Opinie o Centrum Wdrożeń Informatycznych Sp. z o.o. w Zielonka

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Centrum Wdrożeń Informatycznych Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Centrum Wdrożeń Informatycznych Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Wdrożeń Informatycznych Sp. z o.o. w Zielonka

Cześć, widzę, że ktoś pytał o awans dla młodszego programisty C#, sam nad tym właśnie myślałem po spojrzeniu na oferty ze strony, nie ma pozycji mida lub seniora, bo w zasadzie nie ma takiej potrzeby jeśli głównie rozwija się apkę na potrzeby wewnętrzne? Zastanawiam się przy tym nad zarobkami, nie ma podstaw do podwyżki?

Michał Nowy wpis

Czy w waszej firmie jest jakiś system premiowy? Jeśli tak na jakiej zasadzie on działa

Witam, interesują mnie zarobki. pokalało mi się parę dawniejszych ofert pracy dla konsultantów wraz z widełkami placowymi i zastanawiam się czy do dziś się zwiększyły? Średnio ile co rok wzrastają zarobki? i czy istnieje możliwość na zarabianie 12,000 zł na rękę?

Ok czyli wątek karty sportowej nie jest jeszcze do końca rozwiązany? A opowiecie mi o pracy jako młodszy programista C#? piszą, że do 6 tysięcy brutto na UoP można zarabiać. Zawsze jakiś start ale co potem? co z kwestia dalszego awansu? Możecie mi opowiedzieć o tej ścieżce kariery?

FF Nowy wpis

Oferowane jest dofinansowanie do karty sportowej. Praca w obszarze programowania skupia się głównie na tworzeniu dodatków do systemów ERP obsługiwanych przez firmę. Jeżeli posiadasz umiejętności programistyczne, lecz nie miałeś/aś dotychczas doświadczenia z systemami ERP, konieczne może być dodatkowe czasowe zaangażowanie. Warto jednak zaznaczyć, że wszyscy członkowie zespołu są świetnym wsparciem, co ułatwia oswojenie się z nowym środowiskiem.

Firma Centrum Wdrożeń Informatycznych Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży – systemy ERP. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Na jakie wsparcie w Centrum Wdrożeń Informatycznych Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Co jest powodem tego, że nie ma tych pakietów medycznych? Taka odpowiedź teraz się pojawiła i teraz to zastanawiam się przy tym nad innymi benefitami. Jak jeszcze jakiś czas temu była dodana oferta dla konsultanta ds. wdrożeń systemu ERP to było wskazane w opisie, że są karty sportowe, dofinansowania do okularów i właśnie ta wspomniana prywatna opieka

Ricky

Pakietów nie ma bo nie ma zainteresowania wśród pracowników. Okulary są standardem w przypadku pracy przy komputerze więc to żaden benefit. O karcie sportowej nic nie wiem.

Jak jest z pakietem medycznym w Centrum Wdrożeń Informatycznych Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Ricky

Nie ma pakietów medycznych.

Orientujecie się może we wprowadzanych zmianach w Centrum? W lipcowej opinii jak można zauważyć zredukowano nadgodziny. Moją uwagę zwróciło także to, że po dwóch latach zarobki konsultanta od wdrożeń ERP wzrosły o ok 3,000 zł skoro górne widełki ze dwa lata temu wynosiły 10,000 zł a teraz są na poziomie 13,000 zł. Co z zakresem obowiązków? pozostałe warunki są niezmienne?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Centrum Wdrożeń Informatycznych Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

ringo25

Dzień dobry, w ciągu ostatniego roku wprowadziliśmy wiele zmian organizacyjnych, praktycznie eliminując konieczność pracy w nadgodzinach. Praca w godzinach innych niż standardowe zazwyczaj wynika z indywidualnych ustaleń Pracowników CWI z Pracownikami Klienta i zazwyczaj jest rekompensowana w postaci odbioru godzin.

Mateusz

Organizacja przechodzi niesamowitą transformację - świetna atmosfera, zaufanie, ogromnbe wsparcie zespołu i osób zarządzających, ogromna wiedza, poczucie swobody, tolerancji i szczere zamiłowanie do pracy :) Absolutnie polecam!

@Mateusz

Dzień dobry, bardzo mnie ucieszyła Pana opinia. Każdego dnia staramy się zrobić coś dobrego dla naszych Pracowników oraz naszych Klientów. Bardzo się cieszę widząc, że wykonywana praca przynosi dobre rezultaty.

