Opinie o Humanis Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Humanis Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Humanis Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Humanis Sp. z o.o. w Szczecin

Razem damy radę

Wszystkie osoby poszkodowane przez firmę Humanis i poprzednią firmę z Gorzowa proszone są o podanie nr telefonu będę oddzwonić

Kamil
@Razem damy radę

Podaj jakieś namiary na siebie

Beti
@Razem damy radę

Firma jest nie kompetentna nie wypada ludziom ja czekam od zeszłego roku i nic

Poszkodowana

Nareszcie ktoś może z nimi zrobi porządek. Myślę że najlepszym wyborem będzie nagłośnienie całej sprawy w tv...Jestem do dyspozycji w tej sprawie, odezwę się w najbliższym czasie.

@Poszkodowana

tu trzeba poszukać dobrej i znanej firmy windykacyjnej, najlepiej z okolic szczecina, żeby koszty były niższe, lub z okolic gorzowa, bo właściciele stamtąd pochodzą i tam wczesniej robili ten sam numer z przywłaszczaniem sobie nie swojej kasy

Ciechomski Radosław
@Beti

Chce się Pani dołączyć do sprawy dla reportera proszę o kontakt

I co
@Ciechomski Radosław

własnie polsat news zrobił reportaż o podobnym zjawisku, ale w Zgorzelcu: zgłosiły się 3 poszkodowane i wspólnie z kamerą udali się do domu kombinatorów. Brak kontaktu i sprawa trafiła do prokuratury. W międzyczasie zgłosiło się wiecej poszkodowanych. Tak to się załatwia.

Kulka
@Ciechomski Radosław

Witam Pana. Jak można się dołączyć? Jakie są możliwości?

Beata

@Razem damy radę

Ja jestem poszkodowany jak wiele innych pozdrawiam

Ja jestem osobą poszkodowaną 518 115 145

518 115 145 z chęcią się dołączę

Luna

733 240 090

nemo
@Razem damy radę

ja podalam wczesniej ale ja tez wiem jak tegoczlowieka dorwac tylko zawsze albonpracuje ale mam co innego do myslenia i zapomne sie tym zajoc...ale chyba czas najwyzszy bo tu jest juz morze ludzi co ma ten problem

Paula

Dzień dobry Mogę prosić o kontakt? 888080248

Małgorzata
@I co

Wszystko dobrze, ale tutaj (usunięte przez administratora) Anna F przepisała swój majątek w Gorzowie na nie wiadomo kogo ( może na matkę lub kochanka ) i uciekła do Niemiec do starego męża. Firmę w Szczecinie założyła z tymi samymi wspólnikami co AF Quality w Gorzowie.

aha Nowy wpis
@Małgorzata

no jakie one zaradne panie F! matka wydala ja za starego szkopa nie wymagajacego opieki? to tak jakby dostala nowa tozsamosc, hehe. niemniej jednak za dlugi dzieci odpowiadaja rodzice a matka ma zaklad fryzjerski w gorzowie, chyba ze juz sie go pozbyla? to temat dla sprawy dla reportera!

Małgorzata Nowy wpis
@Razem damy radę

Jestem osobą oszukaną przez Panią Annę F. właścicielkę nie istniejącej już firmy AF Qality w Gorzowie Wielkopolskim. Proszę o kontakt tel. 511 694 444. Pozdrawiam Małgorzata P.

Radosław Ciechomski

Witm wszystkich oszukanch napiszcie mi namiary do Was trzeba się zebrać i zrobić z nimi porządek. Ja mam na imię Radosław Ciechomski z Płocka znajdziecie mnie na Mesenger o wottsap

Chętnie pomogę już jest 15 osób poczekajcie jeszcze tydzień cierpliwie

@Oszukana

Witam Panią czas tych (usunięte przez administratora) się już skończył przekroczyli wszystkie granice z moją mamą i jej siostra czekają na pieniądze pół roku to przesada... Pan który odbiera telciagle mówi że będzie rozmawiał z p. KASIA i nic z tego. Ja pracuje w Niemczech u prawnika więc pomału zaczynam działać w tej sprawie (usunięte przez administratora)

czy
@Oszukana

wiadomo która kancelaria windykacyjna zajmie się tymi przedsiębiorczymi osobami? bo bym się chętnie dołączyła do pozwu...

Anets
@czy

Ja tez chętnie.

Witam proszę o kontakt 510697008

Beti

Oszukana przez firmę

Małgorzata Nowy wpis
@Radosław Ciechomski

Witam Czy odzyskał Pan pieniądze swojej mamy? Ja również jestem poszkodowana przez Annę F. Proszę o kontakt na messenger Małgorzata Perlikowska Gostynin Pozdrawiam

nie polecam Nowy wpis
@Małgorzata

to ma charakter przestepczosci kryminalnej zorganizowanej juz...skoro dluzniczka ukrywa sie za granica, to trzeba by dotrzec do CBS i z pomoca interpolu dokonac ekstradycji. trzeba znac kogos, kto zajmuje sie tego typu sprawami. moze jak ktos ma rodzine w policji lub w sluzbach specjalnych to doradzi

Radosław Ciechomski

(usunięte przez administratora) "witam ponownie my" Ciechomska Joanna, Ziółkowska Małgorzata pamiętamy i działamy cały czas. pani Basia Cz.... odzyskała pieniądze przez prokuratory i nasz prokurator was też dopnie chwestia czasu

Mam nadzieję.

aha
@Radosław Ciechomski

witam, poza odzyskaniem naleznosci i zadoscuczynieniem chodzi o to, by skazane osoby mialy zakaz prowadzenia dzialalnosci gospodarczej, w tym szczegolnie dzialalnosci opartej na zatrudnianiu, posredniczeniu, bo jak widac po zakladaniu kolejnych firm jest to recydywa.trzeba pogadac z prawnikiem, ktory zna sie na rzeczy, lub dotrzec do prokuratora wlasnie

Radosław Ciechomski

(usunięte przez administratora) krętacze gdzie są ciężko zarobione pieniądze mojej mamy (Ciechomska Joanna) 2200 euro. Nadal okradacie ludzi teraz już w Senesio. Mam nadzieję że Was kres jest ku końcowi

tez
@Radosław Ciechomski

witam, wlasciciele firmy jesli sa niewyplacalni, to niech sie zapozycza u swojej rodziny w gorzowie, ktora ma zaklad fryzjerski, pozdrawiam

Kamil
@tez

A na jakiej ulicy ten zakład fryzjerski jeśli można wiedzieć, chętnie przejadę się do tego Gorzowa (usunięte przez administratora)wiszą mi jeszcze parę groszy i nie chcą oddać

@Kamil

Panu parę groszy mojej mamie prawie 9 tysięcy jak zdobędzie Pan adres to zapraszam na priw. Nie darować ... Jak władze nie mogą ich znaleźć to samemu zrobić sąd

tez
@Kamil

internet pokazuje w Gorzowie zaklad fryzjerski przy Kazimierza Wlk.33 ,ale czy w obecnych czasach maja czynne to inna sprawa...

Poszkodowana
@Radosław Ciechomski

I co Pan zrobił w tej sprawie dla swojej mamy przez ten czas?

@Poszkodowana

Sprawa trafiła do prokuratora

prawidlowo
@Radosław Ciechomski

trzymam za Panstwa kciuki, na takich to tylko prokurator!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Humanis Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
DanBus

Jestem właścicielem firmy transportowej, przywiozłem 7 pasażerów od humaniis i nie otrzymałem żadnej wpłaty za transport, 7 faktur wisi już ponad pół roku i żadnego kontaktu. Urząd skarbowy zainteresuje się w najbliższym czasie tym syfem, a nie firmą. Ludzie są niekompetentni, zwykli partacze i (usunięte przez administratora) Jeśli ktoś z pracowników czyta tą opinię zapraszam do niezwłocznego kontaktu.

Euro Bus
@DanBus

Mi dwie fv też wiszą sprawa zgłoszona zero kontaktu

@DanBus

Tak, do skarbówki należy się podatek niezapłacony od delegowanych pracowników. Zapłacą za tą i poprzednią firemkę dwóm urzędom skarbowym w Szczecinie i Gorzowie.

Xxxx
@DanBus

Proszę no podanie nr telefonu oddzwonię

Xxxx
@Xxxx

510 697 008

@info

Oby zapłacili,ja już przestałam liczyć na odzyskanie pieniędzy

XXX

Osoby poszkodowane przez firmę Humanis proszone są o podanie numeru telefonu.

Wanda

Panie (usunięte przez administratora)życzę powodzenia w dochodzeniu sprawiedliwości ta Firma to " wielki przekręt " nie ma nic wspólnego z humanizmem nie zapłacili nam za przewóz ich pracowników oddaliśmy sprawę do sądu i dalej cisza. Właściciele czują się bezkarni nie mają ludzkiej godności i wyzuci do granic z uczciwości to domena tzw. kundli którzy są na rynku pracy. Miejmy nadzieję że przyjdzie dzień kiedy staną przed sądem i poniosą surowe konsekwencje !!!

@Wanda

Więc trzeba z nim zrobić porządek i to nagłośnimy w sprawie dla reportera tam ich znajdą i doprowadza do odpowiedzialności. My im nie darujemy napewno jest Pani zainteresowana współpracą. Proszę o kontakt

zdenerwowany
@Radosław Ciechomski

No to może czas się wziąć za ich drugą spółkę o nazwie Senesio. Jedno to "spółka matka" drugie to "spółka córka". Mi też zarówno jedna i druga zalegają z płatnościami za transporty. Ale czas dobrać im się do skóry.

Radosław Ciechomski

Witam ponownie bardzo proszę o kontakt z Panią Barbara Czyszek i innymi poszkodowanymi Firma przekroczyła wszelkie granice nie odbierają pism od prawników polskich jak i zarówno niemieckich oraz urzędowych trzeba zrobić z tymi oszustami wreszcie porządek muszą ponieść konsekwencje proszę o kontakt 510697008. Ta sprawa musi trafić do wyższej instancji czy sprawy dla reportera. Takk być nie może

Aneta

Przepraszam,miało być z poprzedniczką.

Radosław Ciechomski

(usunięte przez administratora) co zrobiliście z pieniędzmi ludzi którzy ciężko pracowali

Radosław Ciechomski

Możecie sobie uświadomić tę opinię tak Was znajdziemy

Barbara
@Radosław Ciechomski

Ja też czekam ale wyrzygaja.Nie daruję

Oszukana

Witam. Chcialam poinfirmowac ze Humanis zaczyna wyplacac. Spokojnie czekajcie, oczywiscie upiminajac sie. Mnie wyplacili za 1 miesiac, reszte obiecali wyplacic w nastepnym miesiacu. Pewno nikt w to nie uwierzy co pisze. Ale to prawda. Pozdrawiam

Darek

Może ktoś określić na jakiej podstawie wyznaczają premie ?

Radosław Ciechomski

(usunięte przez administratora) Gdzie są ciężko zarobione pieniądze co wy sobie myślicie że wam to przejdzie... Niech ta oszusta Katarzyna lepiej zacznie płacić ... Tak ja znajdziemy niech zacznie sfoje luksusowe zeczy sprzedawać i niech uważa którymi drogami się porusza mam nadzieję że to czyta

tak

pokazałam w funduszu gwarantowanych świadczeń pracowniczych zaświadczenie o zatrudnieniu i zarobkach, które uzyskałam w biurze w Gorzowie kiedy jeszcze pracowało. Zarobki za 2 miesiące to 2 minimalne krajowe czyli 3.200zł. I państwowa instytucja stwierdziła, że co prawda, mi się należą te pieniądze, jednak "nie ma przesłanek", że to FGŚP ma wypłacić w imieniu pani właścicielki 1-osobowej firmy XY. tu już tylko prokurator może pomóc, no chyba że "sprawa dla reportera"...

Aneta

Dokładnie. Mnie gorzowska firma nie wypłacił za pracę w 2018 roku,a Humanis jest następczynią gorzowskiej.

