Opinie o BUSINESS SUPPORT SOLUTION SA w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie BUSINESS SUPPORT SOLUTION SA. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie BUSINESS SUPPORT SOLUTION SA o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BUSINESS SUPPORT SOLUTION SA w Łódź

Była

Wstyd przyznać przed samym sobą, że pracowało się w tej firmie.Jest jak sutener na łódzkim rynku finansowo-księgowym. Sponiewiera, wykańcza psychicznie, upodli. Wprowadzi w najmroczniejszą stronę zawodu księgowego. Na szczęście praca tam jest skrajnym doświadczeniem, nie spotykanym u innych pracodawców. Plusem w BSS jest to,że daje niepowtarzalną szansę poznania granic swojej wytrzymałości,co jest cenną lekcją na przyszłość.

Grażyna
@Była

Ile czasu tam pracowałeś? Wypłata chociaż była adekwatna do tego co trzeba było robić? Ile wynosi tu wynagrodzenie?

Amanda

Zmian w BSS na lepsze po prostu nie ma i chyba nie będzie, bo kolejna lawina wypowiedzeń ze strony pracowników, także tych, co związani byli z firmą od wielu lat. Zbliża się powoli zamknięcie roku i co mądrzejsi po prostu uciekają przed zbliżającą się pracą w horrendalnych ilościach nadgodzin.

Esso
@Amanda

A to ciekawe, niektórym robi sie ciasno, bo ludzi w tej firmie jest coraz więcej. Ci co zostają lub zostaną zatrzymani nie narzekają.

Zorientowana
@Esso

Może zwiększane zatrudnienie jest w innych działach. W Detalu są ogromne braki kadrowe, od roku koordynatorów ubywa tylko a nie doszedł ani jeden nowy

MONET
@Amanda

Ilosc nadgodzin makabrycznie duza i co wazne za DARMO.NIE ZOBACZYSZ GROSZA ZA NADGODZINY

@MONET

Wszyscy pracownicy BSS otrzymują wynagrodzenie za pracę w godzinach nadliczbowych lub odbiór czasu za pracę w godzinach nadliczbowych, zgodnie z obowiązującą procedurą.

rotacja
@BUSINESS SUPPORT SOLUTION SA

A ta procedura polega na tym, że jest wyłącznie odbiór czasu za pracę w godzinach nadliczbowych, nawet wtedy, gdy jesteśmy zawaleni robotą i bardzo chcemy ogranąć bieżące tematy.

rot
@rotacja

i nie ma kiedy odbierać nagromadzonych nadgodzin

npd
@MONET

komentarz dodany ponad rok temu a tak jest do tej pory, bez zmian. Padniesz na twarz to i tak będzie za mało!

@MONET

I to jest prawdziwe oblicze firmy.Nic dodać nic ująć.

@Esso

Droga Amando sytuacja wygląda teraz tak , że zostali tylko Ci , którzy musieli .A i ta garstka ludzi nie ukrywa , że szuka pracy .

wariatkowo

Wcale mnie to nie dziwi, że pracownicy uciekają z firmy... w takich warunkach nie da się pracować. Predzej można nabawić się depresji i wylądować w psychiatryku niż wytrzymać w BSS.

Aśka
@BUSINESS SUPPORT SOLUTION SA

Oj, nie zgadzam się. Odeszłam z pracy pół roku temu i za nadgodziny mi nie zapłaciliście!!! Przy odejściu miałam rozmowę z HRami i na pytanie czy bym poleciła BSS odpowiedziałam że nie wiem. Dzisiaj już mam pewność że NIE POLECAM.

@Aśka

@Aśka jeśli sytuacja, o której mówisz miała miejsce, to proszę o przesłanie do mnie lub na adres: hr@bssce.com szczegółów, abym mogła im się przyjrzeć i podjąć stosowne kroki. Dziękuję za udział w exit interview. Pozdrawiam Ania Stępkowska (HR Manager w BSS)

@BSS

Tez bym nigdy nie poleciła tej pracy! Dobrze ze to już za mną! Ale cóż warto ostrzec ludzi by nie tracili czasu, zdrowia i energii na bss

@MONET

No tak, ale dzięki temu masz odbiory nadgodzin co daje Ci kilka dni wolnego.

xy

ale odbior zgodnie z KP winien byc 1:1.5. A BSS (usunięte przez administratora) i oddaje 1:1

Domina
@BUSINESS SUPPORT SOLUTION SA

Ty tak serio??? Płacą Ci za to, aby tuszować wszelkie brudy? Jest 2022 rok i nie znam człowieka, który powiedziałby, że miał zapłacone za nadgodziny. Ja kiedyś jak się chciałam urwać do przedszkola po dziecko to widziałam tą łaskę i zniesmaczenie, że w ogóle wychodzę mimo, że nadgodzin miałam uzbieranych mnóstwo.

