Opinie o Komet-Went Sp. z o.o. w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Komet-Went Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Komet-Went Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Komet-Went Sp. z o.o. w Tychy

Czy firma Komet-Went Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Dawid Nowy wpis

Czy patrzą na ukończona mature przy zatrudnianiu?

KOMET-WENT Nowy wpis
@Dawid

Nie matura lecz chęć szczera ... ;)

Ktoś

@Anonim o super opinia, ten ostatni punkt szczególnie miły do czytania ;) a powiedz jakich pracowników najbardziej poszukują, bardziej patrzą na doświadczenie czy wykształcenie? Pozdrawiam.

Komet-Went Nowy wpis
@Ktoś

Najbardziej patrzą na chęć do pracy i własne zaangażowanie a jak do tego dojdzie doświadczenie i wykształcenie to z pewnością zostanie to docenione.

Pracując tam już parę ładnych lat mogę z całą odpowiedzialnością powiedzieć tak: - Dużym plusem jest praca w systemie jednozmianowym 7-15 - Dobry kontakt z pracownikami oraz, co rzadko się zdarza w wielu firmach również bardzo dobry kontakt z szefostwem - Uczciwy system premiowania ( zależne od zysków firmy ) - Praca czasami ciężka, ale idzie się przyzwyczaić - Mało gdzie spotykane... Zarząd w okresie nawału roboty potrafi pracować razem z pracownikami na warsztacie, co pokazuje, jak bardzo im zależy na dobrym ogóle firmy Co tu więcej mówić, jeśli ktoś szuka pracy, to mogę polecić firmę Komet - Went :)

Zuzanna
@Anonim

Czemu niewspominacie nic o formie zatrudnienia w Komet-Went? Czyżby nie było czym się chwalić pod tym względem? Czy jednak są szanse na umowę o pracę na czas nieokreślony??

Komet-Went
@Zuzanna

Oczywiście że jest się czym chwalić. Jako jedna z nielicznych firm tej branży na Śląsku zatrudniamy pracowników na umowę o pracę na czas nieokreślony w pełnym wymiarze godzinowym. Przedstawione tutaj opinie nie są przesadzone. Ale jeśli Pani uważa, że jest inaczej, to zapraszam do nas i będzie mogła Pani przekonać się osobiście czy nie ma tu, jak to się mówi, "Ściemy"

Aplikowałeś do Komet-Went Sp. z o.o. na stanowisko Przyjmę do pracy? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Pracownik roku

This is ok????

Dalekoodok

Gorąco polecam chcącym pracować: - 1 zmiana (7-15) - po okresie próbnym praca na stałe - w firmie jest miła atmosfera - brak niepotrzebnego stresu i gonitwy - osobom zarządzającym firmą bardzo zależy na dobrych relacjach z pracownikami - osoby zarządzające firmą doskonale znają (z autopsji ) wszystkie stanowiska pracy i dbają o jak najlepsze warunki pracy - premie od wypracowanego zysku Stanowczo odradzam kombinatorom (monitoring) i osobom z wygórowanymi ambicjami finansowymi.

Lolo

Parę słów o moich odczuciach. Praca ciężka ale ciekawa ( twórcza) ???? Zarząd o.k. nawet bardzo. Przy nawale pracy prezesi przebierają się w robocze i pracują z załogą. Z prezesem praktycznie zawsze można się dogadać. Bardzo dobra atmosfera. Praca na jedną zmianę od 7.00 do 15.00 Płacą nie najgorsza z wysokimi premiami miesięcznymi o ile są zyski. Można napisać więcej ale lepiej sprawdzić osobiście.????

Zostaw merytoryczną opinię o Komet-Went Sp. z o.o. - Tychy

Komet-Went Sp. z o.o.