Opinie o Advanced Graphene Products SA w Zielona Góra

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Advanced Graphene Products SA. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Advanced Graphene Products SA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elektronicznych obwodów drukowanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Advanced Graphene Products SA w Zielona Góra

NATO

Jeśli On znany kłamczuszek i plotkarz to osoba o której myślę to gratuluje spółce że niebawem taka wątpliwa postać opuści jej szeregi. Wszystkim to wyjdzie na zdrowie.

Była

Odradzam! (usunięte przez administratora) zamiast zaufania ciągłe kontrolowanie! Brak kompetencji zarządu nadrabia się pseudo merytoryką.

TAaKOP
@Była

Jak to bywa BYŁA nagle postanowiła odreagować na forum swoje niezadowolenie. BYŁA bezradność jest twoja pseudo bronią, uświadom to sobie.

Marrconis
@Była

Była nic się nie zmieniłaś, cała ty zero pokory i zero szacunku do ludzi.

ETIKO

Pracuje pare dobrych miesięcy i zadowolony jestem z pracy w tej firmie.jjeśli ktoś chce pracować uczciwie i wie czego chce na pewno się tutaj odnajdzie. Normalne szefostwo, normalni koledzy no może poza dwiema osobami zagubionymi życiowo czy coś w tym stylu które licząże inni zrobią robotę za nich.

Amigo
@ETIKO

Jakie to przykre, że pani z HR tej firmy musi pisać tego typu komentarze. Czy to walka o swoje dobre imię?! :)

Obserwator cwaniaków
@Amigo

Jakie to przykre, że taki gość nie potrafi zadać pytania przedstawiając się z imienia i nazwiska. Klasyczny (usunięte przez administratora) który szuka uwagi i strzela na oślep.

Czy jest możliwość pracy w Advanced Graphene Products Sp. z o.o. na część etatu?

Proszę o kontakt e-mail z działem HR praca@agp-corp.com

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Advanced Graphene Products Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Asystent / Asystentka działu sprzedaży
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
logo firmy Serwisant IT - praca mobilna
Personnel and Media Solutions
Pit

Dzień dobry, Znalazłem ogłoszenie na pracownika produkcji, który będzie odpowiedzialny za produkcję filamentu do drukarek 3D. Ktoś coś może powiedzieć o samej firmie i stanowisku? Warto się zainteresować?

Warto;)

Avelo

Potwierdzam, warto

@Pit

@pit a co konkretnie cię interesuje?

Zbigniew
@Marty

Dlaczego warto? Napiszesz coś więcej? Zastanawiam się co konkretnie sprawia że polecasz pracę w Advanced Graphene Products. Chodzi o atmosferę, pensję, czy może coś innego? Opowiedz o tym. ;)

@Zbigniew

Kurcze, ma wrażenie, że atmosfera jest bardzo kameralna, rodzinna. Jestem w szoku, że są jeszcze takie firmy. Chyba wszystkim tu zależy na tym biznesie. Rozmowa spoko, wszystko wiadomo, kolejne kroki zgodnie z obietnicą. Czekam na podpisanie umowy :)))))

Iwona
@Marty

O to bardzo zachęcające. A powiesz więcej coś? Dlaczego warto? Fajnie byłoby wiedzieć, czego można się spodziewać.

Teri

Współpracuję z AGP od kilku lat. Polecam firmę, która bardzo ale to bardzo dynamicznie się rozwija a do tego pracownicy życzliwi i kompetentni.

Alika

Ja złożyłam papiery do innego działu, administracji i czekam na odpowiedz. Zgadzam się z opiniami, że rozmowa rekrutacyjna w tej firmie jest ok. U mnie tylko jedna Pani konkretna babka i z poczuciem humoru, na drugim etapie dołączył jeszcze przyszły przełożony. Kurczę pierwszy raz odbyłam rozmowę tak normalnie i bez zbędnej spiny.

Avelo

Drugi etap za mną :) :) i mega miłe, spokojne kobitki prowadzące rozmowę. Czekam na odpowiedź.

Ketir

Jestem po drugim etapie a rozmowa luz, fajne panie prowadzące.Czekam niecierpliwie na informacje.

Gateni

Ja pracuje kilka miesięcy, ludzie spoko, przełożeni normalni i pomocni. dobra atmosfera. Tworzy się dział produkcji filamentu, są możliwości dla tych którzy chcą pracować.

V

Odradzam każdemu pomysł zatrudniania się w AGP. Niskie płace(usunięte przez administratora)brak jakichkolwiek kompetencji zarządu. W ostatnich 3 miesiącach zwolniło się 90% pracowników, obecnie większość przebywa na zwolnieniu lekarskim od psychiatry. Niech to będzie przestroga dla tych, którzy planują związać się z tą "firmą".

Edyta
@V

Dobrze w takim razie, że w porę natknęłam się na Twój komentarz. Advanced Graphene Products rekrutuje teraz na stanowisko Specjalisty ds. Chemii i muszę powiedzieć, że warunki, które oferują są już naprawdę ok. Ale Ty twierdzisz, iż ma tam miejsce mobbing. Czy miałeś w planach zwrócenie się gdzieś po konkretną pomoc?

V
@Edyta

Nie wiem jak teraz wygląda sytuacja - w firmie zostały 3 osoby. Co do mobbingu to jest słowo przeciwko słowu, ciężko to udowodnić. Uwierz mi, że niektórzy zarabiali na tym stanowisku porównywalnie albo mniej niż na kasie w markecie. Jeśli jesteś odporna psychicznie to możesz próbować.

obecna
@Edyta

@Edyta , ja też złożyłam kandydaturę na te stanowisko, czyli jesteśmy konkurentkami ;) ale jestem w szoku , że takie opinie ??????

