Opinie o Ints It`S Not The Same Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Ints It`S Not The Same Poland Sp. z o.o., oraz Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Ints It`S Not The Same Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ints It`S Not The Same Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Julia Nowy wpis

Kochani, oferta dla pracownika call center wygasła, napiszcie, czy w tym roku jeszcze kogoś zechcą dobrać i jakie są zarobki na CC?

AZ Nowy wpis
Były pracownik
 Pytanie

Tragiczny pracodawca, od ponad 2 miesięcy nie potrafią wysłać świadectwa pracy, które mi się należy. Żenada i 7 metrów mułu. Nie potrafią odpowiadać na maile, ani wysłać świadectwa pracy na prawidłowy, wielokrotnie zapisany adres, bo a to nie podadzą numeru bloku, czy też zabraknie cyfry z numerem mieszkania. Analfabeci tam pracują? I jeszcze kłamstwa, że wysłali, tylko ja nie odebrałam z punktu, a jakoś skan do mnie doszedł, więc kto ma oryginał? Wstyd, żałość i niedowierzanie. Jeżeli ktoś chce się denerwować i mieć probpemy to to dopasowany pracodawca

Desi Nowy wpis
Pracownik

Niestety polityką firmy jest zarządzanie jak w typowym korpo. Mało liczy się pracownik, duży nacisk na wyniki co powoduje słabą atmosferę w pracy. Może w innych krajach jest odmienny styl zarządzania,ale w Polsce slabo to wygląda.

Juztuniepracuje Nowy wpis
Były pracownik

Nie mam pojęcia co pewne osoby trzyma w tej firmie. Ciągłe narzekanie innych pracowników, trzymanie się kurczowo stanowisk. Jako nowa osoba - niedoceniana - tak jak przez współpracowników także przez pozostałe osoby. Brak wzajemnego wsparcia, ciągle maile i telefony od osób wyżej postawionych. Ciągle jakieś błędy w systemie i wyjaśnienia, kłótnie z klientami... Nie polecam pracy w tej firmie a także nieuprzejmych współpracujących z którymi przyszło mi pracować.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Ints It`S Not The Same Poland Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Doradca klienta w sklepie. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Logopeda w Przedszkolu
Warszawa
GoWork.pl
(490 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Przedstawiciel handlowy
Warszawa
The Burman Robinson
(3 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Specjalista ds. obsługi klienta z językiem czeskim
Warszawa
Just Talents Justyna Marchewka
(4 opinie)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Administrator

No i jak ma się firma Ints It`S Not The Same Poland Sp. z o.o. w mieście Warszawa? Coś się dzieje w firmie? Oczekujemy na nowe sprawozdania.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Ints It`S Not The Same Poland Sp. z o.o. - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Ints It`S Not The Same Poland Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Ints It`S Not The Same Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Ints It`S Not The Same Poland Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ints It`S Not The Same Poland Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 2 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Chłodna 52
  00-872 Warszawa
 • NIP: 7010219264 REGON: 142285165 KRS: 0000347588
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Sierpniu 2022r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. linkedin.com 5 485 320
 2. pracuj.pl 4 208 112
 3. GoWork.pl 3 497 256
 4. olx.pl 3 102 462
 5. jooble.org 2 375 082
Ints It`S Not The Same Poland Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii