santia

Wojciechowo

Opinie o santia

pracuję już kilka lat i jestem zadowolony. Ludzie ok, stawka godzinowa też plus mam blisko do pracy.

nicki9823

Nie mam pojęcia skąd się biorą te nieprzychylne komentarze na temat właścicielki, chyba z czystej zazdrości! Niedawno byłam na rozmowie kwalifikacyjnej, przebiegała profesjonalnie . To prawda szefowa wymaga świadectwa ukończenia szkoły średniej, tylko po to żeby uniknąć "niby magistrów" po śmiesznych studiach, na których każdy może dostać dobre wyniki. Czekam na odpowiedz, mam nadzieję że pracę dostanę!

Pracuje w tej firmie ponad 10 lat . Właścicielka super! Jak ktoś robi swoje tak jak ja to jest za to doceniany, nie czepia się nas bez powodu, dba o dobre relacje z pracownikami.

zadowolona

Miałam okazje próbować herbat wiele razy, za każdym razem spełniła moje oczekiwania. Bardzo wysoka jakość dobry smak.

zadowolona

Miałam okazję próbować tych herbat wiele razy,każda spełniła moje oczekiwania.Bardzo dobra jakość i smak.

a

i tak najlepsza jest rozmowa kwalifikacyjna :D dyplom magisterski ależ po co, przecież to tylko tak nic nie znaczący papier, dla pani właścicielki najważniejsze są oceny na świadectwie ukończenia szkoły średniej. Jakiś obłęd poprostu...

pokrzywdzona

BARDZO niesłowna właścicielka - w czwartek zaproponowała mi pracę, zwolniłam się z obecnej, a w poniedziałek (w 1 dzień pracy) się wyparła i zostałam na lodzie - bez pracy. Zostałam Grubo oszukana!!!

gorge

tragedia nie płacą nie szanują lepiej siedzieć na bezrobociu szefowa to jakaś porażka

Zostaw opinię o santia - Wojciechowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie santia