratora) a od 1 pip rusza i zrobi porządek:)))

Szef
@Nowak27

Ciekawa sprawa z Wami chłopaki. Nie ma się co spodziewać wdzięczności co nie? Szefostwu Cytruska nie jeden wlazł na głowę. Przez blisko 7 lat firma radziła sobie dobrze. Pandemia zawitała i wszystko poszło w niwecz. Nikt już nie pamięta co było wcześniej. Praca po pare godzin za pełną stawkę, jak się zaspało to nikt nie pytał dlaczego. Chciało się pożyczyć kasę od Szefów albo auto to też nie było problemu. Za błędy się płaci a najbardziej za spoufalanie się z pracownikami. Zazdrość robi swoje. Nikt nie pyta dlaczego Wiesiu kradł towar i nie miał konsekwencji, albo Sebastian paliwo a jak przedstawiciel zapierdzielił nie swoją kasę na marketing to się wybaczyło bo to Szwagier Szefowej. Smród Panowie Kierowcy i Magazynierzy. Pan Marek G. się nie przyzna jakie pieniądze zarabiał za pare godzin bo głupio by wyszło. Największy kolega przedstawiciela, wspierający głupotę. Dobrze się stało, że pandemia przyszła a Szefostwo wreszcie wyciągnęło wnioski. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma Panowie. Także radźcie sobie i weryfikujcie nowe warunki pracy w konkurencji. Jak to jeden P. Grzesiek z magazynu powiedział mieliście dobrze ale w głowach się przewraca z zazdrości, głupoty i z niewłaściwych wniosków.

Taki jeden
@Szef

Faktycznie firma Cytrusek przez 7 lat tak dobrze funkcjonowała, że jak przyszła pandemia to po jednym miesiącu nie było już czego zbierać i tak brakowało na pieniądze na wynagrodzenie dla pracowników, na zakup towarów a nawet na na paliwo dla kierowców. Czy to świadczy o dobrze funkcjonującej firmie? Sama odpowiedź sobie na to pytanie. Możesz wybielać siebie przed wszystkimi, ale dla pracowników których okradłaś i nie wypłaciłaś wynagrodzenia i tak będziesz większym (usunięte przez administratora) niż każdego kogo tutaj określiłaś. Gdzie wypłaty za wynagrodzenie? Gdzie wypłaty za nadgodzinny? Dziewczyno obudź się i wyciągnij rękę z nocnika bo żyjesz w Matrixie.

Antyklocek
@Taki jeden

Zapraszam do merytorycznej rozmowie Panie Marcinie albo Sławku i podpisania się się pod opinią. Nie ma to jak smarować tyłek anonimowo. Odpowiadając na pytanie firma przeinwestowała, utrzymaniem zbędnych pracowników przez lata, sponsorowaniem paliwa do prywatnych celów. Pozwalała na kradzieże towarów i finansowanie przez dostawców. Jesteśmy na dnie przez niewłaściwe zarządzanie i nadmierne zaufanie do niewłaściwych ludzi, przez zablokowane środki klientów którzy się pozamykali, przez leasingi. Punkt widzenia zależy od pkt siedzenia drodzy Panowie. Nie wszystko jest czarno białe. Przyczyna główna - brak klienta, utrzymywanie pracowników przez kilka miesięcy oraz ponoszenie innych kosztów w trakcie pandemi z rezerw firmowych. Brak pomocy od Państwa Polskiego. Finał niewypłacalność. To jest wybielanie się? Gratuluje kontaktu z rzeczywistością.

Hahahaha
@Antyklocek

Trzeba było pieski sprzedać i odstawić dietę a nie na ludzi zganiać teraz. Państwo nie daje na fryzjera dla psów.

Kursywa
@Hahahaha

Mam pytanie czy jest jakaś zniżka dla byłych pracowników na przejazd Taxi Uber z Panem Tomaszem P. ?? Często go widzę, jak patrzy wystraszonym wzrokiem w stronę byłych pracowników.

Kierowca
@Antyklocek

Miałem okazję pracować w tej firmie i choć nie lubię wciągać się w hejtowanie przez internet, to nie pozostaje mi nic innego jak postawić komentarz i zakończyć tą dyskusję. Rozumiem, że piszę z szefową, którą miałem okazję zobaczyć raz tylko w firmie przez okres pół roczny mojej pracy, jak to świadczy o Tobie ? O twoim zaangażowaniu w firmę ? Romansy w pracy też nie pomagają o czym hucznie rozmawiała cała firma. A może to znak, że czas popatrzeć sobie w lustro i przeanalizować pewne zachowania. Wiem, że zaległości nie wyplaciliscie w stosunku do pracowników i to również powód do dumy ? W czasie mojej pracy kilkukrotnie widziałem przyjeżdżających pod firmę rolników proszących wręcz o zapłatę za przeterminowana fakturę ( niemal i rok) chcesz mi powiedzieć, że to również wina pracowników? Pracownicy pracowali po 12 h dzień w dzień, nie raz stawali po stronie firmy, ale ty oczekujesz lojalności w momencie kiedy już od dawna nie panujesz nad niczym. Zacznij od szukania winny w sobie, bo tutaj znajdziesz jej więcej. Nie u kierowców, magazynierów, przedstawicieli czy sprzątaczek bo to tylko pracownicy, którzy chcieli zarobić pieniądze ale zostali ich pozbawieni przez wasz styl życia. Wam się zwyczajnie wydaje, że wam się to należy. Reasumując nie życzę źle, bo i z każdego upadku można wyciągnąć wnioski tylko póki co widzę, że i z tym ciężko. Po mieście wciąż jeżdżą Alberty i Promiwexy a Cytruska nie ma, ale no tak tutaj tylko byli (usunięte przez administratora) i nielojalni ludzie. Dlatego nie ma co ukrywać, dobrze się stało choćby dla dobra wielu jeszcze którzy by zostali zwyczajnie (usunięte przez administratora)

Hahahaha Nowy wpis
@Kursywa

Pani Małgorzata z panem Łukaszem otwarli nową firmę nazywa się skobi sprzedają z auta a siedziba jest w bloku :):) aaa się rozwinęli

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Cytrusek Sp. z o.o.?

Frytka

Firma zbankrutowała, jeśli bardzo chcesz tam pracować szukaj niejakiego qiwi.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Cytrusek Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy PTP Accountant Specialist - temporary role/ 6 mnts
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
logo firmy Lider Projektu
Siemianice
JOYNEXT Sp. z o.o.
Kociemba

Zadłużeni (usunięte przez administratora) biorą wszystko na kredyt a potem ich nie spłacają. Prokuratura już poinformowana o lewych fakturach Pana Tomasza i o ukrywaniu majątku firmy przez firmę qiwi. Uwaga !!! Nie róbcie z nimi żadnych interesów. Pracownicy nie mają za co jeść a szefowa kupuje sobie zestaw dietetyczny to jest kpina !! Za coś takiego muszą zapłacić !!!

Staszek

To chyba się komuś firmy pomyliły? Dla mnie firma jest dobrym pracodawcą ale staram się wykonywać swoją pracę dobrze żeby nikt nie miał uwag.

@Staszek

No chyba tobie, jak lubisz pracować za darmo to gratuluję ,koniec stycznia jest a ludzie dopiero dostali za listopad. To normalne?????? Chyba faktycznie pomyliłeś firmy...

Hahaha

Kolejne auto zabrane ????????????????????

@Hahaha

Jak się nie płaci to tak bywa.....Pracownicy dalej bez pensji.....(usunięte przez administratora)......

