Opinie o Regfol Sp. z o.o. w Czechowice-Dziedzice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Regfol Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Regfol Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Regfol Sp. z o.o. w Czechowice-Dziedzice

Robert Nowy wpis

Jak jest teraz z wypłatami? Terminowo? Bo widziałem wpisy że były obsuwy z pieniędzmi. Poprawiło się w tym temacie czy nadal zalegają?

Kolega Nowy wpis
@Robert

Słyszałem że jest lepiej.

Piotr Nowy wpis

Szanowni Państwo przeczytałem swój poprzedni post i mam wrażenie że nie byłem wystarczająco precyzyjny w opisie sytuacji co mogło niektórych z Państwa prowadzić do niewłaściwych wniosków za co serdecznie przepraszam. Ten wpis ma więc charakter sprostowania. Merytorycznie podzielę się z Państwem moim doświadczeniem ze współpracy z siostrzaną do De.al Sp. o.o. Spółki Regfol i De.al łączy osoba managera Tomasza kontrolującego obie te spółki. Przez 3 miesiące realizowałem program szkoleniowo - rozwojowy z handlowcami i kupcem De.al Sp. z o.o.. Przez 3 miesiące Tomasz - manager zarządzający tą firmą nie znalazł czasu aby podpisać moją umowę o współpracy. Od początku były poważne problemy z płatnościami - po wielu monitach udało mi się uzyskać cześć należności za pierwszy miesiąc pracy. Pod koniec trzeciego miesiąca stanowczo zażądałem zapłaty zaległych faktur a wtedy Tomasz zerwał ze mną współpracę. Po miesiącu upominania się o zapłatę otrzymuję pisma z firmy oraz od prawnika żebym się przestał upominać o pieniądze bo spotkają mnie straszliwie straszne konsekwencje. Dodatkowo pisma mówią że żadnej współpracy nie było bo Tomasz nie podpisał umowy. Po kilku dniach na znanym portalu społecznościowym moi znajomi zaczynają otrzymywać oczerniające mnie wiadomości z konta, które już na pierwszy rzut oka wygląda na fałszywe. Miesiąc wcześniej w tym samym portalu Tomasz obiecał mi "reklamę". Przypadek ??? Po kilku dniach ktoś zakłada na goworku konto mojej firmy - prowadzę jednoosobową działalność gospodarczą nie zatrudniam nikogo - a tu przez 10 dni "moi pracownicy" rozpisują się na temat strasznych rzeczy jakie im zrobiłem. To pewnie też "przypadek". Po kilku tygodniach otrzymuję kolejne pisma o tym że firma nie poczuwa się do obowiązku zapłaty ponieważ nie podpisała umowy. Być może tylko ja mam takie pieskie szczęście i jeśli Państwo się tutaj zatrudnicie nic złego się nie stanie, być może jeśli powierzycie tej firmie swój towar otrzymacie zapłatę, być może nawet w terminie - próbujcie w końcu do odważnych świat należy. Podobno można wilka nauczyć jeść trawę choć ja nie znam nikogo komu się ta sztuka udała.

Aneta Nowy wpis

Macie jakieś integracje? Wiem ze jest covid ale może wam zapowiedzieli jakieś wyjazdy?

Inspektor

Dzień Dobry w związku z prowadzonym postępowaniem dowodowym proszę o kontakt wszystkie podmioty gospodarcze oraz osoby fizyczne które: - dostarczały towary do tej spółki i nie otrzymały za nie zapłaty, - świadczyły usługi na rzecz tej spółki i nie otrzymały za nie zapłaty, - pracowały w ten spółce na umowach innych niż umowa o pracę, - nie otrzymały za swoją pracę pełnego przyobiecanego wynagrodzenia, - otrzymywały wynagrodzenie nierejestrowane (poza kontem), - były poddawane praktykom mobbingowym lub podobnym, Zgłoszenia proszę przesyłać na adres inspektor1088@gmail.com Gwarantuję pełną dyskrecję oraz bezpieczeństwo prawne.

Czy po rozmowie w Regfol Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.

Jakby co to minął kolejny miesiąc, a ja dalej bez zapłaty za moją pracę...zobaczymy ile Pan właściciel będzie się jeszcze namyślał...nad tym jak tu nie zapłacić. Nie twierdzę że każdego kto zdecyduje się popracować w tym przybytku spotka to samo co mnie ale szansa jest i to moim zdaniem bardzo duża. Poczytajcie też opinie na temat Deal Sp. z o.o. z Krakowa tam są dopiero ciekawe klimaty.

Powyższa informacja dotyczy 4 spółek człowieka który stoi za spółką Regfol. Uważajcie, uważajcie, uważajcie jeśli ktoś nie płaci dostawcom za chwilę zapewne przestanie płacić pracownikom.

Prowadzę działalność doradczą w zakresie optymalizacji i automatyzacji procesów sprzedaży. Przez okres ponad 3 miesięcy pracowałem z człowiekiem, który stoi za obiema spółkami oraz jego zespołem pracowników: szkoliłem handlowców, kupców, magazynierów, przygotowałem i uruchomiłem dział telemarketingu, optymalizowałem sklep internetowy, konsultowałem decyzje handlowe i biznesowe. W sumie przepracowałem w tym projekcie ponad 150 godzin. Człowiek, który stoi za obiema spółkami przez okres 3 miesięcy uchylał się od podpisania umowy choć została mu ona skutecznie dostarczona. Po każdym miesiącu współpracy otrzymywał i przyjmował bez uwag faktury za moje usługi ale ich nie opłacał. Na dzień dzisiejszy suma zaległości to 18 450 zł plus koszty windykacji, przeterminowanie faktur przekracza 60 dni. Kiedy po 3 miesiącach współpracy stanowczo zażądałem uregulowania zaległego długu zerwał współpracę argumentując tym, że mu się nie podobało a ponadto nie zapłaci mi bo żadnej umowy nie podpisał. Nadmienię, że mam bardzo dobrze udokumentowaną całą współpracę – to bardzo szeroka korespondencja mailowa – w związku z czym zatrudniłem profesjonalną firmę windykacyjną do odzyskania przeterminowanych należności. W najbliższych dniach złożę również wniosek o ściganie z art. 286 (usunięte przez administratora) do Prokuratury Rejonowej w Katowicach. Jeśli spółki w styczniu nie zaczną spłacać swoich należności złożę również wniosek do stosownych sądów rejonowych o ogłoszenie upadłości firm z powodu niewypłacalności.

Zostaw merytoryczną opinię o Regfol Sp. z o.o. - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w Regfol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Regfol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Regfol Sp. z o.o.
  • Zamkowa 74