Opinie o Go Locator (Locator Sp. Z O.O.) w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Locator Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Locator Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Locator Sp. z o.o. w Wrocław

Prawda ,

Ideałów nie ma i na próżno ich szukać .Zawsze można zrobić coś lepiej.Na duży plus Zarządca uczciwy i stający do rozwiązania każdego problemu

123 WM
@Prawda ,

Zarządca Locator jest firmą działającą na niekorzyść Mieszkańców dbając tylko o własne interesy.Zatrudniajaca pracowników z rodzin i znajomych .W razie problemów Mieszkańcy straszeni są pozwami sądowymi. Brak współpracy i komunikacji nie przyjmują żadnej konstruktywnej krytyki nie mówiąc o merytorycznej rozmowy.

Prawda , Nowy wpis

123 WM Nowy wpis
@Prawda ,

Mikołaj

W ostatnim czasie nie widać żadnych ofert pracy w firmie Locator, czyżby obsada stanowisk była przepełniona? Czy może ktoś podać nam informacje, jaka jest obecnie kondycja tej firmy i czy poziom płac jest na wysokim poziomie? Zachęcam was do odpowiedzi, chętnie dowiemy się nowych informacji w temacie tej firmy.

Klient Nowy wpis
@Mikołaj

Bo w locatorze panuje nepotyzm i zatrudniają sama rodzinę, albo znajomych.

Igor

Jak jest dobrze to na forum nie ma zbyt wielu wpisów tak już jest. Więc wystarczy popatrzeć jaki spokój mamy na wątku i można sobie odpowiedzieć.

Mark
@Igor

Masz rację, czego więcej szukać, naprawdę się straja po zmianie. Pani Agnieszko Bieganowska jest otwarta na ludzi. To wielka zmiana na dobre.

JA@ Nowy wpis
@Mark

Ponieważ ta zmiana jest korzystna dla mieszkańców, pracowników i podnosi prestiż firmy.

aii

A z jaką firmą sprzątającą współpracuje Locator?

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Locator Sp. z o.o. na stanowisko Zarządca Wspólnot Mieszkaniowych zatrudni samodzielną księgową.? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
olo

Na bloku "przy stawie" jest identycznie - koszt zarządcy prawie 70tyś zł. za płacenie rachunków środkami lokatorów - ale cóż.... na zebraniach nikt się nie odzywa, wynagrodzenie na 2018 ustalili na tym samym poziomie i leci kolejny roczek. Pani prezes jest skoligacona rodzinnie z prezesem Dach-Bud i ot cała zagadka, dlaczego na każdej inwestycji zarządcą jest Locator :) - nepotyzm i tyle.

JA
@olo

Stary wpis, ale mnie bulwersuje dlaczego zarzut że Pani prezes jest z kimś skoligacona w większości firmy rodzinnie są powiązane. Poznałeś Panią Prezes?. Moim zdaniem oberwała za poprzedników.Moja opinia jest taka, że jest to osoba która szanuje ludzi i pracowników dlatego niema nowych przyjęć do pracy.Wiele razy widziałem Panią Prezes we współpracy z pracownikami i byłem mile zaskoczony.

Lokator
@olo

Pani Prezes, to żadna rodzina, po co piszesz, jak nie wiesz..tylko podjudzasz lokatorów..

Gabriela
@JA

Skoro nie ma rekrutacji, to oznacza, że nie ma też wewnętrznych awansów, które powodowałyby wakaty na tych niższych stanowiskach?

Maja
@Lokator

A co, że niby wymyśliła sobie taką bajeczkę o rodzinie? Chyba przesadzasz.

Romek

Na terenie i w budynku Lotnicza 145 działa od 2017 r. OVB jest to z-d do którego zgłasza się sporo ludzi autami, którzy parkują na terenach wspólnych. Ponadto raz w tygodniu jest zjazd ( narada biura krajowego ) kilku nawet do 6 aut ( to już jest flota aut ) i parkują bezpłatnie na m. wspólnoty i przed wejściem. Codziennie też parkują prac. po kilka aut z WZ, DKL. OVB. ( dysponuję dokumentacją ) Palą papierosy pod blokiem. Na zwróconą uwagę są agresywni a nawet grożą pobiciem ( DKL --który też zostawił auto swoje na14 dni ) Nadmieniam ,że sprawa dotyczy CZĘŚCI WSPÓLNYCH t.j. szlaban, m. parkingowe, wejścia do budynku. Ponadto płacą tylko 100 zł/m-c. za reklamę na korytarzu ( powinno być 500 zł co najmniej ) nie płacą za reklamę zew. ( oszpecenie bloku). Zarządca jest informowany łącznie ze zdjęciami od 2017 r. Reakcja Locatora ŻADNA. Czy ktoś jest zainteresowany pomocą w przecięciu tego niszczenia naszego wspólnotowego dobra. Ze strony Zarządcy jest osłona dla tej firmy.

Maciek

Uważacie ze firma jest otwarta na nowych pracowników ?

Lola

Uwaga,uwaga Dach-Bud wpisuje zarządcę Locator do Aktów Notarialnych to ewnement nie powołuje Zarządów Wspólnoty,który patrzył by na ręce zarządcy w gospodarowaniu kasą a ona jest olbrzymia. Do tego przyklejają się różnej maści wykonawcy i się płaci,płaci no tak,nie swoimi.Walne zebrania załatwia Locator tylko pod swoje potrzeby tzn 1. Zatwierdzenie planu za poprzedni rok. 2. na nowy rok. 3. absolutorium dla siebie.Spraw lokatorów nie ma w planie zebrania.No i znowu następny roczek i tak leci.

jeszcze_o_mnie_usłyszycie

Firma, która niema własnej strony nie jest wiarygodna. Szukam o nich informacji. Po 2 miesiącach płacenia czynszu 500 zł przyszła niedopłata - ponad 400 zł!!!! Sprawa śmierdzi i będę ją drążył.

sick

beznadziejny zarzadca!!!

kojo

popieram przedmówcę - mam takie samo wrażenie. Samo zarządzanie nieruchomosciami jest na wysokim poziomie, jednakże sama analiza kosztów i szukanie oszczędności pozostawia wiele do życzenia, zarządca jest nie tylko od wydawania pieniędzy ale również sukcesywne zmniejszanie kosztów utrzymania nieruchomości a chodzi tutaj o (usunięte przez administratora) we Wrocławiu - gdzie nie jest najlepiej.Pozdrawiam

jacek
@kojo

popieram przedmówce - zarzadzanie to przede wszystkim to analiza kosztów, szukanie oszczędności i bieżąca analiza bieżących wydatków. pozdrawiam Jacek

Sylwester
@jacek

popieram przedmówce - mieszkańcy powinni sie zorganizowac i wbrać Zarząd który będzie patrzył Zarzadcy na ręce Sylwek

janusz
@Sylwester

popieram przedmówce - robmy wsystko aby powołac Zarząd wspólnoty Mieszkaniowej pozdrwwiam (usunięte przez administratora)

zibi

Mam wrażenie ze firma powiązana silnie z Dachbud Wrocław - zbyt sprzyja deweloperowi w szczególności w zakresie usuwania usterek po okresie gwarancyjnym jak rowniez w okresie gwarancji.

Zostaw merytoryczną opinię o Locator Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Locator Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Locator Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Locator Sp. z o.o.?

Locator Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Balonowa 39 lok. 7-8
    54-129 Wrocław