opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Bolttech Poland

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.3/5

Na podstawie 864 ocen
Opinie(2277)
Dodaj opinię
Aktualności(6)

Opinie(2277)

Dodaj opinię
Aktualności(6)
Logo
  • Kim jesteśmy?
  • .
  • Jak się u nas pracuje?
  • .
  • Nasze usługi
  • .
  • Rzecznik Klienta
  • .
  • Kontakt

Kim jesteśmy?

Jak się u nas pracuje?

Nasze usługi

Rzecznik Klienta

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Płock
  • Siedlce
  • Radom
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Warszawa - Bolttech Poland Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o Bolttech Poland

Opinie

Opinie o Bolttech Poland Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 25
    • 26
    • 27
    • 28
    • 29

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Bolttech Poland Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Mariusz

    02.09.2019 16:35

    Inne

    Zgłoszenie przyjęto, ale kurier do dnia dzisiejszego od 3 tygodni nie dotarł po telefon, a był zamawiamy przez ucare 5 razy. Nawet pomimo złożenia skarg i próśb nie może do mnie trafić po telefon. Panie na infolinii nie potrafią załatwić sprawy chociaż mówię jaki jest problem, a w odpowiedzi słyszę te same wyuczone formuły które nic nie wnoszą do załatwienia sprawy. Nie polecam.
    ReviewUserIcon
    K Szymańska Digital Care

    03.09.2019 17:25

    Inne

    Prosimy o kontakt pod adresem (usunięte przez administratora)Podejmiemy interwencję u przewoźnika
    ReviewUserIcon
    Ja

    30.08.2019 15:04

    Inne

    Niekompetentna firma, naprawa trwała ponad pół roku i nie doszła do skutku, klient zbywany informacją o braku części, nigy nie zobaczyłam swojego starego tel na oczy, proponują w zamian stare modele z poprzednich lat, potem odsyłają maila że jednak ich nie posiadają, nieuczynny, niemiły personel, jakość poniżej przeciętności, coś oburzającego, kpina nie firma
    ReviewUserIcon
    K Szymańska Digital Care

    03.09.2019 17:19

    Inne

    Prosimy o przesłanie numeru CLM na adres [email protected]. Pozwoli nam to wyjaśnić sprawę i podjąć niezbędne działania.
    ReviewUserIcon
    miro

    29.08.2019 00:53

    Inne

    9 lipca kurier odebrał mój telefon. Do 20 sierpnia dzwoniąc na numer infolinii słyszałem że tel z przyczyn technicznych nie został jeszcze naprawiony. Oczywiście nikt nie potrafił mi tego wytłumaczyć. 20 sierpnia zadzwoniłem i poprosiłem o nowy tel jeśli z przyczyn technicznych nie potrafią go naprawić. 9 dni czekam na odp z działu który może mi zaproponować inny tel. Ręce opadają. Sprawę musze zglosic na policję bo tel zakładam że już mi nie oddadzą. Moj nr szkody 190709-1883
    ReviewUserIcon
    K Szymańska Digital Care

    03.09.2019 17:17

    Inne

    Przepraszamy za długi czas oczekiwania. Serwis rozpoczął już naprawę urządzenia i prześle je na wskazany w zgłoszeniu adres w ciągu najbliższych dni.
    ReviewUserIcon
    Bmk

    28.08.2019 16:14

    Inne

    Nie polecam calym sercem, szkoda pieniędzy, namowilam juz rodzinę, zeby tez zrezygnowala z ubezpieczenia, bo to totalna porazka. 7.08.19kurier odebral ode mnie tel, po ok tyg dostalam informacje, ze naprawa się przedluzy, bo czekaja na czesci-ok, zdarzy sie. Po okolo dwoch tyg mialam oczekiwac kuriera z naprawionym tel, czekam do tej pory...z informacji ktore uzyskałam po ciezkich wojnach, okazalo sie ze moj tel otrzymala jakas inna pani z warszawy, a ja mieszkam na podbeskidziu... na infolinii gadają jak nakreceni, ze wyslali ponaglenie do serwisu zeby wyskali mi tel, ale sami sie juz w tym motaja, czekam na jakies konkretne informacje do konca tyg. Jesli ich nie uzyskam w pon ide na policje...
    ReviewUserIcon
    K Szymańska Digital Care

    03.09.2019 17:14

    Inne

    Chcielibyśmy wyjaśnić opisaną sprawę. Prosimy o przesłanie numeru zgłoszenia na adres: r(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Benek

