Opinie o Dentons Business Services EMEA Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Dentons Business Services EMEA Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dentons Business Services EMEA Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dentons Business Services EMEA Sp. z o.o. w Warszawa

joanna

W sumie jak na korpo to OK. Ludzie sa mili i fajne benefity (do wyboruy kilka opcji m. in. karta sportowa. lunchowa i ubezpieczenie medyczne). Niestety placa dosc marna. Zadnych podwyzek. Nie ma tu nic do gadania. Przed zwolnieniem sie uslyszlam, ze inflacje to biora pod uwage w placowkach publicznych. DOstalam lepsza stawke na start na stanowisku juniorskim w mniejszej firmie. Podsumowujac dobra firma na start albo na max rok.

@joanna

Jeśli chodzi o te wymienione benefity, to są one opłacone przez firmę w 100%? Jak to wygląda? I jeśli chodzi o płacę, to można prosić o podanie widełek? Bo nie wiem, co dla Ciebie oznacza, że płaca jest dość marna...

Amanda Nowy wpis

Billing Specialist for UK market - ktoś wie ile trwa rekrutacja? Pokazuje mi w ogłoszeniu że dzień temu wygasło, ciekawe czy już po wszystkim. Taka miałam nadzieję, że uda się wysłać cv , jak zobaczyłam ofertę :/

Kandydat Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 28 dni.

Czy ktoś pracuje na stanowisku AML Analyst i mógłby się wypowiedzieć o pracy na ww. stanowisku?

Zastanawiam się nad aplikacją na praktykanta do zespołu Postępowań Karnych i Wewnętrznych. Są to płatne praktyki. Powie mi ktoś jaką dają stawkę? No i jak wygląda ten pakiet szkoleń, co w nich jest.

Dobrze rozumiem, że w tym ogłoszeniu Billing Specialist for UK market (maternity cover - 18 months contract reklamują że pokrywają macierzyński czy ja czegoś nie rozumiem? Nie jesteśmy w Ameryce, przecież to wynika wprost z umowy o pracę xD Co za polityka, może ktoś mi to wyjaśni.

k Nowy wpis

Raczej chodzi o to, że umowa jest na 18 m-cy, zastępstwo za kogoś kto odszedł na macierzyński. Ja tak to rozumiem.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Dentons Business Services EMEA Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Risk Analyst? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Serwisant rowerowy
Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Hej wie ktoś jak wygląda rekrutację na stanowisko risk analyst? Jak wygląda test? Czego się można spodziewać na rozmowę ? Jakich pytań?

joanna

Adela
@joanna

A ile przepracowałaś w tej firmie jeśli mogę zapytać ? Może zapowiadali ze po nowym roku będą podwyżki czy twardo mówili ze nie podniosą ? Jednak przeważnie te stawki ida w górę dlatego pytam

rozczarowany

Strata czasu. Niemal godzinna rozmowa na początku listopada. Przebieg profesjonalny, w porównaniu do innych firm w branży. Wiadomość z informacją co dalej miała być w przeciągu 2 tygodni. Od tamtego czasu zero odzewu. A wystarczyłoby wysłać automatycznego maila. Nie polecam

DSB

@DL Pytałam o feedback 2 tygodnie temu Pani z HR i powiedziała, że wróci do mnie jak tylko będzie mieć informację zwrotną od Managerki, która miała wtedy zakończyć rozmowy z innymi kandydatami. Osobiście uważam, że poszło mi bardzo dobrze, ale wiadomo, jest to tylko moja subiektywna ocena. Spełniam wszystkie wymagania z ogłoszenia wraz z "mile widziane". W tym tygodniu minie 5 tyg. od rozmowy z ewentualnym przełożonym.

@DSB

Czyli miał być to odzew, nawet jeśli decyzja będzie negatywna? Podkreślała to? Czy tylko powiedziała, że się odezwie? Może jednak udało Ci się już ją otrzymać odpowiedź? Czy nadal cisza? Próbowałaś się z nimi skontaktować? :-)

DSB

Jak długo czekaliście na wynik rozmowy kwalifikacyjnej? Ja czekam już ponad miesiąc i nie wiem, czy to oznacza koniec, czy to normalna praktyka.