@Domina

Poważnie taki problem co do dziecka robili? Czyli jak masz nabite tak dużo to co się potem z tym dzieje skoro problem jest, żeby odebrać?

,,,
@BUSINESS SUPPORT SOLUTION SA

raczej odbiór, nie płacicie za nadgodziny

@,,,

To chociaż dobrze że do odbioru,są firmy ze robisz nadgodziny w czynie społecznym...

@Lenka

tylko wtedy można to egzekwować na mocy KP? tu w firmie zdarza się, że właśnie jego się wykorzystuje w pewnych sytuacjach? jakich np?

Pracowałam kilka lat ,plusy.Kasa na czas ,karty sportowe i pieniądze na święta ,mega super ludzie .Minusy:brak możliwości jakiegokolwiek rozwoju, podwyżka max 200 zł brutto ,większość zarabia 200 zł powyżej najniższej krajowej i najważniejsze i prawdziwe:przeogromny nacisk i presja na prace akordową

Milutka

Pracuje w zgranym i fajnym zespole, przełożonych również mam w porządku. Lubię swoją pracę. Wykonuje ją najlepiej jak umiem, a wiedzę uważam, że mam dużą...i dlatego z chęcią chodze do pracy.

Łucja
@Milutka

Ale mówisz ogólnie o firmie czy o jakimś konkretnym dziale?

@Łucja

Nie wiem jak jest w innych działach...napisałam o swoim ????

@Milutka

No dobra, a co to w zasadzie za dział jest? ;) możesz napisać ?

gun
@Milutka

Brzmi to jakbyś pisała z pistoletem przyłożonym do skroni przez pracodawce :)

@gun

Nie wiem na jakiej podstawie tak sądzisz. Ale ok...każdy ma prawo do swojego zdania ????

@gun

Serio....współczuję interpretowania napisanego komentarza

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Moja Nirvana

Pracowałam, polecam. Księgowość detaliczna, bardzo fajna atmosfera, ludzie mega pomocni, praca super na start i dla rozwoju. Zdobyłam sporą wiedzę, poszerzyłam horyzonty dzięki firmie za co dziękuje. Głównym powodem odejścia była za mała płaca na tym stanowisku i niestety brak możliwości pracy zdalnej na stałe, tylko jeśli dzieci zachowują. Jeśli chodzi o nadgodziny to niestety zdarzały się ale gdzie teraz w księgowości nie ma nadgodzin? Nie żałuje czasu spędzonego w BSS i na pewno będzie mi brakowało ludzi z zespołu. Pozdrawiam :)

@Moja Nirvana

Podpisuję się, pracowałam ,odeszłam do pracy gdzie zaoferowali mi większą pensję....niestety teraz widzę że to błąd, W BSS były jasne zasady, oceniania, awansów, czas równoważny...polecam

@Lenka

@Lenka, jeśli jesteś zainteresowana powrotem do BSS, serdecznie zapraszam ???? Beata Mikła-Rędziak Dyr Działu Rachunkowości Spółek Zewnętrznych i B2C

@Moja Nirvana

@Moja Nirvana, jeśli uznasz, że obecny pracodawca nie spełnia wszystkich oczekiwań, albo mocno zatęsknisz za Zespołem to serdecznie zapraszam ???? Beata Mikła-Rędziak Dyr Działu Rachunkowości Spółek Zewnętrznych i B2C

@Beata Mikła-Rędziak

Znaki zapytania to miała być buźka :)

Izabela
@Moja Nirvana

Piszesz, że praca super dla rozwoju. To w jaki sposób można się tutaj rozwinąć i jak poszerzyć te horyzonty?

@Beata Mikła-Rędziak

W obecnej chwili rozważam taką możliwość.

AS

BSS jest jak ryba - psuje się od samej głowy

@AS

No tekst nawet mocny a uzasadnienie?

Magda
@AS

Lepiej bym tego nie ujęła :)

@Magda

Zawsze można zmienić pracę i trafić gorzej,wiem co mówię..

Waldi
@Lenka

Zgadzam się, też mam już trochę doświadczeń w tej materii.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w BUSINESS SUPPORT SOLUTION SA?

Mary

Traktują Cię jak nic nieznaczącego człowieka. Oni są tam od wydawania zadań a Ty nie ważne kiedy - masz je wykonać. Dla nich nie ma czegoś takiego, że człowiek może mieć poza pracą swoje życie... Oczywiste jest to, że za nadgodziny nie masz płacone.

Andy
@Mary

Ale bzdury - widać, że ktoś spoza firmy to pisze albo ktoś kto chce ewidentnie zaszkodzić. Jest to niezgodne z prawdą. HRy pobudka - trzeba jakoś zareagować na takie oszczerstwa.

truth
@Mary

potwierdzam. Człowiek wytrzyma takiej harówki pół roku, rok później szuka innej pracy i ucieka jak najdalej z tego bajzlu. Jestem tego najlepszym przykładem jak i wielu innych. Rotacja bardzo duża.

truth
@Andy

Możesz sobie zaprzeczać i podszywać się pod HR-y ale dobrze wiesz jak BSS traktuje pracowników. Jak dno i ludzi najgorszego sortu.