    02.09.2019 22:02

    Inne

    Moja historia z tel ciągnie się od 24.06. Opisana niżej. Tydzień temu znów (już nawet nie pamiętam po raz który to samo) usłyszałem od dc że mój tel jest w naprawie a Servis czeka na części. Pan zapewniał że jeśli urządzenie nie zostanie naprawione do końca tygodnia to otrzymam nowy telefon????No to dziś znów sobie dzwonię do dc i znów słyszę że mój tel jest w naprawie i czekają na części????No ludzie!!! Ile czasu można wymieniać wyświetlacz? Może teraz serwis zapłaci za mnie raty za tel z którego nie mogę korzystać 3 MIESIĄC? BRAK SŁÓW!!! TOTALNA PORAŻKA!!!
    ReviewUserIcon
    Misia

    30.08.2019 20:38

    Inne

    Ta firma to totalna porażka kompletna porażka. Mają mój telefon już 1,5miesiąca(od 18.07), dopiero wczoraj (29.08.) zaczął być naprawiany, poczym dzisiaj(30.08) dostałam wiadomość, że naprawa się wydłuży, ponieważ nie ma jakiejś części. Kompletna porażka, telefonu nie mam już 1,5miesiąca a musiałam za niego zapłacić. Czekam jeszcze tydzień w innym przypadku zgłaszam sprawę na policję.
    ReviewUserIcon
    Aga

    30.08.2019 14:01

    Inne

    Nie polecam. Niekompetentna firma!!
    ReviewUserIcon
    Karol

    30.08.2019 13:49

    Inne

    19.08 oddałem telefon do naprawy tylko aparta był do zrobienia teraz wysyłają esemesy że naprawa się pszdluzy masakra taka firma
    ReviewUserIcon
    Maly

    30.08.2019 13:36

    Inne

    Witam 19.08 dałem telefon do naprawy miałem tylko aparta do zrobienia dostaje esmey że naprawa się przedłuży co to za (usunięte przez administratora) ta firma
    ReviewUserIcon
    Daria94

    29.08.2019 14:23

    Inne

    Cześć wszystkim :) przeczytałam kilka komentarzy na temat firmy Digital Care i aż mnie ciarki przeszły. Wyświetlacz w telefonie został uszkodzony, a że mam ubezpieczenie w play, po informacji dowiedziałam się i oddałam telefon na naprawę. 12 sierpnia 2019 r. telefon został odebrany przez kuriera. Następnego dnia zaczęłam czytać komentarze innych, że naprawa się przedłuża, że uszkodzili coś innego naprawiając daną rzecz itd. jednym słowem masakra. Wchodziłam codziennie na stronę i sprawdzałam status naprawy. 22 sierpnia zadzwoniła do mnie Pani z obsługi klienta, że naprawa się przedłuży. Wtedy się już wystraszyłam, zadzwoniłam na infolinię napisałam maila, popołudniu otrzymałam smsa, że telefon naprawiony i w przeciągu 2 dni będzie w domu. Następnego dnia miałam spowrotem telefon. Wszystko sprawdziłam, działa, nic nie uszkodzili, telefon jak nowy. Fakt faktem naprawa troszkę trwała, ale najważniejsze, że telefon wrócił do mnie naprawiony. Mogę polecić firmę. Współczuję tylko tym, co nie mieli tyle szczęścia co ja. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Daria94

    29.08.2019 17:05

    Inne

    Może kurier coś pomylił, firma naprawiła Ci tel . i wysłali ?
    ReviewUserIcon
    Bmk

    29.08.2019 18:57

    Inne

    Nie wiem, co jest grane, ale wydaje mi sie, ze powini to wyjascic, nie dostałam wczesniej żadnego nr przesylki, dopiero za 3razem jak poprosilam, ja mieszkam w Bielsku bialej, a telefon jak wynika z Nr przesylki trafil do warszawy...
    ReviewUserIcon
    Monika

    26.08.2019 13:14

    Inne

    Witam W dniu 20.08.2019r oddałam do naprawy telefon z uszkodzonym wyświetlaczem. Czy ktoś się orientuje czy telefon naprawią w wyznaczonym terminie tzn 7 dni? Podczas rozmowy telefonicznej dowiaduję się, że telefon obecnie jest w serwisie . Jeżeli ten czas się przedłuży co mam robić , po przeczytaniu opinii mam dużo wątpliwości czy dobrze zrobiłam...?
    ReviewUserIcon
    Sz

    28.08.2019 21:32

    Inne

    Monika ja swój oddałem 8.08 kurierowi, po tygodniu dostałem info że naprawa się przedłuży, dzwoniłem w poniedziałek i dostałem info że muszą zaktualizować dane w systemie i nie wiedzą jak wygląda status mojego tel, zero konkretnych informacji,czekam do poniedziałku i będę się kontaktował z rzecznikiem konsumentów.
    ReviewUserIcon
    Fido801

