Opinie o Mood Up Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Mood Up Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mood Up Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mood Up Sp. z o.o. w Poznań

Mieszka

Chaotyczny CEO, pouczający wszystkich dookoła jak w przedszkolu, żeby tylko coś powiedzieć. Z mała wiedza techniczna w tworzeniu aplikacji i zmieniający co chwila zdanie przy braku argumentów. Nieprzyjemnie się pracuje :(

@Zainteresowany

Mnie zatrudnienie będzie interesować dopiero na wiosnę ale już z ciekawości tu wszedłem. Nie widzę Twojego dalszego odniesienia co do kandydatury. Zaryzykowałeś? Jeśli tak to jak wrażenia? Warto mieć oferty teraz na oku? Mam doświadczenie, atmosfera tez się dla mnie liczy

Zawiedziony

Dawalem z siebie wszystko na projektach. Na spotkaniach firmowych były wychwalane osiagniecia firmy i ze wszystko jest super, a nagle poszly zwolnienia z niewiadomo jakiego powodu. na kogo padlo na tego BĘC! super docenienie za lata pracy. zmienił sie prezesuncio, mialo byc bajlando, a tak naprawde wszystko po staremu jak nie gofrzej bo jeszcze zwolnienia bez sensu. Aktualny szef kiedys był naszym kolega a teraz juz nie pamieta. Władza jednak uderza do głowy kazdemu. Ostrzegam.

extester
@Zawiedziony

mnie też zwolnili w tamtym czasie, no ale teraz cala branża cierpi. tak jak popatrzyłem to orłów nie zwalniali. mi sie tam dobrze pracowalo, a fakt że trzeba sie caly czas rozwijać jak to powtarzali od samego początku. mam juz inną robotę w innej branży bo testy automatyczne które tam wprowadzali są nie na moją głowę

DobrzeWiecieKto

Wspaniali developerzy i super zespoły w każdej z technologii, od samego początku można poczuć się częścią zgranego teamu dzięki czemu nauka i dalszy rozwój staje się przyjemnością i idzie błyskawicznie. Ciesze się, że był to etat w mojej karierze, jednak... Czy planujecie wypłacić ekwiwalent za zaległy niewykorzystany urlop byłym pracownikom zgodnie z ustaleniami, czy może sprytna pani z HR znów zrobiła kreatywną księgowość i pojechała za te pieniądze na kolejne wakacje na koszt firmy? Tak dla kolegi pytam :D

Szefowa Kadrowych Kreatywności
@DobrzeWiecieKto

Jeśli widziałeś Panią z HR na kolejnych wakacjach, na koszt firmy, to gratuluję brawury detektywistycznej :D Brawo, bo te pierwsze, które miała na własny koszt, niestety nie wchodzą w nasze statystyki detektywistyczne! Ekwiwalent za niewykorzystany urlop to u nas sprawa święta - wszak nawet najbardziej kreatywna księgowość musi wtedy ustąpić miejsca pracowniczym prawom. Twoja ciekawość jest jak lupa na równowagę rachunku firmowego – kto by pomyślał, że to tajemne źródło balansu! Z pozdrowieniami spod parasola firmowego, Tam gdzie Kadry spotykają Kurorty. PS. Pozdrowienia dla kolegi - mam nadzieję, że wie, jak ważne są wakacje

Jadzia Nowy wpis

Hej, interesuje mnie zatrudnienie jako Node.JS Dev. Z rok temu wiem, że była dodawana taka oferta na zewnętrzny portal. teraz nie widzę niczego aktywnego a w ogłoszeniu wskazane było, że wystarczy minimum 6 miesięcy doświadczenia aby móc swobodnie aplikować. Jak w tym przypadku wygląda proces rekrutacyjny?

Były pracownik Nowy wpis

Jeżeli zależy ci na pracy w miejscu, w którym jesteś szanowany i doceniany nie polecam. Zarówno poprzedni jak i obecny CEO to osoby charakteryzujące się dużym brakiem zrozumienia wobec pracownika. Nie doświadczysz w tej firmie empatii konstruktywnego feedbacku i partnerskiej rozmowy opartej na wzajemnym szacunku. Ciągle musisz udowadniać, że twoja praca jest coś warta a o godnej podwyżce możesz zapomnieć. Ewentualnie po wielkim boju oraz kalkulacjach szefa dostaniesz kilka procent tego co chciałeś. No chyba, że masz wtyki u CTO wtedy możesz liczyć na więcej i wymagania też będą mniejsze niż dla wszystkich innych :). Na rozmowach półrocznych zostanie wyciągnięte cokolwiek na twoją niekorzyść żebyś tylko nie poczuł się za pewnie w późniejszych rozmowach o podwyżkę. Z kolei temat twoich mocnych stron które warto rozwijać na pewno nie zostanie poruszony. Stanowisko które powinno charakteryzować się wysoko rozwiniętymi kompetencjami miękkimi czyli hr manager niestety również nie spełnia tutaj swojej roli. Wyśmiewanie kandydatów oraz pracowników na open space; atakowanie ich poprzez pasywno-agresywne wiadomości na forum nie powinny być specyfiką tego stanowiska... Pracownicy powinni mieć poczucie że taka osoba dba o ich dobre samopoczucie w pracy i odpowiednie docenienie, zarówno finansowe jak i pozafinansowe, ale tak niestety NIE JEST. W firmie nie ma transparentnej komunikacji o zmianach wewnętrznych, klientach, nawet zwolnieniach. Nikt nie wie z czego te decyzje wynikają. Na comiesięcznych spotkaniach jedyne co się słyszy to że się rozwijamy ale tego rozwoju nie widać zarówno w pensjach ani klientach, projektach ani podejściu do pracowników. Od pewnego czasu pracownicy nie mają już ochoty na przychodzenie do biura ze względu na uprawiany przez CEO mikromanagement. Na poziomie decyzyjnym nie ma osoby, która jest godna zaufania więc jeżeli masz problem zostajesz z nim sam. Wiele osób na szczęście już zauważyło jak toksycznym środowiskiem jest Mood Up i zmienia miejsce pracy na inne. Seniority w zespołach zawsze było dosyć niskie bo skupiało się na stażystach i juniorach ale teraz jeszcze więcej doświadczonych pracowników ucieka. Zarząd chyba nei wie, że nie stworzy jakościowych usług z samych stażystów ;). Osoby zarządzające nie mają świadomości, że pracownicy to najbardziej istotna część firmy, bez nich nie da się robić biznesu.

Możecie omówić jakie testy automatyczne tu obecnie prowadzą? Jeden z EXów pisał o tym, że były one nie na jego głowę. Pytanko tylko czemu? jaki jest ich zakres, uważacie ze poziom jest jakiś za wysoki? Wyceniają rynkowo?

Natalia Nowy wpis

Ze względu na co tylko jedna osoba jest przydzielona do funkcji testowania? Macie ogółem mniej projektów czy po prostu kasy mało na testowanie wychodzi? kiedyś jak chciałam aplikować na Node.js Developera to pisali o zarobkach do 18,000 zł, do teraz takie są?

Zawiedziony

@Zawiedziony

Jeśli doszło faktycznie teraz do jakichś redukcji to do teraz nie wyjaśniono powodów? Zastanawia mnie teraz liczba aktualnie zatrudnionych osób. Ile było wcześniej a ile zatrudnia się obecnie? i czy to oznacza, że nikogo jak na razie nie będą szukać?

extester

IOS Developer

Rekrutacja przebiegła w fajnej atmosferze, najpierw dostałem zadanie rekrutacyjne, następnie przesłałem swój projekt, który został sprawdzony i na drugim etapie rozmowy technicznej rozmawialiśmy o nim :) prowadzący rozmowę techniczną zadając pytania techniczne po mojej odpowiedzi jeszcze tłumaczył jeżeli czegoś nie powiedziałem :) ostatnim etapem rozmowa z CEO, przyjemniejszej rozmowy nie mogłem sobie wymarzyć :) Rozmowa była prowadzona na wysokim poziomie ale w bardzo przyjaznej atmosferze:)

Pytania z wiedzy ogólnej( swift) ale i rozmowa o moim projekcie.

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
DobrzeWiecieKto

@DobrzeWiecieKto

Cześć, zgodnie z naszym regulaminem pracy, cyt.: ,,Ekwiwalent za niewykorzystany urlop w danym roku nie jest wypłacany jeśli zostanie zakończona współpraca ze Zleceniobiorcą. Aktualnym Wykonawcom ekwiwalent za niewykorzystany urlop na UZ i B2B jest wypłacany w grudniu, wraz z wypłatą za listopad.“ W związku z tym nie wypłacamy ekwiwalentu urlopowego osobom na UZ oraz B2B, z którymi kończymy współpracę. W kwestii drugiego akapitu informujemy, że tego typu praktyki nigdy nie były stosowane w naszej organizacji. Jeżeli jest Pan/Pani w posiadaniu informacji i dowodów związanych z nieprawidłowym wywiązywaniem się z obowiązków firmy księgowej oraz kadrowej, z którymi współpracujemy, to prosimy o przekazanie kompletu informacji na adres hr@moodup.team. Jednocześnie informujemy, że w trakcie audytów u naszych kontrahentów nie natrafiliśmy do tej pory na żadne nieprawidłowości. Jeśli piszesz w imieniu kolegi to z chęcią rozpatrzymy jego przypadek, gdy zgłosi się indywidualnie na maila hr@moodup.team Pozdrawiamy, HR Team

