Locator Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Locator Sp. z o.o.

sick

beznadziejny zarzadca!!!

kojo

popieram przedmówcę - mam takie samo wrażenie. Samo zarządzanie nieruchomosciami jest na wysokim poziomie, jednakże sama analiza kosztów i szukanie oszczędności pozostawia wiele do życzenia, zarządca jest nie tylko od wydawania pieniędzy ale również sukcesywne zmniejszanie kosztów utrzymania nieruchomości a chodzi tutaj o (usunięte przez administratora) we Wrocławiu - gdzie nie jest najlepiej.Pozdrawiam

Sylwester
@jacek 25.03.2014 08:38
popieram przedmówce - zarzadzanie to przede wszystkim to analiza kosztów, szukanie oszczędności i bieżąca analiza bieżących wyd...

janusz
@Sylwester 25.03.2014 12:04
popieram przedmówce - mieszkańcy powinni sie zorganizowac i wbrać Zarząd który będzie patrzył Zarzadcy na ręce Sylwek...

popieram przedmówce - robmy wsystko aby powołac Zarząd wspólnoty Mieszkaniowej pozdrwwiam (usunięte przez administratora)

zibi

Mam wrażenie ze firma powiązana silnie z Dachbud Wrocław - zbyt sprzyja deweloperowi w szczególności w zakresie usuwania usterek po okresie gwarancyjnym jak rowniez w okresie gwarancji.

Zostaw opinię o Locator Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Locator Sp. z o.o.