    28.08.2019 23:56

    Inne

    Pozostaje czekać cierpliwie że zostanie naprawiony i nie zostanie nic uszkodzonego, ja czekałem od nich na telefon prawie 2 miesiące i z powrotem odsyłam bo nie działa tak jak powinien a też miałem szybke do wymiany
    ReviewUserIcon
    S8

    28.08.2019 15:43

    Inne

    Czekalem na tel ponad miesiąc co prawda go odzyskalem chociaz kosztowalo mnie to duzo nerwow kiedy dostalem tel zadzwonila jakas mila pani i zaproponowala ze za ten czas ktory czekalem wysle mi powerbanka którego do dzisiaj nie ma
    ReviewUserIcon
    Arni

    22.08.2019 22:38

    Inne

    Nie polecam tego ubezpieczenia i ich usług telefon kurier odebrał na początku kwietnik niby został naprawiony i odesłany kurierem ale ani ja ani nikt z domowników go nie odebrał po prostu zaginął dc olewa sprawę piszę e-mail dzwonię i żadnych konkretów nawet nie odpisuja na email zero kontaktu w poniedziałek składam pozew bo to już jest kpina. Nie dajcie się naciągnąć.
    ReviewUserIcon
    K Szymańska Digital Care

    26.08.2019 12:44

    Inne

    Bardzo dziękuję. Wyjaśnimy sprawę i będziemy kontaktować się z Panem bezpośrednio, aby zaproponować rozwiązanie.
    ReviewUserIcon
    Bmk

    28.08.2019 04:19

    Inne

    U mnie to samo, oddalam tel 07.08.19 , niby zostal wysłany juz naprawiony do mnie, ale kurier nikogo nie zastal 3razy, co jest niemożliwe bo caly czas ktoś jest w domu. Bylam na policji opisac moją sprawę, doradzili mi,zeby zaczekać do pon, a jak nie to zglosic pozew.
    ReviewUserIcon
    Naprawili

    27.08.2019 18:38

    Inne

    Mocno sfilmowany opiniami w necie wysłałem telefon do naprawy w ramach "naprawy Play". Sprawdziłem równocześnie, czy części są dostępne (bo słychać, że często przeciągają naprawę z powodu rzekomego braku części). Tak jak przewidywałem zażądali dopłaty 150 zł do naprawy (prawidłowo, zgłosiłem części czyli ekran i ramkę kosztujące w S10 ok 1150 zł, a polisa do 1000 zł), przelałem niezwłocznie przy okazji pisząc, że wiem, że części są dostępne więc oczekuje terminowej naprawy. No i naprawili w terminie (5 dni roboczych od zgłoszenia). Szkoda tylko że kasują całą zawartość telefonu (wraca zresetowany, przywrócony do ustawień fabrycznych.
    ReviewUserIcon
    Magda

    27.08.2019 12:40

    Inne

    Polecam, wbrew obawom przez opinie, w ciągu 7 dni telefon za darmo został naprawiony
    ReviewUserIcon
    Markos

    25.08.2019 23:23

    Inne

    Do dziś,myślałem,że najwięksi,zło*ieje w tym kraju to,rząd..myliłem się,do czasu,kiedy przyszło, skorzystać z najdroższego,wykupionego,ubezpieczenia na telefon..Pominę już fakt,durnej,odmownej regułki,którą wysyłają każdemu, która ni jak ma się do rzeczywistości,bo przecież zdarzenia losowego,nie możesz przewidzieć,,,jak bym wiedział,że się przewrócę, to bym się położył'' ale z drugiej strony,takie ich,durne myślenie,przyda się w sądzie, stracę więcej niż jest warty telefon,stracę czas,troszkę nerwów, ale karma wróci, i zapłacą za naciąganie ludzi...A w następnej kolejności,pójdą pozwy na x-komy,neonety i innych z którymi pracuje ta naciągarska firemka. Nie polecam!!! Nie wywalajcie pieniędzy w błoto,za kasę,wwaloną w ubezpieczenie, sami później,naprawicie wasz sprzęt!
    ReviewUserIcon
    Diana

    26.08.2019 20:11

    Inne

    Podpisuję się obiema rękami pod tą opinią, x-com jeśli chce się szanować niech zerwie współpracę z tymi naciągaczami. Miałam podobnie z laptopem. Szkoda kasy na dodatkowe ubezpieczenie u takiego nierzetelnego ubezpieczyciela. Z daleka od nich!
    ReviewUserIcon
    Martyna