@DSB

Nie myślałeś żeby zadzwonić do firmy i się czegoś dowiedzieć jeśli chodzi o wynik rekrutacji? Bo miesiąc to dość długo. Obiecywali feedback bez względu na wynik rozmowy? Według ciebie dobrze ci poszło?

M

Bardzo polecam prace w tym miejscu. Pracuje w Business Services i naprawdę myśle, ze jest to dobre miejsce do rozwoju. Jest wiele inicjatyw w biurze oraz benefitów, które umilają prace. Awanse i podwyżki również są możliwe. W biurze nie widuje często żeby ludzie pracowali po godzinach, wiadomo, ze się zdarza ale nie jest to codzienność. Pracuje hybrydowo i istnieje możliwość wyjechania i pracowania z zagranicy (za zgodą przełożonego) co jest zdecydowanie plusem. Polecam!

@M

Fajna opcja, a na długo można wyjechać by pracować za granicą? Bo jestem ciekawa jak ta hybryda wygląda, więcej jest pracy z biura czy zdalnie właśnie?

Szukam pracy na brak. Czy ktoś mógłby wypowiedzieć się na temat oferty firmy Dentons Business Services EMEA Sp. z o.o.? Czy oferują tam zarobki w okolicach 8200 ? Jaka forma umowy jest proponowana?

Była Kandydatka

Nie polecam, sprawdzenie znajomości języka obcego polegało na tym że pani z HR ustawiła spotkanie i na tym spotkaniu kazała udostępnić ekran i wykonać trzy pisemne zadania z języka francuskiego bynajmniej nie po to, by sprawdzić poprawność języka, a po to żeby patrzeć czy nie korzystam z pomocy słownika i czy potrafię napisać maila po francusku na poczekaniu, a same zadania najwyraźniej musiał później sprawdzić ktoś inny, jeżeli ktoś w ogóle sprawdza. W każdej poważnej firmie odbywała się rozmowa z lektorką/lektorem i dawano do rozwiązania test, również z zadaniem typu napisz maila i z ograniczeniem czasowym, natomiast tej firmy nie stać nawet na to, żeby ktoś wewnątrz firmy sprawdził poziom języka. Nigdy nie czułam takiej żenady jak na tej rozmowie, nie polecam.

Abecede

Generalnie to cała struktura DBSE składa się z wielu mniejszych zespołów o różnych obowiązkach i pewnie nakładzie obowiązków. Więc bardzo dużo zależy od teamu do jakiego się trafi i przełożonego. W moim przypadku jest super i nie znam nikogo kto z pracy w DBSE byłby niezadowolony. Każdy każdego szanuje, atmosfera jest ok, a jeśli chodzi o nakład pracy to naprawdę tragedii nie ma. Praca w 90% zdalna, nadgodziny praktycznie się nie zdarzają. Pisze tu akurat o moim zespole, ale nie widziałem żeby wśród innych wyglądało to dużo inaczej. Nie pracuje tu długo, kasa jest ok, ale jeśli chodzi o awanse i podwyżki to już w pierwszych dniach po poznaniu struktury firmy, domyśliłem się że możesz tu pracować nieokreślona ilość lat, ale zawsze będziesz zajmować się tym samym za podobne pieniądze. Nie mniej na parę lat jest to super opcja żeby coś odłożyć, zdobyć fajne i wartościowe doświadczenie. Jakichś rotacji czy cięć kadrowych nie ma, praca jest raczej stabilna. Benefity są dość spoko. Jest 7 pakietów do wyboru ale najbardziej opłacalny i uniwersalny dla każdego moim zdaniem to Multisport + Medicover + karta lunchowa doładowywana 120zl/msc. Jedynym minusem jak dla mnie była rekrutacja. Mimo że rozmowa była sensowna i w miarę przyjemna, to od jej momentu do jakiejkolwiek informacji co dalej minął ponad miesiąc. Od pierwszej rozmowy do pierwszego dnia w pracy jakieś 2.5 miesiąca. Ale wszystko zrekompensowały doświadczenia w firmie. Nie ma się czego obawiać. Powiem to ja i wszyscy pracownicy. Bo mam wrażenie że czytam tu opinie o jakimś innym pracodawcy. Bardzo polecam jako dobre, stabilne miejsce na parę lat. Nawet jeśli nikt nie chce robić tego samego i być na tym samym stanowisku w nieskończoność, to doświadczenie z Dentonsa napewno się przyda

