opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Bolttech Poland

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.3/5

Na podstawie 864 ocen
Opinie(2277)
Dodaj opinię
Aktualności(6)

Opinie(2277)

Dodaj opinię
Aktualności(6)
Logo
  • Kim jesteśmy?
  • .
  • Jak się u nas pracuje?
  • .
  • Nasze usługi
  • .
  • Rzecznik Klienta
  • .
  • Kontakt

Kim jesteśmy?

Jak się u nas pracuje?

Nasze usługi

Rzecznik Klienta

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Płock
  • Radom
  • Siedlce
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Warszawa - Bolttech Poland Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o Bolttech Poland

Opinie

Opinie o Bolttech Poland Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 18
    • 19
    • 20
    • …
    • 29

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Bolttech Poland Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    luk

    09.10.2020 20:14

    Inne

    Nie jestem zadowolony z ich usług ponieważ ja na telefon czekam prawie dwa miesiące Abonament trzeba płacić i nie wiem za co płacę nie wiedzą jakom mają podjąć decyzję sprawie telefonu gadają brak usterki a telefon jeszcze przetrzymują BRAK SŁÓW
    ReviewUserIcon
    Wkurzona/y

    09.10.2020 17:44

    Inne

    Oddałam telefon iPhone X do naprawy z usługi Orange Smart Care gdzie dopłata wynosi 800 PLN. Uszkodzenie przeszkadzało tylko w formie estetycznej. Na ekranie pojawiła się czarna plamka. Oczywiście wszystko w tym miejscu działało. Żadnych innych uszkodzeń na telefonie. Czekałam tydzień na ekspertyzę „eksperta”, w której tylko dostałam informacje, ze koszt naprawy przekracza kwotę 800 PLN i, ze muszę dopłacić 2023 PLN. ŻADNEJ INFORMACJI NA TEMAT USZKODZENIA I OPISU WYCENY. Po rozmowie na infolinii dowiedziałam się, ze firma oferuje mi wymianę całego sprzętu. Cały koszt wynosi prawie 3000 PLN, ponieważ firma daje dodatkowo rabat dla klientów.
    ReviewUserIcon
    MartA

    07.10.2020 14:44

    Inne

    Masakra jedna wielka paranoja. Od dwóch miesięcy czekam na telefon LG Q60. Wiecznie czekają na części. Z tego co czytam to te części są jakieś wyjątkowe. NIKOMU NIE POLECAM Żenada
    ReviewUserIcon
    Marta

    07.10.2020 14:28

    Inne

    Bezprawnie przetrzymują moje urządzenie! od 30.09.2020 walczę codziennymi telefonami o zwrot mojego telefonu. Bezskutecznie! od 01.10.2020 brak odpowiedzi na wiadomości e-mail ! na infolinii słyszę tylko codziennie "Dziś otrzyma Pani wiadomość od kuriera" !! Uważajcie ! Jeśli nie odzyskam mojego telefonu sprawa zostanie zgłoszona na policję z artykułu przywłaszczenia mienia ! Interweniował również operator sieci Plus o zwrot telefonu, również bezskutecznie! ODDAJCIE MÓJ TELEFON (usunięte przez administratora) !!!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    Grzegorz

    06.10.2020 06:11

    Inne

    od ponad miesiaca czekam na samsunga A50 a oni czekaja na czesci masacra to jest kpina z klijenta i jak zwykle (usunięte przez administratora)prawo jest po ich stronie bo oni moga sobie czekac i miec cie w (usunięte przez administratora) a ty zwykly szary czlowieczku czekaj bo i tak nic nie zrobisz
    ReviewUserIcon
    pawelll1991

    05.10.2020 22:10

    Inne

    Nie polecam za tydzień będzie dwa miesiące jak czekają niby na części,na wszyatko mam dowody jak traktują i okłamują ludzi, na meile już nawet nie odpisują ,sprawę będę zgłaszał na dalszy etap ,wcześniej wysyłałem im tel z rozbitym wyświetlaczem to stwierdzili że naprawia jak zapłacę 230 zł za wymianę obudowy ,nie polecam banda (usunięte przez administratora) !!!
    ReviewUserIcon
    Piotr