    27.08.2019 11:39

    Inne

    Dokładnie jak najbardziej się zgadzam, czekam miesiąc, do dnia dzisiejszego żadnego działania, na mejle nie odpisują, gdy dzwonię mówią jedno i to samo, dostałam mejla w którym miałam zapłacić daną kwotę za nowy telefon nie mala suma, bo tamtego nie da się naprawić , przelałam pieniądze, A dzwonią do mnie dziś z serwisu że mam wyłączyć funkcje find my Phone która wylaczylam 3 tygodnie temu, bo telefon leży w serwisie, to chwila sprawdzili go i nie da sie naprawić czy leży w serwisie miesiąc nie ruszony A kwestie uszkodzenia sprawdzili jak? Magicznie?
    ReviewUserIcon
    ixi

    26.08.2019 17:31

    Inne

    Telefon wrócił po tygodniu w nowej folii na ekranie. Żadnych zastrzeżeń, polecam. Telefon samsung galaxy s8+.
    ReviewUserIcon
    Magda

    25.08.2019 08:05

    Inne

    Ta firma to jakiś żart! Oddałam do naprawy urządzenie za które zapłaciłam 600 zł (teraz jego cena rynkowa to około 550zl). Firma Digital Care zaproponowała mi na początku nowe urządzenie (wartość rynkowa około 600zl) za dopłatą prawie 380zl... Gdzie tu logika? Oczywiście się na to nie zgodziłam to zaproponowali mi naprawę mojego telefonu za dopłatą prawie 580 zł bo uszkodzona jest obudowa i płyta główna... Niech mi ktoś wytłumaczy jaki sens ma naprawa urządzenia za 200% jego wartości. W umowie jest napisane, że ubezpieczenie obejmuje naprawę do 700zl, więc powinni przysłać takie samo urządzenie jakie miałam zamiast naprawiać to stare za dwa razy więcej niż kosztuje nowe. Od razu idę zrezygnować z tego śmiesznego ubezpieczenia. Nie polecam nikomu.
    ReviewUserIcon
    K Szymańska Digital Care

    26.08.2019 12:52

    Inne

    Chciałabym wyjaśnić tę sprawę i zaproponować Pani rozwiązanie. Czy mogę prosić o przesłanie numeru zgłoszenia na adres: [email protected]?
    ReviewUserIcon
    Michał Łódź

    26.08.2019 08:50

    Inne

    Naczytałem się wcześniej negatywnych opinii, przez co miałem obawy przed wysłaniem telefonu. Zbity róg szyby w S8. Powiem tak, telefon zrobiony bardzo szybko, tydzień roboczy. Nowa szyba z folią, ramka też zabezpieczona. Jestem naprawdę mile zaskoczony, 8 jak nowa.
    ReviewUserIcon
    K Szymańska Digital Care

    26.08.2019 12:45

    Inne

    Dziękujemy za opinię.
    ReviewUserIcon
    Jaaa

    23.08.2019 12:55

    Inne

    Czyste oszustwao nie dość że oddają zepsute urządzenie to jeszcze mam zapłacić 99zl kpina
    ReviewUserIcon
    anonim

    23.08.2019 14:18

    Inne

    Jaaa, poprosimy o kontakt pod adresem (usunięte przez administratora) - wyjaśnimy sprawę
    ReviewUserIcon
    ja

    23.08.2019 18:23

    Inne

    JAKĄ SPRAWĘ WYJAŚNICIE ,,,,OK TO WYJAŚNI MI DLACZEGO TAK DUŻE FIRMY JAK ORANGE CZY PLAY Z WAMI JESZCZE WSPÓŁPRACUJĄ ,,,,A KIEDY ZA WAS WEZMIE SIĘ PROKURATURA CZY TRZEBA CZEKAĆ AŻ SKUBNIECIE MILION TELEFONÓW I BĘDZIECIE DRUGĄ ,,,AMBER GOLD,,,,A PYTAM GDZIE PROKURATURA ,,,,PANIE ZIOBRO LICZĘ NA PANA ŻE WEŻMIE PAN SIĘ ZA TĄ FIRMĘ KRZAK CZEKAM I POZDRAWIAM AŻ KTOŚ Z MINISTERSTWA SIĘ ZA TO WEZMIE
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Bolttech Poland?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Bolttech Poland Sp. z o.o.

