Opinie o Imagine Sp. z o.o. w Balice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Imagine Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Imagine Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Imagine Sp. z o.o. w Balice

klient

Jestem ich klientem. Kupiłam 2 tonery do drukarki i po zamontowaniu ich wyskakuje komunikat "nieprawidłowy toner" i na jednym i na drugim tonerze. Wysłałam je do reklamacji. Kupiłam toner innej firmy i bez problemu zaczął drukować. Po kilku dniach dostaję z serwisu odpowiedź, że nie uwzględniają reklamacji ponieważ tonery u nich się instalują. Wysłałam zdjęcia z komunikatem, że tonery nie działają i gdy poprosiłam również o zdjęcia że niby u nich działają to już serwis przestał odpisywać na maile. Zostałam z dwoma tonerami po 100 zł nie działającymi a serwis ręce umywa .....

@Klient Skc

Potwierdzam obsługa sobie robi nic z reklamacji a tonery są bardzo słabej jakości. Po reklamacji milkną i nie odbierają telefonu, ze to nikt takiego nie pozwie do sądu za to co robią!!

Andżela Nowy wpis

Ano ja jak poprzednik też coś dokopać się nie mogę do ofert o prace, ciekawe czemu? nie szukają nikogo do pomocy? Z tego co jest tu napisane chyba bywały jakieś problemy z reklamacja, nie potrzeba jakiegoś specjalisty od niej? Kiedyś już w jednej firmie przy tym pracowałam, tutaj też jest na to szansa by dołączyć do teamu?

klient

Bardzo słabej jakości materiały !!!!! obsługa a właściwie jej brak .

mariusz Nowy wpis
@klient

kontakt z firmą zerowy, reklamacje dramat, a

Od kilku miesięcy tak jak zapowiedziano nikt niczego już nie kupował? Wiecie cos więcej o tym? Od czerwca nie ma żadnej opinii a ciekawi mnie sytuacja aktualnych pracowników. Możecie ja wprost opisać? praca w ogóle jest możliwa? mam problem z ogłoszeniami. Jak aplikowaliście to skąd je mieliście?

KTC Nowy wpis

Współpracowałem z tą firmą blisko 10 lat. Mniej więcej od czterech totalny brak rzetelności w rozpatrywaniu reklamacji stał się normą. Twierdzenie, że wkłady u nich działają jest jednym z wielu sposobów na negatywną reklamację. Arogancja i ignorowanie klienta stało się ich wizytówką. Być może obroty rzędu 20-30 tys zł miesięcznie są dla nich niewiele warte. Od kilku miesięcy już od nich ni9e kupuję. Jest na rynku wiele innych, uczciwych firm oferujących swoje produkty.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Imagine Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
T

Serwis (usunięte przez administratora) w diagnozach reklamacji a właściciele firmy nie reagują na sygnały klientów. Podejrzewam zależność wysokości zarobków od ilości odrzucanych reklamacji.

A
@T

Mnie też (usunięte przez administratora) i nie odesłali reklamowanego towaru i odrzucili reklamacje dramat 1000 zł w plecy

Justyna
@klient

Bardzo podobna rzecz mnie spotkała. Też kupiłam toner tej firmy. Drukarka zasygnalizowała błąd. Reklamacja nieuznana ponieważ u nich działa. To był pierwszy i ostatni zakup towaru tej firmy.

@Justyna

witam, a można zapytać kiedy dokonano tego zakupu? widziałam w rejestrze, że firma podobno jest w zawieszeniu. to na jakiej zasadzie miałaby działać?

Justyna
@Karolina

W lipcu ubiegłego roku. Oczywiście zakup toneru firmy Imagine Smart Print był w sklepie, w którym robię zakupy od lat a nie w tej firmie. Ale produkt był tej firmy. Całe szczęście, że są tam też towary innych firm. Działające.

Klient Skc
@klient

Dokładnie to samo , jestem klientem też tej dziwnej firmy .Wysyłam reklamacje tonerów do serwisu , otrzymuję informację na maila , że toner drukuje i wszystko OK . Po otrzymaniu zwrotu , oczywiście u klienta ten zamiennik nie działa (na innym zamienniku drukarka drukuje ) .Nie odbierają telefonów , nie odpisują na maile i sms , totalna olewka klientów .Kiedyś udało mi się uzgodnić zwrot wadliwego tonera i za zgodą handlowca wysłałem go do serwisu . Po długim czasie oczekiwania na korektę , serwis przysłał maila z informacją ,że toner działa i odeślą go przy okazji następnych zakupów .To jest jakaś porażka i nie porozumienie ,że taka firma jeszcze istnieje . Trzeba ich omijać szerokim kręgiem , zdecydowanie nie POLECAM !!!