    05.10.2020 17:13

    Inne

    Wysłałem telefon Samsung not 9 do naprawy i po tygodniu piszą że mam dopłacić 1460zl do naprawy lub nowy telefon za dopłatą 1520zl Samsung not 10 przelałem pieniądze czekam 2 tygodnie i dowiaduję się że nie mają tego co mi zaproponowali i wciskają jakieś szajs nie polecam nikomu tej firmy.
    ReviewUserIcon
    Martyna

    04.10.2020 22:03

    Inne

    Przestrzegam wszystkich posiadaczy Iphone!! Oddałam w pełni sprawny telefon wyłącznie ze zbita tylnią szyba! Telefon przed wysyłka został sprawdzony w niezależnym serwisie który nie stwierdził żadnych usterek,używany bez zarzutu do momentu przekazania kurierowi. Ekspertyza Digital Care - „dopłata ponad 800 zł do nowego urządzenia”. Oczywiście nie zgodziłam się i zażądałam zwrotu telefonu na który czekam od tygodnia a tu brak śladu wiadomości od kuriera o nadaniu paczki a podobno jest realizowany natychmiast w 2 dni!
    ReviewUserIcon
    a96

    04.10.2020 21:30

    Inne

    jestem kompletnie rozczarowana tym serwisem, zgłosiłam uszkodzenie wyświetlacza, zamówiłam telefon zastępczy za kwotę 50 zł, przyszedł niesprawny w dodatku nie na odpowiednią kartę SIM (jeśli zgłasza się szkodę, mogliby się przynajmniej pofatygować i dobrać telefon zastępczy do telefonu, który wysyła się do naprawy) telefon co od razu zgłosiłam na infolinii. Pani zaznaczyła, że tym razie przyjdzie na kartę nanosim, niestety po rozpakowaniu paczki okazało się, że telefon jest na kartę microSIM. Kolejny raz telefon nie nadający się do użytku. Dostałam wycenę naprawy telefonu i jakimś magicznym sposobem wyświetlacz przekracza wartość samego telefonu, zaporponowali mi telefon za darmo o połowę tańszy od uszkodzonego.... Dziwnie to wycenili, ponieważ Pan w innym serwisie wycenił naprawę na 400 zł. Dlatego nie polecam nikomu z tego korzystać!
    ReviewUserIcon
    Xeons

    01.10.2020 16:28

    Inne

    Nie polecam servisu chcą naciągnąć człowieka na koszta posiadam ubezpieczenie play 360 wyswietlacz byl uszkodzony wraz z tylną obudowa dziś przyszła mi expertyze wyceny za kwote ponad 600 zł i uważaja ze bateria i płyta główna jest uszkodona i musi być wymienione , bym w to uwierzył gdyby mi telefon po ponad 24 godzinach od uszkodzenia nie właczył sie alarm budzika wraz z wibracją który miałem problem wyłaczyc bez wyswietlacza . mówię ze chce wymianę wyświetlacza tylko i tylnej obudowy co obejmuje ubezpieczenie , a firma twierdzi że nie naprawiają tel częściowo tylko w całości ! to chyba jakaś kpina z ludzi który wykupują ubezpieczenie to jak oddać samochód z pękniętą szyba na wymianę a oni nie wymienia jej do puki nie zrobią extra zawieszenia
    ReviewUserIcon
    Koal

    01.10.2020 06:48

    Inne

    Telefon 21 został przekazany dla kuriera mówiono ze 7 dni potrawa naprawa. Dzisiaj 1 października i przez cały ten okres ta sama śpiewka że czekamy na części i okres ich dostarczenia się przedłuży. Bardzo długo bym opisywał jak traktują sprawę ale zabrakło by miejsca na opisywanie tego. Jednym słowem żenada!
    ReviewUserIcon
    User p l a y 360max

    29.09.2020 09:56

    Inne

    Minęły już 2 miesiące odkąd czekam na naprawę telefonu - samsung galaxy S10+. Cały czas czekają na części - zapewne lecą promem kosmicznym z innej galaktyki. Takich oszustów jeszcze w życiu nie spotkałem. Na infolinii, na którą już dzwoniłem 15 razy cały czas słyszę przeprosiny i brak informacji kiedy telefon zostanie naprawiony. Zgłosiłem sprawę na policję do Uokik oraz przekazałem sprawę kancelarii do zajęcia się sprawą. Szkoda waszych nerwów i czasu. Nie wykupujcie ubezpieczenia w tej pseudo firmie bo stracicie tylko pieniądze i czas a i tak nie naprawią wam telefonu w ramach wykupionego ubezpieczenia. Nie rozumiem jak operatorzy komórkowi mogą z nią jeszcze współpracować i sprzedawać takie lipne ubezpieczenia.
    ReviewUserIcon
    Blanka

    28.09.2020 09:29

    Inne

    Nie polecam. Nikt nie wie co się dzieje, jedyna odpowiedź jaką można od nich usłyszeć "rozumiem". Telefon zabrali 1 sierpnia, czekać miałam niby 7 dni a czekam 27 dni, pisałam do nich to nawet nikt nie raczył odpisać, dopiero po którejś z kolei wiadomości doczekałam się na odpowiedź, że niby do połowy września dojdzie część. Dla mnie połowa to 15, bo z tego co ja wiem to wrzesień ma 30 dni, a u nich widocznie są jakieś inne obliczenia. W ramach przeprosin jak to Pani nazwała mogą mi zaproponować telefon zastępczy bezpłatnie, dopiero po takim czasie, gdzie jak zgłaszałam uszkodzenie nawet nikt nie wspomniał o jakim kolwiek telefonie, a to oni są od tego żeby zaproponować taki telefon, a nie żeby człowiek jeszcze sam musiał się upominać o takie rzeczy. Jedynym słowem katastrofa co tam się dzieje.
    ReviewUserIcon
    Młoda

    27.09.2020 11:39

    Inne

    NIE POLECAM ! Wysłałam telefon do naprawy, ponieważ posiadam ubezpieczenie od zniszczenia wyświetlacza. Firma stwierdziła, że nie opłaca się wymieniać i mam zapłacić za nowy telefon a swojego nie odzyskam. Pan "konsultant", który nie znał na nic odpowiedzi, Obiecał iż telefon wróci do mnie do czwartku ( 2 dni po rozmowie). Mija kolejny dzień a ja jestem bez telefonu. Patologia dzieje się w firmie, bo Państwo na infolinii nic nie wiedzą... Tak " wyszkolonego" zespołu można pogratulować. Wstyd dla szefa firmy, że takich (usunięte przez administratora) zatrudnia.
    ReviewUserIcon
    Edi

    27.09.2020 07:59

    Inne

    Witam. Mam w telefonie uszkodzony tylko wyświetlacz a mam go wzięty w play. 7.08.2020 telefon wysłałem do naprawy do firmy Digital Care Warszawa dostałem od kuriera pokwitowanie że odebrał paczkę. Powiedziano mi że naprawa może potrwać do tygodnia. Po tygodniu zadzwoniłem do tej firmy zapytaniem czy telefon jest naprawiony. Konsultantka która ze mną rozmawiała poinformowała mnie że telefon nie dotarł w ogóle do nich, więc zapytałem się gdzie on w takim jest. Odpowiedziano mi że nie wiedzą, że tą sprawą się zajmą więc zadzwoniłem trzy dni później i ta sama śpiewka. Poinformowano mnie że mogę napisać reklamację ale i tak mi jej nie uznają. Postanowiłem sprawę oddać do Powiatowego rzecznika praw konsumentów i czekam na odpowiedz w tej sprawie. Sprawa trwa 2 miesiące jak telefonu nie mam a słyszę tylko przepraszamy pana i że postaramy się panu pomóc. Ostrzegam wszystkich którzy będą chcieli oddać telefon do naprawy. Nie róbcie tego bo możecie już go nie odzyskać.
    ReviewUserIcon
    Anonim

    25.09.2020 22:28

    Inne

    Posiadam ubezpieczenie Paly 360. Telefon wysłany do nich 21.07.2020 z rozlanym wyświetlaczem. Wysłali ekspertyzę w której wyszło, że mam do zapłaty 1010zł. za naprawę... "Części obowiązkowe przy montażu Części obowiązkowe przy montażu Wyświetlacz Bateria USB Płyta główna Robocizna Ekspertyza" Przy czym w ubezpieczeniu jest punk który mówi, że wszystkie podzespoły zepsute wraz z wyświetlaczem podlegają ubezpieczeniu. Konsultant próbował mi wmówić, że te podzespoły które są do wymiany nie podlegają ubezpieczeniu ????‍♂️. Następnie poprosili o przesłanie dowodu zakupu, wysłałem skan paragonu. Do dziś dział serwisowy go nie otrzymał podobno a konsultant mówi, że zostało to przesłane. Do dziś cisza..... To jest jakiś dramat
    ReviewUserIcon
    Gość