Marzena
@Andy

A jaki ktoś miałby cel, aby pisać o firmie, w której nie pracuje? Już podczas rozmowy kwalifikacyjnej miałam pytanie od MAŁEJ MI - kto pracuje ten wie, czy na długo szukam pracy, bo ludzie tu szybko odchodzą. I z tego co wiem nie tylko ja takie pytanie dostałam. Na "dzień dobry" słabo się prezentują...

Andy
@truth

Nigdy czegoś takiego nie spotkałem w tej firmie i zdecydowanie zaprzeczam takim doniesieniom mając na uwadze moje doświadczenie

Magda

Podejście do pracowników jest takie, że panie z HR potrafiły przyjść do naszego działu swego czasu i zakazały pisać opinie na goworku, bo ludzie nie chcą się zatrudniać. Nikt nie szanuje tu nikogo jest tak gęsta atmosfera. A HRy myślą, że rzucą po jednej saszetce herbaty raz do roku, to mamy ich całować po stopach. Bida z nędzą, nawet mleka do kawy nie ma, a sama kawa (żadnej marki) smakuje jak pomyje.

Ula
@Mary

Zgodzę się. Tyle nadgodzin co siedziałam w tej pracy, ani jedna nie została mi zapłacona, a raz jak się chciałam zwolnić godzinkę, aby iść do lekarza to moja przełożona powiedziała, że tą godzinę mam zawnioskować, aby było mi odliczone z godzin z matki z dzieckiem. Szczyt bezczelności

Andrew
@Ula

Serio. W jakim dziale/zespole konkretnie? Kto tak postąpił? Jeśli to prawda co piszesz ujawnienie tej informacji nie powinno być poroblemem.

@Magda

Zawsze można zmienić pracę a nie tylko narzekać. Luz nie praca tyle powiem...

Weronika
@Magda

one weryfikowały że w wolnym czasie ktoś nie wystawił opinii?

magic in my bones

Znowu usuwane są niewygodne komentarze ale wiarygodne i odzwierciedlające rzeczywistość.. no brawo brawo!!

@magic in my bones

No nie wiem, może jednak naruszyły po prostu regulamin? Co w nich było napisane?

Jakie narzędzia pracy zapewnia BUSINESS SUPPORT SOLUTION SA? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Friko

Widocznie tobie taki potrzebny ???????????? Telefon dla tej części pracowników, którzy zarządzają zespołami lub często kontaktują się klientami. Większość ludzi ma laptopy - dużo nowego sprzętu w ostatnim roku pewnie z uwagi na pandemie i możliwośc pracy zdalnej.

Praxownik

Jak jesteś liderem menadżerem kierownikiem dyrektorem to tak. Reszta nie ma.

Łucja
@Praxownik

A ten sprzęt to chociaż dobrej jakości? Skoro dużo sprzętu przez pandemię się pojawiło to to jakieś nowe komputery czy używki?

Mateusz M

Kochani, mam dla was świetną wiadomość, od stycznia będą podwyżki w BSS, już nikt nie będzie zarabiał mniej niż 3.010 zł brutto. Ci co obecnie zarabiają 3.000 zł dostaną podwyżkę 10 zł.

będzie biba
@Mateusz M

woow szaleństwo!

Halina
@Mateusz M

Nie wiem, czy żartujesz, czy piszesz o pensji asystenta działu księgowego, osoby ze średnim wykształceniem. Bo chyba księgowi tu tyle nie mogą zarabiać...

Ryszard
@Halina

Z wykształceniem średnim ? 90% osób na asystenckich stanowiskach ma wykształcenie wyższe i to zazwyczaj kierunkowe…. Co do podwyżek hmmm - to jest dobra praca dla ludzi świeżo po studiach na przeczekanie i nic więcej.

CK
@Ryszard

Praca na przeczekanie i nic wiecej zgadzam się z tym w 100% ale z wyzszym wykształceniem to rzeczywiście pozostawia wiele do życzenia a to dlatego, że zatrudniaja kogo sie da bo nikt nie chce tu pracować.

@CK

Czemu sądzisz że to praca na przeczekanie? Tak ciężko tu o awanse na przykład? ;(

Szakuł
@Łukasz

Nie udawaj greka bo nie jestesmy w Grecji..

@Szakuł

Ale ja pytam zupełnie poważnie... Odpowiedz mi i wytłumacz dlaczego to praca na przeczekanie. :)

Stin
@Łukasz

Daj spokój, nie pajacuj

Jak to praca ma swoje dobre i złe strony, jednak dobre przeważają :) pracują tam wspaniali ludzie, jak ktoś chce może się także sporo nauczyć

Niki

Może Nick dostał/a pokaźną podwyżkę....i dlatego chwali ....

