Opinie o Salveo Medical Devices Sp. z o.o. w Bytom

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Salveo Medical Devices Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Salveo Medical Devices Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Salveo Medical Devices Sp. z o.o. w Bytom

Nadia Nowy wpis

Dzień dobry, nie widzę tutaj aktualnych opinii a pokazała mi się wygasła niedawno oferta pracy dla fizjoterapeuty. Miała to być praca częściowo mobilna. Nie wiem jednak niczego na temat wynagrodzenia. Czy ktoś jest w stanie je określić?

Byly pracownik

Wypowiadam się z pozycji bylego pracownika. Zauwazalne beznadziejne zarzadzanie usprawiedliwiane przez osoby wyżej brakiem pracy zespolowej, opoznienia w wyplatach, brak szacunku do pracownikow, zglaszane problemy zamiatane pod dywan, faworyzowanie niektórych pracownikow, obciazanie odpowiedzialnością nie te osoby co trzeba. Managerka totalnie niekompetentna, zero jakiejkolwiek wiedzy na temat zarządzania ludźmi. Chyba nie trzeba nic więcej dodawać.

Dariusz Nowy wpis
@Byly pracownik

Co masz na myśli o braku szacunku do pracownika? Były jakieś krzyki czy wyzwiska? No i duże te opóźnienia w wypłatach się zdarzały?

Byly pracownik Nowy wpis
@Dariusz

Owszem, zdarzaly sie wyzwiska pomiedzy kadrą zarządzającą, niemile komentarze. Opóźnienia tygodniowe,problemy z rozliczeniami. Ogólnie szczyca sie tym, ze nie zwalniaja - bo dzialaja tak zeby sami ludzie odchodzili

Jakiś czas temu bylam na rozmowie o prace na stanowisko recepcjonistki. Managerka bardzo miła, jedyne co mi sie nie spodobało to fakt, że na stanowisku recepcjonistki trzeba sprzedawać usługi (?!). Czyli standardowo najniższa krajowa plus prowizja od sprzedanej usługi (co mi osobiście sie nie podoba i od razu skresla taką ofertę z mojej listy.)Jak to działa chyba każdy wie. Kolejnym minusem jest brak poszanowania czasu potencjalnego kandydata. Jeśli rekruter zapewnia o tym, że zostane powiadomiona do dwóch tygodni o tym jak została rozpatrzona moja kandydatura ( niezależnie czy decyzja jest pozytywna czy negatywna) a tego nie robi, to jest to dla mnie brak poszanowania czasu osoby, która poświęciła czas na rozmowę kwalifikacyjną. Dla przyszłych kandydatów wskazówki: Pani pyta co zrobicie w sytuacji gdy któryś z rehabilitantów wypadnie z danego dnia. Co należy zrobić z umówionymi pacjentami. Pytanie lekko szokujące jak na stanowisko zwykłej recepcjonistki.

Były pracownik Nowy wpis
@Marta

Moja Droga, Przyjmowałaś się do kliniki rehabilitacji... To standardowe pytanie, musisz zadbać o pacjentów

Każdej osobie, która będzie chciała wziąć franczyzę Salveo proponuję zastanowić się 100 lub 1000 razy. Pan Michał obiecuje, że będzie know how, pomoc, dział marketingu i lot na księżyc. Rzeczywistość jednak weryfikuje te informacje w dniu podpisania umowy na zakup sprzętu od nich. Oni są jedynie jego pośrednikiem i na tym zarabiają. Z "sieci" placówek może mają kilka groszy (oczywiście z tych, które funkcjonują i jego "ogromna" wiedza nie doprowadziła do ich zamknięcia). Dodatkowo Pan Michał - uwaga - wystawia FV za... rozmowę z franczyzobiorcą jeśli ta odbywa się w placówce franczyzobiorcy XD Toż to absurd. Nie wiem, czy Indiba jest na tyle dobrym sprzętem, że przyciągnie do was klientów, ale Pan Michał raczej palcem nie kiwnie, aby przyszli. Sprzęt kupiony - to nara. Radzę popytać właścicieli placówek (lub byłych właścicieli) m.in. z Łodzi, Poznania, Warszawy i kilku innych miast. Zobaczcie, co mają do powiedzenia

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Salveo Medical Devices Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Główna Księgowa - Główny Księgowy? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Dietetyk
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Jerzy

Jak często do pracy w firmie Salveo Medical Devices prowadzona jest rekrutacja? Z ciekawości pytam bo aktualnie w sieci nie ma żadnych informacji na temat ewentualnego naboru nowych pracowników do tego właśnie miejsca pracy. Czy mam przez to rozumieć, że w firmie tej praca wygląda tak dobrze, że nikt się nie zwalnia? Super by było to ustalić. Dzięki z gory

Może ktoś ma wiedzę czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Jakieś informacje byłyby mile widziane.

Zostaw merytoryczną opinię o Salveo Medical Devices Sp. z o.o. - Bytom

• Jak się pracuje w Salveo Medical Devices Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Salveo Medical Devices Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Salveo Medical Devices Sp. z o.o.
  • Żołnierska 36
    41-936 Bytom

Salveo Medical Devices Sp. z o.o.