były
@HR Team - Mood Up

pracowałem tam kilka lat i wszystko było w porządku bardzo fajne miejsce do rozwoju, właściciele słowni i wszystko dało się dogadać. Dział hr rzeczywiście czasem trochę miesza, ale takie są chyba Kadrowe xD

@były

Chętnie przyjmujemy pozytywne oraz negatywne opinie. Jeżeli Twoim zdaniem dział HR dopuścił się jakiś nieścisłości, to prosimy o opisanie ich na hr@moodup.team lub odpowiedz w komentarzu. Niestety bez konkretnych informacji, nie mamy możliwości, w sposób rzetelny ustosunkować się do tej opinii. Pozdrawiam HR Team

Szefowa Kadrowych Kreatywności

Marzena

o co mogło chodzić teraz niedawno komuś z ta kreatywną księgowością? interesuje mnie szerszy opis tych kreatywnych projektów o których także wspomniano ale czy ustosunkujecie się najpierw do tamtego zagadnienia? To sprawdzona informacja jest? czy większość z zatrudnionych miała taka sytuacje?

Kreatywna Martyna
@Marzena

Cześć, O co mogło chodzić z kreatywną księgowością, to by trzeba zapytać autora tego komentarza. W świecie księgowym „kreatywna księgowość” oznacza znajomość przepisów na tyle, aby dbać o interesy przedsiębiorcy na jak najlepszym poziomie i zgodnie z prawem. Dla wszystkich zainteresowanych chciałabym zaznaczyć, że jeżeli komuś się wydaje, że jesteśmy w stanie z firmy wyprowadzić po cichu pieniądze na prywatne wakacje, to w sumie odbieram to za komplement- wyprowadzenie pieniędzy ze spółki, które jest niezauważone przez Zarząd, a przede wszystkim przez Urząd Skarbowy w księgach i zeznaniach rocznych, to nie lada wyczyn. Wszyscy zatrudnieni u nas Pracownicy i Zleceniobiorcy potwierdzają zapoznanie się z naszym regulaminem organizacyjnym. Jeżeli komuś umknął zapis o niewypłacaniu ekwiwalentu przy zakończeniu współpracy, to doradzałabym dokładniej czytać podpisywane dokumenty. Pozdrawiam, Kreatywna Martyna

Czy w Mood Up Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Mieszka

@Mieszka

Cześć, niedawno zaszły u nas zmiany w managemencie firmy, dlatego nie do końca jesteśmy w stanie określić kogo masz na myśli. Jeśli chodzi o naszego obecnego CEO jest on doświadczonym iOS oraz Android Developerem, dlatego zapewniamy, że posiada on umiejętności i wiedzę do zarządzania projektami mobilnymi. Z komentarza mogę wywnioskować, że jesteś obecnie pracownikiem naszej firmy, dlatego zachęcamy do złożenia propozycji na ulepszenie warunków pracy w naszym firmowym Idea Boxie (oczywiście, całkowicie anonimowo) lub zgłoszenia się bezpośrednio do HR Teamu, z chęcią pomożemy, najlepiej jak tylko możemy :). Pozdrawiamy HR Team

@HR Team - Mood Up

Czy poprzedni CEO dalej pracuje w tej firmie tylko na innym stanowisku? Zastanawiam się nad aplikacja na stanowisko ale powstrzymuje mnie właśnie jedna myśl dotycząca CEO.

@Zainteresowany

Bart

Rozmowa rekrutacyjna wyglądała zalosnie jak odpytywanie na ocenę w liceum, firma nawet nic nie przedstawila na swoj temat, jakby chciała mieć cały proces rekrutacyjny za sobą i znaleźć już pracownika ktory spelnia ich wymagania. Zadanie które miałem zrobić nie dość że niezgodne z tym co było zawarte w ogłoszeniu, to napisane zupełnie na odczep bez istotnych informacji potrzebnych do wykonania go. Zrobiłem je mimo wszystko a odpowiedzi nadal brak :P

Emilia
@Bart

hej, a powiesz na jakie stanowisko aplikowałeś? Chętnie przyjęłabym jakieś rady nt. rekrutacji, żeby się trochę lepiej przygotować w razie co :P Jakie pytania np. zadawali? No i jak wyglądało to zadanie rekrutacyjne?