Sobel
@Niki

Sekretarka dostala w ramach dodatkowych obowiązków za zadnaie dodawanie zakłamanych "pozytywnych" opinii

Fundo
@Sobel

Co to znaczy „sekretarka”? To jakieś puste określenie, które pokazuje ze chyba nie znasz firmy o której się wypowiadasz … pozdrawiam „sekretarki” z BSS - super dziewczyny, bardzo cenie ich codzienna prace.

Sobel
@Fundo

Znam i to bardzo dobrze..

Ado

Zakończcie te dyskusje. Każdy niech zostanie przy swoim zdaniu. Ja na te dziewczyny złego słowa nie powiem ale to nie jest przestrzeń do takich dyskusji.

Mali

My jako te "sekretarki" chciałybyśmy, żeby osoba, która tak sądzi podeszła do sekretariatu i powiedziała nam to prosto w twarz, a jeżeli nie jest pracownikiem BSS-u, to żeby się ujawniła. Monika Malinowska i Klaudia Szulc Specjalistki ds administracji i obsługi sekretariatu

Faro
@Mali

Dziewczyny jesteście super!!! :)

Basia
@Mali

Klaudii nie znam, ale do Moniki nigdy nie miałam zastrzeżeń, zawsze miła, pomocna

@Sobel

@Sobel nadal czekamy na rozmowę face to face, bo zniżanie się do poziomu hejtu w sieci jest dla nas niedopuszczalne, a co do zakłamanych pozytywnych opinii, nasi przełożeni nie zniżyliby się do takiego poziomu, żeby nas o to poprosić. Gdyby nie nasi znajomi, którzy czasami zerkają co dzieje się na gowork'u nie miałybyśmy pojęcia, że ktoś szarga nasze imię. Klaudia Szulc i Monika Malinowska Specjalistki ds administracji i obsługi sekretariatu.

@Sobel

Tym bardziej nalegamy do odbycia rozmowy na poziomie (nie w sieci). Klaudia i Monika

Zofia

jak strefa relaksu działa?

Masaż
@Zofia

Odbywaja sie zebrania w celu udzielania glupich, pouczających zlotych rad. O możliwości skorzystania z pokoju relaksu w celu regeneracji możesz zapomnieć. Nie ma czasu na 5 minut odpoczynku

@Zofia

wieczorami, gdy już ludzi prawie nie ma, to niektórzy tam się zabawiają

@Anna

sugerujesz, że rozładowują napięcie?

Malachit

Serdecznie NIE POLECAM pracy w tej firmie!

KPINA

Pracujesz jak robot. Wyuczonymi schematami. Niczego nowego nie nauczysz się w tej firmie. Przedmiotowe traktowanie pracowników. Do tego wszystkiego śmieszne zarobki. KPINA!

@KPINA

Prawda

Jaka umowa obowiązuje w BUSINESS SUPPORT SOLUTION SA podczas okresu próbnego?

BSS

Dzień dobry, podczas całego okresu zatrudnienia obowiązuje umowa o pracę. Pozdrawiam Anna Stępkowska, HR Manager w BSS

Cloud

Jaka reklama hahaha

Ariel
@Cloud

Please, jest pytanie jest odpowiedź, zresztą zgodna z prawdą. Miałem taką umowę. Nie czepiaj się.

Ho ho

Teraz z kadr przeszliście na księgowość. No ciekawe co się wyprawia w tych działach. Pracowałem w BSS w zewnętrznym kilka lat temu i nie było najgorzej. Wyprowadziłem się z Łodzi na północ i musiałem zmienić pracę.

Toni
@Ho ho

Tak trolle zawsze znajda sobie cel. Normalny pracownik chce aby o jego firmie dobrze się mówiło, aby przychodzili do niej nowi mądrzy ludzie dzięki czemu firma się rozwija i jej pracownicy zyskują. Ale nie ma jak trolle, które obrzydzają notorycznie miejsce pracy. Sorry trolle ja wiem swoje i nie zgadzam się z waszym mieszaniem firmy z błotem.

maa

Zamiast określenia "trolle" zdecydowanie bardziej pasuje PRZEMĘCZENI PRACOWNICY

Paulina
@Toni

Czyli Ty masz raczej dobre zdanie na temat pracy w firmie Business - dobrze wiedzieć. Ja akurat jestem na etapie zbierania informacji opinie, więc, tak przy okazji, chcę Cię zapytać o zarobki, które oferują tam tym, którzy mają już pewne doświadczenie w branży. Można negocjować stawkę na początku?

tatam
@Paulina

nie warto, w każdej innej firmie zarobisz więcej niż w BSS

Kwiat
@Paulina

Odradzam. Zarobki śmieszne. Aż wstyd przyznawać się jak niskie. Kasjerka w Biedronce lepiej zarabia (niestety to nie jest żart)

Nick1
@tatam

Zawsze warto, to że jeden zarabia mniej (bo może ma mniej doświadczenia), nie znaczy że wszyscy tak mają

I need a dollar
@Nick1

Akurat w tej śmiesznej firmie wszyscy podrzędni pracownicy (księgowi, asystencji, niby specjaliści) zarabiają grosze, żeby więcej dla zarządu było. Góra kładzie łapę na kasie.