Czytam aktualną (chyba) propozycję pracy dla młodszego programisty #C i widzę widełki 3 000 – 5 000 brutto w sytuacji, gdy minimalna krajowa 2023 wynosi 3 490 PLN brutto :0 Muszę zapytać Was, to pomyłka? Zdziwił mnie też wpis o tajności warunków. UE już załatwiła tę sprawę, owszem, Polska musi zaimplementować nowe unijne prawo, ale chyba firma się dostosuje do tego?

@Karolina

Pani Karolino, dziękuję za Pani uwagę. Ogłoszenie zostało wprowadzone dość dawno temu i nie było weryfikowane. Po świętach przyjrzymy się jego treści oraz treści pozostałych ogłoszeń i wprowadzimy korektę. Zapraszam do przesłania CV na adres praca@cwinf.pl z pewnością nasza propozycja będzie bardziej współczesna :) Z pozdrowieniami Zespół CWI

W firmie Centrum Wdrożeń Informatycznych Sp. z o.o. poszukiwani byli pracownicy na stanowisko Wdrożeniowiec. Czy ktoś brał udział w procesie rekrutacyjnym? Jakie warunki zaproponowano?

onomatopeja

warunki rzecz poufna dla stron rekrutacji:)

Firma Centrum Wdrożeń Informatycznych Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko konsultant ubezpieczeniowy. Czy ktoś wie, jakie warunki oferują? Zależy mi na sprawdzonych informacjach.

gall anonim

To chyba jakaś pomyłka. Ta firma nie prowadzi takiej rekrutacji i nie prowadzi działalności związanej z ubezpieczeniami. Proszę nie wprowadzać czytających w błąd.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Centrum Wdrożeń Informatycznych Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Employee

Najczęściej są to dwa etapy. Niekiedy jest to jeden etap i decyzja zapada w ciągu tygodnia.

Czy w firmie Centrum Wdrożeń Informatycznych Sp. z o.o. da się zarobić 10000 PLN? Staraliście się tam o pracę w niedawno prowadzonej rekrutacji na stanowisko Project Manager?

prac

na B2B, ale trzeba uważać, maja mało korzystne umowy z dużymi karami długi zakazem konkurencji i różnie bywa z płatnościami

Teresa
@prac

Jak to różnie bywa z płatnościami? Są w tym jakieś opóźnienia czy o co chodzi?

@prac

Dzień dobry, jako Zleceniodawca dokładamy starań, aby umowy były rozliczane rzetelnie. Opóźnienie w płatności wynikało z konieczności wyjaśnienia uwag Klienta, do protokołu odbioru prac wykonanych przez Zleceniobiorcę. Podwykonawca wystawił FV przed odebraniem pracy przez naszego Klienta. Po wyjaśnieniu sprawy, płatność została uregulowana. Umowa o zakazie konkurencji obejmuje zakaz bezpośredniego świadczenia usług przez Zleceniobiorcę, dla Klientów firmy CWI. Treść umowy o zakazie konkurencji jest Zleceniobiorcy znana już na etapie zawierania umowy o współpracy. Mam nadzieję, że przedstawione wyjaśnienie będą wystarczające. Zachęcam do bezpośredniego kontaktu z Zarządem spółki.

@Teresa

Pani Tereso, zachęcam do bezpośredniego kontaktu z firmą. Jestem przekonany, że po zapoznaniu się ze szczegółami oferty oraz wzorcem proponowanej umowy zyska Pani pewność dobrej współpracy. Z wyrazami szacunku Zespół CWI

Maria

(usunięte przez administratora) manipulancji i krętacze!!!. Wszyscy pracownicy odeszli. Nie aplikujcie do nich!

@Maria

Jak niby wszyscy? To to tu teraz pracuje?

@Maria

Pani Mario, rozpowszechnianie informacji nieprawdziwych jest tyleż nieeleganckie co nieuzasadnione. Firma ma się świetnie, baaa rozwija się. Zmiany dotykają gospodarki, branży i nas samych dlatego wprowadzając dobre praktyki zatrudniamy osoby wysoko wykwalifikowane. Więc nie, nie wszyscy odeszli. Mało tego kilka świetnych osób dołączyło do zespołu. Taka jest natura rozwoju każdej z firm, że musi następować rotacja i zatrudnianie coraz to bardziej kompetentnych osób, które świadczą usługi wysokiej jakości z szacunkiem wobec klientów. Więc Pani apel jest płonny. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą myśleć o własnym rozwoju, rozwoju CWI i pracy dla klientów z renomą, na projektach dających możliwość samorealizacji i podnoszenia kwalifikacji

