Humanis Sp. z o.o.

Opinie o Humanis Sp. z o.o.

danusia1966

narazie super mam zaplanowany wyjazd na 18.12.2018 do pana. jak zadzwonila pani do mnie ze Maja akceptacje to bylam jak w raju.

Bura

Ta Agentura jest ok. 8 miesięcy pracuje z nimi i narazie mi dobrze. Polecam

Honoratka

Polecam firmę Humanis ze Szczecina. Fajne oferty mają. Ja akurat bardzo dobrze trafiłam.

Kaba

Humanis jest moim pracodawcą od początku roku. 4 razy jechałam od nich. Teraz czekam na nową rodzinkę po świętach. Narazie wszystko ok. Miałam jedną nieciekawa sytuacje ale wina rodziny była i forma zareagowała i sciagnelo mnie od razu. Pozdrawiam

Gienia

Spokojnie firmie Humanis jako pracodawcy mogę wystawić 4 z plusem. Bardzo pomocna Pani koordynator dba o opiekunki, mają niezłe oferty i wypłata jest na czas.

Ela

Ja też jestem zadowolona. Pomogli my z przejazdem na nową sztele. Inna firma miała mnie głęboko w .... . Narazie tu zostaje Polecam

Teresa

Firma jak firma. Ważne że nie kręcą i wiedzą co mają. Pracuję już rok i ok.

Mike

Rozpocząłem współpracę z Humanis 3 miesiące temu. Wyjechałem jako opiekun do Niemiec. Ogólnie jestem zadowolony. Praca ok, bywało ciężko jak to w opiece nad chorymi starszymi osobami. Natomiast zlecenie było całkiem dobrze płatne, kontakt z koordynatorem przez cały okres pobytu, euro na koncie :) Zatem nie narzekam, panie szukają mi już kolejnego zlecenia...a ja korzystam z wolnego i odpoczywam :)

Marzena

Jestem bardzo zadowolona !! Stały kontakt . Kasa na czas. Polecam

Karol

Bardzo dobra firma

Ewa

Właśnie wróciłam że szteli z tej firmy. Ciężki przypadek, ale tak mi mówili. Kasa ok. Wyjazd sami organizowali. Polrcam

Barbara Łagoda

Z firmy Humanis ze Szczecina wyjechałam pół roku temu do pracy w opiece...były wielkie obawy z mojej strony, gdyż był to mój pierwszy wyjazd do pracy w Niemczech. Dzięki wspaniałej Pani koordynator, która była dostępna pod telefonem przez ten cały czas i cierpliwie znosiła moje pytania, wątpliwości i rozterki... wyjazd upłynął mi bez zbędnych problemów. Według mnie rzetelna firma.

andziaaa

Jestem już po dwóch zleceniach z tej firmy i nie miałam problemów z płatnościami. Niebawem wyjeżdżam na kolejne i na chwilę obecną jestem zadowolona z warunków współpracy.

Marasia

Nie wiem skad wczesniejszy wpis. Pracuje tu od roku i wszystko jest w idelanym porzadku.

Admin

Niestety bardzo nie polecam firmy, nie wypłacaja pieniędzy!!!!

Jak wygląda praca u pracodawcy jakim jest Humanis Sp. z o.o. w mieście Szczecin? Czekamy na aktualne sprawozdania.

Zostaw opinię o Humanis Sp. z o.o. - Szczecin

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Humanis Sp. z o.o.