Opinie o Newone Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Newone Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Newone Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Newone Sp. z o.o. w Łódź

Jak jest z pakietem medycznym w Newone Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Tomasz Nowy wpis

Firma krzak działająca na Allegro. Sprzedają wybrakowany towar po czym nie chcą zwrócić pieniędzy.

marek Nowy wpis

firma przekret brak kontaktu wyslali zly towar w ogole tragedja ciekawy jestem co na to Allegro

AT Nowy wpis

a firma została stworzona tylko po to aby (usunięte przez administratora) klientów. Wystarczy sprawdzić kwotę funduszu zakładowego - 5000 zł !!!. Jaki Sąd Rejestrowy zgodził się na rejestrację tego podmiotu który przy tak niskim Funduszu zakładowym nie ma ani telefonu, ani poczty mailowej. W tej sytuacji musimy zwrócić się do URZEDU OCHRONY KONKURENCJI I KONSUMENTA w ŁODZI opisując swoje doświadczenia z tą Firmą. Adres można znalężć na stronie Urzędu.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Newone Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
logo firmy Cloud Data Architect
P&P Solutions Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Infrastruktury IT
Katowice
Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.
BB

Zakupiłam tusz do HP, ktory wystarczył do zadrukowania 20 kartek. Faktura VAT 15/5/2023 z 02.05.2023. Nie znalazłam numeru telefonu, a w opiniach widzę, że firma sprzedaje wybeakowany towar. Wyrzucone pieniądze!

Naciągacze! Tusze nie działają!

Kupujący

Tragedia! (usunięte przez administratora)! Wysyłają wadliwy produkt i nie pozwalają go zwrócić, przyjmują zwrot ale nie zwracają pieniędzy. Same tusze to porażka, 1 starcza na 5 druków! Zdecydowanie nie polecam!

zbyszek50002@wp.pl

ostał zakupiony tusz do drukarki HP 301 w ilości zestaw i 2 czarne,towar otrzymałem bez żadnego dokumentu.Proszę o wystawienie faktury na Związek Dzieci Wojny 74-300 Myślibórz ul. Pionierów 13 NIP 5971700493

zbyszek50002@wp.pl

Zakupiłem tusz do drukarki,towar otrzymałem bez żadnego dokumentu. Proszę o fakturę Związek Dzieci Wojny w Myśliborzu

Drukuję

Kochani, jeśli kupowaliście tusze przez Allegro to jest jeszcze możliwość interweniować przez Allegro. Jeżeli nie otrzymaliście zamawianego artykułu. a upłynął dwutygodniowy termin zwrotu, to znaczy, że umowa nie została zrealzowana z winy Sprzedającego i wówczas obowiązuje dwuletnia rękojmia. Nie rezygnujcie z dochodzenia swoich praw.

to zaradiający na (usunięte przez administratora)klientów. Nic co otrzymałęm w ramach zamówienia nie zgadza sie z ofertami. Zamawiałem komplet tuszy 652 do drukarki HP 4535 Trójkolorowego wlaściwie nie otrzymałem bo ciągle przysyłają mi niezgodne, a czarnego tuszu było 5 ml zamiast 15 ml. pytam kto zezwoliłim na działalność gospodarczą prz funduszu założycielskim w wysokości 5000,00 zł.

Drukuję

Zakup u Sprzedającego kompletu tuszy regenerowanych, jest wielkim problemem. Przysłano mi kolor z podwójnym czipem. Nowy naklejony na stary w ogóle nie drukował więc odesłałem z prośbą o wymianę na sprawny. Owszem, otrzymałem nowy ale bez właściwej etykiety i całkowicie innym czipie. Czy w tej firmie nie zatrudnia się analfabetów albo dzieci poniżej 7 lat?

@Drukuję

A masz możliwość normalnego skontaktowania się z nimi? Bo inni niestety mają z tym problem.

@Izabela

Nie mam i chyba a raczej napewno niemają żadnych danych kontaktowych oprócz kontaktu listowego. Ja oprócz paaczki wysłałem też list polecony za zwrotnym poświadczeniem odbioru. List wrócił bez odbioru.

@Drukuję

Aha, czyli w takim przypadku trzeba byłoby policję np uruchomić?

Drukuj

Składajcie wnioski o kontrolę tej firmy w URZĘDZIE OCHRONY KONKURENCJI I KONSUMENTA, zaznaczając,że przez tą firmę zostało pokrzywddzonych wieleu klientów. piszcie o braku możlwości kontaktu po za drogą listowną. ale też niepewną bo adresat może nie odebrać przesyłki.

