Newell Poland Services Sp. z o.o.

Opinie o Newell Poland Services Sp. z o.o.

Ziggy

Pół biura tkwi mentalnie w Śremie sprzed dekady, a drugie pół to takie spokojne korpo. Pierwsze to przechowalnia na dziesięciolecia, w drugim popracujcie z rok, pouczcie sie systemów, wyciągnijcie wiedzę i dalej w świat.

Anzelm

Od dawna dość sporadycznie zaglądacie na forum. Czy jest ku temu jakiś powód?

Upokorzony

Odradzam. Jeśli myślisz sam, nie ma tu dla Ciebie miejsca. Chorzy szefowie i chore techniki "zachęcania" do pracy. Kołchoz lewacki, gdzie tylko lizanie komuś tyłka zapewnia miejsce pracy.

Ilona
@Upokorzony

Może starajmy się pisać bardziej kulturalnie. Taki obraźliwy wpis nic nie wnosi do dyskusji. Napisałeś, że nie odpowiada Ci sposób motywowania pracowników w Newell. A możesz opisać, na czym konkretnie polega? Dzięki.

MK

Nie do końca rozumiem lingwistów, którzy po raz kolejny na tym forum wypowiadają się na temat „wykorzystywania” ich znajomosci języków. To w końcu chcecie doskonalić swoje języki wykorzystując je m.in. w pracy, czy nie? Co do osób powyżej 50 roku życia pracujących w tym zespole - jak dobrze policzyłem na 130 osób jest jedna taka osoba, która bodajże kilka dni temu odeszła na emeryturę. A szkoda, by był inspiracją dla wielu. No i w końcu „niewykształceni” obcokrajowcy - znowu nieprawda. Każdy, którego znam, albo studiuje w Poznaniu, albo studia już dawno ukończył.

Mirosław
@MK

Czy pracując w firmie Newell Poland Services można liczyć na udział w ciekawych kursach językowych? Ciekawi mnie, czy pracodawca stawia na rozwój pracowników pod tym kątem. Ktoś coś wie?

Xyz
@Mirosław

No pewnie bo jak inaczej by wykorzystywali ludzi i kazali im pracować z innymi jezykami

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Newell Poland Services Sp. z o.o.?

MC

Wszystko zależy od działu, do którego dołączysz. Całe biuro funkcjonuje w systemie 24h, zdecydowana większość pracowników jest na zmianie 8-16 lub 9-17.

Kolejne miejsce OBŁUDY. Każdy każdemu na "Ty" a potem nie powiedzą nawet dlaczego Cię zwalniają. (usunięte przez administratora). ODRADZAM każdemu pracę w tym toksycznym miejscu. Pensja nie zastąpi zdrowia psychicznego.

Nie polecam. Pracowałem tam pół roku. Pierwsza umowa jakim druga na 3 mce próby. Wszystko miało być ok, po czym szef mojego szefa dzień po rozmowie ze przedłużają umowę kazał mi się spakować i pod okiem innych pracowników zostałem zwolnionymi kazano mi się spakować i wyprowadzono mnie jak jakiegoś kryminalistę. Wyjątkowo dwulicowi ludzie, chore wręcz gestapowskie metody zwiększania wyników, typowe korpo gdzie Ci, co Liza (usunięte przez administratora) maja ok. W firmie lepiej nie mówić, że popiera się prawicę, bo ma się kłopoty. Masakra jakaś, odradzam każdemu.

studentka UAM

Firma- tragedia. Ludzie chamscy. Byłam na targach pracy na UAM w maju. Widziałam jak się jeden z mężczyzn zachował wobec kobiety, która pracuje na UAM. Mały jakiś czarny , może 160 cm wyzwał kobietę od starego babska i grubego. Byłam w szoku,że tak można się zachować w ogóle. To była uczelnia, reprezentowali tę ich firmę. Nawet byłam zainteresowana ale gdy zobaczyłam tych pracowników, jak się zachowują wobec innych osób, przeraziłam się. Jak wyglądałaby kariera w ich firmie? Koszmar.

Nigdy więcej

Aplikowałem na pozycję representativa, team leadera i supervisora. Odpowiedź negatywna we wszystkich 3 tematach. Nie miałbym z tym żadnego problemu, ale tu chodzi o formę kontaktu. Odbyłem wstępną rozmowę kwalifikacyjną przez telefon, rozmowę twarzą w twarz i test pisemny na 1 wymienioną pozycję. Wynik był podobno tak świetny, że zaproszono mnie do naboru na 2 kolejne wymienione stanowiska, już kierownicze. Znowu pół h przez telefon, tyle że musiałem jeszcze zmienić CV przed rozmową w siedzibie, uwypuklując doświadczenia w zarządzaniu ludźmi. Sama rozmowa też się odbyła, ale w znacznie mniej przyjemnej atmosferze. Tu życiorys zbyt ubogi, gdy uzupełniłem, nagle okazał się zbyt różnorodny. Sami też wiedzą lepiej czy ktoś szuka pracy na stałe czy krótko. Po około 2 miesiącach od rozpoczęcia pierwszego naboru zadzwoniłem do rekrutera. Niby miał do mnie pisać maila, a był zaskoczony telefonem. To ciekawe. Bardzo długie oczekiwanie wynikało z tego, że była rekrutacja aż na 3 pozycje, co nie zmienia faktu, że ich nabór nie jest błyskawiczny, jak to ciągle powtarzają. Bronił się, że niemówienie o płacy to praktyka prawie wszystkich korporacji. Ściema, zaprzeczyłem temu, mówiono mi w innych miejscach, iż moja propozycja jest ok bądź mają na posadę mniejszy budżet, natomiast nigdy tak jak tu. Przecież kasa to podstawowa motywacja, za to Ty masz się odsłonić ze wszystkimi atutami. Zapytałem go czemu są niesłowni i nieprofesjonalni, wycofując się z danego słowa odnośnie pierwszego stanowiska. Pomiędzy dwiema rekrutacjami zapewniono mnie telefonicznie, że wynik pierwszej jest pozytywny, nie zdementowali tego też dwaj menedżerowie na początku kolejnej rekrutacji. Dopiero na końcu, jak znowu o to zahaczyłem, menedżer z cwaniackim uśmieszkiem zapytał ,,a dostał pan ofertę?". Sam rekruter w końcowej konwersacji oczywiście nic nie wiedział, bo nie dostał jeszcze szczegółów od menedżerów. Powiedziałem mu, żeby już sobie podarował ten feedback, bo to i tak nic nie zmieni. Nawet gdybym czysto teoretycznie dostał angaż, to w życiu bym się nie zdecydował na pracę w firmie, która tak przedmiotowo traktuje ludzi. Powiedziałem, że jeśli jakakolwiek bliska osoba będzie chciała tu aplikować, to natychmiast jej to odradzę. Każdy ma prawo do odpowiedzi na podstawowe pytania po takiej stracie czasu i energii, bo rekruter sugerował, że chcę go obrazić. On jest tylko łącznikiem, więc jemu podziękowałem za rozmowę, ale podsumowałem, że całość wyglądała tragicznie, a to nie jest nic wielce ekskluzywnego praca w korpo. Ogólnie mi ulżyło, nie tylko przez rozmowę, ale że nie będę tam pracował.

Zostaw merytoryczną opinię o Newell Poland Services Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Newell Poland Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Newell Poland Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Newell Poland Services Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 9 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Newell Poland Services Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Newell Poland Services Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Newell Poland Services Sp. z o.o.