EUROPEJSKIE CENTRUM ZARZĄDZANIA I OCHRONY PRAWNEJ SP. Z O.O.

Wrocław

Opinie o EUROPEJSKIE CENTRUM ZARZĄDZANIA I OCHRONY PRAWNEJ SP. Z O.O.

p.dzw

(usunięte przez administratora)źle ubezpieczył mój majątek. W chwili zaistnienia szkody nie opłacił składki za ubezpieczenie od swoich błedów​. Powyższe spowodowało odmowę wypłaty odszkodowania. Jego brak wiedzy i niekompetencja została potwierdzona prawomocnym wyrokiem. ​ Szukam innych osób poszkodowanych przez "brokera" (usunięte przez administratora) Podaję telefon kontaktowy do ewentualnego wykorzystania(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o EUROPEJSKIE CENTRUM ZARZĄDZANIA I OCHRONY PRAWNEJ SP. Z O.O. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EUROPEJSKIE CENTRUM ZARZĄDZANIA I OCHRONY PRAWNEJ SP. Z O.O.