Drukuj

Ta firma została stworzona tylko po to aby oszukiwać klientów. Wystarczy sprawdzić kwotę funduszu zakładowego - 5000 zł !!!. Jaki Sąd Rejestrowy zgodził się na rejestrację tego podmiotu który przy tak niskim Funduszu zakładowym nie ma ani telefonu, ani poczty mailowej. W tej sytuacji musimy zwrócić się do URZEDU OCHRONY KONKURENCJI I KONSUMENTA w ŁODZI opisując swoje doświadczenia z tą Firmą. Adres można znalężć na stronie Urzędu.

Marek.A

co już nie powiem państwo tylko naciągacze na byle czym chcecie się bogacić aby ludzi naciągać na wszystkim co macie. Zakupiłe tusz i nie pasuje do mojej drukarki gdzie meilem Mi gwarantowali że będzie pasował okazało się NIE PASUJE a mianowicie idzie o tusz do CONAN MG 3600series PRINTER w instrukcji jest napisane jak na drukarce mryga dioda ALARMU tu znaczy pojemnik jest pusty a drugie drukarka nie rozpoznaje tego pojemnika.Pisałem meile i żadnej odpowiedzi jak tą sprawę załatwić postanowiłem odesłać tusze 540 xl i 541xl lecz paczka do mnie wruciła nie ma takiego adresu aspisałem go z paczki która do mnie przyszła,takrze według mnie to jest (usunięte przez administratora) w biały dzień bo inaczej tego nie morzna nazwać.

@Marek.A

Ty chciałeś odesłać tusze, które otworzyłeś czy nie zrobiłeś tego ze wszystkimi? No jak widać sytuacja chyba wygląda jednoznacznie skoro niby ten adres nie istnieje. Dużo wydałeś na te tusze? :/

Sylwia
@Marek.A

U mnie niestety ta sama sytuacja, zamienniki nie pasują do drukarki, a odpowiedzi brak...

@Sylwia

No i co teraz z tym zrobisz skoro kontaktu brak? :(

Maja

Nie wiecie jakie zarobki są w tej drukarni? Nie chce być uszczypliwa, ale widzę ze pracownicy niezbyt profesjonalni (według opinii klientów), także może szukają nowych rąk do pomocy :P

EdekM

Nie zawracajcie sobie głowę tą firmą. Wysłali tusz inny od zamawianego. Nie ma dostępu do telefonu do tej firmy. Udają w kontakcie, że nic się nie stało. poniesiecie dodatkowe koszty zwrotu niezamawianego tuszu ok. 15 zł. Jestem na etapie załatwiania sprawy- ciekawe jak to się zakończy. Wysłałem na własny koszt wysłany błędnie do mnie tusz. Zobaczymy...???

Renata
@EdekM

Co piszą, że udają, że nic się nie stało, skoro inny tusz jest na zamówieniu, a inny ten w paczce? Przecież tam są napisane typy? Czy kupowałeś na ich stronie internetowej czy przez serwis aukcyjny?

Firma sprzedaje tylko tusze ?

dotyczy tuszu 304

Proszę o przysłanie tuszu dobrej jakości lub zwrot kosztów

zdzich-45@wp.pl
@dotyczy tuszu 304

Witam...,otrzymałem cartridge zgodnie paragonem fiskalnym F51193,jak na razie wszystko wszystko książkowo ,szczególnie ta mała karteczka z informacją ; proszę napisać na ile A-4 ,starczy tego tuszu. KŁANIAM się Zdzisław.

dotyczy tuszu 304

Witam, 10.03.2020r zakupiono od Państwa tusz 304 do drukarki DeskJet 2600,nr.paragonu W032297 na kwotę 106,79zł. Od początku były problemy,nie chciał drukować,po kontakcie z Państwem, należało przyłożyć tusz do pary gorącej z czajnika i wówczas zaczął drukować.Wydrukowano ok.20 stron formatu A4, potem ok 2-miesięcy nie drukowano ponieważ nie było takiej potrzeby. Na początku czerwca chciałam drukować, nie drukuje pomimo ponownego rozgrzewania nad parą. Drukarka informuje,że nie ma tuszu.Proszę o ustosunkowanie się do w/w problemu. Pozdrawiam Mój nr. tel. 662 582 922

Zostaw merytoryczną opinię o Newone Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Newone Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Newone Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Newone Sp. z o.o.?

Newone Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Gdańska 126/128
    90-520 Łódź