@Bart

Cześć Bart ???? Niestety nie zaznaczyłeś w swoim komentarzu na jakie stanowisko aplikowałeś, więc nie możemy dokładnie prześledzić ścieżki Twojej aplikacji. Na etapie rozmowy technicznej pojawiają się pytania z zakresu wiedzy branżowej. Przykro nam, że odebrałeś je jako odpytywanie – nie taki był nasz cel. Zarówno zadanie, jak i pytania techniczne mają nam pomóc w ocenieniu stopnia umiejętności kandydata i jego kompetencji na dane stanowisko. Po każdym etapie rekrutacji, który odbywa się poprzez bezpośrednią rozmowę z rekruterem, przesyłamy feedback w formie mailowej. Czy upewniłeś się, że nasza wiadomość zwrotna nie wylądowała w folderze SPAM? Jeśli zależy Ci na uzyskaniu feedbacku skontaktuj się proszę z nami na maila hr@moodup.team i w załączniku dołącz swoje zadanie rekrutacyjne, a pewnością wyślemy Ci feedback. Pozdrawiamy HR Team

B
@HR Team - Mood Up

Junior marketing manager, swoją drogą śmieszne, że oferta zniknęła, a na jej miejsce pojawił się bezpłatny staż. I nie, nie otrzymałem od Państwa odpowiedzi na moje maile. Jeśli chcą Państwo ocenić czyjąś wiedzę, to sugeruję przejrzeć CV kandydata, na jego podstawie zadań pytania, zapytać o portfolio czy inne rzeczy, z pewnością będzie to brzmiało bardziej profesjonalnie. Pozdrawiam

@B

Cześć Bart, nie prowadziliśmy rekrutacji na stanowisko Junior Marketing Manager. Wakat jaki był otwarty w zespole marketingu dot. Junior Marketing Specialist. Są to dwie odrębne role, gdzie również oczekiwania względem kandydatów byłyby różne. Zniknięcie oferty spowodowane było faktem iż znaleźliśmy odpowiednią osobę, która stała się częścią zespołu. MoodUp.academy - seria ogłoszeń na staż w naszej organizacji to odrębna sprawa. Każde CV jest selekcjonowane przez zespół rekrutacji i do procesu zapraszamy osoby, które spełniają wymagania zawarte w ogłoszeniu. Każdy kandydat, który odbędzie rozmowę wstępną, i nie zostanie zakwalifikowany do kolejnego etapu rekrutacji otrzymuje od nas e-mail. Feedback jest udzielany na każdym etapie, po rozmowie wstępnej, niezależnie od tego jak daleko dobrniesz w trakcie całości procesu. Nie jesteśmy fizycznie wstanie wracać z wiadomością do każdej osoby jaka do nas aplikuje, stąd informacje w naszych ogłoszeniach, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Pozdrawiamy HR Team

Domino

Samą rekrutację i odzew oceniam dobrze, ale na szefa radzę uważać. Szefuńcio lubi sobie zajarać w trakcie rozmowy- elektronicznego, tak zwanego, szluga. Pytania, które zadaje nie trzymają się kupy sam zacząłem wątpić na jakie stanowisko aplikowałem. Zostałem nazwany skoczkiem bo mam w CV 3 firmy i to ZA DUŻO. Oceniony został również mój wygląd a sam szef wyglądał jakby właśnie wrócił z siłowni (choć na osiłka nie wyglądał).

@Domino

Od jakiegoś czasu w naszej strukturze organizacyjnej nastąpiła zmiana CEO. Wierzymy, że takie sytuacje nie będą już miały miejsca. Chcemy zapewnić, że zależy nam na jak najwyższej jakości przeprowadzanych rozmów rekrutacyjnych i na tym, aby każdy kandydat czuł się komfortowo. Za zaistniałą sytuację bardzo Cię przepraszamy.

ON_24

Firma wystawia na olx umowę o dzieło, kpina! Fejs i strona niby ok, ale.. w ogłoszeniu zerowe informacje mówiące o tym co mam niby robic, brak pierwszego kontaktu z rekruterem, dostałem od razu maila z zadaniem, które na oko zajmuje około 3 godziny pracy, a nawet nie wiadomo o co w nim chodzi. Kto tak rekrutuje ? Pierwszy raz się z czymś takim spotkałem. Żal!

