Opinie o Et Group Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Et Group Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Et Group Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Et Group Sp. z o.o. w Kraków

Patrycja Nowy wpis

Zanim się zatrudnicie w firmie prosze o kontakt, przedstawię wszystkie dowody i fakty o firmie i o Panu A. Mu.. Rin Nie wypłacał, i dalej nie wypłacił ludziom pieniędzy od 2 lat się prosimy. Sorawy w sądzie, inspekcje... Nie dajcie sie zwieźć. Ma inne firmy więc szukajcie opinii bo to szkoda nerwow

II Wydz. Karny Nowy wpis
@Patrycja

15 listopada br. Pan Oleksandr miał sprawę. Dostał jakąś "pajdę"? Ktoś coś wie?

Patrycja Nowy wpis
@II Wydz. Karny

Niestety nic nie wiem , na tą chwile tylko wiem , że nie jest w zarządzie spółki bo się zdegradował w porę żeby nie brać za nic odpowiedzialności ale walczę dalej . Nie dam za wygraną

II Wydz. Karny Nowy wpis
@Patrycja

Trzymam kciuki. Trzeba wyrwać chwasta.

Wiesiek

Dobry pracodawca ale niestety znajda się osoby którym zależy jedynie żeby zaszkodzić firmie?

@Wiesiek

Dobra firma haha. Mam dowody na to że nie wypłacił pracownikom pieniędzy. Połowa osób założyła mu sprawę.

Mateusz

To prawda ze firma była zgłoszona do inspekcji pracy?

NN
@Mateusz

Ja wiem o 6 zgłoszeniach. Ale myślę że było więcej.

Jeśli faktycznie były jakieś problemy to nie rozumie dlaczego napisaliście o tym na forum a nie do odpowiednich instytucji?

@Andrzej

Pisaliśmy do Inspekcji pracy - jak zwykle Pan (usunięte przez administratora)się wykręcał ze nie dostał zawiadomienia, ze go nie było , ze ustalenia były inne i tak to trwało ... opowiadał ze ktos pracował kilka dni coś zepsuł i chce pieniądze - dlatego on nie wypłacił a ktoś wypisuje bzdury - jak widać wszystko było bzdurą ależ jego strony . Czekamy na wyznaczenie rozprawy dla Pana(usunięte przez administratora)nie poddamy się a jest nas sporo

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Et Group Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Patrycja

Czy ten człowiek dalej zatrudnia pracowników ?

@Patrycja

Jesteś zainteresowana pracą w Et Group, czy może pracowałaś tu wcześniej i pytasz z ciekawości? Jeśli znasz firmę od środka, to chętnie przeczytam jakie są Twoje wrażenia odnośnie pracy w tym miejscu!

@Sebastian

Pracowałam w owej firmie . Jak inni dałam się złapać na obietnice . Na tą chwile Pan (usunięte przez administratora). Ma założoną sprawę sądową - jedną wygrałam czekam na zakończenie drugiej . Mimo to dalej nie otrzymałam pieniędzy . Nie dajcie się zwieść słowom , ze to niezadowoleni pracownicy wypisują takie komentarze , ze ktoś pracował kilka dni i oczekuje pieniędzy itp . Zawsze można się do mnie odezwać przedstawię wszystkie dowody czarno na białym . (usunięte przez administratora)

@Patrycja

Gratuluję wygranej z tym oszustem i krętaczem. Takie chwasty trzeba eliminować z rynku pracy. Nigdy więcej nie powinien występować w roli pracodawcy.

AK
@Patrycja

Pani Patrycjo, czy jest szansa na bezpośredni kontakt z Panią? Może na FB w wiadomości prywatnej?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Et Group Sp. z o.o.?

yogi

Raczej nie wygląda. Do momentu pierwszej wypłaty jest ok. Właściwie do momentu terminu pierwszej wypłaty jest ok. A od tego terminu zaczynają się schody i kombinacje.

P.R
@yogi

Ten człowiek dalej zatrudnia ? On ma założone sprawy w sądzie o niewypłacanie wynagrodzeń , w Pipie ciagle ktoś zgłasza . Nie dajcie się zwieźć , sprawdźcie najpierw

Jan
@P.R

Ja próbowałem zapytać w PIP. Nie udzielają informacji. Jedyne co usłyszałem to: "Proszę pytać w Prokuraturze"

Darek

Co do miesięcznych wypłat dziś jest 24a wypłata miała być 10tego a tu ani wody ani slychu a pan Aleksander się ukrywa

Jar
@Darek

Jeszcze trochę poczekasz ale na pewno dostaniesz. To bardzo uczciwy pracodawca.

@Jar

hahaha uczciwy ??? Nie żartujcie. Nie wypłaca pieniędzy nie odbiera telefonu

Niestety w drugiej spółce to samo, Pan Aleksander też nie wypłacił w dalszym ciągu nikomu pieniędzy

Czesław

Od Twojego wpisu minęło już trochę czasu, dlatego mam nadzieję, że napiszesz, czy coś w Twojej sprawie uległo zmianie? Udało Ci się rozliczyć na Twoją pracę na rzecz tego pracodawcy? Mam nadzieję, że tak.

Ja też

Ja zgłosiłem problem do PIP i kasa się znalazła.

@Ja też

Ja niestety pieniędzy nie otrzymałam (usunięte przez administratora)

Stefan

Mam wrażenie, że ktoś z konkurencji bardzo nieudolnie chce firmie zaszkodzić.

@Stefan

Niestety, zmagamy się z tym od samego początku. Natomiast mamy nadzieję , że nieprzychylne komentarze nie wpłyną na działania firmy a potencjalni pracownicy sami się przekonają , że fajnie się u Nas pracuje.

