Opinie o PB Corporation Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PB Corporation Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w PB Corporation Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PB Corporation Sp. z o.o. w Kraków

Ola

niE ma co ukrywac na poczatku bardzo sie balam jechac bo jednak sama i to praca za granica ale na szczscie sie okazalo ze wszystko to prawda i polska firma nie ma zadnego wyzyskiwania czy oszustw polecam prace tutaj

Agnieszka

Pracuje i polecam

Justyna

Słyszeliście może o jakichś nowych ofertach?

Aleksandra
@Justyna

rekrutacja i nabor trwa caly czas bo mają kilka lokali w ktorych pracuejmy czasami sie zmianimy miedzy lokalami a czasami ktos jedzie na wakacje, wystarczy do nich napisać albo zadzwonic 577849117

Zizi

Witam, na poczatku troche sie balam bo to jednak wyjazd, pracowalam tam przez pol roku i moge polecic. Na mieszkaniu sluzbowym byl troche balagan no ale to normalne jak mieszka 7 dziewczyn i dalo rade to jakos ogarnac zazwyczac. na pewno nigdzie indziej tyle sie nie zarobi jako kelnerka no i przede wszystkim atmosfera jest naprwde super, polecam i planuje pojechac jeszcze raz

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PB Corporation Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Katia

pracuje tutaj i moge polecic ta firme

tomek

zdecydowanie na tak :)

polecam

wszystko ok polecam firmę

aga

Polecam tę firmę. Jasne zasady, można na pewno zarobić, żadnej ściemy czy złego traktowania pracowników.

Agnieszka

Dopiero z ciekawości pierwszy raz p[oszukalama opinii o tej firmie, ale nie zaskoczylam sie. Mialam okazje uczyc sie na szkoleniu na managerke promocji u nich, i niestety chociaz musialam zrezygnowac ze wzgledow osobistych i rozwiazac prywatne problemy ale jednak wspominam ten czas bardzo pozytywnie, spedzilam w ich lokalach prawie 3 miesiace, przyjemna atmosfera, mozna godziwie zarobic. Moze uda mi sie wrocic. Pozdrawiam serdecznie

ANDŻELA

SUPER POLECAM!!!!!!!!!!!!!

ANDŻELA
@ANDŻELA

POLECAM SUPER ZAROBKI I SUPER ATMOSFERA W PRACY I PRZYGOTOWANIE DO PRACY!!!!

Karol

Słyszałem, że PB Corporation ma opinię świetnego pracodawcy!!

Olsenia

wszystko ok polecammm

TOMEK

miesiąc temu wyjechałem jako promotor do Bukaresztu od nich, jutro wyjeżdżam do Bratysławy mam nadzieje że będzie tak samo spoko, można zarobić

Dawid
@TOMEK

zgadzam sie

Dawid
@TOMEK

zgadzam się

wszystko ok polecam

Grzegorz

Podpowiedzcie czy firma prowadzi jeszcze rekrutacje?

@Grzegorz

tak :)

Jajajaja

wczoraj dotarłam do Bukaresztu i rozpoczęłam prace. wszystko ok :) fajny zespół

Alex
@Jajajaja

ja dotarlam godzine temu, zakwaterowanie spoko :)

Alex

Jestem po rozmowie jutro wyjeżdzam na stanowisko barmanka wygląda że wszystko ok niezle warunki i mieszkanie zapewnione zobaczymy

Tatiana

Pracowałam w zeszłe wakacje na Bratysławie. Spoko warunki, można zarobić dużo jak masz chęci i gwarantują mieszkanie słuzbowe więc spoko nie musisz szukać na własnę rękę. Polecam :)

coffee

Dobre wynagrodzenie, przyjemna atmosfera w pracy, polecam :)

Była pracownica

Polecam :) niezłe wynagodzenie i wszystko tak jak było w umowie

Ala
@Była pracownica

mega spoko praca i szefostwo

patrycja
@Była pracownica

Gdzie dokładnie pracowałaś ?Czym się zajmowałaś ?

Była pracownica
@patrycja

byłam kelnerką w ich lokalu w Bratysławie przez jakies 5 miesięcy, odłożyłam pieniądze, było spoko

Zostaw merytoryczną opinię o PB Corporation Sp. z o.o. - Kraków

PB Corporation Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Wrzesińska 11 lok. 13
    31-031 Kraków

PB Corporation Sp. z o.o.