Opinie o Q-Bic Trans Sp. z o.o. w Sochaczew

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Q-Bic Trans Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Q-Bic Trans Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Q-Bic Trans Sp. z o.o. w Sochaczew

LH Nowy wpis

Jedna gwiazdka to i tak za wiele jak na ta firmę - niestety mniej nie można dać Masa nerwów i zmarnowanego czasu. Stanowczo odradzam współpracy z tym przewoźnikiem na jakiejkolwiek płaszczyźnie. Wieczne przestawianie terminów, brak odpowiedzialności za słowa, każda umowę maja za nic. Przez tydzień codziennie byłem zapewniany ze umówiona kwota została wysłana na moje konto zgodnie z umowa. Jako dowód dostałem potwierdzenie „zarejestrowania przelewu” w systemie IPKO - zarejestrowania a nie realizacji czyli przelew został wpisany do banku ale nikt go nie autoryzował????????‍♂️ jeszcze wielkie zdziwienie ze przelew nie doszedł Ciągła gra na czas i odwlekanie z dnia na dzień Omijać szerokie łukiem to już kolejna firma z wielu która otworzył ten „Janusz” Zanim zaczniesz współpracę z ta firma albo którakolwiek (Qbic) zastanów się 2 razy.

Daniel Nowy wpis

Gosc totalnie nie wypłacalny, nie dość ze wypłata z miesięcznym opóźnieniem to jeszcze w ratach. robota najgorsze ochłapy z giełdy których niechce nikt brać. Z podziwem patrzę ze w autach dalej kręcą się koła, sam bym w życiu do tego nie wsiadł. Tankowanie po 200 zł bo więcej nie ma, karcie ???? Unikać szerokim łukiem.

szef Nowy wpis
@Daniel

prosze podac swoje dane jak oczernia pan firme Zaden daniel niepracował unas prócz Daniel Żaczek z łowicza i jego wpis nizej wiec komus zależy na złej opini nieprawdziwej

bartek Nowy wpis

te negatywne opinie to chyba kieorwcy ktorzy zostali zwolnieni z dnia na dzień przez szefa znam pracuje w firmie juz ponad 2 lata i nieraz cos sie spozni ale wszyscy sie staraja kasa najwazniejsza zgadza sie zawsze mozna zadzwonic do szefa jedzimy codziennie w domu i zawsze jest zjazd na baze Spedytorzy sa ok 17aut jezdzi i cos przybywa

Nie.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Q-Bic Trans Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
Daniel Łowicz

Wszystko okej tata zawsze na czas robota poukładana A co do tych negatywnych opinii to nieznane kierowców

nein
@Daniel Łowicz

dziadtrans

Daniel Łowicz
@nein

Nic takiego 14 zestawów i każdy jeździ ja już od 1.5 roku żadnych problemow wiem że kierowcy co (usunięte przez administratora)zawaliali robotę spóźniali się pili alkohol wywalenie i teraz pretensje na necie numer tel do szefa 506702277

@nein

Dlaczego tak mówisz? Co jest tutaj złego?

model
@Ewa

UWAGA NIE POLECAMY.NIE.NIE,NIE

Maria
@nein

Ale po co takie obraźliwe zwroty?

Magdalena

Zwlekanie z wypłatą wynagrodzenia o nawet miesiąc to wynik braku zleceń w firmie czy po prostu złych chęci właściciela i jego zła wola ?

Bartosz

Pan Daniel czarodziej, dużo obiecuje, pięknie mówi(wszystko niezgodne z prawdą). Nie polecam niewypłacalny (usunięte przez administratora)

Bartek

Kolejny typowy nieuczciwy pracodawca na Polskim rynku. Pracowalem przez prawie rok czasu w firmie pana X na kontenerach Juz od drugiego miesiaca pracy zaczynały sie schody w postaci spoznien z wypłata wynagrodzenia, ktore na dobra sprawe przeciagały sie do samego konca mojej wspolpracy z Panem X. Auta totalne rozpierduchy, az bylo to zaskakujace ,ze przechodza przeglad. Tankowanie auta na najgorszej stacji benzynowej do ktorej trzeba specjalnie jezdzic przynajmniej 30min i co najsmieszniejsze Tankowac auto za czasami nawet 200zl XD, i tak czlowiek w tygodniu potrafil tracic czasami 2h czasu na same pojechanie na stacje... Jak sie powiedzialo pracodawcy o tym, ze w aucie jest cos do zrobienia, to dopiero jak auto staneło i odmówiło posłuszeństwa to dopiero łaskawie pan raczył umowic auto do mechanika. Generalnie nie polecam pracy w tej firmie i radze omijac szerokim łukiem, niektore wypłaty spozniaja sie nawet do przyszlego miesiaca i tak w kółko... A co do pozytywnych opinii na temat tej firmy to pracodawca sam sobie wypisuje te komenatrze :)

Parolotnua

NIE PŁACI MIESZKA SICHACZEW KĄTY ,Q BIC TRANS KUBICKI DANIEL

@Bartek

Urząd musi tam wejść i PIP

MIKOŁAJ

WSZYSTKO OK

GRZEGORZ

WSZYSTKO OK KASA NA CZAS POLECAM STAN ZDROWIA NIE POZWOLIŁ JEZDZIC

Zostaw merytoryczną opinię o Q-Bic Trans Sp. z o.o. - Sochaczew

• Jak się pracuje w Q-Bic Trans Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Q-Bic Trans Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Q-Bic Trans Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Q-Bic Trans Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Janusza Kusocińskiego 5
    96-500 Sochaczew