????
@Et Group Sp. z o.o.

Gdzie i kiedy mają się przekonać? Szanowny Panie Aleksandrze oj przepraszam Oleksandr od 2018 sierpień ludzie upominali się o swoje pieniądze aż do chwili obecnej.!!!!

Fajna współpraca, pieniądze na czas

Jarosław

Pracuję w tej firmie już ponad rok. Śmieszą mnie komentarze tutaj zamieszczone bo dziwnym sposobem nigdy u mnie nie było problemów z wypłatą, u ludzi z którymi robię od początku też nie. Problem może i istniał ale u osób, które pracowały tydzień dwa, nie przychodziły do pracy albo przychodzili- jak chcieli i na drugi dzień chcieli pieniądze. Po redukcji tych " świetnych" pracowników jakoś nikt nie narzeka. Problem to ja miałem - z tymi którym robić się nie chciało a my musieliśmy nadganiać za nich robotę a później pretensje do całego świata. Jak ci się robić nie chce a pieniądze chcesz to się w urzędzie pracy zarejestruj. Polecam firmę i polecam sprawdzić osobiście, przyjść, pogadać zobaczyć jak jest bo tutaj każdego można oczernić na forum a nijak się to ma do rzeczywistości.

ocochodzi
@Jarosław

Nic nie rozumiem. Poszedłem za radą kolegi "Doradzam" (post z dn. 06.12.2018) i rozmawiałem telefonicznie z inspektorem PIP z Krakowa. Inspektor który zajmuje się firmą ET Group (od przeszło pół roku) potwierdza że wpłynęło wiele skarg) Nie idzie tu nawet o ilość, a raczej o to, że wszystkie tzn. 100% były uzasadnione i wymagały interwencji (usunięte przez administratora). Ktoś tu kręci, albo kolega (usunięte przez administratora)

Sebastian

Dzieki Panu (usunięte przez administratora) z ET Group Elektrownia powisle nie mam co do garnka włozyc w dosłownym znaczeniu. Mimo ustalen o zaliczki cotygodniowe zostałem z niczym

&
@Sebastian

Ustaleniem byl pełny przepracowany tydzień pracy a nie 3 dni. Informacja na temat cotygodniowych zaliczek mija się z prawdrawdą. Ponadto wyjątkowo (z własnych środków) była zaliczka pierwszego dnia pracy. Co widać nie zostało odebrane jako gest dobrej woli.

kysy
@Sebastian

Jeśli pracowało się trzy dni to jak można oczekiwać zaliczki . Cotygodniowe zaliczki otrzymuje się po przepracowanym całym tygodniu . Pan Sebastian przyjmując się do pracy deklarował że jest Monterem Wentylacji a nawet nie wie co to zgrzewarka . Okłamując pracodawcę ma jeszcze pretensję że nie dostał tygodniówki której nawet nie przepracował .

@&

W każdej normalnej pracy tygodniówki wypłacane sa w każdy piątek a za te własne środki wypłacone z własnej kieszenie wypłacone w wysokości 40 zł to rozumiem ze kazdy normalny człowiek wyzyje?

@Sebastian

Panie Kysy na wstepie na stanowisko montera zostałem wepchniety siła, mało co Pan M. prawie orgazmu nie dostał gdy usłyszał ze 3 lata zajmowałem sie izolacja jak i montowaniem pionów wentylacyjnych. Pracowałem w innym systemie montazowym jak i montaz systemu conlit nie polegał na zgrzewaniu gwoździ a wkręcaniu czarnych wkretów. Taka drobna niewidza jest lepsza od wkrecaniu blachowkrętów na lewych obrotach czy tez nieumiejętne wykańczanie łączeń miedzy płytami na tak zwane sucho z dziura 1 cm. Na obecna chwile dalej nie widze pieniedzy za przepracowane godziny.

O co chodzi z tymi tygodniówkami? Czy nie ma normalnej miesięcznej pensji?

&
@Adam

Jest normalna. Miesiąc w miesiąc. Kwestią oddzielną jeżeli ktoś oczekuje zapłaty już po trzech dniach od rozpoczęcia pracy.

To są (usunięte przez administratora) nie podejmuje u nich pracy . Wyrzuca cie po dwuch tygodniach pracy (usunięte przez administratora)

Jak wygląda oferta u nich w firmie Et Group Sp. z o.o. w mieście Kraków? Są jakieś nowe miejsca? Oczekujemy na nowe info. Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Grzegorz

Unikaj tej firmy , to (usunięte przez administratora)

Sympatyczny

Ja pracuje w tej firmie już długi czas i z należnościami nie było problemu. Widocznie tak Pan pracuje Panie (usunięte przez administratora)

Normalna uczciwa firma. Pracuję od pary miesięcy. Jest jak ciągłość pracy tak i wypłaty w terminie. Godne czesne za pracę

sceptyczny
@Michał

Ty mądrala, a za sierpień już dostałeś wypłatę?

Proszę o konkrety p. Grzegorzu, to poważne oskarżenie. W firmie pracuję dużo osób. A jak pan wymienia moją godność to też muśi być odważny i konsekwentny wymieniając swoje.

Grzegorz
@anonymous

(usunięte przez administratora) przyjdzie czas a to już niedługo , kiedy opublikuję na tym forum twoje (usunięte przez administratora)

WWa (L)

Krótko współpracowałem. Szybko wyszło jakie złodziejstwo!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Et Group Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Et Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Et Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Et Group Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 5 ocen.

Et Group Sp. z o.o.