Syto Co-Packaging Polska Sp. z o.o.

Wolsztyn

Opinie o Syto Co-Packaging Polska Sp. z o.o.

Hanna

@Kinga niestety chyba się nie dowiemy. @Pracownik anonimowy czyli jak w każdej pracy znajdą się jakieś wady, ale w ogólnym rozrachunku wychodzi Ci praca w Syto Co-Packaging Polska Sp. z o.o. na plus i mógłbyś ją innym polecić? A powiedz czy w związku z jedyną na tyle osób toaletą nie ma możliwości porozmawiania z kierownictwem o zrobienie drugiej?

Pracownik anonimowy

Praca spoko. Koordynatorki zależy, kto na jaką trafi. Mówią,że będą dzwonić,że będą te same osoby, a prawda jest taka, że od jakiegoś czasu, mają swoich wybranych,którzy przychodzą. Pomimo,że mówią,ze zadzwonia, to bardzo często nic z tego. Płace nie są najgorsze. Tylko porażką, jest to, że na tyle pracownikow jest 1 toaleta. Nie idzie się do niej dostać. I praca tam cały czas, odbywa się na stojąco. Na stronie internetowej też są błędne godziny pracy. A kogo się coś zapyta. Nikt nic, nie wie, nikt nie potrafi udzielić konkretnej informacji, ani odpowiedzi. Jeszcze na dodatek każdy mówi inaczej. W umowie nie jest zawarte czy przelew bedzie na 10 czy później. Jeżeli jest praca, i ktos powie,ze nie da rady przyjsc w sobotę albo w niedzielę to strasza wypowiedzeniem. Wiekszość pracowników na telefon. Jeszcze nie każdy się może doczekać. Pozdrawiam. Anonim.

Kinga

Agatka mężatka . Koleżanka,która dodała opinię po Tobie , ma całkowitą rację. Skoro uważasz, tak jak napisałas, to podaj jakiś przykład chociaż by jednego takiego zachowania. Pozdrawiam.;)

Kinga

W tej firmie wcale nie ma tak źle. Tak ja wyzej wymieniacie. Praca przy nasionach do doniczek np. jest spoko.

Hanna

@AgatkaMężatka a możesz podać jakieś przykłady takich zachowań jak sugerujesz, że mają miejsce w Syto Co-Packaging? Warto na forum podać przykłady, żeby każdy mógł to ocenić. Dla osób poszukujących informacji o firmie to bardzo ważne.

AgatkaMężatka

Na takiego pracodawcę to w ogóle szkoda słów i czasu. Napiszę opinie własną o tym zakładzie. Większość społeczności chyba się zgodzi z tym co piszę. Przecież od jakiegoś czasu w zakładzie pracują nawet ukraińscy obywatele, bo chyba polakowi się to już przestało opłacać, no i godziny mają dziwne, większość pracowników u nich na telefon, płace to nawet brak słów... Poza tym słyszałam że już nawet Ukraińcy zaczęli uciekać z tego zakładu, bo za mało pracy mają, a jak praca jest, to włączają taśmy na taką prędkość, że nikt nawet ze starych pracowników nie nadąża za rytmem taśmy. Ogólnie wśród kierownictwa zakładu dzieje się bałagan organizacyjny, chaos wśród brygadzistek, nikt nic nie potrafi dokładnie wytłumaczyć co się dzieje. Kierownictwo ma w "pupie" pracowników. Szkoda że ten właściciel pozwala im na to wszystko co się dzieje. Chyba dla tego zakład ma cały czas ze stałymi pracownikami. Nic dziwnego. Nie ma co tam robić.

Edsa

Czy można od nich pracować w domu? Wiem że kiedyś dowozili

doriroro

ile placa nowemu pracownikowi?