    Marszałkowska 126/134 00-008 Warszawa

    NIP:5342487752

    REGON:146274052

    KRS:0000431665

    https://bolttech.io/poland
    Branże: Wsparcie ubezpieczeń
    ReviewUserIcon
    Agnieszka Gdańska

    23.08.2019 11:09

    Inne

    Pełna obaw po przeczytaniu opinii o Digital Care wysłałam jednak telefon do naprawy. Wszystko przebiegło bez problemów. Wysłali kuriera, poinformowali o braku części, naprawili wyświetlacz bez dodatkowych opłat i odesłali. Wszystko trwało jakieś dwa tygodnie. Telefon Samsung Galaxy a20e jak nowy. Dziękuję za tę usługę, pozdrawiam ????
    ReviewUserIcon
    K Szymańska Digital Care

    23.08.2019 14:17

    Inne

    Dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że jesteś zadowolona.
    ReviewUserIcon
    Piotrek

    23.08.2019 09:19

    Inne

    D.C TO PRAWDZIWA PORAZKA! Oddałem telefon z pobitym wyswietlaczem ,nie dosc ze odmowili naprawy to jeszcze odesłali w stanie zmasakrowanym .Najgorsza firma, płacisz ubezpieczenie nie wiadomo za co !
    ReviewUserIcon
    K Szymańska Digital Care

    23.08.2019 14:16

    Inne

    Piotrek, poprosimy o przekazanie numeru zgłoszenia na adres (usunięte przez administratora)- wyjaśnimy sprawę
    ReviewUserIcon
    Ewelina garncarek

    23.08.2019 14:13

    Inne

    Zgłoszenie zostało przyjęte i zaakceptowane przez serwis 1.08 2019 naprawa miała trwać 5 dni roboczych po upływie terminu 5 dni skontaktowałam się z digital poinformowano mnie że naprawa przekroczyła koszt ubezpieczenia i mam dopłacić 110 zł zgodziłam się pieniądze przesłałam 13 pieniądze zostały u nich zaksięgowane telefon miał być naprawiony jak najszybciej w piątek po upływie 5 dni zadzwoniłam do nich gdzie mój telefon zapewniał mnie pan konsultant że telefon w środę 17 u mnie będzie dzwonię do nich do co dziennie oni nie wiedzą co jest wysyłają maile i mam z zapytaniem do serwisu i mam czekać na odpowiedź do dziś dnia nie dostałam żadnej informacji na temat naprawy albo chociaż by co się dzieje z moim telefonem jestem zbywana pójdę gdzie se da do sądu na policję to jest oszustwo w biały dzień masakra
    ReviewUserIcon
    Sandra 994

    22.08.2019 10:58

    Inne

    Od 25 lipca czekam na moj telefon, dzwonię i ciagle słyszę to samo ze telefon jest w serwisie.. zaluje wykupienia tego ubezpieczenia... nigdy więcej!!!
    ReviewUserIcon
    K Szymańska Digital Care

    23.08.2019 14:10

    Inne

    @Sandra994, czy możemy prosić o przesłanie wiadomości na adres e-mail: [email protected] z podaniem numeru zgłoszenia, rozpoczynającego się od CLM? Wyjaśnimy sprawę.
    ReviewUserIcon
    Nie polecam!!!!

    21.08.2019 18:29

    Inne

    Nie polecam!!! 23 lipca rozpoczęła się moja przygoda z firmą Digital Care. Telefon został odebrany przez kuriera (rozbity wyświetlacz). Zgodnie z regulaminem na naprawę mają 7 dni roboczych. Pierwszy raz zadzwoniłam do nich 2 sierpnia, konsultant poinformował mnie, że wyśle zapytanie do serwisu i 6 sierpnia na pewno będzie miał odpowiedź. Kolejny telefon wykonałam około 9 sierpnia, jednak Pani jak zwykle nic konkretnego mi nie powiedziała, oprócz informacji, że ponagli zapytanie. Następny telefon wykonałam 13 sierpnia. Także nic się nie dowiedziałam. Na infolinii nic nie można się dowiedzieć, sprawdzić, kiedy powiedziałam konsultantce, że chce otrzymać swój telefon, to odpowiedziała, że po co się denerwuje, przecież kiedyś oddadzą mój telefon. Poprosiłam, żeby odesłali telefon w takim samym stanie, jaki go otrzymali oddali pieniądze, jakie wpłaciłam na serwis, ale oczywiście nie ma takiej możliwości. Zaraz mija miesiąc, ja nie mam telefonu ani żadnej informacji ze strony firmy. Dodam również że obiecywali kontakt ze swojej strony, aby poinformować, na jakim etapie jest sprawa, jednak żadnego telefonu nie otrzymałam. Na stronie internetowej ciągle ten sam komunikat "urządzenie dotarło do serwisu....". Nie polecam, unikajcie tej firmy, lepiej naprawić telefon na własną rękę, niż płacić do nich latami a na końcu stracić telefon.
    ReviewUserIcon
    K Szymańska Digital Care

    23.08.2019 14:09

    Inne

    Czy możemy prosić o przesłanie wiadomości na adres e-mail: [email protected] z podaniem numeru zgłoszenia, rozpoczynającego się od CLM? Będziemy mogli sprawdzić przebieg zgłoszenia i podjąć niezbędne działania.
    ReviewUserIcon
    kika

