Sis Industry Solutions Sp. z o.o.

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Sis Industry Solutions Sp. z o.o.

Od tamtego roku nie ma żadnej opinii? w ostatniej ktoś chyba sugerował jakieś problemy z wypłacalnością ale czy faktycznie takie występowały? Ktoś potwierdzi? Wiem, że teraz wystawiona jest oferta dla konserwatora, sęk w tym, że nie podano w niej żadnych widełek placowych, znacie więc tegoroczne zarobki by moc je określić?

Taka jedna

Mała spółka-płotka, która ma wielkie mniemanie o sobie. Przerost formy nad treścią, a wszystko chcą osiągnąć jak najmniejszym kosztem i tanią siłą roboczą. Zero szacunku do pracowników, spóźnione wypłaty nadgodzin, przekręty i (usunięte przez administratora) Omijać szerokim łukiem.

Małgorzata Nowy wpis
@Taka jedna

Witam serdecznie, droga Pani nie wiem skąd posiada Pani taką informację, na temat mojej firmy ... Chciałam przypomnieć, że w dobie 21 wieku, już nie jesteśmy NO NAME w internecie, każda taka opinia może zostać sprawdzona np. przez Policję po nr. IP, bardzo proszę o nie oczernianie mojej firmy. Takie zachowanie na pewno nie zostanie pozostawione, bez odpowiednich działań. Pozdrawiam

Fachowiec Nowy wpis
@Taka jedna

Dzięki za info @Takajedna. Kiedyś tam chciałem składać papiery, ale jak zobaczyłem że ich kapitał zakładowy jest mniejszy niż moja miesięczna wypłata to podziękowałem. Po fakcie myślę że była to dobra decyzja. Ale jakby ktoś chciał więcej info to tylko na prv z wiadomych względów. @Pracodawca

Kandydat Nowy wpis
@Taka jedna

To nie jest płotka tylko chyba babka piaskowa. Płoć do niej to jest gruba ryba ;-) właśnie przeglądam krs bo chciałem tam złożyć cv ale jak widzę kapitał spółki 5 koła to mi się kojarzy z tym że w trójkę sprzedali rowery komunijne i otworzyli firmę. Nie no co Ty jeszcze długo długo tam nie złożę ale życzę im wszystkiego dobrego. Zajrzę tam kiedyś, jak uzbierają jakąś poważniejszą kwotę to wtedy pomyślę bo teraz w razie problemów to na wypłaty im nie starczy.

Julia

Mój tata szuka obecnie pracy, a widziałam, że firma ma ofertę pracy na posadę Technik Konserwator. Ale mam pytanie o to, jak wysoka jest pensja? Bo podali tylko, że oferują UoP, nic o kasie. Wiecie jak ta pensja miesięczna wygląda?

Poszukuję pracy w Poznań na stanowisku Technik. Czy możecie polecić mi coś ciekawego?

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Sis Industry Solutions Sp. z o.o. na stanowisko Technik Konserwator? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
Mario

Grupa kilku panów nazywających siebie biznesmenami szukająca taniej siły roboczej. Nie marnuj swojego czasu i życia, szukaj normalnego pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o Sis Industry Solutions Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Sis Industry Solutions Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sis Industry Solutions Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Sis Industry Solutions Sp. z o.o.