Hanna

@rev piszesz, że pracownicy nie mają pewności czy dostaną wynagrodzenie za wykonaną pracę. Co masz konkretnie na myśli? Czy wspominasz tutaj o jakiejś sytuacji, która miała miejsce?

rev

Syto Inwałd,to jakieś nieporozumienie,płacą grosze ,pracują po 10.5. godziny nic nie można zaplanować bo nie wiadomo kiedy i czy wogóle ci zapłacą,ludziska nie mają nawet na dojazd busem do pracy,ale oni mają to w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jednym słowem porażka

wsdf

@alx a wiaodmo ile ososb tutaj pracuje? wiem ze od dluzszego czasue nie pojawila sie zadna oferta pracy od nich a ciekawe czy beda szukali pakowacza/pracownika produkcji

Meg

Pracowałam tam raz w czasie wakacji przez 2 miesiące. Niestety nie mam dobrych doświadczeń. Praca w niedzielę za taką samą stawkę jak w tygodniu, mimo że koordynatorka obiecuje przez telefon dodatkowe 25%. Mówią, że za tą niedzielę dostaniesz wolne w tygodniu, ale za chwilę zmiana decyzji. Chciałam dzień wolnego, zgłaszałam tydzień przed to i tak miałam przyjść. Wypłata nie była na czas, zawsze w okolicach 16. Nie wszystkie koordynatorki są złe, jednak niektóre potrafią krzyczeć, żeby nie powiedzieć inaczej. Ci szeregowi pracownicy najlepsi, bo normalnie da się z nimi pogadać. Co do przerwy to stołówka zbyt mała na tyle osób, a do czajnika czasem nie dało się dopchać. Papierosek w wyznaczonym miejscu na dworze i tylko na przerwie, zapomnijcie że ktoś wam pozwoli w czasie pracy. Na mieście mówią, że teraz same Ukrainki przyjęli za 3,50 na godzinę więc nie którzy mogą się nie doczekać na telefon.

laska

Warunki socjalne koszmar kilka wiecznie brudnych i smierdzacych ubikacji, zamki od drzwi od ubikacji popsute, nieraz brak papieru i mydla,pozapychane umywalki ciągle powtarzajacy się smród w stołówce i szatni jakby z niedroznej kanalizy , czajniki do wody na stołówce cieknace i zzarte kamienniem , brak wystarczajacej ilosci krzesel na stolowce jak przyjdziesz ostatnia mozesz czasami jesc na stojaco, brak wody w baniakach albo jak jest woda to brak plastikowych kubeczkow, nie polecam nikomu tego obozu pracy i ciesze sie ze juz mam inna prace

anonymous
@laska 19.02.2016 16:43

Dlaczego moja koleżanka uwaza ,że to jest oboz pracy?

laska

Mają kilkanaście stałych pracownic po które dzwonią chyba ze im odmowisz albo podpadniesz to nie dzwonią po Ciebie kilka dni albo tyg. Od niedawna istnieje lista osób po które dzwonią zawsze ( lepsi) i lista osób po które dzwonią tzw. Z braku laku ( gorsi) panie biura,kierowniczki i koordynatorki sa mile i dobre jak czegos potrzebuja czyli jak trzeba zostac dluzej albo sie z czyms pospieszyc w innej sytuacji nie mile, krzycza, popedzaja falszywe a mlode najgorsze zero szacunku dla starszych tylko chamskie odzywki,koordynatorki jak same coś spiepszą albo przeocza to zawsze winę zwala na Ciebie

laska

Witam,Pracowałam w syto kilka lat jako p akowacz kiedyś były umowy zlecenie potem żadnej umowy nie miałyśmy teraz powracają do umowy zlecenia od jesieni 2015r placa 8zl/ godz, praca od 6-13.40 albo 8-15.40 w razie nawalu pracy popoludniowki i nocki, nie placa za nadgodziny i nocki, uwielbiaja wysylac na popoludniowki i nocki osoby mniej lubiane i panny bo jak tlumacza nie masz dzieci i obowiazkow

Syto hahahahha

Odradzam ludzie odradzam. . milionowe doniczki niech sobie te doniczki w sądzą w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] 6 zł za godzinę to jest wykorzystanie człowieka ! Jak ma ktos tak iść to odradzam bo nic na tym nie wyjdzie ...

