Opinie o Cloudferro Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Cloudferro Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Cloudferro Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cloudferro Sp. z o.o. w Warszawa

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Cloudferro Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Odpowiedź

Brak poszanowania pracowników, na niektórych działach (usunięte przez administratora), który jest zatajany przez wyżej postawionych pracowników. Większość osób odchodzi z własnej woli lecz niektórzy "nie pasują do wizji" managerów i są wtedy zwalniani. Podwyżki i awanse zależne od stopnia pokrewieństwa z wiceprezesem. Mimo argumentów braku budżetu na ewentualne podwyżki i nowy sprzęt, jest dział marketingu na który zatrudnia się ciągle różnego rodzaju managerów, są to jedyne osoby w dziale poza stażystami. Z prywatnego odczucia mam wrażenie że coraz mniej osób chce pracować w firmie, w której dzieją się takie (usunięte przez administratora).

@Odpowiedź

Ciekawa jestem czy po wystawieniu tego typu opinii ktoś z firmy zareaguje i przyjrzy się sprawie?

Niezadowolony

Podobnie jak w opisanych już przypadkach, brak jakiegokolwiek kontaktu mimo iż było mówione ze dadzą znać "do końca tygodnia". Parę tygodni minęło i zero kontaktu. Ani "dziękuję, ani do widzenia". Słabe. Ludzie niesłowni, w związku z czym i tak z nimi współpracować nie chce.

@Niezadowolony

Może dalej jeszcze się zastanawiają? ;p Nie no a tak serio to właśnie bardzo tego nie lubię. Było to jedyne miejsce gdzie aplikowałeś? W sumie co Cię w nich tak zaciekawiło, że właśnie tu złożyłeś CV?

@Niezadowolony

Niestety mnie spotkało to samo, nie mam żadnej informacji zwrotnej, trochę jak chowanie głowy w piasek ????

@Kandydat

Nie no w piasek to by chowali raczej ze strachu a tu chyba nie ma przed czym? Na pewno jeśli tak jest to można zarzucić albo niedbalstwo lub brak asertywności z ich strony. :/ A kiedy byłeś na rozmowie?

@Wiktoria

Ponad mc temu... Brak informacji jest nieelegancki i obraźliwy wobec osoby której obiecuje się, że na 100% się odezwą.

Czy w Cloudferro Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

HR CloudFerro

Cześć, poza wynagrodzeniem dofinansowujemy prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport , zajęcia językowe, Mamy też owocowe dni, chillout room, imprezy integracyjne itp.

Administrator i programista

Mam doświadczenie (kilka lat) w branży hostingowej - używałem wielu narzędzi, programów, analizowałem kod wielu aplikacji w róznych językach, potrafię zdebugować kod aplikacji w kilku językach prgramowania, w tym C. Analizowałem w swej karierze działanie uruchomionych aplikacji(gdb (GNU/Linux, FreeBSD), truss (FreeBSD), strace). Nie jestem jednak chodzacą dokumentacją żadnego z narzędzi. Pewne rzeczy mogłem zapomnieć. Podstawą jest dla mnie dokumentacja i zrozumienie tematu raczej niż "pamięć mięśniowa". Posiadam ogólne zrozumienie budowy systemów UNIX również na poziomie jądra. Czy firma jest zainteresowana kandydatami o takim profilu? Czego właściwie powinienem się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej na stanowisko powiązane z administracją systemami operacyjnymi, gdybym zaaplikował?

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy +Doradca Klienta z j. niderlandzkim +
Opole
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
Brak

Brak informacji zwrotnej po rozmowie rekrutacyjnej. Pokazuje to stosunek do kandydatów.

Jacek
@Brak

Długo już czekasz? Może jeszcze oddzwonią, czasem proces rekrutacyjny się przedłuża.

Pap

Fajna rozmowa kwalifikacyjna, miło i sympatycznie, ale pozostaje niesmak ze względu na brak jakiejkolwiek informacji zwrotnej...

Iza

Ciekawa firma i rozmowa mocno merytoryczna, widać że znają się na rzeczy, nawet miejscami było zabawnie. Super, że rekrutują w czasie korony, a spotkanie online, więc dobre podejście. Nie udało się, ale wiem czego mam się nauczyć aby próbować następnym razem. Dzieki!

@Iza

Cześć @Iza, a wiesz jak duża rotacja pracowników ma miejsce w Cloudferro? Szukam stałego zatrudnienia, a obawiam się, że z racji obecnej sytuacji na rynku, firmy w razie kłopotów będą zmniejszać personel.

@Helena

Hej Heleno, Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się proszę z nami bezpośrednio poprzez formularz na stronie www CF (lub hr@cloudferro.com) - z chęcią na nie odpowiemy! :) Firma przez cały 2020 rok prowadziła oraz obecnie prowadzi kilkanaście procesów rekrutacyjnych i ma określone plany rozwojowe, które nie przewidują derekrutacji. Możemy pochwalić się rotacją na bardzo niskim poziomie :) Zapraszamy do aplikowania, jeśli któryś z procesów Cię zainteresował. Pozdrawiamy, Zespół HR CloudFerro hr@cloudferro.com

Helena

Interesuje mnie stanowisko Cloud Engineer. Podam linki do innych ofert pracy z Cloudferro, może ktoś jest zainteresowany: https://cloudferro.com/dlaczego-cloudferro/kariera/. Teraz moje pytanie: czy ktoś z Was, zatrudniony w Cloudferro, pracuje całkowicie zdalnie? Zastanawiam się też, czy w grę wchodzi zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B?