    19.08.2019 10:40

    Inne

    Co więcej, pamiętajcie, żeby wyświetlacz się potłukł, bo inaczej to nie jest uszkodzenie nawet jeśli nie działa, więc w razie czego walnąc jeszcze raz, żeby się stukł.
    ReviewUserIcon
    K Szymańska Digital Care

    23.08.2019 14:07

    Inne

    @kika z wpisu wynika, że chodzi o ubezpieczenie. W takim przypadku znaczenie mają okoliczności zdarzenia i fakt czy do uszkodzenia doszło w wyniku siły zewnętrznej. Zakres ochrony jest natomiast zawsze określony w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia.
    ReviewUserIcon
    Aleeks

    14.08.2019 17:25

    Inne

    Miałam mieszane uczucia kiedy oddawałam dwa telefony w ramach ubezpieczenia T-Mobile do naprawy - dlatego też, że przeczytałam masę nieprzychylnych opinii niezadowolonych z serwisu osób. W każdym razie naprawa przebiegła szybko i bez żadnych komplikacji w obydwu przypadkach. Dodam, że telefony miały zbite ekrany I mimo, że wina była moja zaakceptowano i naprawiono je. Jestem zadowolona
    ReviewUserIcon
    Aleeks

    14.08.2019 17:27

    Inne

    Jedyne do czego mogę się przyczepić to do tego, że obydwa telefony były przywrócone do ustawień fabrycznych, ale widocznie taka mają procedurę w naprawie. Dodam, że zostały mi nadprogramowo wymienione aparaty porysowane i w jednym telefonie tyl telefonu również w ramach ubezpieczenia.
    ReviewUserIcon
    K Szymańska Digital Care

    23.08.2019 14:00

    Inne

    tak, serwis jest zobowiązany do przywrócenia ustawień fabrycznych po zakończonej naprawie. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z naszych usług.
    ReviewUserIcon
    SylwiaD

    07.08.2019 14:49

    Inne

    Witam. 16 lipca oddałam syna tel... Na ochronę wyświetlacza do naprawy... Dzisiaj jest. 7 sierpnia i od konsultanta dowiedziałam się że telefon dopiero został wzięty do sprawdzenia ogólnego... Wcześniej konsultanci twierdzili że jest w trakcie naprawy. Żenada. Sami nie wiedzą a mój syn dalej pozostaje bez telefonu... Jaja chyba jakieś... 7 dni roboczych upłynęło dawno dawno temu. Jest jakiś Rzecznik Praw konsumenckich tej firmy??? Ktoś komu mogę skargę na tych paprokow zgłosić?? To jest nie do wiary porostu.
    ReviewUserIcon
    K Szymańska Digital Care

    23.08.2019 13:56

    Inne

    Pani Sylwio, sprawę już wyjaśniamy i będziemy kontaktować się bezpośrednio
    ReviewUserIcon
    Turyfikator

    06.08.2019 22:55

    Inne

    Witam,dziwię się z opinii innych,mój telefon wrócił po 5 dniach z naprawiony wyświetlaczem wygląda jak nowy
    ReviewUserIcon
    K Szymańska Digital Care

    23.08.2019 13:55

    Inne

    Dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że jest Pan zadowolony z naszych usług
    ReviewUserIcon
    Nn

    05.08.2019 13:38

    Inne

    Jak to działa że niektórzy nie mają wkładu własnego a inni już tak ? Mimo comiesięcznych składek?
    ReviewUserIcon
    K Szymańska Digital Care

    23.08.2019 13:54

    Inne

    Zależy to od produktu jaki posiadają klienci. W niektórych produktach ubezpieczeniowych obowiązuje udział własny, szczegóły są zawsze zapisane w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia.
    ReviewUserIcon
    Digital (not)Care

    27.07.2019 09:09

    Inne

    Niestety, opinia nie dotyczy pracy w Digital career, ale oferowanego przez firmę ubezpieczenia....DNO, Porażka, żenada, tragedia!!!! Niestety w moją miejscowość nie uderzyło tsunami, nie było trąby powietrznej ani nie spadł mi na dom samolot, więc nie naprawia mi uszkodzonego telefonu.Bo nie spełnia uszkodzenia warunków OWU, następnym razem zaryzykuję życie żeby zadziałały warunki zewnętrzne.Oszusci, naciągacze, etyka biznesu 0!!!! Wyrwać kasę i zapomnieć o kliencie.nie dziwię się teraz że pracownicy x-com uśmiechali się jak brałem nr polisy.....Dziwię się tylko że x-com współpracuje z taką marną firmą, zawsze myślałem że lider pracuje z liderami.Dziadostwo, omijać szerokim łukiem!!!!!!
    ReviewUserIcon
    K Szymańska Digital Care

