Opinie o Rentplanet Apartments Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Rentplanet Apartments Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Rentplanet Apartments Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm
Usługi hotelarskie dla firm Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rentplanet Apartments Sp. z o.o. w Warszawa

Administrator Nowy wpis

Na jakie zarobki można liczyć w firmie Rentplanet Apartments Sp. z o.o. na stanowisku Doradca Klienta? Czy pracownicy dostają premie?

xyz Nowy wpis

Cześć, pracownicy nie dostają premii :) Zarobki mocno średnie

Host Nowy wpis

Ciekawie czyta się nieprawdziwe opinie. Pracowałam jako Host ponad pół roku, zrezygnowałam, bo otrzymałam ciekawszą ofertę. Nie zgadzam się z dwiema negatywnymi opiniami, które wyglądają jak napisane przez jedną osobę :) Generalnie zespół jest bardzo fajny i pomoc. Firma się rozwija, więc niedociągnięcia się zdarzają. Forma zatrudnienia jest podawana na pierwszej rozmowie rekrutacyjnej. Wypłaty regularnie i w terminie. Polecam osobom zaczynającym prace w hotelarstwie. Dobra szkoła.

Host Rentplanet Nowy wpis

Piszę tą opinię oparta na swoim doświadczeniu, może komuś szukającemu pracy przyda się. Nie jest to firma godna polecenia, spokojnie można znaleźć lepszą pracę w branży turystycznej, sama odeszłam, bo dostałam dużo ciekawszą i bardziej stabilna pracę w hotelu. Zacznę od początku: pierwsze co mnie uderzyło to duża rotacja pracowników, Zarząd nie potrafi rozwiązywać problemow, trzyma niekompetentne osoby na stanowiskach kierowniczych które nie potrafia kierować zespołem i według mnie nie mają odpowiedniego przygotowania, przez co jest jeden wielki bałagan. Bardzo ciężko współpracuje się też z głównym biurem, szczególnie kadry. Doprosić się o jakieś dokumenty graniczy z cudem..Druga rzecz to brak jakiegokolwiek szkolenia organizacyjnego oraz ze standardów obsługi gości. Później rozliczają z opinii czy też błędów wynikających z nieznajomości wewnętrznych procedur. Potwierdzam to co w komentarzu poniżej: nie dają w umowie podatku 0%PIT. Nie wiem dokładnie na czym to polega, ale także nie otrzymywałam. Umowa to tylko zlecenie lub własna firma. Umowy o pracę tutaj nie ma. Myśle, ze ta jedna, pozytywna opinia to napisana przez kogoś z Zarządu..

Host

Okres pracy ponad 1,5 roku. Ogólnie jestem zadowolona z jakości pracy, podejścia właścicieli, atmosfery i całego zespołu. Polecam osobom, które lubią kontakt z ludźmi i ruchomy czas pracy.

Mirosław
@Host

Świetnie, że zdecydowałaś się podzielić swoją opinią i zadowoleniem z pracy w firmie Rentplanet Apartments. To bardzo ważny komentarz z Twojej strony, dlatego też z chęcią dowiem się jeszcze, czy firma ta zatrudnia osoby bez doświadczenia zawodowego? Ty jak aplikowałaś to jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku posiadałaś? Chcę to ustalić, więc z góry Ci dziękuję.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Rentplanet Apartments Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Recepcjonista

Bardzo nie polecam! Zarząd płaci grosze i wykorzystuje pracowników: nie liczcie na umowę o prace, do tego (usunięte przez administratora) na picie zerowym - podpisują taka umowę ze nienależy się podatek dla osoby poniżej 26 roku. Wykorzystują nie wiedzę pracownika. Do tego kierownicy to pożal się boże praca bo szef lubi. Zero wiedzy i umiejętności. (usunięte przez administratora) totalne. Chaos i nic pozatym. Mam nadzieje ze pomoże to osobą które się wahają czy przyjść tu do pracy. Pozdrawiam zarząd i liczę ze Gowork nie usunie mojej opini .

Waldek

Przestaliście zaglądać na forum pracownicze bo tak dobrze się pracuje?

Wynajmujący

Strasznie ciężko się dodzwonić.

Zostaw merytoryczną opinię o Rentplanet Apartments Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Rentplanet Apartments Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rentplanet Apartments Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Rentplanet Apartments Sp. z o.o.
  • Świętokrzyska 30 lok. 63
    00-116 Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Rentplanet Apartments Sp. z o.o.