Jak długo czekaliście na odzew z Mood Up Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Mood Up Team

Z naszej strony możemy nadmienić, że zawsze informujemy o wynikach rekrutacji - jakiekolwiek by one nie były. Szanujemy czas swój i innych!

Kan
@Mood Up Team

Bzdura Nie oddzwaniacie

@Kan

Złożenie aplikacji przez kandydata nie jest równoznaczne z zaproszeniem go przez nas do udziału w rozmowie wstępnej. Kandydatów, których zapraszamy na indywidualne rozmowy oraz do kolejnych etapów rekrutacyjnych, dobieramy pod względem profilu pasującego do danego stanowiska, opisu oraz ogłoszenia, na które aplikował. Po wstępnej analizie z wybranymi kandydatami, przeprowadzane są rozmowy wstępne. Od tego momentu, na każdym etapie, aplikant dostaje od nas merytoryczny feedback, dotyczący jego kandydatury (mailowo lub telefonicznie).

Kan
@HR Team - Mood Up

Miałem telefoniczną rozmowę wstępną. Po niej cisza

@Kan

W nawiązaniu do naszego poprzedniego komentarza, jeśli interesuje Cię co stało się z Twoją aplikacją proszę skontaktuj się z nami na jobs@moodup.team. Odpowiemy na wszelkie wątpliwości. Na ten moment z naszej strony, możemy jedynie przeprosić za zaginiony feedback i zachęcić do wysłania wiadomości mailowej. Pozdrawiamy HR Team

Zbigniew
@HR Team - Mood Up

Szukam dobrego miejsca do długiej i pełnej korzyści - dla obu stron - współpracy, a Wy szukacie quest creatora. Kiedy możemy umówić się na spotkanie i to przedyskutować? Czy wystarczy Waszej rekrutacji czasu, byśmy podjęli współpracę wraz z nowym rokiem? Czy też jest to znacznie bardziej rozbudowany proces?

@Zbigniew

Cześć :) podeślij swoją aplikację na jobs@moodup.team, ktoś z naszego zespołu skontaktuje się z Tobą. Pozdrawiamy HR Team

Ilona
@Kan

O, tutaj pytania o rekrutację są super ważne. Mnie interesuje stanowisko Sales Manager, mieli ogłoszenie jakiś czas temu na tę pozycję. Było tam podane że jest elastyczny czas pracy. Wie ktoś jak bardzo jest elastyczny? Można sobie dowolnie wybierać godziny pracy?

@Ilona

Obecnie poszukujemy do naszego zespołu sprzedażowego specjalisty oraz managera, gdzie razem będą odpowiadać za pozyskiwanie nowych klientów. Jeżeli jesteś zainteresowana - podeślij swoją aplikację na jobs@moodup.team - ktoś z naszego zespołu na pewno się z Tobą skontaktuje. Pozdrawiamy HR Team

Aleksandra
@HR Team - Mood Up

Drogi HR, czy taki menager u Was pracuje zdalnie czy stacjonarnie? nie widzialam ogloszenia tylko czytałam to co tutaj pisaliscie dlatego dopytuje :)

@HR Team - Mood Up

Minął ponad miesiąc, więc menedżer chyba już znaleziony? Sporo mogło się zmienić, odkąd to stanowisko pełni inna osoba? Jak praca teraz jest zorganizowana?

jak zaawansowane są projekty? Czy jako kandydat mam większą szansę trafić na krótko (poniżej roku) czy długoterminowy projekt (powyżej roku)?

Kolejne miejsce gdzie kandydat nie otrzymuje informacji zwrotnej dotyczącej przeprowadzonej rekrutacji (pomimo ustalonego ostatecznego terminu na Feedback). Co jeszcze śmieszniejsze, oferta pracy magicznie uległa całkowitej zmianie- od samej nazwy stanowiska, aż po zakres obowiązków. Można przypuszczać, że sami nie do końca wiedzą kogo w danym momencie potrzebują do swojego team’u. Jeśli chodzi o rozmowę, to totalny brak energii, polecam więc mocniejsza kawkę przed samą rozmową lub po prostu zmianę nastawienia, bo niestety osoba zajmująca się rekrutacją pracuje jak za karę :(

