Opinie o K&P Company Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy K&P Company Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie K&P Company Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o K&P Company Sp. z o.o. w Warszawa

Fit Maga

Firma dystrybuuje napoje, które nie są takie zdrowe. Sprawdźcie sobie składy przed zakupem :-)!

Przewoźnik

przewozilismy tej firmie towar. Ponad pół roku czekamy na pieniadze. Unikaja z nami kontaktu.

@Przewoźnik

a jak się firma nazywa ?

@Przewoźnik

I wszystko jasne - kolejny anonim i bzdurny wpis...

@Przewoźnik

Jak masz na imię - na czym polegało (usunięte przez administratora)Za Trójmiasto odpowiada (usunięte przez administratora) a Ci dwaj cały czas tam pracuje - czy Ty na 100% piszesz prawdę ?

@PH KRK

Pracowałem, wiem jak tam jest. Może Ty jeszcze nie wiesz, ale zobaczysz na koniec jak dostaniesz po kieszeni. Wiszą mi pieniądze do dzisiaj.

PhP KRK
@PH GDA

Kłamiesz kolego pseudo ex pracowniku - nigdy tam Ciebie nie było a za pisanie kłamstw będziesz miał postępowanie.

@PhP KRK

(usunięte przez administratora) Cały czas jest progres :-)

@PH GDA

Sprawdź KRD i inne bazy (usunięte przez administratora) Ty nawet portfolio nie znasz a piszesz o warunkach pracy. Rekompensujesz sobie marne życie i bycie popychadłem w domu w ten sposób czy jeszcze inne kompleksy ? Bywaj zdrów i żyj w trzeźwości poczytaj opinie na swój temat jest ich pełno w internecie razem ze zdjęciami.

@PH KRK

Napisalem już swoje, zabolało pewnie, to już pan sobie zostaw dla siebie i nie poniżaj się. Normalnie korporacja ta firma , jednoosobowa z jednym fit-produktem ze szklanką cukru. (usunięte przez administratora) To taka jest firma psująca dobry rynek.

Hej wszystkim! Może znajdzie się jakaś osoba, w firmie K&P Company Sp. z o.o. w miejscowości Warszawa, który ma jakieś nowe info, bo nie wiemy czy opłaca się u nich podjąć pracę.

Nie polecam

Nie polecam pracy w tej firmie. Wiele osób odeszło bardzo niezadowolonych, bo nie dostało pieniędzy. Trochę taka parodia, firma ma duze problemy finansowe i po prostu nie płaci. Pozdrawiam.

PhP KRK
@Nie polecam

Jakie wiele osób, przecież tam został zwolniony jeden osobnik i to jedyna osoba zwolniona pozostali pracują od początku a początek był w 2018r. Czy Ty wiesz o czym piszesz to malutka zaczynająca działanie firma. Problemy być może są ale raczej w Twojej głowie. Co za ściema ten wpis!!!

Tradycja

Dostarczają do nas Aloes jednej z lepiej sprzedających się produktów w kategorii na rynku. Polecam współpracę

Kicha
@Tradycja

Aloes sroles:-) cukru tyle jak w coca coli. Nic tam fit nie ma.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie K&P Company Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Leszno
PH KRK

Pracowałem dla nich - przez 6 miesięcy, po ogłoszeniu sanacji Piotra i Pawła zakończyłem współprace, mocno tam ucierpieli ale się rozliczyli zgodnie z umową. PH KRK

@PH KRK

Mnie właśnie wtedy oszukali.

Zadowolony

Pracuję tam, 12 miesięcy wspólpracuje z 3 osobami z których jedna wyleciała ( pewnie autor wszystkich wpisów ) a druga jest zadowolona podobnie jak ja. POLECAM!!! Zachęcam do sprawdzenia KRD i zaświadczeń ZUS i US - nigdzie nie ma zaległości. 3 przedstawicieli handlowych a 7 osób się wypowiada ? GoWork - jak zwykle ściema!

@Zadowolony

To niewiele do szczęścia Ci potrzeba, na pewno nie pieniędzy. Prowizji to Ty tam nie zobaczysz. Taki banan masz na twarzy rozkręcając oszustowi firmę? Dostaniesz po głowie na koniec, jak wszyscy jak jeden...:-) Już tak wesoło Ci nie będzie. Sprawdź sobie btl solutions ile tam jest długów. Wielu stałych klientów nie dostało towarów po roku od zamówienia z przedpłatami :-) Masz szefa prawdziwego d*bila :-D

Widać, ze merytoryczna opinia i ktoś wie o czym pisze. Jeśli pracowałeś to wiesz, ze szafami są tam dwie kobiety wypadało by chociaż KRS przeczytać przed wypisywaniem bzdur. Ps obrażanie ludzi chyba nie jest domena mądrych. Powodzenia kłamczuszku

Potwierdzone!

Nie ma dwóch kobiet. Szefem jest ten sam jeden oszust, potwierdzam. W KRS są dwa słupy, tak jak w firmie CDR Poland są kolejne słupy. Szaleństwo. Gość źle skończy i pociągnie paru za sobą. Uciekać!

@Potwierdzone!

Jak masz na imię i w jakim okresie pracowałeś, który region Ci powierzyli ? Zwolnili Cię czy sam zrezygnowałem napisz coś konkretnie. Wtedy będzie łatwiej zweryfikować. Ps jestem Przekonany ze w ciągu kilku dni pomówienia na temat oszusta sam grzecznie będziesz kasował, no chyba ze masz dowody ze Cię oszukał.

Potwierdzone!

Ja już napisalem, nie umie Pan czytać? Zabolało bylego pracownika...? Zadziwiająco Panu zalezy, aby pisać aprobaty, których niestety nie ma. Jest Pan podstawiony tu na forum, jak te słupy w KRSie:-) Byli pracownicy są bardzo oburzeni, odchodzą kopnięci w "cztery litery", nikomu się nie dziwię. Mając takiego prz*głupa za szefa, można się łatwo zorientować dokąd to wszystko prowadzi. Dno.

@Potwierdzone!

Potrafię czytać , czy Ty potrafisz napisać jakoś opinie bez obrażania ? Nie ma sensu taka dyskusja, nigdy Cię w tej firmie nie było i taka jest prawda. Ja byłem odpowiedzialny za zachodnia cześć kraju Ciebie kłamczuszku pozdrawiam.

Potwierdzone!

Po co te regiony, jak nie mieliśmy kogo obsługiwać :-)! Nie rób z krzaka - gaju, proszę Pana :-) Klientów jak na lekarstwo, a firm niezadowolonych ze współpracy 15x więcej. Dobrze Pan wie, co tam się dzieje: długi, pieniędzy nie ma..

@Potwierdzone!

Jeśli oczekujesz merytorycznej dyskusji to warto omówić szczegóły, osoba z działu handlowego która twierdzi ze nie miała kogo obsługiwać to w zasadzie czym się zajmowałeś jeśli nie szukaniem klientów ? Chyba nie chcesz napisać, ze do firmy z rocznym starzem przyjęli Cię do obsługi sieci ? Niezadowolonych to widzę tu kilku anonimowych autorów a produkty pojawiają się w kolejnych sieciach. Życzę dalszych sukcesów i więcej krytycyzmu do własnej pracy. Pozdrawiam

Potwierdzone!

Panie, brak słów na Pana, tą firmę i wszystkie powiązane z tym jednym człowiekiem. Blefujesz Pan nie jesteś byłym pracownikiem.Powodzenia również, życzę wszystkiego dobrego każdemu z poszkodowanych.

Fakty

Facet dorabia sobie oszukując wszystkich dookoła: klientów, dostawców, podwykonawców, pracowników i bliskich. Firma bez zasad, pomysłów...pustaki, krzaki!!!

Zadowolony
@Fakty

(usunięte przez administratora)bliskich ? kto wypisuje takie bzdury w oparciu o co ? Byłem tam na rozmowie w sprawie pracy wcześniej sprawdziłem KRD - brak wzmianek o zadłużeniu.Ciekawi ludzie bardzo fajne produkty, nie dogadałem się co do kasy. Opinie wyssane z palca do weryfikacji bardzo szybkiej. Polecam.

@Fakty

Świadczymy usługi transportowe, wozimy kontener od końca 2017r - kilka na kwarta - nie mamy problemów z płatnościami a zleceń jest więcej, dla nas porządny płatnik. Polecam też się podpisać z imienia i nazwiska, jak juz się o kimś pisze chyba że ktoś się wstydzi. O warunkach pracy nic nie wiem. Pozdrawiamy Trans CARS - usługi transportowe

@Zadowolony

Sprawdź dokładnie. Jest tylu niezadowolonych ludzi dookoła ze współpracy! Dostawcy, klieci, byli pracownicy. Sprawdź GoWork btl solutions - wszystko to prawda.

@Ania

Aniu, jestem dostawcą prowadzę firmę i wiem jak sprawdza się podmioty w KRD - wiem też kiedy dostaję płatności. Piszesz o BTL czy K&P Company ? Pobierałaś może raport z KRD, ja tak. Co robiłaś dla tej firmy ? Widziałem wiele opinii mam też swoją a Ty możesz mieć swoją tylko pisz merytorycznie o podmiocie o którym jest wątek. Wątki w BTL też widziałem większość usunięta przed administratora który obawia się kolejnych przegranych spraw i odszkodowań. Pozdrawiam Darek

VOL

Odradzam wszelką współpracę. Kto ma pojęcie o handlu i businessie szybko się zorientuje z czym i z kim ma do czynienia. Brak potencjału. Szkoda czasu. Zaglądnołem do opini o BTL Solution szok!

Wojtek

Uciekać porażka

NIE POLECAM!!!
@Wojtek

Co się stało? Możesz powiedzieć coś więcej?

zainteresowana

Firma oszusta z btl solutions!

niezadowolony pracownik

Nie dajcie się nabrać. Proponowane warunki: - podstawa - bardzo kiepska - prowizja - nigdy jej nie zobaczycie, zawsze znajdzie się "coś", żeby jej nie wypłacić. (usunięte przez administratora)

adminstrator

to dawne btl solutions z Warszawy?

Administrator 2
@adminstrator

Witam, UWAGA! To firma oszusta z btl solutions i cdr poland! Proszę poczytać sobie forum btl solutions. W firmie panuje mobbing i wyzysk. Firmy są zadłużone i nie płacą nikomu pieniędzy, w tym pracownikom na śmieciowych warunków. Proszę nie dać się nabrać!

Zostaw merytoryczną opinię o K&P Company Sp. z o.o. - Warszawa

K&P Company Sp. z o.o.