@Helena

Hej Heleno, zapraszamy do aplikacji jeśli jesteś zainteresowana naszym procesem rekrutacyjnym. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się proszę z nami bezpośrednio poprzez formularz na stronie www CF - z chęcią na nie odpowiemy! :) W CF pracujemy w formule hybrydowej - praca zdalna i praca w biurze, jesteśmy elastyczną firmą i staramy się odpowiadać na potrzeby naszych Współpracowników :) Współpracujemy w ramach różnych form współpracy, także B2B jeśli ktoś świadczy usługi w takiej formie. Zapraszamy! Zespół HR CloudFerro

I worked as an intern for 2 months in 2019. I was only the second girl to work in the office apart from the administration. I had to listen to daily sexist humor and tons of discriminatory language by the male dominated personel. During my time, I did not have any schooling, left to do my own work in an open space. Not recommended as a work starter.

Beata – HR CloudFerro
@Anna

Dziękuję za opinię. Przykro mi, jeśli spotkała Panią u nas jakakolwiek nieprzyjemna sytuacja. Jednocześnie pragnę zapewnić, że staramy się zapewnić stażystom i pracownikom jak najlepsze warunki oraz komfort pracy. Mężczyźni stanowią większość zespołu CloudFerro, jednak dbamy o dywersyfikację i udział kobiet w zatrudnieniu systematycznie rośnie. Podejmujemy wiele działań, aby CloudFerro było wspaniałym miejscem pracy i rozwoju zatrudnionych u nas osób. Wiemy jak duże znaczenie ma atmosfera i wzajemny szacunek. Dlatego Pani opinia została wewnętrznie przedyskutowana. Jeśli chodzi o przebieg stażu, zawsze przebiega on według planu, który na wstępie zakłada szkolenie, a następnie pracę własną stażysty. W przypadku jakichkolwiek pytań czy problemów, opiekunowie stażystów są do ich dyspozycji i służą pomocą. Jeszcze raz dziękuję za opinię i życzymy powodzenia w realizacji dalszej kariery zawodowej.

@Anna

Cześć Anna, możesz powiedzieć, jak na Twoje uwagi zareagowało kierownictwo? Czy zgłosiłaś problem (że czujesz się niekomfortowo) do szefa? Hi Anna, what was the boss reaction to Your complaints? Did You notify him?

super firma

Agata
@Paweł

Pracujesz dla Cloudferro? Jeśli tak chciałabym zapytać, czy możesz przekazać jakieś informacje o warunkach zatrudnienia? Dzięki za wszystkie pomocne odpowiedzi.

@Agata

UOP B2B zlecenie (np na wakacje) Możliwa praca zdalna Pakiet medyczny i sportowy. Elastyczne godziny pracy (w zależności od działu i stanowiska). Nowoczesne biuro, nowe, dobre krzesła/fotele biurowe, mocne, biznesowe laptopy, monitory z górnej półki. Brak cateringu na miejscu, ale budynek odwiedzają przynajmniej 4 firmy typu "Pan Kanapka" - więc można coś zakupić. A od pracodawcy - dobra kawa z ekspresu czy owoce, flipper, pingpong.

Helena

Hej @Pracownik, bardzo szczegółowy opis:) Jak długo pracujesz w firmie i na jakim stanowisku? Mógłbyś dopowiedzieć, jak wygląda kwestia możliwości rozwojowych oraz premii w Cloudferro?

Patryk

Każdy ma możliwość pracy zdalnej?

Wiktoria

To prawda ze się nie odzywają po rozmowie ?

Krzysiek
@Wiktoria

@wiktoria Firma się rozwija i rośnie, a co ciekawe to od początku pandemii to żaden pracownik nie został zwolniony, a doszło w sumie 13 osób (w tym ja). Na jedno stanowisko z pewnością ubiegało się paru z podobnym doświadczeniem, ale cieszę się że mi się udało. Odbyłem w sumie 3 rozmowy z firmą Cloudferro, nie było żadnych problemów. Nawet przed pierwszym spotkaniem, firma nie miała mi za złe że spóźniłem się o jedną godzinę. Myślałem że wypadłem słabo przez moje spóźnienie, ale po paru dniach otrzymałem informację zwrotną że przechodzę do kolejnego etapu. Tak więc, firma się odzywa i daje znać jak wypadłeś/aś. Życzę powodzenia!

Irek

@Stefan a jak sama rekrutacja ? Były jakieś testy to rozwiązywania ?

Wiktor

Firma wprawdzie działa dopiero od 2015 roku ,ale już jest o niej głośno. Praca tu to coś wspaniałego oczywiście dla ludzi lubiących to co robią, polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Cloudferro Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Cloudferro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cloudferro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cloudferro Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cloudferro Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Cloudferro Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cloudferro Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Nowogrodzka 31
    00-511 Warszawa