@Kandydat

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy z naszych kandydatów otrzymał informację zwrotną. Czasem nasze wiadomości trafiają do SPAMU, dlatego warto rzucić okiem, czy przypadkiem się tam nie znalazły. Jeżeli nie, zawsze możesz napisać do nas na jobs@moodup.team. Będziemy mogli dokładnie sprawdzić, jak przebiegała ścieżka Twojego procesu rekrutacyjnego i wrócić do Ciebie z feedbackiem. Jesteśmy obecnie w fazie rozwoju naszej organizacji. Wymagania co do kandydatów na poszczególne stanowiska ulegają zmianom ze względu na obecne potrzeby biznesowe. Nie zmienia to jednak faktu, że nie spełniając ściśle wszystkich kryteriów, wciąż możesz do nas aplikować, bez względu na wprowadzoną zmianę. Szukamy specjalistów i osób znających się na swoim stanowisku, a na wszelkie propozycje jesteśmy otwarci, jeśli tylko poprze się je konkretną argumentacją. Przykro nam, jeśli podczas rozmowy rekrutacyjnej czułeś brak energii. Zawsze staramy się dać z siebie sto procent, aby kandydat czuł się swobodnie i aby poświęcić mu maksimum naszej uwagi. Pozdrawiamy HR Team

Czy firma Mood Up Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Noe

Niestety nie

@Noe

W sensie, że wcale czy nie w całości? Jakie szkolenia się tu odbywają? O ile w sumie są?

Szkoleniowiec
@Halina

O szkoleni trzeba się doprosić, jesli szkoleniem nazywa się dostęp do Udemy do którego maja dostęp wszyscy to śmiechu warte są te szkolenia tak prawdę mówiąc. Dodatkowo płatne/ finansowane szkolenia trzeba dobrze uargumentować i pracodawca musi mieć z ciebie zysk widzialny w twojej pracy. Ale to tez rzadkość

@Szkoleniowiec

Cześć! System podwyżek oraz premiowy dostosowany jest indywidualnie do każdego z pracowników. Doceniamy zaangażowanie, wkład w wykonywaną pracę u każdego jednakowo, bez względu na to, jakie stanowisko zajmuje. Każdy pracownik jest traktowany u nas jako indywidualna jednostka, w odniesieniu do warsztatu, z jakim do nas przychodzi oraz kompetencji jakie nabywa. Na podstawie tego, dokonujemy ewaluacji jego ścieżki kariery i realnie przełożyć to na wysokość jego wynagrodzenia. W Mood Up cenimy sobie transparentność i możliwość korzystania z tzw. ,,polityki otwartych drzwi”. Jeśli zaistnieje potrzeba rozmowy o indywidualnej gratyfikacji finansowej, może zainicjować ją pracownik, jak i Team Leader. Pozdrawiamy HR Team

Aplikowałem w styczniu, miałem rozmowę HRową, ostatni kontakt mailowy odbył się 21 stycznia, 2 lutego dopytałem co z aplikacją, po dziś dzień nie otrzymałem żadnej odpowiedźi.

@Kandydat

A jest pewność, że widzieli to info? Chyba, że wprost pytałeś?

@Kandydat

Cześć! Dokładamy wszelkich starań, aby każdy z naszych kandydatów otrzymał informację zwrotną. Czasem nasze wiadomości trafiają do SPAMU, dlatego warto rzucić okiem, czy przypadkiem się tam nie znalazły. Jeżeli nie, zawsze możesz napisać do nas na jobs@moodup.team. Będziemy mogli dokładnie sprawdzić, jak przebiegała ścieżka Twojego procesu rekrutacyjnego i wrócić do Ciebie z feedbackiem.

Peter

Potwierdzam wcześniejesze informacje. Dziwne podejście rekrutera do kandydata. Wyciąga informacje, nie przedstawia wartości jakimi kieruje się firma. Na siłę próbuje zmusić do udzielania informacji, które sam chce usłyszeć. Dla mnie strata czasu. Piotr

@Peter

Cześć, Piotrze! Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Jeśli podczas spotkania z rekruterem czułeś, że odpowiedzi są w jakikolwiek sposób na Tobie wymuszane, przepraszamy. W procesie rekrutacji staramy się jak najlepiej poznać kandydata, ale również chcemy, aby on poznał nas oraz wartości naszej firmy. Pracujemy nad tym, aby wybrzmiewały one jasno i klarownie, dlatego, po Twojej opinii, zwrócimy na to jeszcze większą uwagę. Pozdrawiamy HR Team

