MARWAY Europe

Rzeszów

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 2 ocen.

MARWAY Europe
4 2 6 1

Opinie o MARWAY Europe

Wiktoria

@kierowca, zważywszy na długi staż pracy w charakterze kierowcy, MARWAY Europe powinna rozważyć Twoją aplikację. Jeżeli złożyłeś CV do tej firmy, to proszę Cię o napisanie na forum czy zostałeś zatrudniony na wybrane przez Ciebie stanowisko.

kierowca

Jestem kierowcą 10 lat, wywaliła mnie poprzednia firma. Czy ta mnie zatrudni?

Wiktoria

MARWAY Europe świadczy usługi spedycyjne. Czy w związku z tym, mógłby się na tym forum wypowiedzieć aktualnie zatrudniony kierowca tej firmy na temat warunków zatrudnienia? Jak wygląda praca kierowcy? Jak długo zazwyczaj jest w trasie? Wszystkie informacje będą ważne z perspektywy osób, które zastanawiają się nad współpracą z tym pracodawcą.

Zostaw opinię o MARWAY Europe - Rzeszów

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MARWAY Europe