Pracowałam w dziale Finansów ponad 3 lata. Na plus pracy są relacje z członkami zespołu i innymi zespołami z regionu UKME, atmosfera. System benefitów (medicover, lunch karta) jest fajny (nie mylić z premia). Kiedyś czescia okresu próbnego był wyjazd do biura za granica, z którym się współpracuje. Głównym minusem były nadgodziny, siedzenie na zamknięciu miesiąca do 22 i dłużej było norma, na zakończeniu roku finansowego siedzieliśmy do 2,3 w nocy. W firmie nie ma systemu podwyżek, przejrzystości płac, premii, jasnej polityki awansów. Dużo zależy od przełożonego, ale generalnie możliwości rozwoju są znikome, a obowiązki są często dokładane bez zmiany pensji, stanowiska. Nawał pracy potrafi był przytłaczający. W HR jest bałagan, potrafią zgubić pracownika przy odejściu i samemu trzeba się o wszystko martwić. Godziny pracy są sztywne, często miałam zmiany do 18:30.

Katarzyna
@Gość

A już nie ma tych wyjazdów czy dalej są?

@Katarzyna

Przynajmniej na czas pandemii są zawieszone jak praktycznie wszystkie delegacje

@Gość

No i na kiedy przewidują, że te wstrzymania zostaną w końcu zniesione? Bo chyba pandemia już nie jest aż tak dotkliwa jak kiedyś?

@Gość

Dziękuję. To już nie będę zawracać głowy HR-om swoją aplikacją :)

Marzena
@Inka

A z jakiego powodu nie chcesz aplikować?

@Marzena

brak work-life balance

Wanda
@Inka

No a nie ma jakichś innych powodów które jednak zachęcałyby do pracy ?

@Wanda

Nie, nie zachęcają. Czas jest bezcenny. Okazjonalne nadgodziny - w porządku, każdemu się zdarza nieprzewidziane zadanie "na wczoraj". Notoryczne nadgodziny to oszczędzanie na etatach, zła organizacja pracy albo za dużo zadań i klientów. I zamiast poszukać rozwiązania problemu firma oczekuje, że ludzie będą rezygnować ze swoich pasji, relacji i relaksu aby siedzieć w pracy. Ja tego nie akceptuję.

Ada
@Gość

Witam, Czy nadgodziny były płatne? Czy byłaś wcześniej informowana,że będziesz musiała zostać ?

@Inka

Ciekawa byłabym przykładowej specyfiki zadań, o których teraz wspominasz. Jeśli chodzi o klientów to mimo wszystko był ich równy przydział co do osoby?

Alicja

Cześć! Czy ktoś z Was pracował/pracuje w dziale finansów- billing. Na rekrutacji dostałam informację o nadgodzinach, ale bardziej o kilku godzinach miesięcznie. Tutaj czytam o siedzeniu do 22 a nawet 3 w nocy...trochę mnie to przeraziło. Zadeklarowałam,że jestem w stanie pracować nadgodziny ale nie w takich ilosciach...ktoś coś słyszał?z góry dzięki.

Yeti

Mialam rozmowe o prace w Dentons. Rozmowa odbiegala od standarow rozmow funkcjonujacych na rynku. Oczywiscie pelna ignorancja i brak profesjonalizmu zwiazana z brakiem informacji/decycji co do zatrudnienia lub nie co w dzisiejszych czasach jest nie do zaakceptowania. Tak postawa osob prowadzacych rozmowy i HR z pewnoscia wplynie to solidnie na branding Dentons, a tym samym nikt nie bedzie zainteresowany praca u nich.