omen

Pracuję w tej firmie już jakiś czas i nie mogę się zgodzić z niektórymi negatywnymi opiniami, które się tu ostatnio pojawiają. Nie mogę się wypowiedzieć na temat rekrutacji, bo nie uczestniczę w tym procesie. Ale odpowiadając na niektóre komentarze: - Podwyżki są. Jeżeli ktoś nie ich nie dostaje to chyba coś znaczy o podejściu tej osoby do pracy, może się nie wykazujesz albo nie umiesz pokazać, że na nią zasługujesz? Ostatnio zaczęli wprowadzać nowy sposób “ewaluacji” pracownika, może to trochę pomoże tym co nie umieją przedstawić argumentów. Zdażyło mi się, że zaproponowano mi podwyżkę większą niż sam chciałem. - Szef jak szef, w każdej robocie podobnie. Fakt, że czasami mógłby odpuścić sobie kolejną “przypowieść”/porównanie do innej branży, ale zazwyczaj przekaz jest w punkt. Na pewno tutaj kontaktu z szefem jest więcej niż w innej firmie, ma to swoje plusy i minusy, trzeba umieć z tego korzystać. - Nie wiem czy zmiany w zespole można określić cięciami, dla mnie to wygląda jak normalna rotacja, kilka osób znika, za chwilę kilka się pojawia, jak to w software house. - Szkolenia - na szkolenia jest wyznaczony budżet szkoleniowy per pracownik, w ramach budżetu dokładają ci 75% kosztu szkolenia. W budżet szkoleniowy wchodzą konferencje, kursy, książki, dodatkowe narzędzia wspomagające pracę. Do tego są wspomniane kursy Udamy + biblioteczka książek na różne tematy, od architektury, przez kodowanie, design, project management, podbijanie skilli miękkich, skilli leaderskich aż do tipów jak pracować z “ciężkimi” we współpracy ludźmi. Ogólnie podsumowując jest to bardzo ciekawe miejsce do pracy, na pewno dla początkujących ogarniaczy ale też dla doświadczonych wyjadaczy, o ile nie chcecie zarabiać nie wiadomo jakich kwot. Ja wolę mieć spokój niż zarabiać 1000zł więcej w innym software house. Cały zespół bardzo zgrany, częste integracje na które zjeżdżają się ludzie z całej Polski, bo w tym roku przybyło ludzi zdalnych.

Mowmy_prawde
@omen

Podwyżki to dostają ulubieńcy szefa. Skąd wiesz, ze osoby o nia proszące nie podaja odpowiednich argumentów? Komentarz by wychwalić firme. Jak jest? Mozesz byc managerem a wiecej od Ciebie bedzie zarabial developer, on dostanie podwyzke 3 razy w roku a inny pracownik nawet inflacyjnej, bo jest na projekcie ktory nie zarabia tyle co X. Trafisz na słaby dzień szefa i też zapomnij o wyższej kasie. Jeszcze do tego usłyszysz litanie żalu ile to zle nie robisz i jak to on nie robi wszystkiego lepiej bo bez niego to nic. Mikromanagment pełną gębą. Kilkanaście pracowników niezadowolonych na rzecz spełnionej 10tki które weszła w łaski, stary chociażbyś stanął na rzęsach i inni widzieli że robisz za dwoje to i tak usłyszysz, że masz za mało. I to od kogo? Od goscia ktory ma Cie gdzieś i spóźnia się na każde spotkanie. Pracuje rok i w moim zespole są podwyżki wysokie, a dla mnie minimalne. Chcesz wiecej? Powiedz ze odchodzisz to Ci da. Szkoda że nie ocenia tego leader tylko szef z którym masz niewiele wspólnego.

PracownikKoszt
@Mowmy_prawde

Popieram! Jak jesteś na innej umowie niż działalność i poniżej 26 lat. To jesteś tylko kosztem i NIE ZDAJESZ SOBIE SPRAWY ILE KOSZTUJESZ FIRME. Szkoda ze ta firma nie wie ile płacić za to co robisz! Dobry startup dla studentów ale nie dla specjalistów- konkurencja docenia i płaci lepiej. Tu Cie nie docenią. Szef jak szef? Nikomu takiego nie życzę. Wieczne pretensje, brak uznania.

Martel

generalnie fajna atmosfera, fajni ludzie do pracy ale dużo bałaganu. widać że na górze jest chaos i co chwila podejscie sie zmienia, czuć braki w kierownictwie. plusem szansa na rozwój w nowych technologiach

Zuzanna
@Martel

A zgłaszane są te problemu? Szefostwo coś robi by się to zmieniło?