Maja
@Aneta

Dlaczego Pani nie walczy o odzyskanie swoich pieniędzy? Te polskie świnie Jarek i Kaśka a teraz Darek nowa firma i znowu będą oszukiwać ludzi Trzeba z tym skończyć i upominać się o swoje oni są bogaci za nasze pieniądze ciężko zapracowane

@Maja

Pani Maju, jak Pani na pewno zdaje sobie sprawę, to nie jest takie proste, w sytuacji gdy idę do instytucji publicznej, przedstawiam zaświadczenie o zatrudnieniu i zarobkach i mówię, że nie dostałam wypłaty, a były pracodawca odbiera polecone za potwierdzeniem odbioru, czyli jeszcze funkcjonuje, a przedstawiciel państwa mówi mi, że "być może jeszcze ten dłużnik się opamięta, a jak nie to zostaje powództwo cywilne", gdzie ja nie muszę niczego udowadniać, a państwo polskie pozwala dłużnikowi działać dalej przez podstawione słupy pod nowym adresem itp. Mamy liberalny kodeks prawny, ale to się zmienia, co prawda baaardzo powoli. Zakładanie kolejnej tego typu agencji pośrednictwa pracy z zamiarem przywłaszczenia wynagrodzeń i uczynienie z tego sposobu na życie, to jest RECYDYWA i na to jest już prokurator i CBŚ...

Anets
@Maja

To jest walka z wiatrakami.Mam wyrok sądu,ale firmy już nie ma,a sąd kazał opłacić jakieś podejrzane koszty bez gwarancji na pozytywny dla mnie wynik.

@Anets

Dzisiaj się odezwali do mnie i gwarantowali że w tym tygodniu mi wszystko wypłaca oby tak bylo

Teresa
@tak

Czy może ktoś coś wie czy Humanis zaczął wypłacać zaległości ?

@Teresa

Nie Nie ma nawet rozliczeń rocznych za Rok 2019

A jak niby mam walczyć?

@Maja

mam od nich zaświadczenie o zatrudnieniu i zarobkach w wysokości 2 minimalnych wypłat krajowych, oczywiście w złotówkach, których i tak nie dostałam i państwo polskie wzruszyło ramionami, to komu mam to pokazać?...sądy powinny działac 24H - ja pokazuję, ile są mi winni, a sąd stosuje nakaz aresztowania i niech się pozwani tłumaczą dlaczego pracownikom nie płacą!

OSZUKANA.

Witam.Dobry pomysl Panie Radoslawie.Ja mam nie wyplacone 1700 euro za przepracowany pazdziernik 2019 r.Ilez mozna czekac.Pozdrawiam

@OSZUKANA.

Poczekamy mam nadzieje ze dużo osób się zgłosi i wspólnie to nagłośnimy i każdy poszkodowany odzyska ciężko zarobione pieniądze. Pozdrawiam w kontakcie

OSZUKANA
@OSZUKANA.

Dobrze Panie Radoslawie.Poczekajmy.Moze w koncu zaczna placic i nie trzeba bedzie interwencji.Napisali mi SMS ze niby od marca zaczna wyplacac pieniadze.Oby tak bylo.

RADOSŁAW CIECHOMSKI
@OSZUKANA

Witam do mojej mamy też nagle się odezwali ale my to już słyszymy od 3 miesięcy a pieniędzy jak nie było tak niema

@RADOSŁAW CIECHOMSKI

Ja mam trzy osoby znajome którym nie wypłacili też więc może ta interwencja by ich była potrzebna zostajemy w katakcie

@Oszukana

do piątku 28.02. potrwa tydzień pomocy osobom poszkodowanym przestępstwem w prokuraturach na terenie całego kraju. Można przyjść i zgłosić prokuraturze nieznane przestępstwo gospodarcze, w tym (usunięte przez administratora) Porady prawne udzielane są bezpłatnie.

Gdzie mozna zglosic?