    23.09.2020 13:18

    Inne

    Telefon leżał 3 tyg w innym serwisie niż powinien po moich ciągłych telefonach zostałam oszukana przez konsultanta że urządzenie trafiło już do imaca w Krakowie. Po tygodniu od kiedy „niby” trafił do odpowiedniego serwisu konsultant powiedział że nadal leży w złym serwisie. Zdecydowałam się na odesłanie bez naprawy. Nikomu szczerze nie polecam.
    ReviewUserIcon
    PimFlap 40

    21.09.2020 23:51

    Inne

    Dobry wieczór wszystkim.Ja dopiero gdzieś 4 dzień leży mój note 10 plus do reperacji.Ale jak dzwonie do nich na jakim etapie jest naprawa mojego telefonu,to nic nie wiadomo.Z rok temu czekałem na swój telefon ten sam półtora miesiąca.Zobaczymy.Pozdrawiam wszystkich.
    ReviewUserIcon
    Paweł

    21.09.2020 13:08

    Inne

    Kpina a nie firma. Od 50 dni czekają na części do samsung S10+ - podobno ogólnoświatowy problem z dostępnością do części. (usunięte przez administratora) Już kilkukrotnie zostałem poinformowany że części mają dojechać - nie dojechały do teraz. Od 4.09.2020r. czekam na ofertę na wymianę telefonu - nie otrzymałem jej. Potwierdziłem informację o dostępności części w oficjalnym serwisie samsung'a - części są dostępne od ręki. (usunięte przez administratora)Napisałem do rzecznika praw konsumenta, złożyłem zawiadomienie na policję o przywłaszczeniu telefonu. Dzisiaj został wysłany pozew. Zero reakcji z ich strony. Takie nierzetelne firmy nie powinny istnieć. Radze unikać firmy i jej usług.
    ReviewUserIcon
    Jacek

    19.09.2020 06:46

    Inne

    Są okropni żałuję że nie przeczytałem tutaj opinii zanim wysłałem telefon leci 3 tydzień nie ma ani informacji o naprawie ani telefonu totalna porażka
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Bolttech Poland?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Bolttech Poland Sp. z o.o.

    Marszałkowska 126/134 00-008 Warszawa

    NIP:5342487752

    REGON:146274052

    KRS:0000431665

    https://bolttech.io/poland
    Branża główna: Wsparcie ubezpieczeń
    ReviewUserIcon
    Gosc

    18.09.2020 14:58

    Inne

    Ubezpieczenie Play 360 19 zł miesięcznie,dwie naprawy wykonane profesjonalnie,telefon wygląda jak nowy nie wiem skąd te opinnie
    ReviewUserIcon
    Przemek xiaomi

    18.09.2020 07:59

    Inne

    Po naprawie wyświetlacza telefon co chwilę gubi zasięg. Ponadto od chwili tej niby "naprawy" nie łączy się z internetem a jeśli już się połączy to transfer niemalże zerowy. Obwiniałem początkowo operatora sieci, ale na innych telefonach wszystko śmiga aż miło. Telefon wysyłam do niezależnego serwisu na ekspertyzę, co mi Ci (usunięte przez administratora) spieprzyli
    ReviewUserIcon
    Maciek

    14.09.2020 16:49

    Inne

    Totalna kpina ten cały digital care i ubezpieczenie play 360. Zalałem wodoodporny Huawei P20 pro. Ubezpieczenie obejmuje również zalanie ale tylko płyty głównej. Serwis stwierdził zalanie wyświetlacza. Koszt 1022 zł. Podjąłem decyzje o odesłaniu bez naprawy. W lokalnym serwisie wyczyszczono wysuszono i sklejono mi go za 50zł. Ci (usunięte przez administratora) pewnie nawet by go nie wymienili. Nie polecam tej firmy ani ubezpieczeń salonowych. Pani na słuchawce też niekompetentną.
    ReviewUserIcon
    Masza