    23.08.2019 13:42

    Inne

    Dzień dobry, jestem Rzecznikiem Klienta Digital Care. Chciałabym wyjaśnić opisaną sytuację. Dlatego bardzo proszę o przesłanie wiadomości na adres e-mail: (usunięte przez administratora)z podaniem numeru zgłoszenia, rozpoczynającego się od CLM. Dzięki temu będę mogła wyszukać zgłoszenie w naszym systemie i podjąć niezbędne działania. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Oli

    22.08.2019 12:00

    Inne

    Szkoda płacić to ubezpieczenie.Masakra
    ReviewUserIcon
    Benek

    13.08.2019 10:20

    Inne

    DC to jakaś porażka.Przed oddaniem tel do naprawy uzyskałem od nich info że urządzenie zostanie naprawione od 5 do 7 dni roboczych. Tel przekazany kurierowi 24.06.2019.Po 2 tyg dzwonię do nich i mówią że czekają na części. Następny tel że jest jakiś problem z imei tel. Następny tel że trwa wycena naprawy. Po miesiącu znów dzwonię i słyszyszę że muszę zapłacić 255 zł za naprawę tylnej obudowy. Zaznaczam że nie chcę by mi naprawili obudowę tylko ubezpieczony wyświetlacz. Usłyszałem że Servis musi naprawić całe urządzenie. Kpina! Ale ok. Przelew zrobiony odrazu i niby tel miał być naprawiony w ciągu kilku dni. Dziś do nich dzwonię i słyszę że czekają na części???????? Totalna porażka! W sumie to nie wiem kiedy oddadzą mi tel. Można to nazwać przywłaszczeniem mienia!
    ReviewUserIcon
    DC

    13.08.2019 12:58

    Inne

    Czy możemy prosić o numer sprawy, żebyśmy mogli zweryfikować, co się wydarzyło?
    ReviewUserIcon
    Benek

    20.08.2019 12:36

    Inne

    Śmieszni jesteście!!! Od czasu dodadanie opinii słyszę od was że Servis czeka na części????po prawie dwóch miesiącach Pan proponuje zwrot nienaprawionego urządzenia!
    ReviewUserIcon
    kika

    19.08.2019 10:35

    Inne

    Ponieważ nikt mi nie wytącił telefonu z ręki, to roszczenie naprawy zostało odrzuone, mimo, że ubezpieczenie obejmuje nieumyślne uszkodzenie wyświetlacza. Rozumiem, że jak telefon wypadnie z ręki, to jest działanie umyślne. Brawo, na pewno skorzystam pnownie z usług, co więcej będę polecać ubezpieczenie innym naiwnym. Wskazówka dla innych, kłamcie ile wlezie, że ktoś inny spowodował uszkodzenie. Uczciwość nie popłaca.
    ReviewUserIcon
    Da123

    13.08.2019 21:25

    Inne

    To. Jest firma naciągaczy. Niedosc że czekałem 3 miesiące to nie naprawili mi telefonu bo się nie da. Odeslali mi telefon który nawet nie był dotknięty przez serwisanta o ile ta niby firma takowych posiada. (usunięte przez administratora) i jeszcze raz naciągacze nic więcej ująć bo dodać to wiele. Prosta ka rozmowa na ifolini z osobami, automatami ludzkimi, którzy są wysoce oburzeni tym że się do nich dzwoni i prosi o informację o swoją rzecz. Porażka przeplatane (usunięte przez administratora).
    ReviewUserIcon
    DC

    13.08.2019 22:11

    Inne

    Czy możemy prosić o numer sprawy, żebyśmy mogli zweryfikować, co się wydarzyło?
    ReviewUserIcon
    S8

    09.08.2019 14:28

    Inne

    CLM190704-5019 to jest mój nr zgłoszenia dzwoniłem dzisiaj nawet to głównej siedziby tam gdzie naprawiają tel ctdi podałem nr imei urządzenia po czym usłyszałem że Digital Care zastrzega sobie informacje na temat naprawy urządzenia to jest błędne koło cały czas odbijania piłeczki kpina dramat żenada nie mam zamiaru do pani pisać maila moja cierpliwość się skończyła ma pani nr zgłoszenia totalna olewka z waszej strony
    ReviewUserIcon
    DC

    13.08.2019 12:53

    Inne

    Otrzymałam informację, że udało się już wyjaśnić sprawę. Raz jeszcze przepraszamy bardzo za długi czas wysyłki urządzenia. Oczywiście takie sytuacje nie powinny mieć miejsca.
    ReviewUserIcon
    Kylo

