Opinie o Pontus Sp. z o.o. w Wolsztyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Pontus Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Pontus Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pontus Sp. z o.o. w Wolsztyn

Od czego uzależniona jest premia w firmie Pontus Sp. z o.o.? Jakie są progi premiowe? Dodali 22 stycznia na GoWork.pl ogłoszenie na stanowisko Operator Cnc.

Administrator Nowy wpis

Jakie są Twoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Operator Cnc w firmie Pontus Sp. z o.o.?

Marek Nowy wpis

są super

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie Pontus Sp. z o.o.? Na GoWork.pl jest 22 stycznia kilka ogłoszeń.

@Pracodawca Nowy wpis

Część osób zatrudnionych, szukamy jeszcze na nowe stanowiska. Zapraszamy do składania CV.

LauraT

Polecam!!!!!!

Firma Pontus Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Sprzedawca w sklepie internetowym. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.

Nigdy nie pracowałam w lepszej firmie! Super podejście do pracownika, polecam

Wysoka jakość usług, jak i również profesjonalne oraz bardzo przyjazne podejście do klienta. Polecam i pozdrawiam

Jola

Bardzo polecam, ja jestem bardzo zadowolona, gdyby nie zmiana miejsca zamieszkania zdecydowanie nie zmieniała bym tej pracy, dobra atmosfera, super szefostwo, dobre warunki pracy.

JaroS

Dziękuję za udaną współpracuję. Rekomenduję tę firmę!!!!

Gość 2

Po co się pytasz jak usuwasz to od razu ?

Karol

Ta samą opinię wrzuciłeś trzy razy pod różnymi nickami? Po co? Jak pracowałeś bez umowy to czemu nie zgłosiłeś tego do PIP? To najprostszy sposób żeby ukrócić takie działania na nielegalu. Długo byleś tam zatrudniony?

Zostaw merytoryczną opinię o Pontus Sp. z o.o. - Wolsztyn

• Jak się pracuje w Pontus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pontus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pontus Sp. z o.o.?

Pontus Sp. z o.o.

Pontus Sp. z o.o.