    11.09.2020 21:36

    Inne

    Telefon oddałam na serwis 28.07.2020 do dnia dzisiejszego nie mam telefonu!!! Przez 2 tygodnie twierdzili że uwaga kurier nie dojechał jeszcze ze sprzętem do nich!!! Śmiech na sali. Gdy go w końcu znaleźli to próbowali mi wcisnąć że producent nie chce przesłać im części zamiennych i naprawa nie może być zrealizowana przez co bardzo przepraszają. Proszą aby dać im 48h na odpowiedź operatora (u którego mam podpisaną umowę) ile jest wart telefon i oni zaproponują mi wtedy inny sprzęt. Myślę ok, max 7 dni i kurier zapuka do drzwi z nowiutkim telefonem. Chamy chciały mnie oszukac!!! Zrobili sobie wycenę wyświetlacza na 200zl w Samsungu S9 paranoja.... Dziś miał być u mnie telefon i go nie ma....
    ReviewUserIcon
    Paweł

    11.09.2020 13:05

    Inne

    Oddałem telefon Samsung Galaxy S10+. Po 38 dniach czekania - serwis dalej czeka na części. Zgłosiłem sprawę na policję o przywłaszczenie mienia, napisałem dwukrotnie reklamację do play i digital - play umywa ręce że to nie ich sprawa. Zgłosiłem sprawę do UoKIK. Kontaktował się z nimi radca prawny - cały czas ta sama informacja- wyślą ponaglenia i mają 48h na odpowiedź - po tym czasie dzwonie ponownie i znowu wyślą ponaglenia i znowu mają 48h czasu na reakcję. Otrzymałem informację że telefon został wysłany do serwisu CTDI od którego otrzymałem informację że części są dostępne i nie ma z tym najmniejszego problemu. Poinformowałem o tym digital - więc muszą zweryfikować tą informację. Firma porażka, niekompetentna, okłamują klienta, cały czas wymigują się z naprawy sprzętu posługując się argumentem że brak jest dostępności części co jest nieprawdą. Nie korzystajcie z ich usług, zrobią wszystko aby was oszukać i nie oddać telefonu. Będą w nieskończoność przedłużać czas abyście zrezygnowali i poprosili o zwrot nienaprawionego sprzętu. Nie robią na nich żadnego wrażenia jakiekolwiek argumenty. NIE POLECAM!!!!! Najgorsze że największe sieci komórkowe współpracują z takimi oszustami. Nie wiem jak taka firma w obecnych czasach może jeszcze funkcjonować na rynku.
    ReviewUserIcon
    Hubert

    11.09.2020 11:15

    Inne

    Oddałem telefon w pełni sprawny tylko dotyk zbity A po 2 dniach sms z dopłatą bo płyta główna oraz bateria uszkodzoną kpina A to było sprawne na infolini stwierdzili że może płyta jest sprawna ale lada dzień może się uszkodzić masakra jakaś
    ReviewUserIcon
    popek

    10.09.2020 22:52

    Inne

    (usunięte przez administratora) , pieniądze potrafią i wiedzą jak brać , ale jak trzeba naprawić to nie ma takiej usterki w zakresie ubezpieczenia . A w umowie jest co innego , że akurat powinni naprawić . Nikomu nie polecam . Przez okres jaki płaciłam za ubezpieczenie to w dniu dzisiejszy mogłabym kupić wyższy model i to nowy.
    ReviewUserIcon
    Japenz

    09.09.2020 21:40

    Inne

    Ta firma to jakaś kpina.. Zapewniano o pięciodniowej naprawie, telefonu nie mam już od ponad MIESIĄCA! 4 lutego jest odpowiedź! Oczywiście spora dopłata do naprawy ( w sprawie wyciągnięcia pieniędzy od klienta nie mają problemu z kontaktem). Postanowiłem że dokonam wpłaty , 5 lutego wysłałem pieniądze. Na stronie do sprawdzania statusu zniknęła informacja o uregulowaniu nadpłaty i pojawila się notka o statusie naprawy urządzenia. Nagle bum! Strzal w pysk! Poinformowano mnie, że pieniądze w dalszym ciągu nie dotarły i naprawa jest wstrzymana. Odradzam komukolwiek korzystania z usług tej firmy, nie pozdrawiam również konsultantów, którzy niestety okłamują i kombinują jak tylko się da. DNO MOI DRODZY
    ReviewUserIcon
    MADSHOP - Tworzymy twój styl

