Opinie o Twogecko Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Twogecko Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Twogecko Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Twogecko Sp. z o.o. w Warszawa

Ola Nowy wpis

Doświadczenie pracy w TwoGecko było niezwykle rozwijające i satysfakcjonujące. Poziom zaangażowania i zrozumienia biznesu, jaki prezentowali Paweł i Tomek, nie jest często spotykany. Ich ogromna wiedza i doświadczenie to ogromny atut, niemniej jednak to, co naprawdę odróżniało ich od innych, to ciepło i życzliwość, jaką okazywali swoim pracownikom. Co więcej, Paweł i Tomek to liderzy, którzy dbają nie tylko o rozwój firmy, ale przede wszystkim o rozwój swoich pracowników. Często organizowane były różnego rodzaju szkolenia, a pracownicy mieli możliwość uczestnictwa w różnych interesujących projektach oraz czerpania wiedzy z codziennej, bezpośredniej współpracy. Zawsze czułam, że moja praca jest doceniana i że jestem istotnym elementem zespołu. Podsumowując, z pełnym przekonaniem mogę polecić TwoGecko jako pracodawcę. To miejsce, gdzie nie tylko pracuje się efektywnie, ale przede wszystkim rozwija się i czerpie wiedzę pod okiem prawdziwych profesjonalistów. Jestem wdzięczna za ten prawie 2 letni czas, który tam spędziłam i za wszystko, czego nauczyłam się od Pawła i Tomka.

Paulina Nowy wpis

W TwoGecko pracowałam 1,5 roku i to właśnie tam zaczęłam swoją przygodę z marketingiem internetowym. :) Praca tutaj dała mi ogrom wiedzy i doświadczenia! Ale nie tylko… Dzięki TwoGecko poznałam wspaniałych ludzi, z którymi mimo upływu czasu - wciąż mam kontakt. Tę firmę tworzą ludzie, pełni pasji i zaangażowania, ale też ambicji. Zespół był zawsze pomocny i służył dobrą radą, a szefowie - Tomasz i Paweł to cudowni, uśmiechnięci ludzie, na których zawsze mogłam i wciąż mogę liczyć. Chętni do rozmowy na poważne, jak i błahe tematy. W pracy zawsze towarzyszyła mi dobra atmosfera, odpowiedni sprzęt, a i kawy było pod dostatkiem. Niestety, zmiana miejsca zamieszkania zmusiła mnie do rozstania się z zespołem, co zarówno Tomasz i Paweł zrozumieli od razu. Dziś współpracę wspominam z sentymentem, ale i uśmiechem. Fajnie było być częścią zespołu TwoGecko! Polecam firmę z czystym sercem!

Ola Nowy wpis

Przez dwa lata byłam częścią zespołu TwoGecko w Warszawie, to wspaniała praca i nieocenione doświadczenia. Było mi ciężko rozstać się z zespołem z powodu przeprowadzki. W TwoGecko cenię przede wszystkim indywidualne podejście do każdego pracownika, elastyczność, wzajemny szacunek i bardzo swobodną atmosferę ???? Osobne dziękuję szefowi P. za tyle dobrych wspomnień i wyjątkowych żarcików!

kandydat

Sprawa dotyczy oddziału w Bielsku białej, pana T. Jak wyglądało zaproszenie na rekrutację? Pan T. zadzwonił do mnie w środku pracy, ledwo się przedstawił i zaprosił na rozmowę słowami "to tak rzutem na taśmę, bo jestem przed urlopem". Po pierwsze człowiek nie jest produktem, po drugie - info o prywatnych planach nie jest problemem potencjalnego kandydata na stanowisko. Następnie pan T. bardzo, ale to bardzo prosił, że mu zależy na spotkaniu koniecznie tego dnia, że może na mnie poczekać itd. Zgodziłam się, leciałam na złamanie karku na autobus, by zdążyć na umówioną porę, po czym otrzymałam sms, że bardzo przeprasza, ale wypadła mu ważna sprawa prywatna i odezwie się po urlopie, jeśli nie znajdzie nikogo innego. Z pewnością, o godzinie 16:40, akurat dzień przed urlopem wypadła jakaś okrutnie ważna rzecz. Co za perfidne kłamstwo. Pan T. pokazał, że nie szanuje drugiego człowieka, nie szanuje cudzego czasu, oczekuje wyrozumiałości od zupełnie obcej osoby w kwestii szybkiego spotkania przed urlopem, a na deser serwuje obraźliwe sformułowanie "odezwę się, jak nie uda mi się nikogo znaleźć". To jest szczyt chamstwa. Jak można tak bezpośrednio dawać komuś do zrozumienia "nie szanuję cię, jesteś ostatnią opcją z możliwych"? Kłamstwo, (usunięte przez administratora) brak kultury. Nie życzę nikomu takiego szefa. Skoro potrafi w taki sposób zwracać się do zupełnie obcej osoby to strach pomyśleć, jak zwraca się do pracowników.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Twogecko Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Twogecko Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Twogecko Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Twogecko Sp. z o.o.
  • Powstańców Śląskich 20B