Opinie o E.Link Sp. z o.o. w Koszalin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie E.Link Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie E.Link Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - produkcja

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E.Link Sp. z o.o. w Koszalin

Administrator Nowy wpis

Firma E.Link Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko Pracownik Produkcji. Czy ktoś wie, jakie warunki oferują? Zależy mi na sprawdzonych informacjach.

Lila Nowy wpis

Zdarzyło mi się być jakiś czas temu na rozmowie o pracę w tej firmie. Nie dość, że gbur szef się nie przywitał to jeszcze z łaską w ogóle się odzywał ????. Zaproponował mi zlecenie na najniższej krajowej, a czas pracy to się zobaczy, jak trzeba będzie do 18 lub 20 to trzeba zostać i że powinnam się cieszyć, że w ogóle na rozmowę zostałam zaproszona ????. Roześmiałam się i stwierdziłam, że nie jestem zainteresowana, trzeba się ludzie szanować ????.

@Boski2311

Jakie są zarobki?

Pracodawca Do Nowy wpis
@@Boski2311

Adekwatne do osiągnięć. Ustalane w szczerej rozmowie indywidualnie.

Zarobki to swoja droga ale na jakich jeszcze stanowiskach można pracować? ciężko mi teraz o ofertę i zastanawiam się czy tylko kierowcy są zatrudniani czy jednak do biura także można przyjść?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w E.Link Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Programista Systemów Wizyjnych
Tarnów
ELPLC S.A.

Zastanawiająca stała się dla mnie kwestia mentalności, która ktoś tu jakoś nietypowo określił jakiś czas temu. To jaka przy tym może być teraz kultura pracy? widziałam na FB fotki „pszczółek” firmowych, teraz w listopadzie były dodawane ostatnie zdjęcia. Czy zatrudniani są młodzi kierowcy do ich prowadzenia? Mam chyba kogoś do podsunięcia tylko nie widziałam ofert

Iktin

Praca spoko pensja mogłaby być lepsza ale nie jest źle. Zmiana 7-15 co daje plus tej pracy. Ludzie z którymi się pracuje ok ale szeeefff.... ????‍♀️ Tragedia! Pomiata ludźmi. Do niego wszyscy na Pan a on na Ty! Zero szacunku! Czyste hamidło nic więcej! Takiego człowieka jeszcze moja osobą nie poznała! Nie potrafi normalnie z ludźmi gadać tylko cały czas darcie mordy! I wyzwiska! Jak ktoś się szanuje to odradzam pracę w tej firmie.

Waldi76

Można stracić zdrowie przede wszystkim psychiczne - właściciel traktuje ludzi jak SB za PRL ... Zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie

@Waldi76

Możesz nakreślić co konkretniej masz na myśli? Dużo stresu jest w pracy? Nie da się pogadać z szefem w celu polepszenia atmosfery?

KazimierzQaz

Jeden z "szefów" to chamski furiat i jeśli ktoś lubi lub jest odporny na wieczne poniżanie i wyzwiska od to polecam ...

Olga

Czyli serio dają tu mimo obietnic zlecenie? Chyba, że to tylko na okres próbny a później już normalnie na uop się przechodzi? Da ktoś znać jak całe to wdrożenie do pracy tutaj wygląda?

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z E.Link Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Anonimowy

Odpowiedź jest jedna szef który pomiata pracownikami

Anonimowy

Witam byłem klientem zamawiałem okna szef nawet nie podszedł mnie przywitać zwykłym dzień dobry.Chcialem się dowiedzieć o ofertę to nie udzielono mi żadnej informacji żebym zadzwonił pod wskazany adres i droga @się kontaktował.Zero uwagi dla klienta zrozumienia odradzenia radzę omijać tą firmę z daleka na niemieckiej stronie również napisze opinie i takie większości są i zobaczę co powie główny szef na tą sytuację w Niemczech.Ludzie z daleka od tej firmy pozdrawiam

Anonimowy

Witam jestem byłym pracownikiem pracowałem w tej firmie.Zero szacunku dla człowieka wyzysk (usunięte przez administratora)człowiekiem,nie polecam tej firmy.

Anonimowy

Witam pracowałem tam 2miesiace (usunięte przez administratora).Obiecywana była umowa o pracę a dostałem umowę zlecenie i bez przeszkolenia szedłem w ciemno na obce mi stanowisko.Nie polecam pracy w tej firmie.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w E.Link Sp. z o.o.?

Guru

myślę, że tak. firma bardzo się rozwija

@Guru

Rozwija się w zacofywaniu się?

Kola

Skoro firma się rozwija więc pracownicy odczują dobrą atmosferę i zarobki są dobre.

@Kola

Jesteś chyba nieadekwatny. Czy puf, czy e-link to jest wszystko jedno. Dopóki pan łosoś wszystko to trzyma, to bez sensu

Jak wygląda rozmowa w E.Link Sp. z o.o. na stanowisko Operator? Prowadzący rozmowę są w porządku? 1 marca pojawiło się ogłoszenie i jestem zainteresowany.

Pravownik

Praca jak praca wszędzie trzeba pracować. Ale pan szef w tej firmie lata po tej hali i wszystkich wyzywa (usunięte przez administratora) tego typu wyzwisk na poczekaniu ma pełno. Umowa jest zlecenie na najniższej pracują ludzie tam tak po 2 lata i dłużej na urlopy niechodza bo szkoda dnia wolne niewezmiesz bo ten zaraz wywiad przeprowadza i się czepia nieszanuje pracownika i kiedyś chcieli go w samochodzie spalić za to ze tak poniza ludzi

Agnieszka

Widzę, że prowadzone są rekrutacje natomsiat mnie interesuje rekrutacja do biura, wiecie czy jest szansa w najbliższym czasie na jakąś ofertę? Dajcie znać jaka atmosfera panuje w firmie? Polecacie pracę w tym miejscu?

Kamil

@anonim a są inni kierownicy?

Praca jak praca,natomiast Andrzej pracodawca traktuje swoich pracowników nie za dobrze,dużo oczekuje, bardzo mało daje od siebie

Dominik

Nawet dobre firmy niestety muszą borykać się z hejtem. Każdy zdaje sobie sprawę, że idealnie to nigdzie nie będzie.

Zostaw merytoryczną opinię o E.Link Sp. z o.o. - Koszalin

• Jak się pracuje w E.Link Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy E.Link Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

E.Link Sp. z o.o.
  • Połczyńska 63