    05.09.2020 18:07

    Inne

    Wszystkich poszkodowanych przez firmę Digital Care zapraszam do kontaktu mailowego [email protected] w celu wystosowania pozwu zbiorowego
    ReviewUserIcon
    zgubiony

    05.09.2020 15:53

    Inne

    Dostalem od digital care informacje ze moj telefon zostal zgubiony przez kuriera, jedyna informacja jaka dostalem jest taka, ze jak podpisze zalaczone oswiadczenie ze zrzekam sie odszkodowania to oni beda zobowiazani do zakupu dla mnie nowego urzadzenia, bez informacji jakie to urzadzenie, oraz jakiej wysokosci odszkodowania sie zrzekam oraz co w przypadku gdy oswiadczenia nie podpisze
    ReviewUserIcon
    Janucha82

    02.09.2020 12:06

    Inne

    Nie polecam firmy,pani która zaoferowała ubezpieczenie telefonu nie poinformowała że jest limit 1000zl gdzie telefon wart 4000zl,fakt że mogłem przeczytać regulamin ale tak na prawdę kto to robi zawsze się uda sprzedającemu ,tak na prawdę jeden wielki wał
    ReviewUserIcon
    Paweł

    26.08.2020 08:33

    Inne

    Ponad 3 tygodnie temu oddałem telefon Samsung S10+ do serwisu. Do dzisiaj - czekają na części do mojego telefonu. Dwukrotnie pisałem wiadomość co się dzieje z naprawą i kiedy odeślą telefon - brak odpowiedzi. Kontakt telefoniczny - zero konkretów - Pani przekaże do serwisu i odpowiedzą - po tygodniu od rozmowy brak kontaktu. Odradzam korzystanie z usług tej firmy. Kompletnie nieprofesjonalna, nierzetelna. Naprawa pomimo deklarowanych 5 dni roboczych trwa już 16 dni roboczych i cały czas czekają na części.
    ReviewUserIcon
    Pati

    27.08.2020 08:49

    Inne

    Mam tą samą sytuację tylko że z Huawei y7 ,moja sprawa trwa już 2 MIESIĄCE!!!! Dopłaciłam do naprawy i czekałam dwa tygodnie , gdybym nie dzwoniła trwało by to pewnie do tej pory. W końcu dostałam odpowiedź że nie ma części do mojego telefonu i zaproponują mi nowy telefon a pieniądze zwrócą na konto . Pieniądze na konto miały trafić do 7 dni a ja czekam już drugi tydzień i nic. Do nowego telefonu też musiałam dopłacić 135,00 Pieniądze wpłacone i zero odzewu i brak nowego telefonu . Zgłaszam to do Rzecznika praw konsumenta !!!!! Ileż można czekać.
    ReviewUserIcon
    Jarek

    31.08.2020 10:10

    Inne

    Ta sama sytuacja u mnie, nawet telefon ten sam. Telefon przyjęty, za 2 dni informacja o przedłużającej się naprawie : Czekamy na części i potem zero informacji co dalej. Nikt nic nie wie, przekażemy Pana zapytanie do weryfikacji i cisza. Co za badziewna firma. Człowiek płaci ubezpieczenie, Orange ładnie mówi że w 7 dni roboczych naprawią telefon. A człowiek widzi po kilku tygodniach telefon jak świnia niebo. Niech tylko minie regulaminowy czas i sprawa idzie do rzecznika praw konsumenta. Jak tak można oszukiwać ludzi? A Orange wcale nie lepszy że im powierza naprawy reklamacyjne skoro się nie wywiązują z napraw i terminów. Firma Żenada
    ReviewUserIcon
    A

    28.08.2020 07:06

    Inne

    Administratorzy usuwaja opinie, żenada łamiący wszelkie prawa konsumentów. Od miesięcy nie mam telefonu, przekroczyli ustawowe 30 dni na rozpatrzenie reklamacji tym samym powinna być rozpatrzona na korzyść składającego. Na infolinii panienki kompletnie nic nie wiedzą, na maile brak odpowiedzi. Telefonu nie mam. Firma złamała też ustawę RODO. U mnie sprawa zgłoszona do UOKiK
    ReviewUserIcon
    Digital szajs