Ka
@Kwiat

Ilość pracy nieadekwatna do tych zarobków… dosłownie kasjerka zarabia więcej. Dobrze ze ludzie już powoli nie chcą się godzić pracować za takie pieniądze! Nie warto tracić swojego czasu na tę firmę

Santa
@Ka

Czasu i zdrowia.

Witusia

Tak piszesie o tych nadgodzinach które nie są opłacone, dlaczego nie zgłosicie takiego postępowania przez firmę do PIP????

m
@Witusia

kiedys napisalam do PIP z prosba o interpretacje czy firma nie naduzywa prawa stosujac nadgodziny (opisalam wszystko dokladnie). Dostalam odpowiedz pisemna, w ktorej cytowano tylko przepisy prawa z kodeksu pracy. Na koniec bylo zdanie, ze moge poprosic o kontrole PIP. Tylko..... nawet jezeli pracownik zglasza skarge na pracodawce i chce pozostac aninimowy toi tak PIP jakims cudem przekazuje jego dane pracodawcy....wiem, bo zanim kontrola weszla do firmy to juz przelozeni wiedzieli kto zlozyl skarge. A pracownicy boja sie podpasc pracodawcy, bi boja sie zemsty..swego czasu Jola z Hurtu powiedziala przy wtedy dyrektorze teraz prezesie i ludziachz leana ze nasze pomysly sa przejmowane przez przelozonychi oni za to maja kase wiec nie warto byc kreatywnym i dostala wypowiedzenie...wiec kazdy sie boi...

@m

A dlaczego się boi? Znów pytanie do HR i zarządu. Co w tej firmie się dzieje? Skoro Pracownicy piszą o nie przestrzeganiu prawa pracy i boją się o tym powiedzieć. No to..... Grubo.

Jestem ja
@Witusia

W detalu jest mnóstwo nadgodzin i nikt z tym nic nie zrobił. Ciekawe kiedy pani dyrektor się kiedykolwiek tym zainteresuje. Bo wg mnie to ma to w nosie.

@m

Tak nie może być żeby Pracownicy się bali swoich pracodawców. Coś tu w tej firmie nie gra. To już podlega pod mobbing skoro pracownicy się boją. I jeszcze ktoś dostał wypowiedzenie. Sprawa jak najbardziej do PIP.

Freek

Ktoś dostał wypowiedzenie Ktoś powiedział coś Ktoś inny nie dostał nadgodzin Ktoś coś zgłosił do PiP Same ktosie pracują w tej firmie a firma wypłaca nadgodziny, wypłaca wynagrodzenia na czas, wypłaca premie, wymienia sprzęt komputerowy, odnowiła biuro ... No maskara w tym BSSie. To są fakty, z którymi trudno dyskutować dlatego takie hejty jak wasze są niekonkretne i niewiarygodne

@Freek

No właśnie, to jest odpowiedź, Pracownicy się po prostu boją mówić na forum. I to jest ogromny problem firmy. Brak zaufania Pracowników do Pracodawcy.

Ty

Boimy się bo była już o to awantura. Wszyscy poszli na dywanik,że odważyliśmy się tutaj pisać.

@Ty

A kto niby miał iść jak tu się nikt nie podpisuje :D ;D co za bzdury - już te wasze wpisy dochodzą do absurdu - na weekend można się pośmiać

xxx
@Freek

przeciez jest napisane ze Jola z hurtu....kto ma wiedziec ten wie o kogo chodzi...i mowa jest o dyrektorze/prezesie-tez wiadomo o kogo chodzi

Mirka
@xxx

Czyli w hurcie ludzie próbują bo się mniej boją dyrektora.... W detalu to nie przejdzie.

@Freek

(usunięte przez administratora). Bzdury to masz ale w głowie

Dokładnie

@Ty

Na tym portalu wyraża się opinie ale nie obraża innych. Każda opinia inna niż wasza hejterska jest zla i (usunięte przez administratora) Pokazuje wasz poziom i brak zrozumienia tego na czym polega praca, czym jest układ pracownik - pracodawca, oraz ze firma musi zarobić na te wasze „roszczenia” bo pieniądze nie biorą się z bankomatu. Jednego jestem pewien - jeśli takich ludzi w tej firmie jest więcej to faktycznie martwię się o przyszłość.

@Freek

Sam zacząłeś nas obrażać a teraz płaczesz jak dziecko.

@Freek

Zgadza się, pieniądze nie biorą się z bankomatu bo trzeba je zarobić. A wg Ciebie kto zarabia na firmę? jeśli nikt z Pracowników nie przydzie do pracy to kto zarobi na firmę??? Same się znajdą bankomacie? Jeśłi nie będzie szacunku do pracy Pracownika i przede wszystkim współpracy z Nim, firma polegnie. Już nie raz były takie przypadki. a "roszczenia" jak mówisz to nie są roszczenia tylko to co Pracownik sobie wypracował ale nie może tego wyegzekwować chociaż należ mu się jak psu zupa.

