Opinie o PB Corporation Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PB Corporation Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w PB Corporation Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PB Corporation Sp. z o.o. w Kraków

Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Czym w PB Corporation Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Kacper Nowy wpis

Czy według Was firma jest w dobry sposób zarządzana ?

alona Nowy wpis

ok polecam prace

Adrianna Nowy wpis

Na początku balam sie wyjechac ale ostatecznie zdecydowalam sie. wszystko jest ok polecam sprobowac

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PB Corporation Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
chechik

POLEEEECAAAAAAM ♥♥♥♥♥

momo

wszystko ok, praca dobrze płatna Moje sugestie dla PB Corporation Sp. z o.o.: . Lubię atmosferę w PB Corporation Sp. z o.o. za: .

Hanna
@momo

Pozytywne komentarze na temat firmy PB Corporation świadczą o tym, iż z pewnością praca tam jest pracą dobrą i godną polecenia. Mam rację? Momo, czy jest coś jeszcze co mógłbyś dodać na temat tej firmy? Jak wygląda tam kwestia warunków zatrudnienia? Czy w grę wchodzi jedynie umowa zlecenie, czy jest możliwość podpisania umowy o pracę?

momo
@Hanna

jest umowa o dzieło + normalna umowa o pracę z ubezpieczeniem

polecam firme

polecam firmę

Obecna Pracownica

Polecam firmę i pracę, obecnie jestem na stanowisku hostessy - wcześniej byłam kelnerką. Praca dobrze platna - jesli chodzi o resztę - to dokladnie tak jak było omówione na rozmowie kwalifikacyjnej. Zreszta najlepiej po prostu wziac i przyjechac sie przekonac i tyle :)

Pola
@Obecna Pracownica

(usunięte przez administratora) prawda. Nie było żadnej kelnerki która przeszła na hostesse.

pracownica

polecam jedne z najlepszych klubow w jakich pracowalam do tej pory - normalne warunki Moje sugestie dla PB Corporation Sp. z o.o.: nie mam sugesti Lubię atmosferę w PB Corporation Sp. z o.o. za: atmosfera

Aga

Rekrutacja jest prowadzona na bieżąco, także, jeśli ktoś jest zainteresowany to warto po prostu zadzwonić do firmy - +48 660 267 608. Zarobki to najczęściej podstawa plus prowizja i zależnie od stanowiska plasują się na poziomie od 6000 PLN netto miesięcznie (na stanowisku barmanki czy pomocy kelnerskiej) do nawet 40 000 PLN netto na rękę (to w przypadku tancerek). Średnio to około 8000 - 12 000 PLN netto w przypadku innych stanowisk. Umowy z ubezpieczeniem. Umowa o dzieło + umowa o pracę.

xd
@Aga

Co za ściema z tymi zarobkami! Wstydzilibyscie się tak kłamać! Tak samo jak sprowadzanie hostess do rzekomego reklamowania alkoholu, a prawda jest taka, ze ich praca niewiele różni się od pracy tancerki. Kary z (usunięte przez administratora) umowa z (usunięte przez administratora) monitoring jeszcze bardziej z (usunięte przez administratora) Omijajcie tę firmę szerokim łukiem.

Obecna Pracownica
@xd

OHO - KONKURENCJA SIĘ UJAWNIŁA :) Zupelne bzdury i nieprawdziwe informacje (które nota bene - są wzięte od zasad jakie panują u konkurencji). Wstydzilibyście się! Polecam firme i pracę :)

xd

Dno! Odradzam

NinaKarina

Szczerze polecam troche mi nie pasuje ze w mieszkaniu sluzbowym az 8 osob mieszka ale popracuje jeszcze z tydzien i wezme wlasne lokum poza tym atmosfera super - zarobki też Moje sugestie dla PB Corporation Sp. z o.o.: super Lubię atmosferę w PB Corporation Sp. z o.o. za: wynagrodzenie

Bianka

Szczerze mówiąc to bałam się trochę jechać do pracy za granicę do nieznajomej firmy. Dojechałam tydzień temu, wszystko jest tak jak było mi miówione. Polecam zostaję 3 miesiące a później zobaczymy Moje sugestie dla PB Corporation Sp. z o.o.: super Lubię atmosferę w PB Corporation Sp. z o.o. za: świetna atmofera, bardo duże zarobki

Lola

Nie polecam. Firma prowadzi kluby ze striptizem. Śmieszne umowy o dzieło. Nakładają kary za nic!!! A kary wysokości 1000zl

CBP
@Lola

Witam, firma proponuje umowę o dzieło + umowę o pracę z ubezpieczeniem. Prosimy o nie wprowadzanie w błąd potencjalnych kandydatów. Informacja o karach również jest nieprawdziwa. Jeśli ma Pani jakies zastrzezenia do firmy - prosimy skontaktowac sie z przelozonym. Z cala pewnoscia problem zostanie rozwiazany. Pozdrawiam

Kuba

Czy wiecie coś o rekrutacji prowadzonej w firmie? Jakieś podpowiedzi o zarobkach czy dodatkach socjalnych?

Roksana
@Kuba

Patrycja

Polecam firme PBCorporation. pracuje sie ok wszystko poprawnie wspolpraca z monitoringiem rowniez uklada sie dobrze - nie ma jakis bzdurnych kar za wszystko

♥♥♥

Sławek

No cóż - chyba opinie mówią same za siebie. Zdecydowanie najlepsze miejsce w jakim pracowałem. Wracam po wakacjach :)

Marika

Mamy bardi fajny i zgrany team - zapraszamy :) pracuje sie dobrze

Xsssenia

Wreszcie jedna normalna firma, zupelnie inaczej niz w innych firmach z tej branzy ( a pracowalam chyba we wszystkich w polsce, ) super - polecam wreszcie zupenie inne normalne warunki i monitoring

@Xsssenia

rowniez polecam

Zostaw merytoryczną opinię o PB Corporation Sp. z o.o. - Kraków

PB Corporation Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Wrzesińska 11 lok. 13
    31-031 Kraków

PB Corporation Sp. z o.o.