Opinie o Agea Star Sp. z o.o. w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Agea Star Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Agea Star Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agea Star Sp. z o.o. w Sosnowiec

Wirwqł Nowy wpis

Od nich trzeba wyrywac siłą. Bron panie boze przed takim.zleceniodawcą Nigdy wiecej . Nigdy . (usunięte przez administratora)

Natalia Nowy wpis

czy wie ktoś coś na temat obecnej działalności firmy? Prowadzą obecnie jakąś budowę? pytam, bo jacyś podwykonawcy kiedyś zostawiali po sobie tutaj negatywne opinie i ciekawa jestem na ile są tak naprawdę uzasadnione. wiadomo jakie stawki aktualnie tu oferują? znalazłam ogłoszenie sprzed lat gdzie podobno płacili 3 tys, teraz ile jest?

Pracowałem w Tej Firmie Nowy wpis
@Natalia

Pracowałem w tej firmie rok temu ,zawsze była lipa co do wypłaty a wypłata na raty

Łukasz Nowy wpis
@Pracowałem w Tej Firmie

Długo musiałeś czekać na swoje pieniądze i czy wszystko wypłacił? Od początku tak to wyglądało, czy na rozmowie o pracę nic tego nie zapowiadało?

dwa chochoły

oj marek spi spokojnie, nawet spi lepiej ddy (usunięte przez administratora) podwykonawców, takie ma hobby . on i jego wafel sławek , wiem coś o tym prawda panowie? pamiętacie jak walneliście nasza firmę na kase?

Natalia

A do jakiej firmy Ty tu numer podajesz? Też miałeś problemy z tą firmą? Czego dotyczyły?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Agea Star Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Sosnowiec
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Sosnowiec
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Wiktoria

PO wpisach widzę, że w ostatnich latach atmosfera w firmie bardzo gorąca. Zastanawiam się czy problemy z płatnościami wyniknęły z trudnych dla przedsiębiorców czasów czy taka generalna polityka firmy? Odzyskaliście swoje pieniądze, sytuacja się ustabilizowała, nadal pracujecie? Na jakie warunki finansowe można teraz liczyć ?

Xxx
@Wiktoria

Pan Marek dostał kasę ale nie wypłacał pod wykonawcom... Jestem ciekawa jak może spać po nocach....

Łucja
@Xxx

Ugh i ta sytuacja nadal trwa? Czy jednak poszli po rozum do głowy?

Dorota
@Xxx

No to faktycznie kiepsko. A wiesz może ile jest winien?

Xxx

Nie polecam tej firmy. Nie wypłacalna!!!! Sprawa i zaległe faktury jest już w sądzie. Nie wiem jak pan Marek może spokojnie spać!!!

@Xxx

Kiedy masz termin rozprawy? Czy może jest już po? Jestem ciekaw jak to się skończy

Raku

Łukaszku więcej takich alkoholików jak ty .przez takich ludzi jak ty firma ma problemy alkocholiku A Adam Cię broni

Włodek

Mamy nadzieję źe wypłaty na 10 tego będą .Panie Marku ilerz można czekać na wyrównanie zaległych wypłat w przeciwnym razie wszyscy się pozwalniamy

Alicja
@Włodek

I jak? Ruszyło coś w kwestii tego wyrównania? :P Ilu zaległych wypłat to w ogóle dotyczy?

Wlodek
@Alicja

Lipiec sierpień wrzesień

@Wlodek

I co, jakieś zmiany są? Coś się zaczęło dziać w tej sprawie?

MIKOŁAJ

Panie szanowny prezesie już sie poleprzyło w firmie czy nadal kiepsko? nadal jak pan widzi pracowników którzy chcą wypłaty wsiada pan w auto i ucieka ? albo udaje pan ze rozmawia przez telfon i ludzi pan nie widzi? cały czas taki sam co . zero taktu

Anonim Rł

Firma jest spoko pracuje u Pana Marka a na wypłatę nienażekam , Jestem dumny że robię w tej Firmie a co do ludzi to Ukraince mogliby się Zmobilizować do pracy a nie udawać że się robi i bić godzinki .wcale się nie dziwię że co niekturzy niedostają wypłaty na czas .Pozdrawiam panią Marysię ????????????????????

JAKUB

cytat "Podczas czternastoletniej działalności na rynku, firma wypracowała dla siebie ogólnopolską sieć sprawdzonych dostawców wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu postęp prac na budowach przebiega sprawnie i bez zbędnych opóźnień." - to żart Panie Marku? chyba sieć hurtowni gdzie musi Pan robić przedpłatę lub płacić gotówką . przeciez wie Pan jak jest , po co ta ściema? wszyscy pana firmę znają wiec swoje wiedzą. Jest na mercedesa i paliwo a wypłaty na raty jak w Neonet ..haha humor pana nie opuszcza

Czy firma zatrudnia w czasie kwarantanny ?

Zostaw merytoryczną opinię o Agea Star Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Agea Star Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agea Star Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agea Star Sp. z o.o.?

Agea Star Sp. z o.o.
  • Gen. Stefana Grota-Roweckiego 129