Adamietz Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Adamietz Sp. z o.o.

Agata

Na jakim poziomie trzeba znać j. niemiecki by podjąć pracę na stanowisku pracownik biurowy w Augsburg? Pracują tam jedynie osoby niemieckojęzyczne? Byłabym wdzięczna za odp. od Adamietz lub osoby tam pracującej.

@Agata

Witamy, dziękujemy za zainteresowanie przedstawioną ofertą pracy. W przypadku wspomnianego stanowiska administracyjnego wymagana jest znajomość języka niemieckiego umożliwiająca komunikację z kontrahentami niemieckojęzycznymi bądź urzędami. Zapraszamy do aplikacji.

Czy w Adamietz Sp. z o.o. możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku Inżynier Budowy?

Warunki zatrudnienia są ustalane zawsze indywidualnie z kandydatem. Zapraszamy do aplikacji, nadal rozbudowujemy Nasze zespoły specjalistów w związku z nowymi projektami.

Jaka atmosfera jest między działami w Adamietz Sp. z o.o.?

Współpraca między działami jest na ogół dobra, bowiem atmosfera w firmie jest przyjazna.

Podwykonawcom odradzam. Jeden z najbardziej dziadowskich GW na rynku. Z innymi można by taki sam zakres zrobić 10 razy w tym samym czasie, co z nimi. Męczyliśmy się z nimi ponad rok na jednej z budów z naszym niewielkim i prostym zakresem prac. Czepianie się wszystkiego, brak profesjonalistów i przede odgórne nastawienie na drenaż podwykonawcy we wszelki możliwy sposób. Nie ma tam ludzkiego podejścia, jest knucie, (usunięte przez administratora) i rzucanie kłód pod nogi. Po ostatnich zmianach personalnych i zastrzyku kapitału ludzkiego z pewnej korporacji budowlanej żywcem przeniesiono tam wielu niesympatycznych i mało wartościowych ludzi, którzy swoimi metodami działania tylko pogłębili ten stan. Nie warto tracić nerwów. Lepiej zrobić 10 innych budów niż jedną z nimi. Jeśli chcecie z nimi robić to na wstępie dorzućcie 20% marży na ich wyimaginowane usterki, których nie ma oraz zażądajcie 100% przedpłaty. Robiliśmy i robimy jako podwykonawca dla różnych firm w tym tych największych międzynarodowych GW i przez 15 lat nie spotkałam się z takim dziadostwem jak w tej firmie. Nie róbcie dla nich, szkoda waszego czasu i pieniędzy. Jeśli już to przedpłaty 100% bo inaczej zrobią wszystko aby was zamęczyć wymyślając problemy, których nikt oprócz nich nigdy nie widział. My już nigdy niczego więcej z nimi nie zrobimy z własnej woli, chyba że na przedpłacie skonto 100%. Od siebie dodam, że serce się kraje, kiedy rodacy zachowują się wobec siebie jak wilki próbując narazić bliźniego na straty. Tym bardziej, że to polska firma i powinna dbać o relacje z polskimi podwykonawcami, bo bez nich nie istnieje. W dobie internetu i szybkiej wymiany doświadczeń, wcześniej czy później sami przekonają się o tym, że tak się nie postępuje. Życzę Właścicielowi powodzenia i dalszego rozwoju, bo to rodzima firma, ale też radzę aby włożył więcej serca w odpowiednie nastawienie swojego kierownictwa do polskich podwykonawców, aby ci najlepsi z nich w ogóle chcieli z Wami w przyszłości współpracować. Na razie wśród zaprzyjaźnionych podwykonawców z mojej branży utrwala się negatywna opinia na temat Waszej firmy i będzie wam coraz trudniej o solidne firmy. Solidne oczekują solidnego partnera w biznesie zamiast partnera toksycznego.

Instalator
@Marta

Czy ten zastrzyk ludzki z korporacji budowlanej to ludzie z pewnej skandynawskiej firmy na S .....a ? Opis działania idealnie pasuje.

Firma Adamietz Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko KONTROLER JAKOŚCI. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Józek

Czy teraz są szanse na pracę w firmie? Czas nie sprzyja zatrudnianiu nowych osób ale może są jakieś szanse?

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Adamietz Sp. z o.o.?

Mloda

Systemu premiowego w firmie brak. Biuro dostaje premie okazjonalne jak wyprosi od właściciela. Kierownictwo budów jedni mają inni przez długie lata nic. Wszystkim steruje jedna osoba...

Życzliwy
@Mloda

To raczej zależy od dr regionu. Stawka nie jest wysoka ale jest i są płacone pracownikom. Warunek jeden: dr musi o tym pamiętać.

Michal

Mam pytanie jak wyglada praca w województwie łódzkim?

Grzesiek

Halo halo czy znajdą się może pracownicy tej firmy chcący opwoeidziec jak wyglądaja w niej warunki zatrudnienia?

Ro_bot
@Grzesiek

Zależy jaki region i jakie stanowisko . Osobiście polecam dla mnie wszystko na plus , atmosfera ok, ludzie ok, wypłata na czas , płatności dla podwykonawców w miarę płynnie także nie ma większych problemów .

Wyga
@Grzesiek

Umowa o pracę, kiedyś była to fajna firma. Teraz zmienia się w korpo

Teresa żoną pracownika
@Grzesiek

(usunięte przez administratora) na każdym kroku, pracownikom nie wypłacaja wszystkich godzin, które przepracowali.Część godzin, ktore nie ujęto w wynagrodzeniu podstawowym, wypłacane są jako premia i to nie wszystkie. Porażka i (usunięte przez administratora) Nie polecam tej firmy!!!!!

Damian
@Grzesiek

Nie polecam, (usunięte przez administratora) i wykorzystywanie pracownika.

Olek

Jak nastroje w firmie w trakcie epidemii? Miałem zamiar aplikować a teraz zastanawiam się czy będziecie kogoś potrzebować?

Ryszard

Firma otrzymuje od 2011 roku Certyfikat Wiarygodności Biznesowej, więc to powinno być dowodem, że warto tu się znaleźć.

Mimi

Jaki oferują pracownikom rodzaj umowy?

E.M.

Proszę o zapłatę zaległej faktury nr 18/2019 r za prace wykonane w Sempertrans Bełchatów Sp. z o.o. Jest rzeczą nienormalną abym kredytował p.firmę ( zapłacone podatki) w przypadku gdy prace były wykonane ekspresowo. W wywiadzie ( z podsumowania za 2017 r ) p. Rajmud wyznaje, że jak był podwykonawcą to był oszukiwany, ponieważ w terminie nie wypłacano mu pieniędzy za wykonane prace a teraz co robi ?

Zostaw merytoryczną opinię o Adamietz Sp. z o.o. - Strzelce Opolskie

• Jak się pracuje w Adamietz Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Adamietz Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adamietz Sp. z o.o.?

Adamietz Sp. z o.o.