Humanis Sp. z o.o.

Adres: Królowej Korony Polskiej 24, 70-486 Szczecin

NIP: 8522634908 REGON: 368224007 KRS: 0000694425

Humanis Sp. z o.o.
5 3 30 5 1

Opinie o Humanis Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Bodzio
 Opinia

Pracowałem u nich jako opiekun, mają też całkiem spoko oferty dla panów :) Wypłata oczywiście na czas, wszystko zgodnie z planem, miła rodzina w Niemczech, no i oczywiście świetny kontakt ze wspaniałą panią koordynator :D

Madzia
 Opinia

Pracowalam u 3 niemieckich rodzin - za kazdym razem trafilam bardzo dobrze. Prawda jest taka, że praca jako opiekunka to nie praca dla kazdego! Osobiście uważam, że ja się akurat nadaje do tego. Z opieki koordynatorów jestem zadwowolona, współpraca jak najbardziej pozytywna. Pieniądze otrzymuję na czas - i są to dokładnie takie same stawki na które się umawialiśmy. Jest to mała agencja, która nie rywalizuje i nie walczy z opiekunkami ....a Panie które rzeczywiście dobrze wykonują swoją pracę mogą liczyć na naprawdę dobrą współpracę.

Opinia

Nie chce mi się wierzyć że(usunięte przez administratora) Ja jeżdżę z nimi pod prawie dwóch lat i NIGDY mi się nie zdarzyło czekać na pieniądze. Nie chcę być sędzią ale to mi się wydaje mało prawdziwe. U mnie w dokumentach wszystko ok.

TakNie1
Kasia
 Opinia

Odradzam wspolprace z ta firma, nie placa pieniazkow, trzeba chodzic, prosic a wreszcie straszyc, zeby wyplacili uczciwie zarobione pieniazki. Strata czasu I nerwow.a zalegac moga I ze trzy miesiace.jak odpuscisz pewnie nic nie zaplaca.poza tym umowy o prace to fikcja, plus podpisujesz puste kartki. Rodziny podopiecznych placa regularnie, wiec nie wiem gdzie im sie te pieniadze ulatniaja.

Tak1Nie
Paweł
 Opinia

UWAGA UWAGA UWAGA Firma Humanis(usunięte przez administratora) za przejazd swoich pracowników po kilkunastu kontaktach z naszej strony i zapewnieniu że zaległość zostanie uregulowana niestety do dnia dzisiejszego nie dostaliśmy zapłaty za przejazd i myślę że już nie dostaniemy faktura po terminie 2 miesiące

Tak1Nie1
Nina55
 Opinia

Całkiem dobra płaca i szeroki wybór zleceń. Polecam :)

Robertossss
 Opinia

Bardzo dobre stawki! Jadę trzeci raz. Kasa zawsze jest. Kontakt z biurem bardzo dobry. Polecam

Opinia

Jestem Bardzo zadowolona z firmy Humanis. Pracuje od kwietnia ubiegłego roku i wszystko jest na czas. Kontakt z koordynatorką jest pierwszą klasa!!!

Klara
 Opinia

W Humanis dostałam o wiele większą stawkę za pracę w opiece niż w poprzednich agencjach z którymi wcześniej współpracowałam. Zaskoczona byłam również kontaktem z moim koordynatorem, na którego zawsze mogłam liczyć ;) mega pozytyw ;)

Natalia
@Klara 11.01.2019 10:09

Jakiś czas temu dodałam na forum zapytanie odnośnie tego, czy firma Humanis zapewnia również Wam zakwaterowanie. Może zechcesz udzielić mi odpowiedzi na to pytanie? A może znalezienie mieszkania leżało po Waszej, czyli pracowników stronie? Zachęcam Ciebie do wyjaśnienia tej kwestii.

Mańka
 Opinia

Bardzo dobra firma, która całkiem dobrze płaci za pracę w opiece w Niemczech. W ciągu ostatniego roku współpracowałam z trzema firmami z czego w Humanis otrzymałam najwyższą stawkę. Polecam :)

danusia1966
 Opinia

narazie super mam zaplanowany wyjazd na 18.12.2018 do pana. jak zadzwonila pani do mnie ze Maja akceptacje to bylam jak w raju.