@Freek

I żadna z powyższych opini nie była hejterska, to były "ciche" prośby do HR aby zrobili co mogą/mogliby w sprawach o których Pracownicy już od dawna piszą - a efektów BRAK. A na czym praca Pracowników polega to wszyscy dobrze wiedzą i taką pracę realizują i oddają - nie przypuszczam, żeby firma trzymała kogoś kto nie jest w stanie wykonać swoich obowiązków. A ja bardziej martwię się o przyszłość firmy jeśli ktoś z tzw "góry" nie podejdzie z rozsądkiem do problemu i nie przeanalizuje obecnej sytuacji.

@Witusia

Nie chcesz wiedzieć. Napiszę tylko tyle, ucieka jeden za drugim ze strachu, przepracowania i bezsilności.

witusia
@8888

doładnie...strach...mam nadzieję że DETAL się nareszcie ogarnie.

@witusia

Chyba nic nie zmieni się, były rozmowy, skargi, wiedzą doskonale co dzieje się i przez tyle lat żadnej poprawy.

@8888

Proszę HR o reakcję i przekazanie mądrych i przemyślanych decyzji, bo już za dużo się uzbierało.

@Witusia

HR tylko potrafi krytykować i odwracać kota ogonem ale o udzielaniu pomocy i rozwiązywaniu problemów nawet nie wspomną - przecież według nich to i tak nasza wina! Pracowników!

@Witusia

Poza tym HR górze nie podskoczy bo boją się o swoje stołki. Nie pasuje to wypad i nic nie mają do gadania tak samo jak my. Taka jest brutalna prawda. Przykre, dlatego lepiej ewakuować się stąd.

@ja

Dzień dobry, każdy z pracowników działu HR jest dostępny dla każdego z Pracowników BSS osobiście/telefonicznie/mailowo. Zapraszam w dowolnym temacie - z przyjemnością, zainteresowaniem i pokorą przyjmiemy każdą informację. Natomiast portal Gowork nie jest miejscem do rozmów, ze względu na brak poszanowaniem zasad komunikacji, które promujemy. Podobnie jak każdy z piszących ma prawo prowadzić dyskusję, tak my mamy prawo jej odmówić i z tego prawa korzystamy. Pozdrawiam Ania Stępkowska (HR Manager w BSS)

@BSS

Zgadza się, tak powinno być... to pytanie dlaczego Pracownicy tego nie robią? A ci którzy już zgłaszali problem nadal nie widzą efektu. Jeśli jest brak efektów to niestety każdy człowiek się zniechęca. To może HR coś innego wymyśli?

kostka brukowa
@m

To jest jeden z przykładów jak jest traktowany pracownik BSS - jak ZERO!

A ta Jola z Hurtu to kiedy pracowała, z 5 lat temu. o czym w ogóle piszecie,

nickinick

Piszemy o faktach. Pracowała 5 lat temu czy pół roku temu nie zmienia faktu jak skandalicznie BSS traktuje ludzi

@nickinick

ma duże znaczenie, piszmy co się teraz dzieje a nie lata wstecz

yyyy

ale ten dyrektor a dzis prezes nadal pracuje..a ludzie tego pokroju sie nie zmieniaja...gdyby kiedys nie dzialy sie takie rzeczy to dzis byloby inaczej

aaaaallla
@yyyy

Ale nikt nie przebije dyrektora z DETALU, nawet Pan Prezes o którym piszecie.

ciekawa
@aaaaallla

a to już powinna być podpowiedź dlaczego liderzy nie wytrzymują na swoich stanowiskach...

nicknick

No dobrze, lata wstecz było lepiej teraz jest tak źle, że kto może to szuka innej pracy.

@aaaaallla

o zgrono to jest dramat. Terror w czystej postaci.

@ciekawa

Liderzy nie wytrzymują a co mają powiedzieć pracownicy, którzy uciekają jeden za drugim? Liderzy już nawet wymiękają z makabryczną ilością pracy i gnębieniem swoich podwładnych.

Ciekawa
@nicknick

Dlatego proszę, przyjrzyjcie się dokładnie co się dzieje w detalu.

@Ciekawa

Prośby już były, bez efektu

@Ciekawa

"Góra" jest zaślepiona pieniędzmi. Pracownik jest na samym końcu.

Zachwycona Dyrektor
@Witusia

nie narzekać, tylko pracować. Sprawozdania same się nie zrobią, premii nie będzie w tym roku, robicie czarny PR. Kara musi być

Hihi
@Zachwycona Dyrektor

Dla takich premii to nie warto tracić czasu na taka firmę

Nicknick
@nicknick

Syty głodnego nie zrozumie i taka jest prawda. Góra zarobi jak szeregowy pracownik będzie miał mało, tak to działa.