@Maria

Pani Mario, przykro mi czytać taką opinię. Szkoda, że nie ma w niej żadnej informacji merytorycznej, to której moglibyśmy się odnieść. Mam nadzieję, że już niebawem zdoła Pani poukładać swoje życie zawodowe i z uśmiechem będzie Pani mogła wspominać czas z nami. Z wyrazami szacunku Zespół CWI

@Elżbieta

Pani Elżbieto, proszę nie dać się ponieść wrażeniom Pani Marii. Zapewne jest jedną z osób, których CWI nie zatrudniło, lub podziękowało nie bez powodu za współpracę. Firma ma się świetnie, rzekłbym coraz lepiej. Zapraszamy do współpracy i aplikowania na publikowane ogłoszenia o pracę.

Zadowolona

Widzę że nie wszystkie opinie są pozytywne, z czym się nie końca zgadzam. Mi się świetnie pracowało w CWI. Największy plus to fajna atmosfera, mili, pomocni ludzie, do tej pory mamy kontakt. Z zarobków też byłam zadowolona. Fajne było też elastyczne podejście do każdego. Sporo nauczyłam się od doświadczonych kolegów. Myślę że warto spróbować zaaplikować jeśli się zastanawiacie.

@Zadowolona

A w jakim okresie pracowałaś? Bo ciekawa jestem jakie stawki wtedy były. ;)

Pola
@Zadowolona

To dlaczego zmieniłaś pracę, skoro było tak fajnie?

@Pola

Nie mogła się przeprowadzić lub zainteresować inną branżą? To chyba nie te czasy gdzie ktoś po 50 lat siedzi w firmie, co nie? ;)

Niezadowolony

Żaden.

Niezadowolony

Totalna porażka. (usunięte przez administratora) Nie polecam. Zatrudniają na miejsca pracy, które nie istnieją. Zatrudniają i zwalniają bo im się odwidziało. Zupełnie niepoważna firma. Omijać szerokim łukiem!

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

*master

Nie otrzymują

Muchomorek
@*master

Ja mam doświadczenie że otrzymują. Proces rekrutacyjny jest bardzo profesjonalny.

Maki
@Muchomorek

Jeśli chodzi o mnie to większego braku profesjonalizmu podczas rekrutacji nie uświadczyłem, już nawet pomijając sposób przeprowadzenia rekrutacji to po prostu człowiek, który mnie rekrutował "wprowadził mnie w błąd" (żeby nie powiedzieć mocniej). A wszystko to po podjęciu przeze mnie kroków 'rozwiązania umowy' z obecnym pracodawcom. Tak więc, ja osobiście takie firmy omijam szerokim łukiem...

Helena
@Maki

Bardzo duże różnice w Waszych opiniach. Zastanawiam się z czego one mogą wynikać. Może opiszesz swoją sytuację, która spotkała Cię z osobą rekrutującą? Będzie można lepiej zrozumieć dlaczego masz takie zdanie o firmie.

@Maki

Dziękuję za pozytywną ocenę samego procesu rekrutacyjnego. Jednocześnie, jest mi bardzo przykro, że poczuł się Pan wprowadzony w błąd. Dokładamy starań aby proces rekrutacyjny był coraz bardziej profesjonalny. Czy może Pan napisać na czym polegało wprowadzenie Pana w błąd? Bez bardziej szczegółowej informacji nie da się zapobiec takim nieporozumieniom. Ewentualnie poproszę o e-mail na adres praca@cwinf.pl z bardziej szczegółową informacją. Chciałbym móc zapobiec powtórzeniu takiej sytuacji.

Alamakota
@Maki

Mam takie samo doświadczenie. Kręcą i brak uczciwości.

Czy w Centrum Wdrożeń Informatycznych Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

HuaMulan

W Centrum Wdrożeń Informatycznych powszechnie występują dwie formy zatrudnienia: umowa o pracę oraz kontrakt B2B. Dostosowujemy się do preferencji Kandydata.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Wdrożeń Informatycznych Sp. z o.o. - Zielonka

• Jak się pracuje w Centrum Wdrożeń Informatycznych Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Wdrożeń Informatycznych Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Wdrożeń Informatycznych Sp. z o.o.?

Centrum Wdrożeń Informatycznych Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Mazurska 13
    05-220 Zielonka

Centrum Wdrożeń Informatycznych Sp. z o.o.