Wystraszony
@Zuzanna

Generalnie strach zapytać o podwyżkę bo ostatnio duże cięcia i ludzi i benefitów

Krystyna
@Wystraszony

Czyli boisz się ze idąc po podwyżkę zostaniesz wywalony? Czy kogo się pozbywają?

Podwyżka
@Wystraszony

Podwyżki to tylko słownie na początku zatrudnienia …… Później i tak wszystko zależy od tego jak się potoczy twój los w tej firmie, możesz nie dostać wcale a osoba która pracuje niewiele dłużej niż ty albo tyle co ty dostaje już któraś z kolei

@Podwyżka

Nie no chyba aż taka losowość to tu nie występuje? Podejrzewam, że ludzie są w miarę rozgarnięci tutaj i widzą co mają robić, żeby dostać docenionym?

pepe

na poczatek dobra firma, ale nikt rozsandy tam nie zostanie dluzej niz rok. zwlaszcza z nowym COO. Stawki troche niepowazne, z fajnych rzeczy budzet na przejazdy boltem

Sad_pepe
@pepe

Praca tam to zart! COO jeszcze daje rade, ale CEO to juz nawet nie zart! To zal do kwadratu. Żydzi na kasie dla pracownikow. Chcialby zarabiac na niewoliczej pracy. Trzy lata doswiadczenia to dalej dla niego junior. Podwyzki nie doczekasz. Obieca ale nie da. Na onboardingu wszystko fajnie, a potem spotkanie z Panem Pawłem - PREZESEM (o ile sie pojawi na spotkaniu) i czar pryska. Nie polecam.

curious_pepe
@pepe

Możecie coś więcej o tym powiedzieć? Chciałem aplikować do tej firmy, stawki wydają się bardzo fajne, 12k dla mida to raczej dobra stawka. Piszecie o niewolniczej pracy - to to nie jest tak, że pracujemy 8-16 i do domu? Bardzo proszę o rozwinięcie :) pomoże mi to podjąć decyzję czy aplikować czy nie

pepe
@curious_pepe

praca 8h ale nie licz potem na podwyzki, nawet jak bedziesz mial dlugi staz i dwa razy tyle obowiazkow.. ludzie w zespole sa spoko ale szefostwo nie szanuje pracownikow. prezes robi doroslym ludziom wyklady o odpowiedzialnosci jak w przedszkolu. pensje czesto spoznione i nie licz na benefity typu opieka medyczna czy inne ktore w branzy to standard.

nowy
@Sad_pepe

pracuję od niedawna i jest ok- dostalem ciekawy projekt, fajni ludzie i platne przerwy, szef normalnie pogadał- zobaczymy jak będze dalej

Mood Up Team
@pepe

Dziękujemy za podzielenie się Waszymi opiniami. Jesteśmy w fazie rozwoju naszej organizacji. Prowadzimy wiele procesów rekrutacyjnych, które wynikają z potrzeb biznesu, co tym samym przekłada się na powiększenie teamów. Nigdy w firmie nie miała miejsca sytuacja, w której wynagrodzenia nie byłyby wypłacone terminowo. Prowadzimy również cyklicznie rozmowy ewaluacyjne z każdym pracownikiem- ich celem jest zweryfikowanie poziomu umiejętności oraz kompetencji, jak i również zaproponowanie nowego wynagrodzenia podstawowego- adekwatnego do pełnionych obowiązków. Godziny pracy są stałe. Pracujemy w PL strefie czasowej, a nasi pracownicy nie wykonują obowiązków dłużej niż do godziny 18:00. Staramy się na bieżąco dostosowywać nasze oferty do potrzeb przyszłych pracowników i standardów rynkowych. Osoby pracujące w IT często oczekują elastyczności we współpracy oraz indywidualnych ścieżek rozwoju, co Mood Up stara się każdemu zapewnić. Mamy świadomość, że jako organizacja popełniamy błędy- jesteśmy firmą złożoną z ludzi i pracujemy również z ludźmi. Jednak każdy błąd nas uczy i dzięki temu możemy wyeliminować je w przyszłości. Każda opinia jest dla nas ważna, więc dziękujemy za wszystkie komentarze. Dzięki nim mamy możliwość lepiej dopasować się do oczekiwań naszych kandydatów i pracowników, by sprostać im potrzebom.

ciekawy
@pepe

jakie masz zastrzeżenia do COO?

Zostaw merytoryczną opinię o Mood Up Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Mood Up Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mood Up Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mood Up Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 10 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mood Up Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Mood Up Sp. z o.o. napisali 21 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mood Up Sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 44 ocen.
  • Floriana Stablewskiego 47 lok. 12
    60-213 Poznań