    27.08.2020 12:30

    Inne

    Witam.Ten serwis to dno.Oddałem telefon ,jednego dnia pisza ze czesci zamowione drugiego ze czesci nie ma i telefonu nie naprawia,ze przedstawia oferte innych telefonow. Odmowilem i zarzadalem wyslania telefonu do domu w takim stanie w jakim do nich dotarl.Na drugi dzien dzwonie a Pani mowi co maja z tym telefonem zrobic.Zenada ta infolonia brak jakiejkolwiek organizacji.
    ReviewUserIcon
    Trycek87

    18.08.2020 22:03

    Inne

    (usunięte przez administratora) wymiana tylnej obudowy na ubezpieczenie, płatne 2stówki i jeszcze wylądowali mi wszystko co miałem w telefonie nigdy więcej. Co ma wspólnego tylnia obudowa z pamięcią telefonu
    ReviewUserIcon
    Grs77

    18.08.2020 21:27

    Inne

    Witam uszkodzilem samsunga note 10 .Wyslalem do naprawy schenat taki sam wiadomosci że przyjęty do naprawy, następnie oczekiwanie na części. Przeczytałem opinie w Internecie o firmie, zdenerwowałem się zadzwoniłem i tak jak w komentarzach Pani nie wie przekaże, czekają na części. Zgłosiłem że chce telefon bez naprawy z powrotem po ok tygodniu. Mi mojemu zaskoczeniu telefon wrócił i to naprawiony wyświetlacz nowy i tylna obudowa też. Więc ja nie mogę narzekać, gwarancję dalej place bo rzeczywiscie wywiązali się z zadania. Ja polecam tą firmę
    ReviewUserIcon
    Jacek

    17.08.2020 12:37

    Inne

    Firma nie kompetentna jak tylko dostaną pieniądze gwarancja jest wykonywana nie terminowo,konsultanci nie kłamią i nie potrafią odpowiadać na zadawane pytania ogólnie (usunięte przez administratora) nie polecam ubezpieczeń w tej formie
    ReviewUserIcon
    Sebastian

    15.08.2020 20:15

    Inne

    A T mobile wstyd że tak klientów napedzacie tym oszustom.. a sami żadnej odpowiedzialności nie ponosicie .. BEZCZELNIE wmawiacie klientom że to super sprawa Ostrzegam wszystkich..szkoda kasy waszej i nerw ..sami zobaczcie komentarze.9 do jednego dla negatywnych
    ReviewUserIcon
    Sebastian

    15.08.2020 20:03

    Inne

    Wypłacili odszkodowanie za wyświetlacz.. .. ale niestety telefon odesłali inny. Uszkodzony dobrego stopnia że nie dfł się włączyć. Wcześniej wszystko działało tylko wyświetlacz był pęknięty.. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) żądali dodatkowej zapłaty..pani powoływała się na ekspertyzę..bo tak x niej wynikało że obudowę muszą wymienić .. Poprosiłem żeby wysłals.mi maila z tą ekspertyzą to przez miesiąc nie doszła.. a co drugi dzień uparcie dzwoniłem. Szkoda waszych pieniędzy ..i T mobile świadomie bierze w tych przekrętach udział.
    ReviewUserIcon
    Samsung s9+

    12.08.2020 11:51

    Inne

    Ubezpieczenie wyświetlacza w plusie za 4,99 miesięcznie. W ciągu 7 dni wymieniony wyświetlacz z obudową przednia i bateria ,bez żadnych dopłat
    ReviewUserIcon
    agax

    13.08.2020 09:52

    Inne

    Dzisiaj przyszło mi powiadomienie, że paczka z tej firmy- mój telefon zostanie dziś dostarczony i kwota pobrania 99 zł ... Nigdzie nic nie pisze o kosztach nikt nic nie wie ... paranoja.
    ReviewUserIcon
    Grzegorz

    14.08.2020 09:16

    Inne

    (usunięte przez administratora) ja dałem tydzień temu do naprawy za ubezpieczenie place do abonamentu 10zl miesięcznie i jak wysłałem tel to dostałem odpowiedź że jest dopłatą bo jest do wymiany tylna obudowa i głośnik.

    Zostaw merytoryczną opinię o Bolttech Poland Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.