Arti

Pracowałem tam ...tragedia wyzysk...stare jarzyny i warzywa owoce przyjmowane przez kierownika bo kasę dostawał przez dostawce.a my czyscilismy szmatki na ziemi produkty zagrzybiale i splesniale i te najczęściej szły do restearacji oczywiście poszatkowane ... kapusty wycinane gdzie zepsute np pekinska w folię pakowane i do klienta...a jak ktoś nie wierzy jak marchewkę w kiblu na ziemi się ścina w kostkę bo tam tylko działał kontakt ....to jeszcze mam zdjęcia i nie tylko z tego ....smacznego

Małolata
@Arti

Ps. Pracowałam tam prawie rok i głównie to ja się zajmowałam takimi rzeczami jak krojeniem kapusty lub marchewki i nigdy nie było nic takiego żeby to było robione w kiblu. Takie brednie i pomuwienia opowiadaj sobie znajomym a nie w opiniach gdzie większość wymyśliłeś. Jestes lepszy w pisaniu bajek niz Andersen. Pozdrawiam. Ps poza tym w kiblu tam nigdy nie bylo kontaktu ???? pozdrowienia dla ciebie

@Arti

W 100 % zgadzam się z tym co napisałeś. Wyzysk, oszukiwanie i nie wyplacanie pieniedzy. (usunięte przez administratora) ,również posiadam zdjęcie które ukazą sie nie długo. Każdy się dowie co to za firma, szkoda dzieci w przedszkolach i nie tylko .Jednym słowem (usunięte przez administratora) .....

NICE
@Małolata

Rok pracowałaś ....Kiedy to było???

@NICE

Od czerwca 2019 do lutego tamtego roku 2020

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Cytrusek Sp. z o.o.?

Łukasz Nh

Nie polecam zawierania współpracy z tą firmą haha bo to są (usunięte przez administratora) i bankruci którzy żyją jak królowie a nie płacą ani pracowniką ani dostawcą. Nie wspominając już o tym że ciągną prąd z agregatu po tym jak im odcięli. Wszystko co pisze na Facebooku to ściema.

Jakuza

Pracowalem w tej firmie i jestem zadowolony ci którzy daja negatywne opinie to powinni sie leczyć na głowę w cytrusku wszystko funkcjonuje prawidlowo wszytkie produkty sa swierze warzywa owoce wynagrodzenia wyplacane w terminie umowy sa gdy bym to ja byl szefem to naprawde takim ludzia zrobil sprawe sądową bo na to juz sa art i to nie jeden co do narkotyków nie ma ich i nie było alkoholu tez osoba która by była pod wplywem alkoholu zostala odrazu zwolniona wiec zastanowcie sie co piszecie bo jesli chodzi o mnie to bez problemu moge dojsc kto i kiedy daje takie bez sensowne opinie ja nie mam zadnych zlych opini o tej firmie i jesli ktos chce w niej pracowac to polecam

Malolata

Kierownikiem jest teraz pan (usunięte przez administratora)

Irena

Ponoć na forum publicznym powinno się raczej unikać używania danych osobowych. Faktem jest, że nie wszyscy życzą sobie być rozpoznanymi. @Malolata, obstawiam, że pracujesz w firmie Cytrusek. Możesz mi wobec tego powiedzieć, czy pracę w tej firmie można spokojnie pogodzić z innymi zajęciami? Na przykład ze studiami?

@Irena

Owszem pracowałam na firmie "cytrusek„ myślę że tak da się pogodzić studia z pracą z tym że prace zaczyna się tam od niedzieli

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Cytrusek Sp. z o.o.?