@Klient Skc

No właśnie tutaj piszecie o tym, że jeszcze taka firma istnieje ale o co chodzi w tym statusie w krs? Obecnie normalnie ludzie się tu zatrudniają a tamta informacja to jakiś błąd po prostu? Ile osób może tu pracować przy tym wszystkim w takim razie?

@Klient Skc

Bylem na rozmowie o pracę w tej firmie jakis czas temu i jedyne co mogę powiedziec to ze jest to dziwne miejsce pracy. Według ogloszenia mozna zarabiac nawet do 40zl/h, pan szef(tak myślę) potwierdza te informacje, natomiast po krótkiej rozmowie z jakimś gościem ktorego spotkalem przy budynku dowiedziałem sie ze maksymalnie 28 zl i to z bardzo żadko. Kolejna rzecz to godziny pracy według "góry" to podobno 8h, a ten sam gość mowil ze sa tam pracownicy ktorzy kazdego dnia spedzaja 12. Nie wiem co o tym myśleć dlatego podziękowałem. Jeszcze brakuje tego żeby faktycznie wszystkie opinie ponizej byly prawda i nie bylo platnych urlopow i l4. Neutral

@Kandydat

przy tej kwocie "nawet" wskazuje, że nie jest to gwarantowane? a czy można było dopytać o ewentualne warunki na osiąganie tego typu kwot? ciekawa jestem czy o staż pracy może chodzić czy o inne, odrębne aspekty. ktoś jest zorientowany i napisze? co do samej merytoryki rozmowy to jakieś konkretne pytania zostały zadane?

klent

Słaby kontakt olewanie klienta odrzucili sypiące się tonery z zamówienia na ponad 1000 zł zero później kontaktu. Brak odbierania przez nich telefonu odpisywanie ze reklamacja i zwrot odrzucony. (usunięte przez administratora) Bardzo słaba jakość materiałów eksploatacyjnych które mogą zniszczyć sprzęt.

Tomasz

Niestety firma bardo słaba, olewają klientów. Nie polecam.

Grzegorz

Jak się chce zarobić, to trzeba pracować. Jak się leży to nie mi się co dziwić, że się krzywda dzieje.

krzys
@Grzegorz

tutaj nie chodzi o chęć czy tylko o szanowanie pracownika a w tej firmie tego nie ma

Grzegorz
@krzys

Pracuję od 4 miesięcy i potw(usunięte przez administratora) i jedzie od kilku osób na kilometr to się nie ma co dziwić, że sa problemy.

@Grzegorz

Grzegorzu również pracowałem w Imagine i naprawdę problem w tej firmie to ogromny brak szacunku oraz (usunięte przez administratora) pracownika. Zgadzam sie z wypowiedziami pozostałych osób .... więc nie wiem kim jesteś( może szefem Krzysztofem) lecz jesteś jedyna osoba która ma dobre zdanie o pracy tej firmie.

Ejfjsn
@pracownik

Albo jesteś z rodziny i nie wiesz o czym mówisz

Sławomir
@Ejfjsn

podobno firma jest w likwidacji, możesz potwierdzić, bo nie wiem czy pytać tam o pracę???

@Sławomir

Chłopak zapytać możesz, jak się ma firma tego nie wiem bo od dłuższego czasu mnie tam nie ma, najlepiej się przekonać na własnej skórze, zawsze możesz napisać później opinię a ja się chętnie pośmieje.

Zuzanna
@Ejfjsn

a może to Ty masz klapki na oczach? ja tam nie pracuje, chciałam zanosić cv ale opinie mnie bardzo zniechęciły.

Czy w firmie Imagine Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Zuzanna

dlaczego odpowiadasz w ten sposób? mnie też interesują szkolenia bo jestem ambitną osobą i chciałabym wiedzieć jak to u was wygląda.

