MARWAY Europe

MARWAY Europe
4 2

Opinie o MARWAY Europe

Wiktoria

@kierowca, zważywszy na długi staż pracy w charakterze kierowcy, MARWAY Europe powinna rozważyć Twoją aplikację. Jeżeli złożyłeś CV do tej firmy, to proszę Cię o napisanie na forum czy zostałeś zatrudniony na wybrane przez Ciebie stanowisko.

kierowca

Jestem kierowcą 10 lat, wywaliła mnie poprzednia firma. Czy ta mnie zatrudni?

Wiktoria

MARWAY Europe świadczy usługi spedycyjne. Czy w związku z tym, mógłby się na tym forum wypowiedzieć aktualnie zatrudniony kierowca tej firmy na temat warunków zatrudnienia? Jak wygląda praca kierowcy? Jak długo zazwyczaj jest w trasie? Wszystkie informacje będą ważne z perspektywy osób, które zastanawiają się nad współpracą z tym pracodawcą.

Zostaw opinię o MARWAY Europe - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MARWAY Europe