Zgroza
@Zachwycona Dyrektor

Premia , którą trzeba dostać trzeba wykonać przydzielone zadania... Jak podzielimy premię na godziny które, poświęcamy, żeby wykonać przydzielone zadania to naprawdę nie macie się czym szczycić tylko wstydzić

to mało powiedziane
@Zgroza

problem w tym, że oni za grosz wstydu nie mają

to mało powiedziane
@Zachwycona Dyrektor

W ten sposób właśnie po raz kolejny pokazujecie jak "szanujecie" pracowników a później wielkie zdziwienie, że nikogo do pracy nie można znaleźć bo nikt nie chce przyjść. Brawo!

Henia
@to mało powiedziane

Akurat to jest fałszywy wpis, żaden z dyrektorów by tak nie napisał to porządni ludzie

@Henia

Tez tak uważam. Myśle ze maja instynkt samozachowawczy i ostro dostają po (usunięte przez administratora) w związku z rotacja. Raczej nie maja czasu wpisywać się na gowork ...

str
@Witusia

W tej firmie jest taki bajzel, że sami nie potrafią tego ogarnąć.

zmiana na gorsze
@Witusia

Sodoma i gomora jest w tej firmie. Tyle ile cyrków różnych tam się odstawia to przechodzi ludzkie pojęcie.

@zmiana na gorsze

To już jest grube pomówienie bez podstaw. Ogólne hasła - zle tragicznie ... bez żadnego pokrycia. Widać, że się Wam zwyczajnie nudzi w majówkę. Idźcie na spacer, pobiegać, uśmiechniecie się do ludzi, zgłoście na jakieś zajęcia jak przekuć hejt w dobre emocje i odczepcie się od firmy, która jest miejscem pracy wielu ludzi w tym bardzo mądrych, zaangażowanych i ogarniętych, którzy zwyczajnie lubią tu pracować bo tu jest normalnie.

zmiana na gorsze
@Greek

No proszę! Cóż za oddany obrońca firmy się znalazł! Wymienić Tobie trochę przykładów, żebyś nie sugerował, że bez pokrycia? Są one następujące: • Poganiające i stojące nad głową leaderki – do tego krzyczące i traktujące pracowników jak gówniarza • Wieczne pretensje o wszystko na każdym kroku • Darmowe nadgodziny, grosza za nie na oczy nie zobaczysz a odebrać ich nie ma kiedy bo kolejne nadgodziny się generują • Praca po kilkanaście godzin i nawet słowa „dziękuję” nie usłyszysz • Nerwowa atmosfera gównie spowodowana negatywną atmosferą w dziale • Obietnice niedotrzymywane przez BSS • Mydlenie oczu chociażby programem poleceń a jak przychodzi co do należnie wypłaconej nagrody za polecenie pracownika odwrócą kota ogonem i tyle zobaczysz z tych pieniędzy (tak już nie raz było) • Wieczna rotacja, duża co mnie wcale nie dziwi bo w takich warunkach za śmieszne pieniądze nikt nie chce pracować • Pieniądze na święta co najmniej śmieszne… • Robienie idiotów przez leaderów z podwładnych – zawsze za wszystko jest winny pracownik bo przecież leader to ideał.. • Bałagan w dokumentacji, niedopuszczalny • Masz swojej pracy ponad normę a jeszcze do tego musisz uczyć nowych i za nich pracę wykonywać… Mam wymieniać dalej?

Zarwa
@Jestem ja

pani dyrektor detalu nigdy się ty nie zainteresuje, nigdy tego przedtem nie robiła a poza tym boi się.

Tido
@zmiana na gorsze

W moim dziale takie „zasady” nie obowiązują. Managerska wypłaca nadgodziny zgodnie z ustaleniami, dokumentacja poukładana, jak brakowało rak do dokumentów zatrudniła zleceniobiorców. Ważne jednak abyśmy dostarczali wysoka jakość usług bo za to płaca klienci. Wszystko w normie, czas równoważny wiem kiedy muszę przysiąść a później trochę luzu. Wymieniać dalej? ...

Ksieg
@Tido

U nas też tak to działa. Pracujemy z asystentami, którzy wspierają pracę księgowe. Pracujemy w nadgodzinach ale dzięki równoważnemu odbieramy je a jak nie ma możliwości są wypłacane. Jakość jest najważniejsza ale i pracownicy

Sawa
@Ksieg

Czyli wychodzi na to że tylko w detalu nie dają rady. Zarzadzanie do wymiany.

Awas
@Sawa

Nie tylko u Was, nasze liderki też. Wszystko na łbie postawione przez ten nowy OBs. Nciagle tylko call, tak to u nas już z angielska się mówi, a nasze ludzkie sprawy w (usunięte przez administratora)

Marene
@Awas

Tu nie chodzi o liderki, one robią to co muszą bo mają przykazane z góry.