Barbara

„Imagine” jak sprytnie z angielskiego nazwa wskazuje na wyobrażenie i na tym pozytywy można skończyć. Szef tej o to „firmy” (cudzysłów nie bez powodu) mentalnie zatrzymał sie w latach 90tych a może nawet w czasach (usunięte przez administratora) niestety to wie już tylko Krzysztof którego mózg i pomysły są nieodgadnione nikomu. „Firma” oferuje prace 40 godzin tygodniowo, możliwe płatne nadgodziny, ale to tylko informacje z ogłoszenia - tam pracuje sie na akord do ostatniej paczki, która ma wyjść i ch*j -czyli standardowo pracuje sie od 7-8 do 19-20, każdorazowe zwrócenie uwagi na braki kadrowe kończą sie tekstem w stylu „nie podoba sie? to (usunięte przez administratora)!- no to (usunięte przez administratora) Stałe wynagrodzenie do 10 każdego miesiąca, chyba że szefowa zapomni bo bawiła sie z dziecmi to bedzie pózniej. Premia? Jaka premia coś niespodobało się szefowi i jej nie ma. Urlop? L4? w tej „firmie” nie istnieje i jak Cie nie ma w pracy to nie ma za to płacy. Możesz pójsc do PIP, ale co z tego jak szef bedzie o tym wiedzial. Praca tam jest bardzo ciężka, nie czarujmy sie nosi się pudła 30kg, wyrabia ponad 10km chodząc- jeśli chcesz schudnąć i fitness jest twoją pasją to może się skusisz gwarantowane efekty po miesiącu-nerwica gratis. Ogolnie atmosfera jest tam gęsta- siekiere można wieszać w powietrzu. Szef nadupca po hali z megafonem „motywuje” cie do pracy i do ćwiczenia zwieraczy, bo ani (usunięte przez administratora) ani lać ci nie wolno. Potwierdzam to co poprzednicy, ta „firma” to (usunięte przez administratora) dwa metry mułu i wodorosty. Ogolnie „Imagine” polecam jesli masz zryty beret, (usunięte przez administratora) silną psychike”i chcesz poczuć sie jak w kołchozie.

Czy w Imagine Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Krystian

Biorą wszystkich, nawet z jedną nogą ???? składaj śmiało cv i wbijaj na Titanica... If u know what I mean.

Józef

Firma Imagine to jedno wielkie (usunięte przez administratora) społeczne, podczas mojej pracy w tym "chlewie" bo firmą tego nie można nazwać przeżyłem najgorsze chwilę swojego życia. Jeżeli macie wybór a nawet jak go nie macie to zdaleka trzymajcie się od tego budynku, ciągle poganianie przez megafon wyzwiska w twoja stronę, wykorzystywanie, zastraszanie to jedyne czego doświadczycie w tej "firmie", premie zapomnij, jedyna premie jaka zobaczysz to będzie -100zł od wypłaty za sprawdzenie godziny na telefonie wymuszanie nadgodzin za które MOŻE Ci zapłacą, już nie wspomnę o najniższej krajowej a reszta pod przysłowiowym stołem, mógł bym wymieniać i wymieniać co tam się dzieje na codzień, żadnego plusu z pracy tam, jedyne co wyniesiecie to zgorszenie psychiczne i utrata wiary w ludzi. Takim "firmom" Stanowcze NIE.

Jako były pracownik jestem w stanie napisać kilka zdań na temat tej "Firmy". Okres rekrutacji trwa od stycznia do grudnia. Dlaczego? Rotacja ludzi jest niesamowicie wielka, gdyż nikt nie chce pracować w takich nieludzkich warunkach. Kto mądrzejszy ucieka po kilku dniach, bywało i tak, że po 2 godzinach. Na rozmowie rekrutacyjnej jesteś sprawdzany testem na, którym pracodawca stoi za Tobą ze stoperem w ręku i pyta co chwilę czy już skończyłeś. W ogłoszeniu są podane godziny 9-17, tak naprawdę praca kończy się wtedy kiedy wszystkie zamówienia zostaną spakowane i oddane kurierowi (wcześniej z pracy nie wyjdziesz) (TO JEST ROZKAZ!) Jeśli chcesz rozpocząć tam swoją przygodę (czego Ci nie życzę) nastaw się na pracę w godzinach 9-19.30 oraz bardzo często 6-19.30...Pracownik jest zmuszany do robienia nadgodzin, które nie są wypłacane! Praca jest bardzo ciężka! Noszenie pudeł po 20-30 kg oraz chodzenie po minimum 16 km dziennie. Nie daj się nabrać na stawki jakie są podane w ogłoszeniu, ponieważ jest to haczyk na przyciągnięcie uwagi oferty pracy. Zarobki haha jest to przelew na konto najniższej krajowej + "reszta pod stołem". (Kiedy odchodzisz z firmy dostajesz tylko przelew, o reszcie zapomnij) Śmieszne słowo premia tak naprawdę nie istnieje, gdyż po całym miesiącu pracy po 200-220 godzin może zasłużysz na 200 zł extra... Choć wątpię. Za każdy błąd, który popełnisz w zbieraniu zamówienia zapłacisz z własnej kieszeni. Na umowie o pracę urlop oraz L4 jest bezpłatne, kiedy zapytasz dlaczego odpowiedź brzmi "Szef tak ustalił i nikt z tego powodu nie protestuje" Lepiej nie pytaj dlaczego, bo może skończyć się to zwolnieniem dyscyplinarnym. Atmosfera w firmie jest fatalna, jesteś popędzany do pracy przez megafon i często usłyszysz na swój temat obraźliwe komentarze. Jestem w szoku, że takie miejsca pracy wciąż funkcjonują. Praca w Imagine była dla mnie koszmarem oraz najgorszym okresem w moim życiu. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!! LUDZIE OMIJAJCIE TO MIEJSCE SZEROKIM ŁUKIEM!!!