@V

Pomimo opinii zdecydowałam się na udział w rekrutacji. Jestem po spotkaniu w firmie i wprost zapytałam o sytuację którą tutaj opisujecie. Otrzymałam wyczerpującą odpowiedź, w skrócie firma jest w procesie zmian. Pojawia się dużo nowych standardów pracy laboratoryjnej, które mnie osobiście odpowiadają. Znam je z obecnej pracy. Nie mnie oceniać konflikt, dla mnie wszytko wygląda ok. Najlepiej przekona się samemu.

Ada
@V

A jak Pani wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej. Zastanawiam się czy aplikować na stanowisko?

@Ada

Mam dobre wrażenia po rozmowie. O aplikowaniu na stanowisko musisz zdecydować sama.

Ada
@Joanna

A powiedziałaby Pani jak wyglądała rozmowa?

Gotowa
@Joanna

@Joanna czy już są przeprowadzane rozmowy, ? A kiedy do Ciebie zadzwonili?Ja mam napisane ,że rozpatruje, ale nie zadzwonili? A do jutra ogłoszenie aktualne? .wynika z tego że chyba nawet ze mną nie przeprowadza rozmowy tel.:(

Betioli
@V

lansować kłamstewka i głupoty anonimowo na forum każdy potrafi, ale napisać o swoim lenistwie i skandalicznym zachowaniu w pracy to cisza

Mezii

Pracuję w AGP i jestem bardzo zadowolony. Fajny zespół i porządne zarobki.

Marty

Biorę udział w rekrutacji na produkcję. Super kontakt, konkrety, dobre zarobki. Zapowiada się bardzo dobrze. Jak narazie nr 1.

Zbigniew
@Marty

I jakie warunki proponują w Advanced Graphene Products, ile można realnie zarobić na początku pracy? Może powiesz też jakie są tu oczekiwania względem kandydata na rozmowie? :)

@Zbigniew

To zależy o jaką prace się starasz:) Ja mam rozmowy na Pracownika Prod. Dają więcej niż Tkmax. Spotkania online. Generalnie pytają o doświadczenie z poprzedniej pracy, o to, czy się sprawdzisz, bo praca wymaga dokładności. Płacą od 3000 na rękę i więcej.

Xyz

Podzieli się ktoś opiniami o firmie? Czy faktycznie jest tak źle jak niektórzy opisują?

Danuta
@Xyz

Współpracuję z AGP od kilku lat jako dostawca i zamierzam kontunuować tą współpracę w kolejnych latach. Myślę, że to mówi samo za siebie.

Edi
@Xyz

Pracowałam w AGP i odeszłam jakis czas temu z powodów osobistych. . Normalne miejsce pracy, bez szaleństwa i bez wynaturzeń ale z perspektywami. Firma się rozwija i dynamicznie zmienia.Wiedzą czego chcą i jakich ludzi potrzebują. bardzo im kibicuje :)

@Edi

Wam również kibicuje :) a na wódkę i dziewczynki się umówiliście :) aby obgadać biznes

@Edi

Skoro jak wspomniałaś, AGP się rozwija, to czy pracownik również może liczyć na rozwój? Są organizowane różnego rodzaju szkolenia dla pracowników? Jeśli tak, to jak często i z jakich obszarów? Czy jak rosną nasze kompetencje to można spodziewać się rozwoju zawodowego (awansu)?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Advanced Graphene Products Sp. z o.o.?

Odpowiedź

W Advanced Graphene Products atmosfera jest konstruktywna i jest to zasługa obecnego zespołu, który ma realny wpływ na jej kształt. Ludzie współpracują, odnoszą się do siebie z szacunkiem, są zaangażowani i odpowiedzialni.

Klient

Od kilku lat współpracuje z AGP. W końcu mają zespół działający na b.dobrym poziomie, czemu istotnie sprzyja atmosfera współpracy.

Jestem zadowolona z pracy w Advanced Graphene Products.

Eryk

Hej, a jak długo tam pracujesz i jak duży jest zespół? Są możliwości rozwoju dla pracowników, jakie benefity oferuje firma?

Niezdecydowana

Witam, ciągle się waham, czy złożyć aplikację na stanowisko specjalisty ds. chemii. Czytam, że rozmowy już są w toku. Podzielcie się wrażeniami? Wiecie coś więcej jak ten proces u nich przebiega?

@Niezdecydowana

Niezdecydowana wyboru musisz dokonać sama, ja nie żałuje i liczę na pozytywną odpowiedź. Napisałam wcześniej, że moje wrażenia po rozmowie są dobre. Nim otrzymałam zaproszenie do drugiego etapu odbyłam rozmowę telefoniczną.

Sylwia

@CiociaDobraRada wow... no ta opinia nie robi dobrego wrażenia.. Można wiedzieć kiedy tu pracowałaś? Może coś się zmieniło?

CiociaDobraRada

Ta firma to żart. Nie mają pieniędzy, ciągle lecą na unijnych dofinansowaniach i wymagają sprzedaży produktu, którego de facto nie mają, a którego parametry nijak mają się do produktów konkurencji. Jak ktoś jest zdesperowany to można na krótko, ale nie wiązałabym z tym miejscem planów na dłuższą karierę.

Tomasz

Czyżby nikt nie wiedział o tym forum pracowniczym? Firma działa już parę lat i opinie pracowników na tym wątku to przydatne informacje.

Zostaw merytoryczną opinię o Advanced Graphene Products SA - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Advanced Graphene Products SA?

Zobacz opinie na temat firmy Advanced Graphene Products SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Advanced Graphene Products SA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 6 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Advanced Graphene Products SA
3.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Nowy Kisielin-A. Wysockiego 4
    66-002 Zielona Góra