Rasputin
@Marene

Nie zmienia to faktu, że traktują swoich podwładnych jak shit

...
@Ksieg

Wypłacane owszem - w snach!

Kandydatka

Szukając pracy zauważyłam że w wyższych strukturach zarządzania firmą pojawia się to samo nazwisko. Częsta praktyka w firmie?

...
@Kandydatka

tak

Darek

nie wiem czy to przypadek, ale Beaty są w większości albo apodyktyczne i nerwowe albo lubiące sobie wypić. Trochę znam kobiet o tym imieniu i do każdej mogę dopasować jedną z tych cech.

I tydzień, dwa L4 bo ma "alergię" dobra była

Nawa
@%%

Faktycznie, zawsze była po solarium, opalona jakby była po szybkich wakacjach. ????

Sese
@%%

Jak to jest ze kilka godzin widziałam wpis osoby która wypowiedziała się na temat, a teraz już nie ma już tego wpisu. Bardzo dziwne.

Agnieszka
@Sese

właśnie, była wypowiedź, że oprócz wódki lubiła też solarium. Brzydko kasować wypowiedzi, czyżby działała tutaj cenzura i był brak wolności słowa? Wstyd!

@Agnieszka

To jest standard, że BSS jak zwykle usuwa niewygodne dla nich komentarze.. wstyd. I tak wszyscy wiemy jak jest. Nie trzeba tuszowac wszystkiego na siłę.

@Sese

Toni

Słaby wpis

@Toni

Słabe to było to co ona robiła i to, że na to pozwalała góra

piece of heart

takie zachowania są promowane w BSS

Pelagia
@piece of heart

myślę że Beatka powinna się pilnować i swoje emocje wyładowywać poza BSS, jak również dział HR powinien się przyjrzeć mobbingowi z jej strony. Technika poszła bardzo do przodu i wszystko może być nagrane przez dręczone osoby. Wystarczy coś umieścić w kwiatku, w regale, lampie a nawet w okularach.

Popo
@Pelagia

Obrzucanie ludzi błotem publicznie jest słabe. Jeśli ten (usunięte przez administratora) istnieje to zgłoście to do działu HR albo do tego całego Peliona, czy gdziekolwiek chcecie a nie wypisujecie to w internecie.

słaby tojestes ty
@Popo

Słabe to są praktyki BSS a ludzie z zewnątrz też powinni wiedzieć jak wygląda tu praca, jak fałszywy jest kreowany "pozytywny wizerunek firmy". Zaosczędzi to wiele nerwów i zdrowia potencjalnym kandydatom

@słaby tojestes ty

Fałszywy to jest kreowany „tutaj” wizerunek firmy. Nie mogę się nadziwić jaki jad jest w ludziach, którzy wypisują takie bzdury. Mam wrażenie, ze pracuje w zupełnie innej firmie niż opisujecie. Z fajnymi mądrymi ludźmi. To zastanawiające, ze tak różnimy się w ocenie. Nie powiem, ze BSS jest idealny ale dużo zmian było i jest ogólnie rozwojową firmą.

Greek

Mówią ze opinia jest jak d...a każdy ma swoją :) mam prawo do swojej opinii i dzielenia się informacja, ze BSS jest fajna, stabilna firma i pracują w niej głównie madrZy ludzie na każdym poziomie organizacji. Szkoda, ze masz tak słabe zdanie o firmie. Ale to twoja sprawa. Ja będę pisał dobrze o tej firmie

@Greek

Będziesz pisał zakłamane dobre opinie bo siedzisz w zarządzie, HR lub na jakimś innym lepszym stołku i chronisz swoje 4 litery. Taka jest prawda, do której i tak nie przyznasz się.

Gabi
@Greek

Rozwojowe są obecne szkolenia przeprowadzanie podczas wykonywania Twojej pracy ,na jednym ekranie pracujesz ,na drugim patrzysz na prezentacje.W żadnej firmie nie wymagano ode mnie takiego rozdwojenia....

@Gabi

Żeby biedny nie przepracował się. Na takich leni śmierdzących i nierobów pozostali zwykli pracownicy muszą pracować wypruwając sobie żyły

Tok tok
@Gabi

Co za bzdury

Gabi
@Tok tok

Bzdury....nie bzdury....prawda

Zostaw merytoryczną opinię o BUSINESS SUPPORT SOLUTION SA - Łódź

• Jak się pracuje w BUSINESS SUPPORT SOLUTION SA?

Zobacz opinie na temat firmy BUSINESS SUPPORT SOLUTION SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 97.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BUSINESS SUPPORT SOLUTION SA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 78, z czego 24 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BUSINESS SUPPORT SOLUTION SA?

Kandydaci do pracy w BUSINESS SUPPORT SOLUTION SA napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BUSINESS SUPPORT SOLUTION SA
2.3/5 Na podstawie 720 ocen.

BUSINESS SUPPORT SOLUTION SA