Stefan

Z takim dnem jako Firma jeszcze nigdy się nie spotkałem, a żyje już trochę. Zero szacunku dla pracownika, wyzysk, zastraszanie że jak nie będziesz chodził dodatkowych godzin (BRAK NADGODZIN) to nie będziesz chodził wcale, brak kontaktu z szefem i całą resztą, obgadywanie za plecami, dobry pracownik wcale nie jest doceniany ani widziany. Szef ma podejście jakie było 20-30 lat temu, nie podoba się to w*******laj,zero dyskusji przemiał pracowników na wielka skalę ludzie uciekają stamtąd jak z płonącego statku, jestem w szoku jak taka Firma(firma to dużo powiedziane) może funkcjonować w 21 wieku, bieganie z megafonem i poganianie jak stado bydła, jeśli się tam przyjmujesz zostajesz automatycznie niewolnikiem Imagine, pogódź się ze życia to Ty już nie masz, bród, smród i mogiła, ciągle nie mogę w to uwierzyć że taki (usunięte przez administratora) jeszcze funkcjonuje, nie zasługujecie na dobrego pracownika, bo miazdzycie ludzi fizycznie i psychicznie! Boooooze dużo by jeszcze pisać o tym czymś bo praca to nie można nazwać, książkę bym pewnie napisał i to kilka tomów, jedna z najgorszych rzeczy, jeśli nie najgorsza która mnie spotkała to praca tam, strzeżcie się tego miejsca ludzie, bo to obraz krzyku, nędzy i rozpaczy, kto się tam przyjmuje wiedz że codziennie przynajmniej 2 godziny do dniówki extra, 1 przerwa 15 minutowa ze stoperem w ręce, jak idziesz do toalety chętnie poszliby z Tobą żeby Ci czas zmierzyć. Słyszałem kilka opinii że w Polsce wszędzie tak samo, wcale nie! Są normalne firmy, fabryki które szanują pracownika, są wypłaty na czas, nadgodziny, prezenty na święta i nie tylko. Kiedy opowiadałem komuś o tym miejscu ludzie nie chcieli mi uwierzyć, łapali się za głowę i robili znak krzyża. Dużo by jeszcze pisać ale jak sobie pomyślę o tym miejscu to aż mnie skręca i jest mi nie dobrze i mam ochotę się sam zlinczowac, że moja nogach stanęła w tym przeklętym miejscu, jeśli ktoś jest wierzący to uciekaj od razu, bo o tym miejscu Bóg na pewno zapomniał. Podsumowując chcesz przeżyć najgorszą przygodę swojego życia, która utkwi Ci w głowie na tak długo, że będziesz mógł o tym opowiadać swoim wnukom? To zapraszam do jazdy, tyle że to nie Ty będziesz jeździł, po Tobie będzie jeżdżone. NIE POZDRAWIAM.

Janusz
@Stefan

nic dodać, nic ująć

Zostaw merytoryczną opinię o Imagine Sp. z o.o. - Balice

• Jak się pracuje w Imagine Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Imagine Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Imagine Sp. z o.o.?

Imagine Sp. z o.o.
  • Przemysłowa 28