    03.08.2019 14:26

    Inne

    Digital Care to jedna wielka porażka. 01.07.19 r. po zgłoszeniu szkody z ubezpieczenia, popękanej szybki wyświetlacza w Samsungu Galaxy S 7 telefon 02.07 został odebrany przez kuriera. Po paru dniach dostałem sms-a że telefon jest w naprawie. Po mojej telefonicznej interwencji 14.07.19 r. w firmie Orange z która podpisałem umowę ubezpieczeniową i która odpowiada przede mną jako klientem za swoich podwykonawców jakim jest pożal się boże servis Digital Care dostałem 15.07.19 r kolejną lakoniczną wiadomość że telefon jest w naprawie. 22.07.19r. dostałem kolejnego e-maila z żądaniem dopłaty 105,13 zł za przekroczenie limitu ubezpieczenia. A wcześniej po moim telefonie około 10.07 na ich infolinię zostałem powiadomiony przez konsultantkę że mam dopłacić 105,13 zł za uszkodzony mikrofon z czym się nie zgodziłem ponieważ mikrofon do ostatniej chwili był sprawny. Na moje żądanie o wykaz części użytych do naprawy i ich cen do chwili obecnej nie otrzymałem odpowiedzi. Po miesiącu oczekiwania moja cierpliwość się skończyła. 05.07 zgłaszam sprawę do Rzecznika Praw Konsumentów oraz na Policję o podejrzenie chęci wyłudzenia pieniędzy.
    ReviewUserIcon
    K Szymańska Digital Care

    05.08.2019 15:50

    Inne

    Dzień dobry, jestem Rzecznikiem Klienta Digital Care. Chciałabym wyjaśnić opisaną sytuację. Dlatego bardzo proszę o przesłanie wiadomości na adres e-mail: [email protected] z podaniem numeru zgłoszenia, rozpoczynającego się od CLM. Dzięki temu będę mogła wyszukać zgłoszenie w naszym systemie i podjąć niezbędne działania. Pozdrawiam serdecznie, Katarzyna Szymańska
    ReviewUserIcon
    Benek

    13.08.2019 10:35

    Inne

    Ja musiałem zapłacić 255zł za naprawę tylnej obudowy choć oddałem tel do naprawy ubezpieczonego wyświetlacza. Pan w DC informował że jeśli nie zgodzę się na naprawę tylnej obudowy i nie zapłacę to urządzenie nie zostanie w ogóle naprawione????jawne naciągane klienta!
    ReviewUserIcon
    Magda

    13.08.2019 08:29

    Inne

    Miesiąc temu oddałam telefon i niestety mogę sobie dalej o nim pomarzyć. To jest kpina nie firma. Ignorują nawet maile które do nich pisałam. Z e n a d a
    ReviewUserIcon
    DC

    13.08.2019 09:22

    Inne

    Dzień Dobry, przepraszamy bardzo za sytuację. Czy możemy prosić o przesłanie numeru sprawy? Wyjaśnimy, co się stało i skontaktujemy się z Panią. Digital Care
    ReviewUserIcon
    Benek

    13.08.2019 10:26

    Inne

    Ja już czekam prawie dwa miesiące i dalej nic!
    ReviewUserIcon
    S8

    12.08.2019 08:33

    Inne

    Kolejny dzień dzwonie do tej(usunięte przez administratora) firmy i nikt nie jest mi w stanie powiedzieć co się dzieje z moim tel i gdzie się znajduje a mamy 12 sierpnia!
    ReviewUserIcon
    S8

    08.08.2019 10:45

    Inne

    Jestem naprawdę s szoku że w dzisiejszych czasach mogą istnieć takie firmy jak ta próbuje od ponad miesiąca odzyskać swój telefon. Dzwoniąc na infolinię słyszę że nie ma żadnej odpowiedzi i będzie wysyłane ponaglenie na które trzeba czekać 48h a najczęściej używanym słowem jakie używają konsultacji jest NIE MA TAKIEJ MOŻLIWOŚCI pytam czy nie da się połączyć z kimś za to odpowiedzialnym nie ma takiej możliwości z jakimś pożal się kierownikiem nie ma takiej możliwości sprawa musi zostać zgłoszona do rzecznika praw konsumenta bo innej możliwości tu nie widzę!
    ReviewUserIcon
    Digital Care

    09.08.2019 12:24

    Inne

    Dzień Dobry. Bardzo nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Zależy nam na jej wyjaśnieniu. Prosimy o przesłanie wiadomości na adres e-mail: [email protected] z podaniem numeru zgłoszenia, zaczynającego się od CLM. Pozwoli nam to wyszukać sprawę w naszym systemie i pomóc Pani.

    Zostaw merytoryczną opinię o Bolttech Poland Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.