Mloda

Czy dana osoba pracowała już na takim stanowisku czy zna się na owocach warzywach szefowa pyta czy chce się umowę czy zarówno nie głównie mówi jakie są zarobi jaka umowa i jaka jest praca

Malolata

Na firmie cytrusek nic podobnego się nie dzieje ukraincow nie ma tym bardziej alkoholikow I narkomanow nie pracuje się po 16h pan kierownik T jest wpozadu kierownikiem pozdrawiam jeden z pracownikow obieralni

@Malolata

Najpierw naucz się gramatycznych słów Widać, Mądry tam nie będzie pracował

Mloda
@Cytrusek

Nie ucz mnie ortografi bo ja dobrze znam a to że słownik w telefonie jest fatalny nie znaczy że nie umiem ortografi kretynie skonczony

Młoda

Negatyw .(usunięte przez administratora)każdy nosił i nosi po tyle pomarańczy i nikomu się krzywda nie działa tylko tobie składasz zamówienie to wiadomo jako facet radzisz sobie sam ja nosiłam więcej i dawałam sobie radę co jestem kobietą więc skończ chrzanić farmazony a kierowniczka nie drze buzi bez powodu ps. Nie od każdego można wymagać czegoś więcej więc oczym tu rozmawiać te komentarze są żenujące nie wypowiada się źle o osobie która się tak naprawdę (usunięte przez administratora) zna i nie wie się co wymaga od danej osoby ale tak naprawdę od osoby niższego poziomu intelektualnego się dużo nie wymaga z takim podejściem do wszystkiego to powodzenia żenada

śląsk

Opinia ta jest do firmy Cytrusek sc Pękała... Uwaga na tą firmę nie płaci rachunków za prąd i za plac. Bardzo dużo spraw w Sądzie bo (usunięte przez administratora) za towar który zamawia.(usunięte przez administratora)!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pracowników traktuje jak śmieci jak chcesz się zwolnić to nie wypłaca zaległych pieniędzy.Za niedługo wszystkie samochody będą przejęte przez bank bo nie płaci za lizingi. Zatrudnia ludzi na tzw czarno , nie płaci Zusu i handluje lewymi fakturami RR. Sprzedaje towar drugiego gatunku a na FV piszę że to jest towar extra. Nie zamawiajci od niego towaru bo jest najgorszego sortu. Przedsiębiorcy patrzcie na ceny na fv bo na początku jest tanio a potem podwyższa ceny.

właściciel Firmy
@śląsk

"Drogi" Panie Sebastianie L. został Pan zwolniony za kradzież paliwa i za kradzież towaru. Powinien Pan zostać zwolniony dyscyplinarnie i mieć prokuratora nad głową, firma poszła Panu na rękę i zaproponowała rozwiązanie umowy o pracę za porozumieniem stron. Ekwiwalent za zaległy urlop otrzymał Pan. Nie wiem czy Pan wie ale teraz nie ma wpisów anonimowych a za treści które Pan zamieścił spotkamy się w sądzie bo są one nieprawdziwe.

@śląsk

Tak To wszytko racja Ma 4 stałych Zamyka się w dzień jak jest sam Zapewne, ma problemy, nie tylko z ludźmi, ale i z sobą Pracowałem tam 2 miesiące Mając 40 lat nigdy nie poznałem takiego buraka Pastewnego Myje wszystkie warzywa i owoce Więc proszę uważać, stare daje na spód, aby nikt tego nie stwierdził jakości Opole tratoriia Ul św Wojciecha 7 Poznali się na jego poczynaniach PS nie warto

@właściciel Firmy

Paranoja, tam nie ma umów Ludzie chory system

Random

Odradzam , 4200 brutto a w praktyce praca po 16h nawet wychodzi po 8 zl na godzine bez umowy

Łucja
@Random

Rozumiem, a co masz na myśli pisząc "bez umowy"? Czy firma Cytrusek nie wystawiła Ci żadnego dokumentu na potwierdzenie tego, że u niej pracujesz? Co powiesz o atmosferze w pracy, jej warunkach i możliwości wyrobienia premii? Będę Ci wdzięczna za odpowiedź.

Pan M.

Nie polecam, brak umów, brak stawki godzinowej, BHP kuleje.(usunięte przez administratora) Myśli ze coś wie, a jej szczytem kariery jest obierak. Ukraińcy stamtąd uciekli, nawet zakwaterowanie nie pomogło. No ale kto chce pracować po 16 godzin dziennie, bo przyszedł mail ze trzeba obrać jeszcze 100 kg cebuli i 200 kg ziemniaków. Nawet bezdomny wolał być bezdomnym niż iść do takiej roboty. Ale Arbeit mach frei, wiec jak zarobicie jakiś pieniądz, to uciekajcie do innej pracy. Nie polecam, odradzam, a wręcz przestrzegam.

NEGATYW

Odradzam tam pracy na magazynie chyba ze jesteś odporny na stres i bardzo sprawy fizycznie bo zamówienia sa na przykład po 180 kg pomarańczy, które musisz przenieś ręcznie z jednej hali na drugą i zważyć samemu. Ludzie którzy tam pracują są nawet spoko, oprócz kierowniczki która będzie was jeb*ać od pierwszego dnia pracy, że czegoś nie umiecie i mówić za wolno robicie normalnie masakra jakaś według niej w pierwszym dniu masz juz znać gdzie co lezy na całym magazynie a jak sie o coś zapytasz to robi miny typu "jak możesz tego nie wiedzieć jeszcze" dodatkowo ciągłe krzyki jak się pomylisz...A teraz najlepsze kierowniczka bedzie wam mówić ze jak skończycie szybciej to można wyjść szybciej nawet po 6 godzinach co jest totalną ściemą ja zamiast po tych 6 czy normalnie 8 godzinach wychodziłem cały czas po 10 bo praca musi być skończona " nie masz płacone za nadgodziny" "dodam że nie jestem typem człowieka któremu nie chce się pracować i narzeka cały czas, bo to, bo tamto" to co napisałem jest szczerą prawdą jeżeli chcesz sam możesz się przekonać ja odradzam najgorsza firma w jakiej pracowałem

Mądra Ona

Witam w firmie Cytrusek dalej nic się nie zmieniło na obieralni jak chlali tak chleją ! Narkotyki i inne używki witają cię już od samego progu ! Dalej praca od Zmierzchu do Świtu po kilkanaście godzin dziennie !!! Praktycznie bez wolnego. A (usunięte przez administratora)firmy który w godzinach miedzy 3 a 4 rano cie przywita powie zapewne ze jak ci nie pasuje całkowite zajechanie to drzwi szeroko otwarte i (usunięte przez administratora). Po prostu tragedia dziwie się ze jeszcze w tych czasach są takie miejsca jak obozy pracy ... Moje sugestie dla Cytrusek Sp. z o.o.: Firmą powinny zająć się państwowe instytucje kontrolne Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nic bo mu to na ręke chyba

malolata
@Mądra Ona

masz bardzo złe informację zadnych narkotyków ani alkoholu na firmie cytrusek nie ma. praca jak praca jak się komuś nie chce pracować to nazeka na godziny pracy. pracodawca na siłę nikogo nie trzyma

Tajne

Firma cytrusrk spoko szef pan T w pyte gosc czasem tylko lata i krzyczy jak by mu ktos marchewke w (usunięte przez administratora). wlozyl. Po za tym pracownicy wporzo na obieralni alkoholicy, narkomani i ukraincy pracuja po 16h a rano wychodza jak zoombiaki a kierowcy wykonuja wszystkie mozliwe funkcje w tej firmie czasem musza sobie marchewke oskrobac bo inaczej nie dostana faktur by wyjechac w trase i ogolnie tyraja jak woly. Serdecznie wszystkim polecam prace w cytrusku jesli ktos musi i jest desperatem bo w ugandzie nawet czarnoskorzy maja lepiej niz my polacy w cytrusku

Poufny.
@Tajne

A co ty desperat? Jak Ci źle to się zwolnij. Teraz pracy nie brakuje a bilety do Afryki ciągle tanieją

Zostaw merytoryczną opinię o Cytrusek Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Cytrusek Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cytrusek Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cytrusek Sp. z o.o.?

Cytrusek Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Bartników 10
    30-798 Kraków