Patka

Ta praca jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dojze małe zarobki toi w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z kasa lecą a te koordynatorki wogole mózgu nie maja rządzą nami a sami nie umia nic... A nawet księgowac nie umieją bo pieniądze nie na czas nie na warto tam iść odradzam...

Kinga

Ja miałam zawsze wypłate an czas. A wyjsć do toalety normalnie można, jeżeli zaistnieje potrzeba koordynatorka zastąpi i nie ma żadnego problemu z wyjściem na papierosa czy do toalety.

kamila

Wyplaty nie sa na czas.

Kinga

Moi drodzy ja praccuje w firmie SYTO na stanowisku pakowacz. Wypłaty wysyłane sa na czas. O wyjscie do toalety nie trzeba sie pytać. Bardzo miły, uprzejmy personel,szacunek dla pracowników. Brygadzistka kontroluje nowo przyjetych pracowników do pracy, pomaga tym, którzy nie nadążają. Pracuje mi się tam bardzo dobrze.:)

mila

dotyczy odp do gralka. Syto awansuje tzw kapusi i robotow ktorzy sa ciagle w pracy na okraglo, np. ida na popoludnie i na nocke jada w ten sam dzien, lub od 6 do 13:40 a potem na 22:00 do 5:40 to sie nazywa jebanie na okraglo. Z tego co wiem kordynatorki sa z zewnatrz te starsze sa na kontrakcie, reszta to malolaty po 19 lat i 22 lata uwazaja sie za nie wiadomo kogo. Pozdrawiam

mila

Praca ok, kordynatorki uwazaja sie za nie wiadomo kogo, do mnie nikt nic nie mowi, gdyby jakas sie odezwala jak nie trzeba to powiem jej do sluchu. Ludzie np. starsze panie babcie wstrzymuja siku lub podnosza reke czy moga do wc. Ostatnio na drzwiach produkcji napisali kartke nie wchodzic bez wywolania jak do lekarza, masakra jakas. Ludzie nie maja kasy na czas, 10-tego dostaja na 200zl a reszte po 15-tym kazdy tam sie boi odezwac do kadr. Godziny trzeba tez liczyc, np w mojej agencji tez kolezanki wszystkie dostalysmy nie taka wyplate jak trzeba, jedna dostala 200 zl zamiast 1020zl. Pensje koszmarne. Najlepiej na popoludnie chodzi, bo rano chodza donosiciele i kapusie.Szukam juz innej pracy.

Kate93

masakra, nie polecam bez stalowych nerwów, istne niewolnictwo, niemili pracownicy, wręcz drą się na człowieka...długo nie wytrzymacie jeśli macie chociaż trochę szacunku do siebie NIE POLECAM TEJ FIRMY *uwaga na 'umowy' ;)

Kriss

praca na akord za grosze, wypłata nie na czas, co niektóre koordynatorki myślą że są pępkiem świata, krzyczą na człowieka! ogólnie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

zzz

Jakie są godziny pracy?

harry 7775

Praca niezła kasa na czas zarobki średnie miła kadra

MIŁA
@harry 7775 13.02.2015 11:02
Praca niezła kasa na czas zarobki średnie miła kadra

wITAJ, w srode 04.11.2015 zaczynam z kolezanka ta prace, ale przez agencje pracy profesja. Jakie sa tam przerwy, jak sie pracuje na stanowisku pakowacz??. cZY KTOS TAM STOI I PATRZY NA NOWYCH JAK PRACUJA, MAM NADZIEJE ZE [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] TO NIE JEST.

Ludzie w tej firmie traktowani są jak niewolnicy. Brak szacunku dla pracowników linii produkcyjnej, złe warunki pracy, wypłata nie jest wysyłana na czas.

Zostaw opinię o Syto Co-Packaging Polska Sp. z o.o. - Wolsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Syto Co-Packaging Polska Sp. z o.o.