@Oszukana

do prokuratury najbliższej w miejscu swojego zamieszkania. Dzisiaj w radio w ogólnopolskiej stacji mówili, że jest taka akcja i trwa od tego poniedziałku do najbliższego piątku. Można spróbować tej drogi postępowania, może się faktycznie zainteresują.

Dzieki

@Radosław Ciechomski

A w jaki sposób?ja mam wyrok sądu i co?

aha
@Aneta

i co na to komornik sądowy, który realizuje wyroki sądowe?

@aha

Co może komornik skoro firma już nie istnieje, mówię o poprzrdniczce Humanis AFQALITY

ktoś
@Aneta

Tu jest forum Humanis:) zostaje powództwo cywilne przeciwko właścicielce gorzowskiej firmy

Radosław Ciechomski

Witam wszystkich poszkodowanych, przez firmę Humanis :opiekunki jak i zarówno firmy przewozowe pisanie czy dzwonienie do nich niema skutku jedynym rozwiązaniem jest zgłoszenie ich do SPRAWY REPORTERA prowadzą przez Panią Elżbietę Jaworowicz... Co Wy sądzicie otym mam już kontakt z kilkoma poszkodowanymi opiekunami czekam na Wasze wiadomość.... Czym więcej nasto lepiej. Nie dajmy się im oszukać.

anna nemo
@Radosław Ciechomski

witam...tak jestem za sprawo dla reportera i chętnie sie udziele ale tez możemy wszyscy pozwac ich o odszkodowanie za szkody wyrzodzone niewypłaceniem wyplat dlatego ze ja przez to nie kupiłam działki po cenach okazyjnych i wielu innych rzeczy nie mogłam zrobić lacznie z ratowaniem zycia mojego syna..każdy niech rzada 100 tys odszkodowania..po za tym wszyscy musimy wnieść do prokuratora za (usunięte przez administratora) tak mi powiedziała inna agencja moja co jest precyzyjna jak zegarek szwajcarski kontak do mnie 692 858 321 mogę byc pod innym jeszcze numerem telefonu chwilowo to pisze pan tez na mesengera pod anna nemo z foiano farbowana blondynka z kręconymi włosami podparta reko..

@Radosław Ciechomski

Jestem do dyspozycji w sprawie odzyskania pieniędzy

Firma Humanis nie wystawiła jeszcze rozliczeń rocznych na 2019 rok. A księgowa nie odbiera telefonów ale jak zawsze abonent czasowo niedostępny . Strasznie to wygląda Moze od kogoś odbierze podaje nr.ksiegowej Katarzyna Klaus nr 608 688 872. Nie jest to już śmieszne termin wyłania rozliczeń był do końca lutego 2020. Humanis obudźcie się !!!! I Ksiegowa

Gosia
@Ania

Miałam podobny problem pojechaliśmy do US zapłaciłam 16 zł i mi mi wydali i zrobiliśmy wtedy rozliczenie proszę zrobić tak samo Kaśka ma nowy nr tel z nową firma i znowu (usunięte przez administratora) Opiekunki pozdrawiam

ktoś
@Gosia

za co Pani zapłaciła 16 zł?? udostępnienie informacji podatkowej jest bezpłatne, chyba że to było ksero, ale wtedy nie kosztuje tyle. Przy okazji będąc w skarbówce należy zostawić donos, że kogucik nie płaci podatków za pracowników i podatku 23% VAT od delegowania za granicę, co można udowodnić, gdyż są faktury dla przewoźników, chociaż oni też im nie płacili. Ale donieść można:)

Teresa

Czy może ktoś wie czy Humanis wypłaca już zaległości poszkodowanym?

nemo
@Teresa

koniec marza mam obiecane ...wiec czekamy..z tego co instynktownie czuje majo nowo firme tz krzak która teraz zarabia na te osoby co zostały oszukane wcześniej tylko ciekawe czy te nowe osoby nie zostano tez oszukane ale pewnikiem na początku może nie...

Zostaw merytoryczną opinię o Humanis Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Humanis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Humanis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Humanis Sp. z o.o.?

Humanis Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 38 ocen.
  • Królowej Korony Polskiej 24
    70-486 Szczecin