Wanda
@Yeti

Pomijając kwestię braku informacji co z zatrudnieniem, to chciałabym się dowiedzieć w jaki sposób ta rozmowa odbiegła od standardów rozmów funkcjonujących na rynku?

Herbata

Z podwyżkami jest bardzo słabo, od dwóch lat nie miałam żadnej podwyżki. Pensje są niższe niż w innych korporacjach. Wszyscy moi znajomi, którzy w ostatnich miesiącach odeszli, dostali w innych miejscach ponad 2 tysiące netto więcej. Byłam w szoku, ponieważ w trakcie mojej rozmowy o podwyżce, zostałam zapytana, czy mam dzieci i czy mam mieszkanie własnościowe. Teraz już wiem, że należy w takich sytuacjach kłamać - mówcie że macie gromadę dzieci, niedołężnych rodziców, kredyty - wtedy może dostaniecie podwyżkę inflacyjną w DBSE. I nie radzę nikogo polecać: już drugi raz jestem świadkiem sytuacji, gdy rekrutacja jest przeprowadzana niemalże do końca, są już rozmowy na temat wynagrodzenia, po czym ktoś tam na górze zmienia zdanie i rekrutacje zostają wstrzymane. Czemu? Bo tak! Wielki wstyd dla osoby polecającej kandydata na pracownika, ja już nigdy nie zamierzam się w to angażować.

Kamila
@Herbata

Nie wiem, czy w ogóle powinno się odpowiadać na takie pytania... Co do podwyżek, rozumiem. A w ogóle jakieś benefity są?

Herbata
@Herbata

Wiem, że nie powinno się absolutnie odpowiadać na takie pytania, ale gdy to ma miejsce, to człowiek jest w takim szoku, że zaczyna się głupio tłumaczyć, dopiero później pojawiają Ci się w głowie riposty... Benefity jakie mam: karta lunchowa, Medicover.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Dentons Business Services EMEA Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

szybciej o podwyzke w innej firmie

joanna_anna
@odpowiedz

Zgadzam się. Pieniądze na start są niezłe, ale podwyżek brak nawet teraz przy tej inflacji. Nawet jeśli Twój manager chce Cię zatrzymać bo bardzo dobrze pracujesz to niestety w budżecie pieniędzy nie ma.

Katarzyna
@joanna_anna

Niezłe to znaczy ile? Mogłabyś rzucić jakimiś widełkami żeby było wiadomo o co się walczy śląc CV?

joanna_anna

Atmosfera w biurze jest świetna! Ludzie są pomocni i życzliwi. Myślę, że przy rekrutacji w DBSE bardzo patrzą na charakter kandydatów, aby po protu się miło pracowało. Mało karierowiczów co zrobią wszystko żeby zadowolić managera w UK. Są imprezy integracyjne (1-2 w roku) oraz pakiet benefitów (do wyboru pakiety składające się z multisport, medicover, karty lunchowej i kulturalnej). Nie ma niestety podwyżek. Trzeba na początku wynegocjować dobrą stawkę bo później nawet manager może nie zaradzić i spróbować Cię zatrzymać w najlepszym wypadku jakimś jednorazowym bonusem. Ja tylko dlatego teraz odchodzę bo atmosfera w pracy bardzo fajna :) Trzeba jednak podkreślić, że będzie się to różniło nie tylko zależnie od działu, ale i (może przede wszystkiem) regionów z jakimi współpracujesz.

Y

Znam pracownika dentonsa, zatrważające. Ciągła praca, zero życia prywatnego, (usunięte przez administratora) na porządku dziennym. Podobno bardzo ciekawa polityka firmy dla kobiet w ciąży…

@Y

Zmartwiłaś mnie tym ostatnim zdaniem. O co chodzi z polityką dla kobiet w ciąży?

Zostaw merytoryczną opinię o Dentons Business Services EMEA Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Dentons Business Services EMEA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dentons Business Services EMEA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dentons Business Services EMEA Sp. z o.o.?

Dentons Business Services EMEA Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 54 ocen.

Dentons Business Services EMEA Sp. z o.o.