Opinie o 7N Cim Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy 7N Cim Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie 7N Cim Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 7N Cim Sp. z o.o. w Warszawa

Wika Nowy wpis

Integrację fajna sprawa ale jak ich nie będzie, to też dla mnie nie minus. Programista .NET, jestem dokładnie zainteresowana tą rekrutacją, widziałam, że zatrudnienie wyłącznie na B2B a zarobki ktoś pomoże oszacować? Przynajmniej jakaś średnią niech ktoś poda.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w 7N Cim Sp. z o.o.?

nie ma wyjazdow integracji etc. wszystkie ewentualne spotkania sa platne

Przemysław Jakubowski

Dzień dobry, Jestem dyrektorem operacyjnym odpowiedzialnym za 7N CIM i komentasrz wywołuje u mnie duży znak zapytania. Konsultnaci 7N CIM mają dostępne różnego rodzaju szkolenia, jak i są zapraszani na wszystkie działania integracyjne organizowane przy mBanku. Jeżeli autor tego wpisu spotkał się tutaj z problemami, będę wdzięczny za kontakt i przekazanie mi większej ilości szczegółów. Chciałbym zaangażować się w rozwiązanie takiego problemu. Mój adres email to: prjak@7n.com

Mik Nowy wpis
@Przemysław Jakubowski

Przemysławie, wszystko się zgadza, precyzyjnie dobrane słowa. Należy jednak przyszłym zainteresowanym wyjaśnić co dokładnie znaczy "przy mBanku". Otóż pracownicy 7N CIM (które zostało stworzone specjalnie na potrzeby mBanku, nazwa) nie mają dostępu do imprez organizacyjnych hostowanych dla 7N. Wychodzą z tego sytuacje naprawdę niesmaczne PRowo. Ponieważ pracownicy 7N i 7N CIM mają kontakt, często nawet blliskie relacje, lub mają historię poloecenia się siebie nawzajem, tutaj, to dowiadują się od siebie nawzajem o tym że tylko 7N dostaje prezenty, gadżety, wyjazdy rekreacyjne za granicę z dofinansowaniem połowy ceny. Bardzo nieładne, absulutny nietakt.

Przemysław Jakubowski Nowy wpis
@Mik

Mik, dzięki za komentarz i podzielenie się swoimi spostrzeżeniami. Kandydaci aplikujący na stanowiska w ramach 7N CIM, od początku informowani są o trybie pracy i wszelkich różnicach między 7N i 7N CIM– zarówno podczas rekrutacji, jak i później – pierwszego dnia, oraz podczas tzw. VP Onboardingu, czyli spotkania z nowymi osobami organizowanego przez polskich wiceprezesów. Oferta dla Konsultantów w ramach 7N CIM jest po prostu inna od tej 7N - owej. Co to oznacza? W dużym skrócie, większe zaangażowanie Konsultantów 7N CIM w życie mBanku. Zaczynając od imprez integracyjnych, poprzez bankowe programy rozwojowe, kończąc na opisanych wyżej gadżetach ????. Wspomniany wyjazd, czyli 7N Kick–off to rzeczywiście atrakcja dedykowana Konsultantom 7N, którzy z drugiej strony, nie mają dostępu do inicjatyw bankowych – tak, jak wspomniałem – mówimy o 2 różnych jednostkach biznesowych.  Mogę jednak zapewnić, że coraz więcej inicjatyw jest globalnych, angażujących wszystkich, również osoby z 7N CIM. Najlepszym przykładem jest otwarta w grudniu 7N Academy, gdzie nasi konsultanci mają dostęp do dziesiątek edukacyjnych filmów dotyczących np. certyfikacji chmurowych, czy organizowane co miesiąc webinary z takimi prowadzącymi jak Maciej Orłoś czy Maciej Samcik ????. (usunięte przez administratora)

Weronika

Hej, nie widzę żadnej aktualnej opinii a interesowałyby mnie warunki pracy jako konsultant tutaj. Przybliży ktoś jak w praktyce to wygląda, co z atmosferą i na jakie wynagrodzenie można liczyć?

Przemek Nowy wpis
@Weronika

Cześć Weronika, chętnie opowiem Ci o 7N CIM i pracy w nim. Napisz proszę maila tematy które Cię interesują na maila: prjak@7n.com i odpowiem mailowo lub telefonicznie. Pozdrawiam Przemek Jakubowski

Jak wygląda oferta pracy u pracodawcy jakim jest 7N Cim Sp. z o.o. w miejscowości Warszawa? Oczekujemy na nowe wieści.

Przemyslaw Jakubowski

Dzień dobry, 7N CIM świadczy usługi tylko w mBanku zarówno na terenie Warszawy jak i Łodzi. Jeżeli ktoś jest zainteresowany projektami poza mBAnkiem - gorąco polecam aplikację do firmy 7N :) Pozdrawam serdecznie

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie 7N Cim Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM