Opinie o Nazwa.Info Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Nazwa.Info Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Nazwa.Info Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Nazwa.Info Sp. z o.o. w Katowice

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 dni.

Czy w firmie Nazwa.Info Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

ikonka

Sprawdź 13 opinii klientów firmy Nazwa.Info Sp. z o.o. w Katowice.

Sprawdź
kopulaplus Nowy wpis

witam.straciłam domene w tej firmie czy ktos z pokrzywdzonych powziął juzz jakieś kroki prawne moj adres email kopulaplus@onet.eu

Pytanie Nowy wpis

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Nazwa.Info Sp. z o.o.?

Pytanie Nowy wpis

Czy Nazwa.Info Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Rozmowa kwalifikacyjna
Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Nazwa.Info Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Operator maszyny CNC - HAAS
Ams Marek Siedlaczek
(2 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Information Security Associate Consultant (SITH – Purple Team)
Katowice
Eurofins GSC IT Poland sp. z o.o.
(9 opinii)
logo firmy Hostessa/Videomodelka
Katowice
Iron Oak Trade & Sales Sp. z o.o.
Aplikuj na wiele ofert
aaa

Nierzetelna firma brak kontaktu nic nie działa.

@aaa

Witam serdecznie. Mają Państwo sprawdzoną informację co do spółki? Mamy tam kilkanaście domen i od dwóch dni brak możliwości zalogowania się do panelu i brak kontaktu.

@TT
@Zainteresowany

Ta sama sytuacja. Niestety nic nie zmigruję dopóki nie mam dostępu do ich serwera. (usunięte przez administratora)

@@TT

Orientuje się ktoś co w takiej sytuacji? My mamy tam kilkanaście domen opłaconych głownie zagranicznych gdzie jedna domena to koszt minimum około 100 zł

TT
@Zainteresowany

Jeśli nie macie Back Up-ów zawartości serwera na innych nośnikach / serwerach ( tak jak ja) to dopóki nie podniosą serwera/ów jesteście ( ja też ) (usunięte przez administratora)- nie zmigrujecie domen i zawartości dopóki są na niedostępnym serwerze. Możecie odzyskać domeny przy najbliższej rocznicy wykupu +30 dni w nask-u ( przez dowolnego dostawcę ). Należy rozważyć kroki prawne przeciwko pani Minałto widniejącej jako PREZES tego (usunięte przez administratora)w KRS-ie.

były

Oszustwo. Domeny nie działają brak kontaktu telefon nie działa jeden nieopłacony drugi komórkowy nieodbierany. Patologia

@były

Jak tam z zatrudnieniem w firmie Nazwa.Info Sp. z o.o. w miejscowości Katowice? Niestety info nowych nie ma.

Zostaw merytoryczną opinię o Nazwa.Info Sp. z o.o. - Katowice

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Nazwa.Info Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nazwa.Info Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nazwa.Info Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Nazwa.Info Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Nazwa.Info Sp. z o.o., to 13, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a, 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nazwa.Info Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Sobieskiego 11 lok. E6
    40-082 Katowice
  • NIP: 6342813821 REGON: 243105400 KRS: 0000440706

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
Nazwa.Info Sp. z o.o.