Robert Pabich Sp. z o.o.
counter
Grzegorz Nowy wpis

Cześć. Chcę za pośrednictwem tego właśnie wątku móc ustalić, czy osoby bez doświadczenia zawodowego mają w ogóle realne szanse na to, aby otrzymać zatrudnienie w firmie Robert Pabich? Myślę, że tego typu informacja w wątku tym po prostu powinna się pojawić. Dziękuję.

seba Nowy wpis
Pracownik

plusy: -wypłata na czas (a nawet przed czasem) -możliwość rozwoju w Excelu i VBA, poważne, rozwijające zadania, nie bezmyślne klepanie arkuszy i to na tyle plusów minusy: -brak benefitów -niskie płace (2PLN/h ponad minimalną) dobre miejsce by zdobyć pierwsze doświadczenie, jednak dłuższa współpraca po prostu się nie opłaca

Grzegorz Nowy wpis
@seba

Piszesz o niskich płacach, czy rozmowy z pracodawcą dotyczące podwyżki przynoszą jakiekolwiek efekty? Jak długo pracujesz w firmie i co możesz powiedzieć dodatkowo na temat atmosfery panującej wewnątrz zespołu? Czekam na Twoją odpowiedź.

MateOfTheDataBase Nowy wpis
Pracownik

"Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia".. Płynna znajomość podstawowych zagadnień z zakresu obsługi pakietu MS Office (z naciskiem na Excel'a), orientacja na pracę zespołową i umiejętność pracy pod presją czasu - to są główne (niejedyne) czynniki, które potencjalny kandydat musi mieć już we krwi za nim w ogóle złoży aplikacje do pracy u Roberta. Z cała resztą idzie się oswoić, kwestia czasu i... chęci. Tego ostatniego zazwyczaj brakowało u nowych pracowników. Już od przeszło pół roku, mamy fajną, zgraną, stałą ekipę (bez rotacji). Zdrowa atmosfera w samej pracy jak i po :)) A jeśli chodzi o samego Prezesa to.. hmm :)) Szef jak Szef, płaci - wymaga :)) a płaci zawsze w terminie. Od czasu do czasu organizuje "imprezki firmowe" - ostatnia z nich była wyjazdowa w ramach czasu pracy :))

Meg
Były pracownik

Praca dobra tylko i wyłącznie dla studentów I//II roku jako alternatywna dla McDonalda. Niskie stawki, monotonna praca, chaos.

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 987 144
 2. olx.pl 3 551 040
 3. pracuj.pl 3 393 576
 4. jooble.org 3 374 784
Administrator

Obecnie coś dzieje się w firmie Robert Pabich Sp. z o.o. w miejscowości Wrocław? Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem na temat pracy? Oczekujemy na aktualne sprawozdania odnośnie Robert Pabich Sp. z o.o., napiszcie co u nich słychać!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Robert Pabich Sp. z o.o. - Wrocław

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 987 144
 2. olx.pl 3 551 040
 3. pracuj.pl 3 393 576
 4. jooble.org 3 374 784
Robert Pabich Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Stargardzka 11B lok. 201
  54-156 Wrocław
 • NIP: 8971826391 REGON: 364946531 KRS: 0000627891
Robert Pabich Sp. z o.o.