Patrycja
@danusia1966 14.12.2018 19:25

I jak z tym wyjazdem? Wszystko udało się pomyślnie? Jestem ciekawa.

myszka22

Zweryfikowany użytkownik

Opinia

kreca kreca niby pokrywaaja koszta a odciagaja z wyplaty.nie pojechalam z tej firmy kazdy mi odradza

Bura

Ta Agentura jest ok. 8 miesięcy pracuje z nimi i narazie mi dobrze. Polecam

Natalia
@Bura 07.12.2018 10:58

Czy Humanis zagwarantowała Wam zakwaterowanie? Jeżeli tak, to napisz proszę, jak oceniasz te warunki mieszkalne. A może ta kwestia leżała po Twojej stronie? Warto wyjaśnić to użytkownikom na forum, ponieważ jest mało opinii na ten temat, a być może ktoś jest zainteresowany skorzystaniem z pośrednictwa Humanis.

Honoratka
 Opinia

Polecam firmę Humanis ze Szczecina. Fajne oferty mają. Ja akurat bardzo dobrze trafiłam.

Kaba
 Opinia

Humanis jest moim pracodawcą od początku roku. 4 razy jechałam od nich. Teraz czekam na nową rodzinkę po świętach. Narazie wszystko ok. Miałam jedną nieciekawa sytuacje ale wina rodziny była i forma zareagowała i sciagnelo mnie od razu. Pozdrawiam

Gienia
 Opinia

Spokojnie firmie Humanis jako pracodawcy mogę wystawić 4 z plusem. Bardzo pomocna Pani koordynator dba o opiekunki, mają niezłe oferty i wypłata jest na czas.

Tak1Nie
Ela
 Opinia

Ja też jestem zadowolona. Pomogli my z przejazdem na nową sztele. Inna firma miała mnie głęboko w .... . Narazie tu zostaje Polecam

Teresa
 Opinia

Firma jak firma. Ważne że nie kręcą i wiedzą co mają. Pracuję już rok i ok.

Mike
 Opinia

Rozpocząłem współpracę z Humanis 3 miesiące temu. Wyjechałem jako opiekun do Niemiec. Ogólnie jestem zadowolony. Praca ok, bywało ciężko jak to w opiece nad chorymi starszymi osobami. Natomiast zlecenie było całkiem dobrze płatne, kontakt z koordynatorem przez cały okres pobytu, euro na koncie :) Zatem nie narzekam, panie szukają mi już kolejnego zlecenia...a ja korzystam z wolnego i odpoczywam :)

Marzena

Jestem bardzo zadowolona !! Stały kontakt . Kasa na czas. Polecam

Karol

Bardzo dobra firma

Opinia

Właśnie wróciłam że szteli z tej firmy. Ciężki przypadek, ale tak mi mówili. Kasa ok. Wyjazd sami organizowali. Polrcam

Barbara Łagoda
 Opinia

Z firmy Humanis ze Szczecina wyjechałam pół roku temu do pracy w opiece...były wielkie obawy z mojej strony, gdyż był to mój pierwszy wyjazd do pracy w Niemczech. Dzięki wspaniałej Pani koordynator, która była dostępna pod telefonem przez ten cały czas i cierpliwie znosiła moje pytania, wątpliwości i rozterki... wyjazd upłynął mi bez zbędnych problemów. Według mnie rzetelna firma.

Tak5Nie

andziaaa
 Opinia

Jestem już po dwóch zleceniach z tej firmy i nie miałam problemów z płatnościami. Niebawem wyjeżdżam na kolejne i na chwilę obecną jestem zadowolona z warunków współpracy.

Marasia
 Opinia

Nie wiem skad wczesniejszy wpis. Pracuje tu od roku i wszystko jest w idelanym porzadku.

Tak7Nie

Admin
 Opinia

Niestety bardzo nie polecam firmy, nie wypłacaja pieniędzy!!!!

Tak15Nie
 Opinia

Jak wygląda praca u pracodawcy jakim jest Humanis Sp. z o.o. w mieście Szczecin? Czekamy na aktualne sprawozdania.

Zostaw opinię o Humanis Sp. z o.o. - Szczecin